*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۵ رمضان ۱۴۳۹ \ Monday, May 21, 2018
مدیر حوزه علمیه قزوین: اقتدار و امنیت ایران نتیجه پیوند ملت با ولایت فقیه است حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عباسی تصریح کرد: اگر امروز شاهد پیشرفت‌های گوناگون در کشور هستیم و اگر می‌بینیم ایران اسلامی در اوج اقتدار و امنیت بسر می‌برد، نتیجه پشتیبانی ملت از ولایت فقیه است.
۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۴:۵۲
استاد حوزه علمیه قزوین تبیین کرد: آسان ترین راه حل مشکلات زندگی حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: حضور پر رنگ خدا در زندگی مشکلات را در برابر انسان کوچک و دشمنان را ذلیل می کند،چرا که نتیجه توجه به خدا در زندگی ایمان قوی است .
۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۴:۴۱
در نشست ائمه جماعات تاکستان مطرح شد؛ بهبود فضای کسب و کار با حمایت از کالای ایرانی حوزه/ مدیر مدرسه علمیه شهرستان تاکستان گفت: حمایت ازکالای ایرانی راه‌‌گشای بهبود کسب و کار و ایجاد اشتغال در جامعه است و مسئولین باید بستر های لازم جهت جذب سرمایه گذار ایرانی را فراهم نمایند تا بدون هیچ گونه دغدغه ای بتواند نسبت به سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال اقدام کند.
۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۲:۴۳
مدیر مدرسه علمیه زینبیه خواهران شهرستان آبیک: حمایت از کالای ایرانی رونق اقتصاد و رفع بیکاری را به دنبال دارد حوزه/ مدیر مدرسه علمیه زینبیه خواهران شهرستان آبیک گفت: سنت حسنه نامگذاری سال ها که توسط رهبر معظم انقلاب انجام می گیرد به راستی بستر تحولی بزرگ در عرصه اجتماعی بوده و این نامگذاری ها متناسب با نیاز و یا یک ضرورت در نظر گرفته می شود.
۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۲:۰۱
مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین: ائمه جمعه تهدیدات فضای مجازی را برای آحاد مردم تبیین کنند حوزه/ مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین گفت: ائمه جمعه بهترین مروجان و مبلغان دین هستند و باید تهدیدات فضای مجازی را برای آحاد مردم به خوبی تبیین کنند.
۱۳۹۷/۲/۳ - ۰۲:۳۰
معاون آموزش حوزه علمیه قزوین خبر داد: ۲۵۰ داوطلب برای ورود به حوزه علمیه قزوین رقابت می کنند حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه استان قزوین از برگزاری آزمون ورودی حوزه استان با شرکت ۲۵۰ داوطلب، همزمان با سراسر کشور در روز جمعه، هفتم اردیبهشت خبرداد.
۱۳۹۷/۲/۲ - ۲۰:۳۵
تولیت مدرسه علمیه شهرستان آوج : زخارف دنیا دست و پای بسیاری از مردم را بسته است حوزه/ انسانی که با مراقبت، گناهان و معاصی را ترک می‌کند ممکن است با مانع دیگری به نام تعلقات و دلبستگی‌ به دنیا و زخارف آن مواجه شود که دنیا را در نظر او زیبا می‌سازد و در نتیجه او را می‌فریبد و به خود مشغول می‌سازد.
۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۴:۱۱
در نشست طلاب و اساتید مدرسه التفاتیه قزوین مطرح شد؛ دشمن اقدامات نظام در حل مشکلات را ناچیز و بی‌اثر نشان می دهد حوزه/ دشمن تلاش می‌کند تا اقدامات مسئولان را در حل مشکلات کشور ناچیز و بی‌اثر نشان دهد. همچنین جایگاه ولی‌فقیه را هدف دشمنی با انقلاب اسلامی قرار داده است.
۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۴:۱۰
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین: مسئولان به جای حاشیه پردازی به فکر رفع گرفتاری های مردم باشند حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین گفت: مسئولین باید دست از حاشیه پردازی برداشته و به فکر مبارزه جدی با فساد و رانت خواری باشند.
۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۳:۰۷
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری: سپاه تکلیف مدار است/ حمایت از کالای ایرانی به معنای افزایش رفاه عمومی است حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری در جمع اساتید و طلاب تاکستان، گفت: سپاه پاسداران بدون منت به وظیفه خود عمل کرده و هرجا که اسلام در خطر باشد، مجاهدانه ورود می کند.
۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۲:۱۴
در نشست طلاب قزوین تاکید شد؛ غفلت از قرآن غرق شدن در بازار فریبنده دنیاست حوزه/ مسئول قرآن و عترت حوزه علمیه قزوین در جمع طلاب، تصریح کرد: انسان اگر به حقیقت حیات پی نبرد و از سرچشمه قرآن کریم ننوشد به طور قطع در بازار دنیا غرق خواهد شد.
۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۲:۱۴
معاون تبلیغ حوزه علمیه قزوین خبر داد: اجرای طرح تبلیغی« بینات» در قزوین حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه قزوین از اجرای طرح تبلیغی« بینات» دراستان خبر داد و گفت: ۵۰ نفر در طرح بینات شرکت کرده و از آنها مصاحبه حضوری توسط اساتید حوزه به عمل آمد.
۱۳۹۷/۲/۱ - ۲۱:۲۰
استاد حوزه علمیه قزوین: جهاد مردانه جانبازان در حال و هوای روزمره زندگی به فراموشی سپرده نشود حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین بر ضرورت تکریم جانبازان تاکید کرد و گفت: جهاد مردانه جانبازان در حال و هوای روزمره زندگی به فراموشی سپرده نشود .
۱۳۹۷/۲/۱ - ۱۲:۰۶
عضو شورای حوزه علمیه قزوین مطرح کرد: وفاداری قمر بنی هاشم(ع) به ولایت درسی برای جامعه امروز است عضو شورای حوزه علمیه قزوین، وفاداری قمر بنی هاشم(ع) به ولایت را مهمترین درس برای جامعه امروز دانست و گفت: حضرت عباس علیه السلام در واقعه کربلاء قهرمانانه ایمان و وفاداری خود را اثبات کرد و به همراه سه برادر در دفاع از ولایت شهید شدند.
۱۳۹۷/۲/۱ - ۱۱:۵۴
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین: شهدا و جانبازان از جان خود گذشتند تا ایران و ایرانی سرافراز باشد مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین با تاکید بر این که شهدا و جانبازان از جان خود گذشتند تا ایران و ایرانی سرافراز باشد، گفت: علم‏داران و پرچمداران انقلاب و پیشتاز حرکت مقدس دفاع از اسلام و ارزش‌‏های اسلامی هستند.
۱۳۹۷/۲/۱ - ۱۱:۲۶
در نشست حلقه های صالحین مدارس قزوین مطرح شد؛ حضور سپاه در منطقه امنیت آفرین است حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین در ادامه به اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در منطقه اشاره کرد و گفت: حضور پویا و سازنده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف فرهنگی‌، اقتصادی‌، علمی و نظامی، نقطه عطفی در پرونده درخشان و ارزنده این نهاد است.
۱۳۹۷/۲/۱ - ۱۱:۰۷
مدیر حوزه علمیه قزوین: ابوالفضل العباس(ع) ولایت پذیری و شجاعت را تفسیر کرد حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: حضرت ابوالفضل العباس(ع) آنچنان شجاعت را با ادب، متانت و معرفت درآمیخت که در طول تاریخ اسوه و الگوی آزادگان جهان و الهام بخش روح‌های بلند شدند.
۱۳۹۷/۲/۱ - ۱۱:۰۱
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین: مرحوم حجت الاسلام موسوی مواضع انقلابی صریح داشت رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت :امام جمعه فقید شهر آبیک در سنگر نماز جمعه و در عرصه های مختلف حمایت از نظام همیشه مواضع صریح و انقلابی داشت.
۱۳۹۷/۲/۱ - ۰۷:۲۱
مدیر روابط عمومی حوزه علمیه استان قزوین: یادواره شهدای روحانی قزوین برگزار می شود حوزه/ مدیر روابط عمومی حوزه علمیه استان قزوین از برگزاری یادواره شهدای روحانی استان، ۲۵ اردیبهشت با حضور مسئولین کشوری و استانی خبرداد.
۱۳۹۷/۲/۱ - ۰۲:۳۵
در کارگاه تلبس طلاب قزوین مطرح شد؛ رهنمودهای امام خامنه ای قطب‌نما حرکت امت اسلامی است حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عباسی، فرمایشات و رهنمودهای امام خامنه ای را قطب‌نما حرکت امت اسلامی دانست و تصریح کرد: روحانیون در راستای تبلیغ دین و حراست از ولایت باید تمام تلاش خود را به کار ببندند
۱۳۹۷/۱/۳۱ - ۱۱:۱۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس