*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ \ الأحد ١ رجب ١٤٣٩ \ Sunday, March 18, 2018
رئیس ستاد اقامه نماز استان قزوین: کاهش آسیب های اجتماعی رابطه مستقیم با اقامه نماز دارد حوزه/ حجت الاسلام موسوی با اشاره به اینکه اگر مسئولان جامعه به دنبال کاهش آسیب های اجتماعی هستند، باید ترویج فرهنگ نماز را در رأس برنامه های خود قرار دهند، گفت: نماز کلید پیشگیری از ناهنجاری های اجتماعی و سر منشأ همه خیر ها و کمال و راهی برای رسیدن جامعه به سعادت است.
۱۳۹۶/۱۲/۷ - ۱۳:۳۵
مدیر حوزه علمیه قزوین: نشاط و شادمانی زندگی مشروط به مهربانی و کمک به همنوعان است حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: نشاط و شادمانی در زندگی مشروط به انس، الفت و مهربانی با همنوعان و کمک به انسان‌ها نیازمند است و هیچ انسانی بدون کمک و یاری دیگران نمی‌تواند زندگی کند و همه به یاری یکدیگر در زندگی نیاز دارند.
۱۳۹۶/۱۲/۷ - ۱۳:۰۴
نمایشگاه «سربند ۲» در حوزه علمیه قزوین برپا می شود حوزه/ مدیر روابط عمومی حوزه علمیه استان قزوین از برگزاری نمایشگاه عکس «سربند ۲» در یکی از مدارس علمیه استان خبر داد.
۱۳۹۶/۱۲/۷ - ۰۲:۳۵
در نشست «سبک زندگی اسلامی و آموزه های قرآنی» مطرح شد؛ تحکیم بنیان خانواده از دستاوردهای توسعه فرهنگ قرآنی است حوزه/ حجت الاسلام صفی خانی یکی از دستاوردهای توسعه فرهنگ قرآنی را تحکیم بنیان‌های خانواده دانست و گفت: امروز تحکیم بنیان خانواده یک ضرورت عقلائی است و انس با قرآن و معارف قرآنی در تحکیم بنیان‌های خانواده نقش بسزایی داشته و این هم یکی از کارکردهای توسعه فرهنگ قرآنی است
۱۳۹۶/۱۲/۶ - ۱۹:۰۵
مدیر حوزه علمیه قزوین: اساتید حوزه و دانشگاه معارف قرآنی را با زبان روز به جوانان منتقل کنند حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین با تاکید بر ضرورت ترویج معارف قرآنی، گفت: اساتید دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه باید نسبت به گسترش و ترویج آموزه‌های قرآن کریم تلاش بیشتر و مضاعف داشته باشند و با بیانی شیوا، مفاهیم قرآن را به نسل جوان منتقل کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۶ - ۱۸:۰۰
مشاور استاندار قزوین در امور روحانیت: پشتیبانی از ولایت فقیه شرط ادامه راه شهداست حوزه/ مشاور استاندار قزوین در امور روحانیت تصریح کرد: امروز اگر می خواهیم راه شهدا را ادامه دهیم و کشور پیروز باشد، باید پشتیبان ولایت فقیه باشیم.
۱۳۹۶/۱۲/۶ - ۱۷:۲۵
مدیر حوزه علمیه استان قزوین: حضور قوی در عرصه فرهنگی و اقتصادی مصداق جهاد است حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین با تاکید بر ضرورت تبیین درس های دفاع مقدس برای نسل امروز، گفت: سنگرهای جهاد امروز جبهه و خاکریز نیست، بلکه حضور توانمند در عرصه فرهنگی و اقتصادی است و گام نهادن معنادار در ترمیم اقتصاد و فرهنگ سازی زیست سالم مصداق بارز جهاد است .
۱۳۹۶/۱۲/۶ - ۱۵:۴۳
رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون قزوین خبر داد: جمع آوری آثار شهدای طلبه و روحانی حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین از جمع آوری آثار شهدای طلبه و روحانی استان خبر داد.
۱۳۹۶/۱۲/۶ - ۱۵:۳۲
مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد استان قزوین: مسجد جای فعالیت های سیاسی روشنگرانه انقلابی است نه حزب و جناح بازی حوزه/ مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد استان قزوین با تاکید بر لزوم هماهنگ بودن هیئت امناء و فرمانده پایگاه بسیج با امام جماعت مسجد، افزود: مسجد جای فعالیت های سیاسی روشنگرانه انقلابی به معنای تبیین جایگاه ولایت فقیه و دفاع از انقلاب، نظام و رهبری است، نه بازی های حزبی و جناحی.
۱۳۹۶/۱۲/۵ - ۱۸:۰۹
استاد حوزه علمیه قزوین: نماز جوانان را در مقابل آسیب‌های اجتماعی واکسینه می‌کند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین فاطمیان گفت: نماز بالاترین فریاد و بهترین اسلحه در مقابل دشمن است و جوانان را در مقابل آسیب‌های اجتماعی واکسینه می‌کند.
۱۳۹۶/۱۲/۵ - ۱۷:۰۶
عضو خبرگان رهبری در جمع طلاب: دشمن در فضای مجازی هویت جامعه ایرانی را هدف گرفته است/ امر به معروف ضمان اجرای احکام دینی است حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: در فضای مجازی با هجوم بیرحمانه دشمن مواجهیم و دشمن با استفاده از این فضا فرهنگ ما یعنی قرآن و پیامبر گرامی اسلام، ارزش ها و هویت جامعه ایرانی را مورد هجمه قرار داده که باید هوشیار باشیم.
۱۳۹۶/۱۲/۵ - ۱۲:۱۹
مدیر حوزه علمیه قزوین: ایران بدون ولایت فقیه مانند جسم بی روح است حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین با اشاره به این که اسلام بدون ولایت مانند جسم بدون روح است، افزود: آحاد مردم در جامعه اسلامی باید هر موضع و مسیری که مورد تایید ولایت فقیه است را دنبال کرده و دستورالعمل حرکت خود بدانند.
۱۳۹۶/۱۲/۵ - ۱۲:۱۴
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین: عزت کشور به برکت نعمت ولایت و رهبری است حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین گفت: دشمن می داند که ولایت فقیه مایه عزت و استحکام نظام اسلامی است و به همین خاطر تمام هجمه خود را به سوی ولایت فقیه روانه کرده است.
۱۳۹۶/۱۲/۵ - ۱۲:۱۱
مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قزوین: «معاونت جوانان» در ستادهای نماز جمعه راه اندازی شود حجت الاسلام فاطمی نسب با اشاره به اینکه از اولویت‌های هر ستاد راه‌اندازی «معاونت جوانان» است، گفت: مسؤولان ستاد باید بتوانند با راه‌اندازی معاونت جوانان، مقدمات جذب جوانان هر شهر و ساماندهی و فعال‌تر کردن آن‌ها را فراهم کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۵ - ۰۶:۵۵
رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه‌قضاییه: دشمن در فضای مجازی رفتار مجرمانه در کشور را عادی سازی می کند/ بانک مرکزی بر بی انضباطی اقتصادی بانک ها و موسسات مالی نظارت کند حوزه/ رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه‌قضاییه گفت دشمنان در فضای مجازی در صدد دور کردن جامعه از اخلاق اسلامی و ترویج رفتار مجرمانه در کشور هستند‌ و با شایعه‌پراکنی علیه مسؤولان نظام، قصد‌ جد‌ایی بین مرد‌م و مسئولان را د‌ارند‌.
۱۳۹۶/۱۲/۴ - ۲۱:۴۵
مراسم تجلیل از حافظان و قاریان ممتاز قرآن کریم حوزه علمیه قزوین برگزار شد حوزه/ معاون قرآن وعترت حوزه علمیه قزوین از مراسم تجلیل از حافظان و قاریان ممتاز قرآن کریم طلاب حوزه علمیه قزوین در اسفند سال جاری خبرداد.
۱۳۹۶/۱۲/۳ - ۱۴:۴۱
تولیت مدرسه علمیه شهرستان بویین زهرا : منیت و خودخواهی به استکبار تبدیل می شود حوزه/ تولیت مدرسه علمیه شهرستان بویین زهرا گفت: سرسخت ترین مانع رشد و کمال انسان "منیت بوده ،چرا که این امر ین امر هم در سطح فردی اتفاق می افتد و هم در سطح جمعی که ممکن گروه و جامعه ای هم گرفتار استکبار شود و در مقابل پروردگار طغیان کند.
۱۳۹۶/۱۲/۳ - ۱۴:۳۹
جوابیه میراث فرهنگی قزوین به یک خبر و واکنش حوزه استان+ مستندات حوزه/ در پی درج خبری مبنی بر اعتراض طلاب و اساتید حوزه علمیه قزوین به مخالفت میراث فرهنگی با دفن پیکر مطهر شهید گمنام در مدرسه شیخ الاسلام، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان با ارسال جوابیه ای، به بیانیه طلاب و اساتید واکنش نشان داد.
۱۳۹۶/۱۲/۳ - ۱۱:۵۶
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری: دشمن به دنبال ترویج بی‌عفتی و ولنگاری در بین زنان و دختران ایرانی است حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت:دشمنان اسلام برای رسیدن به اهداف شوم خود در جامعه دینی، به دنبال تغییر سبک زندگی اسلامی هستند و تمرکز آنان بیشتر بر تغییر نوع پوشش زنان و دختران و ترویج فرهنگ بی‌عفتی و ولنگاری است.
۱۳۹۶/۱۲/۲ - ۱۶:۳۳
زمان پذیرش طلبه در حوزه علمیه قزوین اعلام شد حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه برادران استان قزوین، زمان ثبت نام علاقه مندان به تحصیل در حوزه را از ۱۲ اسفند جاری تا ۱۵ فروردین سال ۹۷ اعلام کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۲ - ۱۶:۲۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس