*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ \ الثلاثاء ١٨ ربيع الثاني ١٤٣٨ \ Tuesday, January 17, 2017
مدیر مدرسه علمیه حقانی : آینده تشیع به نیروهای تحول آفرین نیاز دارد حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین واحدی گفت: آینده تحولات فرهنگ تشیع و کشور نیازمند نیروهای کارآمد، مومن و متخصص و کارشناسان دینی است که بتوانند تحول آفرین باشند، و این تحول باید جامعیت داشته باشد.
۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۱۶:۳۷
مدیرکل اوقاف و امور خیریه قزوین: رسانه ها از ترویج فرهنگ وقف غافل نشوند حوزه/ حجت الاسلام عادل با اشاره به نقش رسانه ها در ترویج فرهنگ وقف، گفت: حوزه وقف، حوزه بسیار گسترده ای است و کارکردها و ارتباطات مختلفی با اقشار مختلف مردم دارد.
۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۰۹:۳۲
نماینده ولی فقیه در قزوین: وقف برای حوزه های علمیه کمک به ترویج دین است حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عابدینی به اهمیت وقف در حوزه‌های علمیه اشاره کرد و گفت: در گذشته تقویت حوزه‌های علمیه یکی از اهداف وقف بوده و وقف‌هایی که در این زمینه انجام شده، در پرورش علما و تألیف کتب دینی اثرگذار، نقش به سزایی داشته است.
۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۰۹:۱۷
مدیر حوزه علمیه قزوین: وقف های جدید براساس نیاز سنجی انجام شود حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عباسی تصریح کرد: امروزه وقف در عرصه هایی چون حوزه‌های علمیه، فعالیت های قرآنی، اشتغال جوانان، بهداشت و درمان و مدرسه سازی جزو اولویت دارترین موضوعات است که باید در این زمینه به مردم اطلاع رسانی شود.
۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۰۹:۰۷
ملت ایران هرگز به آمریکای فریب‌کار اعتماد نخواهد کرد حوزه/ مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون قزوین گفت: آمریکا به تعهدات خود در برجام عمل نکرد و نشان داد که همیشه بدعهد و پیمان‌شکن بوده است.
۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۱۸:۲۰
مدیر حوزه علمیه قزوین: آمریکا در نقض برجام خباثت خود را نشان داد حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: آمریکا خباثت خود را از روزهای اول انقلاب تاکنون به مردم ما ثابت کرده و تصویب این قانون نقض برجام خلاف تعهدات آمریکا است.
۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۱۸:۰۷
عضو خبرگان رهبری: نمایندگان مجلس، با حل مشکلات پاسخگوی رای اعتماد مردم باشند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین اسلامی گفت: نمایندگان مجلس باید از فرصت ایجاد شده در کسب رای اعتماد مردم، برای رفع مشکلات بیشرین استفاده را ببرند.
۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۱۶:۲۹
مدرسه علمیه سردارین؛ مدرسه ای فراموش شده در قزوین+ عکس حوزه/ مدرسه علمیه سردارین، درعهد قاجاریه و در سال ۱۲۳۱ ه-ق توسط دو برادر بنام حسنخان و حسینخان سردارین بنا نهاده شده است.
۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۰۸:۵۳
معاون تهذیب حوزه علمیه قزوین: روحانیون راهکارهای حل مشکلات تربیتی و خانوادگی را ارائه دهند حوزه / معاون تهذیب حوزه علمیه قزوین بر لزوم تجهیز علمی و عملی حوزویان به مهارت های خانوادگی اجتماعی تاکید کرد.
۱۳۹۵/۹/۱۲ - ۱۱:۳۵
عضو شورای حوزه علمیه قزوین: تمدن سازی اسلامی بدون توجه به سبک زندگی امکان پذیر نیست حوزه / حجت الاسلام والمسلمین فیروزی گفت: گر به دنبال تمدن نوین اسلامی در عرصه جهانی هستیم باید سبک زندگی جامعه نیز به سوی اسلامی شدن پیش برود.
۱۳۹۵/۹/۱۱ - ۱۶:۲۷
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان قزوین: روحانیون به شبهات روز عالمانه پاسخ دهند حوزه/ حجت الاسلام نعمت اللهی گفت: امروز بسیاری از جوانان کشور در معرض شبهات و تهاجم‌های فرهنگی دشمن هستند که باید از آنها در مقابل گزند این خطرات حراست نماییم.
۱۳۹۵/۹/۱۱ - ۱۶:۰۵
امام جمعه شهرستان آبیک در جمع طلاب: ترویج فرهنگ حجاب باید از خانواده آغاز شود حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین موسوی گفت: امروزه در حوزه حجاب و عفاف دو مقوله خانواده و محل کار باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد و در این میان باید توجه به اهمیت حجاب و ترویج آن را از نهاد خانواده و از خودمان شروع کنیم.
۱۳۹۵/۹/۱۱ - ۱۳:۰۶
مدیر حوزه علمیه قزوین: ربیع الاول ماه شادی اهل بیت(ع) و سرچشمه رحمت و عطوفت است حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: ربیع الاول، ماه ذخایر بركات خداوند و ماه شادی اهل بیت(ع) و سرچشمه رحمت و عطوفت است.
۱۳۹۵/۹/۱۱ - ۱۱:۲۵
اجرای طرح آموزش تربیت محور در مدرسه علی بن ابیطالب(ع) ملایر حوزه /معاون آموزش مدرسه علمیه علی بن ابیطالب(ع) ملایر از اجرای طرح های آموزشی تربیت محور در این مدرسه خبر داد.
۱۳۹۵/۹/۱۰ - ۱۹:۳۵
نماینده ولی فقیه در قزوین: برخی با نفاق و دورویی سعی در دو قطبی کردن جامعه دارند حوزه / نماینده ولی فقیه در استان قزوین بر ضرورت پرهیز از دو قطبی کردن جامعه تاکید کرد و خواستار بصیرت افزایی برای مقابله با نفاق و دو رویی در جامعه شد.
۱۳۹۵/۹/۹ - ۱۷:۲۱
مسئول مدرسه علمیه امیرالمومنین (ع) شهرستان آوج : تحصیل بدون تهذیب ارزشی ندارد حوزه/ امام جمعه شهرستان آوج با تاکید بر الگو گیری طلاب از سیره ائمه اطهار گفت: تحصیل و تهذیب دو بال موفقیت طلاب است
۱۳۹۵/۹/۹ - ۱۷:۱۸
پژوهشگر حوزوی: تشکیل حکومت اسلامی هدف نهایی پیامبر(ص) بود حوزه/ پژوهشگر حوزه قزوین گفت: هجرت پیامبر گرامی اسلام (ص) از مکه به مدینه موجب تحکیم و توسعه دعوت توحیدی و نهضت الهی، اسلامی پیامبر شده و به تشکیل نظام اسلامی و حکومت دینی منتهی می شود.
۱۳۹۵/۹/۹ - ۱۵:۱۳
مدیر مدرسه علمیه صالحیه قزوین: راه نجات امت اسلامی در پیروی از اهل بیت(ع) است حوزه / حجت الاسلام مهر آرا گفت: امامان شيعه (ع) اسوه و الگوی فکری، اعتقادی، عملی و اخلاقی هستند و راه نجات در پیروی از آنان است .
۱۳۹۵/۹/۹ - ۱۲:۴۳
نماینده قزوین در مجلس خبرگان رهبری: ملت ایران هیچ گاه در برابر آمریکا تعظیم نخواهد کرد حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین اسلامی با بیان این‌که مردم ما هرگز زیر بار ظلم و ستم دشمنان به ویژه آمریکای جنایتکار نمی‌روند، گفت: ملت بزرگ ایران اسلامی در همه عرصه‌ها نقش محوری و اساسی را بر عهده‌دار دارند و هر خطری که متوجه نظام اسلامی باشد، با تمام وجود در مقابل آن می ایستند.
۱۳۹۵/۹/۹ - ۱۱:۴۲
عیادت عضو خبرگان از آیت الله باریک بین حوزه / نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری از آیت الله باریک بین عیادت و برای وی آرزوی سلامتی کرد.
۱۳۹۵/۹/۹ - ۱۱:۰۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس