*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۸ رمضان ۱۴۴۰ \ Friday, May 24, 2019
استاد حوزه علمیه قزوین: خانواده ها فرهنگ صحیح استفاده از طبیعت را به فرزندان منتقل کنند حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: خانواده ها و جوانان فرهنگ صحیح استفاده از محیط زیست را در جامعه اطلاع رسانی کنند و در حفظ و نگهداری آن کوشا باشند.
۱۳۹۸/۱/۱۳ - ۱۴:۰۴
استاد حوزه علمیه قزوین: با طبیعت مهربان باشیم حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: باید از طبیعتی که در معرض تهدید، تخریب و خطر است با جان و دل محافظت کرده و دوستی با طبیعت را سرلوحه کار و زندگی خود قرار دهیم.
۱۳۹۸/۱/۱۳ - ۱۳:۴۷
مدیر مدرسه علمیه سردارین قزوین: تشکیل جمهوری اسلامی امید را در دل محرومان و مستضعفان جهان زنده کرد مدیر مدرسه علمیه سردارین گفت: تشکیل جمهوری اسلامی، استقلال وآزادی را ارمغان آورد و امید را در دل محرومان و مستضعفان جهان زنده که آنان نیز می توانند بعد از قرن ها رنج ودرد جلوه ای از وعده خداوند تبارک و تعالی را ببینند.
۱۳۹۸/۱/۱۲ - ۱۵:۱۰
استاد حوزه علمیه قزوین: دوازدهم فروردین میلاد آرمان های واقعی ملت بزرگ ایران است حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: دوازدهم فروردین میلاد آرمان های واقعی ملت بزرگ ایران و وحدت و حماسه ملی بود و اکنون نزدیک به چهار دهه از این حرکت مبارک می گذرد و امروز الگوی بسیاری از ملت های آزادیخواه جهان است.
۱۳۹۸/۱/۱۲ - ۱۲:۱۷
استاد حوزه علمیه قزوین: مطالعه اندیشه های امام و رهبری لازمه حفظ انقلاب است حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: انقلاب اسلامی ایران هویّت و ماهیتی دارد که باید آن را بشناسیم؛ مهم‌ترین منبع برای به دست آوردن هویت انقلاب، اندیشه‌های امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری است.
۱۳۹۸/۱/۱۰ - ۱۹:۴۰
مدیر حوزه علمیه خواهران قزوین: صله رحم آموزه ای قرآنی و اخلاقی است مدیر حوزه علمیه خواهران قزوین گفت:صله ارحام یک وظیفه اخلاقی است که نسبت به اهل گناه، بلکه کفار هم ثابت است، چه بسا به برکت رفت وآمدهای بستگان، افراد ناباب هم راه صلاح و رستگاری را در پیش بگیرند.
۱۳۹۸/۱/۱۰ - ۱۷:۳۵
استاد حوزه علمیه قزوین: ارتباطات مجازی جای صله ارحام را گرفته است استاد حوزه علمیه قزوین گفت: بسیاری از افراد به جای دید و بازدید حضوری و جویا شدن از احوال خویشاوندان، از ارتباط مجازی استفاده می کنند که همین امر سبب دور شدن از اقوام و بستگان می شود .
۱۳۹۸/۱/۱۰ - ۱۵:۴۷
معاون امور طلاب حوزه علمیه قزوین: صله رحم از آموزه های محوری و راهبردی اسلام است حوزه/ معاون امور طلاب حوزه علمیه قزوین گفت: صله رحم از آموزه های محوری و راهبردی اسلام است که ائمه معصومین (ع) و رسول گرامی اسلام (ص) بر ضرورت معاشرت با بستگان و خویشاوندان تاکید فراوانی داشتند.
۱۳۹۸/۱/۴ - ۱۷:۴۵
مدیر حوزه علمیه قزوین: نوروز تغییر و تحول از وضع موجود به وضع مطلوب است حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: نوروز تغییر و تحول از وضع موجود به وضع مطلوب است و این ایام ، دگرگونی در طبیعت و قدرت نمایی خدای متعال است.
۱۳۹۸/۱/۱ - ۱۹:۳۰
مدیر حوزه علمیه قزوین: شعار سال مقام معظم رهبری هدفمند و راهگشا ست حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: یکی از برکات نظام جمهوری اسلامی شعارهای اول سال بوده که به وسیله مقام معظم رهبری برای ملت ایران بیان می شود و این شعارها در جامعه هدفمند و راهگشاست.
۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۰۹:۳۵
مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قزوین: اشرافی گری باعث فاصله گرفتن بین مسئولین و مردم می شود حوزه/ مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قزوین گفت: مسئله اشرافی گری امروز باعث شده که بین مردم و مسئولین فاصله ایجاد شود که باید این صفت زشت را بیش از همیشه از جامعه پاک نماییم.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۶:۱۲
مدیر حوزه علمیه قزوین: اشتغال زایی در کشور برای جوانان اولویت مسئولین باشد حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: امروز همه مسئولین باید در جهت رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی ملت ایران تلاش کرده و اشتغال زایی را اولویت جدی برنامه های خود در سال جدید قرار دهند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۵:۵۴
دیدار با خانواد ه شهید مدافع حرم؛ عشق به شهادت از سید الشهدا(ع) به ما رسیده است حوزه/ تولیت مدرسه علمیه شهرستان بویین زهرا با حضور در منزل شهید مدافع حرم سردارحمید محمد رضایی با خانواده این شهید والا مقام دیدار و یاد وخاطره این شهید ودیگر شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشت.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۵:۵۲
معاون تهذیب حوزه علمیه قزوین: رسانه ها سبک زندگی اسلامی را فرهنگ سازی کنند حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه قزوین به نقش رسانه ها در انتقال فرهنگ سبک زندگی اسلامی اشاره کرد و گفت: رسانه ها انتقال دهنده فرهنگ به جامعه هستند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۱:۲۵
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین: راهیان نور باعث پیوند نسل دیروز و امروز شد مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین گفت: راهیان نور می تواند زمینه مقابله با دشمن قسم خورده انقلاب اسلامی را فراهم و آشنایی نسل جوان با ارزش های دفاع مقدس را تداوم ببخشد و باعث پیوند نسل دیروز و امروز شود.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۷:۳۱
معاون تبلیغ وامورفرهنگی حوزه علمیه قزوین: اختتامیه طرح دوره تربیتی مبلغان مدارس امین استان قزوین حوزه/ معاون تبلیغ وامورفرهنگی حوزه علمیه قزوین گفت: حضور بانشاط وفعال مبلغان امین در مدارس استان قزوین برکات فراوانی داشته و مورد استقبال مسئولین وخانواده ها قرار گرفته است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۶:۳۱
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین: گرامیداشت شهدای روحانی قزوین در یادمانهای دفاع مقدس حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین از گرامیداشت شهدای روحانی استان قزوین در یادمان های هشت سال دفاع مقدس در نوروز امسال خبرداد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۶:۱۷
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قزوین: ستاد نماز جمعه نباید از جوانان قدیمی خالی شود حوزه/ رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قزوین گفت: ستاد نماز جمعه نباید از جوانان قدیمی خالی شود و همان گونه که تاکنون همراه بوده‌اند، در ادامه راه نیز باید در کنار جوانان همراه ستادنمازجمعه باشند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۶:۱۴
استاد حوزه علمیه قزوین: طلاب برای تعطیلات نوروزی برنامه ریزی کنند حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین برنامه ریزی منظم طلاب برای تعطیلات نوروزی را ضروری خواند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۰:۱۵
مدیر حوزه علمیه قزوین: حوزویان بیانیه گام دوم را برای جوانان تبیین کنند حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: مقام معظم رهبری بیانیه گام دوم را خطاب به ملت ایران و مسئولین صادر فرمودندو امروز وظیفه اصلی روحانیت و حوزه های علمیه این است که رهنمودهای معظم له را در جامعه به خصوص برای قشر جوان تبیین کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۰۰:۵۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس