*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ \ الجمعة ٣ شعبان ١٤٣٩ \ Friday, April 20, 2018
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری مطرح کرد: دید و بازدید؛ مهمترین عامل تحکیم پیوند خویشاوندی حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: خود دید و بازدید باعث تحکیم پیوند خویشاوندی می‌شود و بسیاری از مشکلات خود به‌خود، به‌واسطه همین صله‌رحم حل می‌شود.
۱۳۹۷/۱/۱۳ - ۰۸:۳۵
عضو شورای حوزه علمیه قزوین: بخش عمده‌ای از ناامنی‌ها را که زاییده فقر و تهیدستی است حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه قزوین گفت: اگر انفاق به فراموشی سپرده شود و ثروت ها در دست گروه معدودی جمع گردد و در برابر آنان، اکثریتی محروم و بی‌نوا وجود داشته باشند دیری نخواهد گذشت که هرج و مرج عظیمی در جامعه به وجود آمده اموال و دارایی ثروتمندان نیز در آتش آن خواهد سوخت.
۱۳۹۷/۱/۱۲ - ۲۱:۰۰
معاون تبلیغ حوزه علمیه قزوین: کسی که با خویشاوندان قطع ارتباط کند دعایش مستجاب نمی شود حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه قزوین گفت: اولین اثر صله‌رحم این است که موجب خشنودی پروردگار عالم می‌شود و در روایات اسلامی آمده است که رضوان و خشنودی خداوند بالاترین مرتبه و مقام برای انسان است.
۱۳۹۷/۱/۱۲ - ۱۹:۵۵
معاون امور طلاب حوزه علمیه قزوین : آسیب رساندن به محیط‌ زیست تضییع حق الناس است حوزه/ حجت الاسلام صفی خانی گفت: آب پاکیزه و زلالی که از آسمان بر زمین جاری تا مایهٔ حیات انسان‌ها و دیگر موجودات زنده شود، اگر در اثر آلودگی‌هایی که توسط بشر به وجود می‌آید تبدیل به یک مایع خطرناک و زیان‌آور شود دیگر قابل‌مصرف نبوده و حیات را به خطر می‌اندازد..
۱۳۹۷/۱/۱۲ - ۱۸:۲۵
مدیر حوزه علمیه قزوین: در روز «سیزده‌ بدر» میهمان خوب و مؤدبی برای طبیعت باشیم حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: سیزده‌بدر پیشینیان ما، روزی برای ستایش و دعا برای طلب باران فراوان در سال پیش رو، برای گرامیداشت و پاکیزگی طبیعت و مظاهر آن، بوده و درحالی‌که امروزه به‌روز ویرانی و تباهی طبیعت تبدیل‌شده است که باید در این روز با این نعمت خدادادی مهربان باشیم.
۱۳۹۷/۱/۱۲ - ۱۷:۱۵
معاون امور طلاب حوزه علمیه قزوین: مردم سالاری هدیه‌ انقلاب اسلامی به دنیا بود حوزه/ معاون امور طلاب حوزه علمیه قزوین گفت: هدیه‌ای که انقلاب به دنیا داد مردم‌سالاری دینی بود، چراکه برخی افراد به دنبال این بودند که دین را از اسلام جدا کنند ولی نتوانستند و همین باعث پایداری، حمایت و پشتیبانی مردم از انقلاب شد.
۱۳۹۷/۱/۱۲ - ۱۵:۱۰
مدیر حوزه علمیه استان قزوین مطرح کرد: چهار عامل مهم در خلق حماسه ۱۲ فروردین ۵۸ حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: روز ۱۲ فروردین روز متولد شدن حکومت اسلامی و روزی است که دشمنان می‌خواستند این روزبه فراموشی سپرده شود، اما ملت شهیدپرور ایران این روز را در تاریخ ثبت کرد.
۱۳۹۷/۱/۱۲ - ۱۱:۱۵
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران در گفتگو با «حوزه»: جمهوریت و اسلامیت دو رکن تفکیک ناپذیرند/ مسئولان قدر مردم را بدانند حوزه/ مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: جمهوریت در نظام اسلامی، رکنی اساسی است، چراکه جمهوریت همواره باعث شده که مردمی بودن و مقبولیت نظام در داخل و خارج کشور به رخ جهانیان کشیده شود.
۱۳۹۷/۱/۱۲ - ۱۰:۳۵
استاد حوزه علمیه قزوین: مردم پای جمهوری اسلامی ایستاده اند/ نظام حکومتی ایران نماد مردم سالاری دینی است حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین با اشاره به این که دشمنان تمام سعی خود را می‌کنند که نظام اسلامی را ناکارآمد نشان دهند، گفت: مردم پای جمهوری اسلامی ایستاده اند ونظام حکومتی ایران نماد مردم سالاری دینی است.
۱۳۹۷/۱/۱۲ - ۰۴:۳۵
استاد حوزه علمیه قزوین: تخریب طبیعت و محیط‌زیست موجب خشم خدای متعال می‌شود حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: خداوند متعال، بندگانی را دوست دارد که در زندگی موجب آسایش دیگران می‌شوند و در مقابل کسانی که باعث نارضایتی و ناراحتی مردم شوند و طبیعت را آلوده کنند، مورد خشم و نکوهش خود قرار می‌دهد.
۱۳۹۷/۱/۱۱ - ۲۱:۱۵
۹ مسجد آبیک میزبان معتکفان خداجوی حوزه/ رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آبیک از میزبانی ۹ مسجد این شهر از معتکفین خبرداد.
۱۳۹۷/۱/۱۱ - ۲۰:۰۰
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی قزوین: مسئولان از سیره مدیریتی امیرالمومنین(ع) الگو بگیرند معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: اخلاق و سیره حضرت علی(ع) یک الگوی کامل برای مردم است و شیوه ایشان در امر مدیریت نیز باید الگوی مسئولان و مدیران باشد.
۱۳۹۷/۱/۱۱ - ۱۹:۵۲
استاد حوزه علمیه قزوین: شهدا خود را فدای دین و عزت ملت کردند حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین با تاکید بر این که شهدا خود را فدای دین و عزت ملت کردند، گفت: راهیان‌ نور از اقدامات بزرگ فرهنگی است و بر همین اساس وظیفه حساسی بر عهده راویان دفاع مقدس وجود دارد.
۱۳۹۷/۱/۱۱ - ۱۹:۳۵
مدیر حوزه علمیه استان قزوین مطرح کرد: تجمل‌گرایی عامل دوری انسان از عبادت و بندگی خالق حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: وقتی‌که انسان‌ها به تجمل‌گرایی سوق داده شوند از آخرت غفلت می‌ورزند، چراکه تجمل‌گرایی در انسان باعث غفلت از یاد خدای متعال سبب می‌شود.
۱۳۹۷/۱/۱۱ - ۱۹:۱۰
عضو شورای حوزه علمیه قزوین: آمریکا از تاثیرگذاری ایران در منطقه و بین الملل عصبانی است حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه قزوین با اشاره به این که آمریکا از تاثیرگذاری ایران در منطقه و بین الملل عصبانی است، گفت: جمهوری اسلامی ایران کشوری با اهمیت و تاثیر گذار در منطقه و عرصه بین المللی است و نقش ایران به ویژه در خاورمیانه بسیار قابل توجه است.
۱۳۹۷/۱/۱۱ - ۱۷:۲۵
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قزوین: اردوهای جهادی زمینه‌ساز خودسازی و آمادگی برای کار و تلاش در نسل جوان است حوزه/ مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان قزوین گفت: اردوهای جهادی زمینه‌ساز خودسازی و آمادگی برای کار و تلاش در نسل جوان است.
۱۳۹۷/۱/۱۱ - ۱۵:۲۰
رئیس سازمان بسیج طلاب قزوین: اردوهای جهادی در کاهش مشکلات و درد نیازمندان مؤثر است حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین گفت: اردوهای جهادی در کاهش مشکلات و درد نیازمندان مؤثر است.
۱۳۹۷/۱/۱۱ - ۱۵:۰۲
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی قزوین: اعتکاف نوعی انقلاب درونی و تظاهرات بندگی است معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی قزوین گفت: اعتکاف نوعی انقلاب درونی و تظاهرات بندگی در مقابل خداوند است و خیل معتکفین که اکثرا جوانانند، مایه افتحار و مباهات جامعه اسلامی است.
۱۳۹۷/۱/۱۱ - ۱۱:۳۵
تولیت مدرسه علمیه شهرستان آبیک: دیدو بازدیدها آلوده به گناه و معصیت نشود حوزه/ تولیت مدرسه علمیه شهرستان آبیک گفت: سعی کنیم در ایام عید شادی سالم داشته باشیم، صله‌رحم به‌جا آوریم و از طبیعت و نعمت‌های خدا به‌درستی استفاده کنیم.
۱۳۹۷/۱/۱۰ - ۲۱:۰۰
استاد حوزه علمیه قزوین: تعطیلی در حوزه معنا ندارد/ طلاب در تعطیلات به تحقیق و پژوهش بپردازند حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: طلاب در ایامی که حوزه علمیه به‌صورت رسمی تعطیل است باید از وقت خود به بهترین نحو استفاده کنند و به تبلیغ و پژوهش روی آورند.
۱۳۹۷/۱/۱۰ - ۱۵:۰۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس