*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ \ ۵ ذو القعدة ۱۴۳۹ \ Thursday, July 19, 2018
امام جمعه اهر: روستائیان در تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی نقش ویژه‌ای دارند حوزه/ امام جمعه اهر گفت: روستائیان در تحقق شعار سال «حمایت از کالای ایرانی» نقش ویژه‌ ای دارند و مسئولان باید به این مناطق توجه ویژه ای داشته باشند.
۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۰۲:۴۰
رئیس شورای حوزه علمیه آذربایجان شرقی: استحاله فرهنگی جامعه ایرانی و ترویج افکار انحرافی و التقاطی در دستور کار دشمنان است حوزه/ نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به این که دشمنان نظام از حاکمیت فرهنگ اصیل دینی و شیعی در جوامع اسلامی هراسان هستند، تصریح کرد: بدخواهان اسلام امروز به این نتیجه رسیده‌اند که براندازی انقلاب اسلامی تنها با استحاله فرهنگی و ترویج افکار انحرافی و التقاطی ممکن است، نباید اجازه داد این توطئه دشمن عملی شود.
۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۳:۰۶
نماینده ولی فقیه در ‌آذربایجان شرقی: روحانیون در تبلیغ فرهنگ زکات موفق عمل کرده اند حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی، افزایش میزان مشارکت روستائیان استان در پرداخت زکات نسبت به سال های گذشته را نشان از موفقیت روحانیت در تبلیغ این فریضه الهی عنوان کرد.
۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۰۷:۵۴
آزمون ورودی سطح ۳ حوزه خواهران آذربایجان‌ شرقی برگزار شد حوزه/ آزمون ورودی سطح سه داوطلبان تحصیل در مدارج عالی حوزه علمیه خواهران آذربایجان شرقی برگزار شد.
۱۳۹۷/۲/۱۶ - ۰۹:۳۴
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا: رسالت روحانیت پاسداری از انقلاب و صیانت از دستاوردهای نظام است حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا، پاسداری از آرمان های انقلاب و صیانت از دستاوردهای نظام اسلامی را رسالت خطیر و مشترک سپاه و روحانیت دانست و شهید مطهری را الگوی کم نظیر روحانیت عنوان کرد.
۱۳۹۷/۲/۱۶ - ۰۹:۱۹
امام جمعه هشترود: بدعهدی آمریکایی ها در برجام اثبات شده است حوزه/ امام جمعه هشترود بدعهدی آمریکایی‌ ها از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران را مشهود دانست و گفت: اما بی عهدی آمریکایی ها در مساله برجام اثبات شد، براین اساس مسئولان نباید به آمریکایی ‌‌ها اعتماد بیش از این داشته باشند.
۱۳۹۷/۲/۱۶ - ۰۲:۲۰
امام جمعه سرد رود: حمایت از کالای ایرانی راهکار مقابله با توطئه اقتصادی دشمن است حوزه/ امام جمعه سرد رود حمایت از کالا و تولید ایرانی را موثرترین راهکار مقاله با توطئه اقتصادی دشمن علیه انقلاب اسلامی ایران دانست.
۱۳۹۷/۲/۱۵ - ۱۳:۵۸
مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی عنوان کرد: کمبود قرآن برای مراسم ترتیل خوانی ماه رمضان/ ۶۰۰۰ موقوفه در آذربایجان شرقی وجود دارد حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی از کمبود قرآن برای برگزاری مراسم ترتیل خوانی درماه مبارک رمضان در تبریز خبر داد و گفت: ۶ هزار موقوفه و ۲۲۰ بقعه و امامزاده در استان آذربایجان شرقی وجود دارد.
۱۳۹۷/۲/۱۵ - ۱۲:۲۷
امام جمعه بناب: نباید به جوانان آدرس غلط داد و نسخه اشتباه برای آنها پیچید حوزه/ امام جمعه بناب گفت: بسیاری از مقدمات بی ‌بند و باری با نام آموزش ‌های مهارتی در لوای دین باوری، خرافه ‌زدایی و سبک زندگی به بهانه حمایت از جوانان ارائه می شود که زمینه انحطاط و بدبختی جوانان را فراهم می ‌آورد اما سبک زندگی دینی بهترین نسخه برای نسل جوان است.
۱۳۹۷/۲/۱۵ - ۱۰:۵۳
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی خبر داد: جلسه مشترک ائمه جمعه شمال غرب برای احیای حوزه علمیه آذربایجان حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی با اشاره به این که جلسات مشترک ائمه جمعه شمال‌غرب کشور تاثیرات خوبی به دنبال داشته است، گفت: در راستای احیای حوزه ‌های علمیه باید برنامه های مدون مشترک داشته باشیم تا مدارس علمیه آذربایجان احیا شود.
۱۳۹۷/۲/۱۵ - ۰۹:۵۱
معلم در دیدگاه ائمه جمعه آذربایجان شرقی؛ انسان های فرشته صفتی به نام «معلم» حوزه/ هنوز هم در روزگار ماشینی که ایثار رنگ باخته، انسان های فرشته صفتی به نام «معلم» پیدا می شوند که الفبای مهربانی را بخش می کنند.
۱۳۹۷/۲/۱۲ - ۱۲:۳۱
آیت الله اعرافی در جمع طلاب المصطفی تبریز: ورود به حوزه علمیه آغاز سربازی امام زمان(عج) است حوزه/ مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور ورود به حوزه علمیه را به معنای سربازی امام زمان(عج) دانست و بر ضرورت بهره گیری از فرصت ها توسط طلاب مدارس علمیه تاکید کرد.
۱۳۹۷/۲/۱۱ - ۱۷:۰۰
مدیر حوزه های علمیه در جمع مدیران و اساتید آذربایجان شرقی: مشعل درس خارج فقه و اصول در استان ها و شهرها روشن شود/ فرهنگ تقریرنویسی گسترش یابد حوزه/ آیت الله اعرافی از شناسایی دروس خارج فقه و اصول در برخی استان ها خبر داد و گفت: علاوه بر مراکز استان ها باید مشعل درس خارج فقه و اصول در شهرها هم روشن شود، امسال نیز ۲۰ تا ۳۰ درس خارج در برخی استان ها اضافه خواهد شد.
۱۳۹۷/۲/۱۱ - ۱۴:۱۰
نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی: احیای حوزه های علمیه آذربایجان شرقی نیازمند حمایت جدی است حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی احیای حوزه های علمیه این استان را نیازمند حمایت جدی از سوی مرکز مدیریت حوزه های علمیه دانست.
۱۳۹۷/۲/۱۱ - ۱۴:۰۸
مدیر حوزه علمیه استان آذربایجان شرقی: درس خارج فقه در تبریز راه اندازی می شود حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان آذربایجان شرقی از راه اندازی درس خارج فقه در تبریز طی سال آینده خبر داد.
۱۳۹۷/۲/۱۱ - ۱۴:۰۷
آیت الله اعرافی در تبریز: اولین برنامه پنج ساله حوزه های علمیه امسال اجرایی می شود/ ۲۴۰ ماموریت جدید برای روحانیت تعریف شده است حوزه/ مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور گفت: اجرای اولین برنامه پنج ساله حوزه های علمیه در تیرماه امسال اجرایی خواهد شد.
۱۳۹۷/۲/۱۱ - ۱۳:۵۰
با حضور آیت الله اعرافی صورت گرفت؛ بررسی مسائل و مشکلات حوزه علمیه آذربایجان شرقی حوزه/ مسائل و مشکلات حوزه علمیه استان آذربایجان شرقی با حضور آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور و نماینده ولی فقیه در این استان بررسی شد.
۱۳۹۷/۲/۱۱ - ۱۳:۴۹
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی: احیای حوزه علمیه آذربایجان دغدغه رهبر معظم انقلاب است حوزه/ نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، احیای حوزه علمیه آذربایجان را از دغدغه های رهبر معظم انقلاب دانست و گفت: تنها در محله راسته کوچه تبریز تا دهه ۱۳۵۰ شمسی بیش از ۲۰ روحانی و عالم مجتهد زندگی می کردند و این نشان از عظمت حوزه آذربایجان دارد.
۱۳۹۷/۲/۱۰ - ۱۰:۳۱
رئیس ‌کل دادگستری آذربایجان ‌شرقی: اعضای شوراها با نیّت خدمت رسانی به مردم کاندیدا شوند حوزه/ رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی گفت: اگر کاندیدا می ‌شویم برای رفاه، خدمت ‌رسانی به مردم نام ‌نویسی کنیم نه خدمت به جناح خاصی.
۱۳۹۷/۲/۹ - ۱۵:۳۱
با بهره گیری از اثر حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی اجرا می شود؛ برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه طلاب آذربایجان شرقی حوزه/ مسابقه کتابخوانی ویژه طلاب استان آذربایجان شرقی با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و آشنایی با آثار علمای معاصر برگزار می شود.
۱۳۹۷/۲/۹ - ۱۴:۴۲
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس