*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ \ الأحد ٢٧ ذو القعدة ١٤٣٨ \ Sunday, August 20, 2017
مدیر حوزه علمیه قزوین: حوزه‌ علمیه مهمترین پایگاه مبارزه با تهاجم فرهنگی است حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عباسی، حوزه علمیه را مرکز مقابله با تهاجم فرهنگی خواند و تصریح کرد: روحانیت و حوزویان به عنوان کسانی که هدفشان در تبلیغ دین، هدایت مردم به سمت کمال حقیقی و سعادت واقعی است، نقش بسیار پررنگ‌تری در اصلاح جامعه و رفع ناهنجاری ها دارند.
۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۵:۴۶
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری : مسئولان به جای دامن زدن به حاشیه های سیاسی به مردم خدمت کنند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین اسلامی، خدمت به مردم را عبادت خواند و گفت: مسئولان باید از حاشیه ها دوری کرده و به متن برنامه ها که خدمت خالصانه به مردم است، توجه کنند.
۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۵:۱۲
استاد حوزه: مباحثه زمینه ساز رشد علمی است حوزه/ حجت الاسلام غفوری با اشاره به اهمیت مباحثه، آن را در رشد علمی بسیار اثرگذار خواند و گفت: مباحثه از ویژگی های نظام آموزشی حوزه است و زمینه رشد علمی طلاب را فراهم می آورد.
۱۳۹۶/۴/۱۷ - ۱۲:۴۰
مدیر حوزه علمیه قزوین: تربیت طلاب انقلابی و پژوهشگر ماموریت مهم مدیران مدارس است حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین، تربیت طلاب انقلابی و پژوهشگر را ماموریت مهم مدیران مدارس دانست و گفت: پژوهش پایه و اساس حوزه های علمیه است، لذا باید این مهم جدی گرفته شود و طلاب پژوهشگر در مدارس تربیت شوند.
۱۳۹۶/۴/۱۷ - ۱۲:۰۴
هشدار مشاور استاندار قزوین در امور روحانیون: آمریکا به دنبال نسل کشی دینی و فرهنگی در جامعه ایرانی است حوزه/ مشاور استاندار قزوین در امور روحانیون گفت: آمریکا و ایادی استکبار جهانی تلاش می کنند که از طریق جنگ نرم و مسموم کردن ذهن جوانان و ترویج بی عفتی و بی حجابی، نسل کشی دینی کنند.
۱۳۹۶/۴/۱۷ - ۱۱:۰۱
عضو خبرگان رهبری: دشمن پروژه بی دینی جوانان ایران را پیگیری می کند/ مسئولان به فکر باشند عضو خبرگان رهبری با بیان این که جوانان باید مراقب توطئه‌های دشمنان باشند، چرا که یکی از نقشه‌های آنان، ترویج بی‌دینی است، گفت: جوان انقلابی در مقابل هجمه های دشمن می ایستد.
۱۳۹۶/۴/۱۷ - ۱۰:۳۸
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین: عفاف و حجاب محدود به پوشش ظاهری نیست/ اراده و تلاش دشمن بر بی هویتی ماست حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عابدینی با تاکید بر این که عفاف و حجاب فقط محدود به پوشش ظاهری نیست، گفت: اراده دشمنان این است که هویت پوششی و ظاهری و حضور اجتماعی مردم ما تغییر کند، در صورتی که حجاب، فرهنگ و منطق ماست و متأسفانه ضعف کارکردی و نگاه سطحی زمینه را برای تهاجم فراهم کرده است.
۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۱۷:۱۵
نمایشگاه عکس فعالیت های تبلیغی روحانیون قزوین برپا شد حوزه/ نمایشگاه عکس «۱۰ سوژه ۱۰ عکاس» با موضوع فعالیت های فرهنگی تبلیغی طلاب و روحانیون حوزه علمیه قزوین، در نگارخانه مرحوم محصص مستشاری قزوین بر پا شد.
۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۱۵:۴۱
مدیر حوزه علمیه قزوین تبیین کرد: ویژگی های طلبه موفق حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: طلبه باید ابتدا به لحاظ علمی و دینی، خود را غنی کند تا بتواند به دیگران کمک کرده و پاسخگوی نیازهای دینی آنها باشد، در این صورت است که می‌تواند از علم خود بهترین استفاده را ببرد.
۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۱۴:۳۱
کارشناس مسائل خانواده: فرزندان نیازمند گفتگو با والدین هستند/ تیرهای مسموم دشمن خانواده ها را تهدید می کنند حوزه/ حجت الاسلام محمدحسینی گفت: دشمن در کمین است تا بین اعضای خانواده فاصله ایجاد کند و امروز وظیفه اصلی والدین در خانواده است که بتوانند با گفتگوی چهره به چهره، با فرزندان ارتباط برقرار نمایند.
۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۱۴:۲۹
مدیر مدرسه سفیران هدایت قزوین: پاسخگویی عالمانه به شبهات رسالت خطیر امروز روحانیت است حوزه/ مدیر مدرسه سفیران هدایت قزوین گفت: از صدر اسلام تاکنون علما پرچم داردفاع از دین بوده و توانسته به خوبی شبهات دینی را برطرف کرده و مردم جامعه را با مبانی و احکام اسلامی آشنا کنند.
۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۱۲:۵۷
مدیر حوزه علمیه قزوین: تربیت طلاب پژوهشگر و اهل قلم نیاز امروز و فردای جامعه است حجت الاسلام والمسلمین عباسی با تاکید بر ضرورت تربیت طلاب پژوهشگر و اهل قلم، آن را نیاز امرز و فردای جامعه دانست و تصریح کرد: صاحبان فکر و اندیشه باید قلم و نوشتن را در مسیر هدایت و ارشاد و بصیرت دهی جامعه قرار دهند.
۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۶:۰۰
مدیر مرکز تخصصی کلام حوزه علمیه قزوین: فضای مجازی را رها نکنیم، جوانان مشتری دائمی آنند حوزه/ مدیر مرکز تخصصی کلام حوزه علمیه قزوین گفت: در شرایطی که جوانان و نوجوانان به مشتریان دائمی شبکه های اجتماعی و مجازی تبدیل شده اند و بخش قابل توجهی از اوقات خود را در چنین فضاهایی می گذرانند، فقدان نظارت صحیح بر این عرصه، می تواند باعث تحمیل خسارات و صدمات جدی فرهنگی، اجتماعی به جامعه شود.
۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۵:۵۶
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین: برخی رسانه‌ها شبیه دکان کسب و کارند/ انقلابی ماندن سخت است حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عابدینی با بیان این که جایگاه و حرمت رسانه باید با کرامت انسانی پیوند زده شود، گفت: برخی رسانه‌ها شبیه دکان کسب و کارند و در قبال هزینه‌ای که دریافت می‌کنند، تغییر ماهیت می دهند.
۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۲:۱۳
مدیرکل تبلیغات اسلامی قزوین: نویسندگان و قلم به دستان سبک زنگی علما و بزرگان را تبیین کنند حوزه/ حجت الاسلام نعمت الهی، ترویج و شناساندن سبک زندگی علما و فرهیختگان در عرصه های مختلف را در عصر حاضر با اهمیت دانست و گفت: چه خوب است که صاحبان قلم از علما و فرهیختگان حوزوی و علمی مطالبی بنویسند تا نسل جوان ما با امور زندگی و تحصیلی این شخصیت های برجسته آشنا شوند.
۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۱:۴۹
مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) قزوین مطرح کرد: ولایت اساس دین است/ ۵ وظیفه طلاب امروز حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) تاکید کرد: ولایت اساس دین است و در روایات به قلب تشبیه شده که اگر همه چیز سر جایش باشد، اما قلب تپنده در این پیکره نباشد هیچ کدام به کار نمی آید.
۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۱:۰۳
مدیر حوزه علمیه قزوین: شهدا در آزمون ولایت مداری سربلند شدند حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین با تاکید بر این که شهدا در آزمون ولایت مداری سربلند شدند، گفت: به برکت خون پاک شهدا امروز کشور ایران به قدرت منطقه ای و جهانی تبدیل شده است و دنیای استکبار توان مقابل با آن را ندارد
۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۱۷:۰۲
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین: امنیت هدیه شهدا به ملت انقلابی ایران است حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عابدینی، امنیت را هدیه شهدا به ملت انقلابی ایران دانست و گفت: آنچه به خانواده شهدا استقامت و صبر می‌بخشد، ایمان به راهی است که عزیز آنان انتخاب کرده است.
۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۱۷:۰۱
در نشست مسئولان حلقه های صالحین طلاب مطرح شد؛ تبعیت مردم از ولایت فقیه رمز ۳۸ سال ماندگاری انقلاب اسلامی است حوزه/ حجت الاسلام صفی خانی تصریح کرد: ۳۸ سال افتخار، عزت، عبور از گردنه های سخت و مسیرهای پر پیچ و خم و سربلندی نظام جهوری اسلامی با اطاعت از رهبری و ولایت فقیه به دست آمده است.
۱۳۹۶/۴/۱۲ - ۱۸:۳۶
مدیر حوزه علمیه قزوین در جمع اساتید: ولایت فقیه ضمانت بقاء نظام و انقلاب است/ نمره محوری در حوزه ملاک نباشد حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عباسی تصریح کرد: روحانیون باید برای ایجاد پیوند عمیق بین مردم و انقلاب و نظام، جایگاه ولایت فقیه را تبیین کنند، چرا که ضمانت بقاء نظام مقدس اسلامی، بستگی به این اصل مترقی دارد
۱۳۹۶/۴/۱۲ - ۱۶:۲۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس