*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ \ الأحد ٢٧ ذو القعدة ١٤٣٨ \ Sunday, August 20, 2017
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین: فعالیت های جزیره ای در حوزه عفاف و حجاب اشتباه راهبردی است حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین، فعالیت‌های جزیره‌ای در جغرافیای عفاف و حجاب را اشتباهی راهبردی دانست وخاطرنشان کرد: عبادت، بندگی و تقوا پسوندهای عفاف و حجاب هستند و بدون توجه به آن‌ها دستیابی به موفقیت در این حوزه امکان‌پذیر نیست.
۱۳۹۶/۴/۲۱ - ۱۵:۵۴
اجرای طرح «تعالی فرهنگ حجره نشینی» در حوزه قزوین حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه قزوین از اجرای طرح «تعالی فرهنگ حجره نشینی»، در مدارس علمیه استان خبر داد.
۱۳۹۶/۴/۲۱ - ۱۲:۱۳
عضو خبرگان رهبری: دشمن بر ترویج بی عفتی و بی حجابی در جامعه ایرانی تمرکز کرده است حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمنان با تمرکز بر موضوع ترویج بی بند و باری و بی حجابی و بی عفتی، در صدد مقابله با اسلام و انحراف جامعه اسلامی و انقلاب هستند، لذا زنان و دختران باید با حفظ حجاب و رعایت عفاف، از مرزهای اعتقادی و ارزش های اسلامی دفاع می کنند.
۱۳۹۶/۴/۲۱ - ۱۲:۱۲
مدیر موسسه آیینه ظهور استان قزوین: اگر متولیان فرهنگی هوشیار نباشند، جنگ نرم را باخته ایم مدیر موسسه آیینه ظهور استان گفت: دشمنان برای ایجاد شبهه در مدارس و دانشگاه های های برنامه ریزی گسترده ای دارند و اگر متولیان امر و مسؤولان نظام تعلیم و تربیت هوشمندی و هوشیاری لازم را نداشته باشند، خسارت های جبران ناپذری متوجه کشور خواهد شد.
۱۳۹۶/۴/۲۱ - ۱۱:۴۴
کارشناس مسائل تربیتی کودک و نوجوان: در برخی خانواده ها فرزندان هر چه بزرگتر می شوند بیشتر از خدا فاصله می گیرند حوزه/ حجت الاسلام فاطمی منش، با اشاره به اینکه برخی خانواده ها نسبت به تربیت دینی فرزندان بی تفاوت بوده و آنان را به حال خود رها کرده اند، گفت: بی تفاوتی والدین موجب شده فرزندان هر چه از نظر سنی بالاتر می روند، فاصله آنها با خدا بیشتر می شود.
۱۳۹۶/۴/۲۰ - ۱۹:۰۸
مدیر حوزه علمیه قزوین: کارکنان ادارات به تکریم ارباب رجوع توجه کنند حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: سازمان‌هایی که به دنبال مشتری‌مداری و افزایش رضایت ارباب‌رجوع هستند، باید مهارت‌های ارتباطی مؤثر و همراه با ادب و احترام را به کارکنان خود بیاموزند.
۱۳۹۶/۴/۲۰ - ۱۶:۵۵
استاد حوزه علمیه خواهران: رواج مدهای غربی هویت دینی جامعه را تهدید می کند حوزه/ استاد حوزه علمیه خواهران با اشاره به این که رواج انواع مد‌های غربی، بروز پدیده‌های ضدفرهنگی و ناهنجاری غرب‌زده‌ها در جامعه و مراکز علمی و دانشگاهی را در پی دارد، گفت: تخریب فرهنگ اسلامی ایرانی از مهمترین اهداف جنگ نرم دشمن است.
۱۳۹۶/۴/۲۰ - ۱۵:۵۸
مدیر حوزه علمیه خواهران قزوین مطرح کرد: بی حیایی و برهنگی زنان و دختران راهی برای نابودی بنیان خانواده حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران قزوین در جمع اساتید و بانوان طلبه تصریح کرد: دشمن با استفاده از فضای مجازی و ایجاد شبکه های مختلف اجتماعی به ترویج بی حیایی و برهنگی و از بین بردن اعتماد بین خانواده ها می پردازد
۱۳۹۶/۴/۲۰ - ۱۴:۱۷
استاد حوزه علمیه قزوین مطرح کرد: عفت زدایی از چهره زن ایرانی؛ مهمترین راهبرد جنگ نرم دشمن حجت الاسلام والمسلمین فاطمیان، زدودن حیا و عفت و گرفتن روح ایثار، ایمان و از خودگذشتگی از زنان و دختران ایرانی را از اهداف جنگ نرم دشمن برشمرد و تصریح کرد: تقویت حیا، عفت و شجاع بهترین راه برای مبارزه با نقشه های شوم دشمن در تهاجم فرهنگی و جنگ نرم است.
۱۳۹۶/۴/۲۰ - ۱۱:۰۸
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون قزوین مطرح کرد: اقدام و عمل جهادی و انقلابی روحانیت در عرصه سازندگی رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون قزوین گفت: طلاب و روحانیون نه تنها امروز در مباحث تبلیغی فعال هستند، بلکه در عرصه های سازندگی و عمرانی پیشرو و پیشگام هستند و در روستاها و مناطق محروم اقدامات مختلفی انجام می‌دهند و این نشان‌ دهنده پیوند ناگسستنی مردم و روحانیت است.
۱۳۹۶/۴/۲۰ - ۱۱:۰۰
در همایش عفاف و حجاب مطرح شد: دشمن به دنبال گرفتن غیرت مرد ایرانی و حیا و عفت از زنان است حوزه/ جنگ امروز ما با دشمن جنگ فرهنگی و جنگ ارزش‌ها است. دشمن امروز دو هدف را دنبال می‌کند و می‌گوید باید سبک زندگی ایرانی تغییر کند و غیرت را از مرد و حیا و عفت را زن ایرانی گرفت
۱۳۹۶/۴/۱۹ - ۱۷:۱۹
معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه قزوین: کم کاری در انتقال ارزش های دفاع مقدس نابخشودنی است حوزه/ حجت الاسلام صفی خانی تصریح کرد: باید حقایق و مطالب مربوط به انقلاب و دفاع مقدس را به نسل های بعدی انتقال داد و اگر در این زمینه کوتاهی کنیم، گناهی نابخشودنی است.
۱۳۹۶/۴/۱۹ - ۱۵:۲۰
مسئول قر آن وعترت حوزه علمیه قزوین: ارائه مفاهیم قرآنی به زبان روز نیاز ضروری جامعه است مسئول قر آن وعترت حوزه علمیه قزوین، بر ضرورت ترویج سبک زندگی قرآنی تاکید کرد و گفت: طلاب و روحانیون باید مفاهیم و کاربرد قرآن را براساس نیاز جامعه به مردم ارائه نمایند.
۱۳۹۶/۴/۱۹ - ۱۵:۱۱
مدیر حوزه علمیه قزوین: ماندگاری غدیر در پیروی از ولایت و رهبری است حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین با تاکید بر ضرورت تبعیت از ولایت فقیه، گفت: ادامه راه و ماندگاری غدیر در پیروی از ولایت و رهبری است.
۱۳۹۶/۴/۱۹ - ۱۲:۲۳
تهیه کننده صدا و سیما: کارگاه های نقد فیلم در مدارس علمیه برگزار شود حجت الاسلام احمدی با اشاره به این که طلاب و روحانیون باید نسبت به برخی از فیلم هایی دینی و فرهنگی نگاه نقادانه داشته و تحلیل ارائه دهند، گفت: کارگاه‌های نقد فیلم با هدف ارتقاء کیفی آثار ارائه شده و ایجاد جریان نقد و نقادی در حوزه سینما، باید در مدارس برگزار شود.
۱۳۹۶/۴/۱۹ - ۱۲:۲۲
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین خبر داد: مشارکت ۱۵۰ روحانی در اجرای طرح اوقات فراغت ۵ هزار دانش آموز قزوینی حوزه/ معاون فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی قزوین از شرکت ۵۰۰۰ نفر در طرح اوقات فراغت(بوستان های معرفت وهسته های فرهنگی جوانان) در استان خبر داد و گفت: ۱۵۰ نفر از روحانیون در اجرای این طرح ها مشارکت دارند.
۱۳۹۶/۴/۱۹ - ۱۱:۵۹
حجت الاسلام مهرآراء: مباحثه زمینه ساز رشد و تسلط علمی است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه صالحیه قزوین با تأکید بر اینکه طلاب باید مباحثه را جدی بگیرند، گفت: برای ارتقای سطح علمی و فراگیری به موقع دروس باید مباحثه در مدارس علمیه جدی گرفته شود.
۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۷:۴۴
استاد حوزه علمیه قزوین در جمع ائمه جماعات: ارتباط با جوانان از ویژگی های روحانیت انقلابی است حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین موسوی موینی گفت: درک مسائل اجتماعی و برقراری ارتباط با آحاد جامعه به خصوص جوانان و نوجوانان از شاخصه های روحانیت انقلابی است، لذا باید برای برقراری ارتباط با جوانان، تمهیدات کاربردی و کارشناسی را در برنامه ریزی های خود لحاظ کند.
۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۷:۲۳
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون قزوین: با دستور و بخشنامه؛ سبک زندگی اسلامی فرهنگ سازی نمی شود رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین گفت: سبک زندگی با هویت، ارزش ها و فرهنگ یک جامعه ارتباط متقابل و دو سویه دارد، بنابراین سبک زندگی یک جامعه بر فرهنگ آن تأثیر می گذارد.
۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۶:۳۲
معاون فرهنگی و آموزشی بعثه مقام معظم رهبری: حوزه علمیه قزوین در کنگره عظیم اربعین درخشید حوزه/ معاون فرهنگی آموزشی بعثه مقام معظم رهبری گفت: اربعین حسینی جهل و ضلالت را از میان برده و برای مسلمانان قدرت و ظرفیت های بسیاری ایجاد کرده و زمینه ساز ظهور حضرت ولیعصر(عج) است.
۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۶:۰۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس