*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ \ ۱۱ محرم ۱۴۴۰ \ Friday, September 21, 2018
آغاز طرح آموزش عملی نماز در آذربایجان شرقی حوزه/ معاون سواد آموزی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از آغاز طرح آموزش عملی نماز به سوادآموزان در این استان خبر داد.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۰۸:۴۵
الگویی از اعتماد به آمریکا؛ بی توجهی به هشدار علما؛ عامل کودتای ۲۸ مرداد حوزه/ کودتای ۲۸ مرداد سال ۱۳۳۲ با براندازی دولت مصدق و بازگشت محمدرضاشاه به کشور به دنبال عدم توجه به هشدار آیت الله کاشانی از سوی مصدق صورت گرفت.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۰۲:۴۰
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی: هیئات مذهبی جشن های غدیر را باشکوه برگزار کنند حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی بر ضرورت مشارکت هیئات مذهبی در برپایی جشن باشکوه عید غدیر تاکید کرد.
۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۱۴:۵۳
امام جمعه بناب: جشن های غدیر مردمی برگزار شود حوزه/ امام جمعه بناب بر ضرورت ترویج فرهنگ غدیر و خارج شدن جشن های این ایام از حالت اداری تاکید کرد و خواستار پررنگ تر شدن جنبه مردمی این جشن شد.
۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۱۰:۴۵
در قالب همایش مدیریت علوی الگوی مدیریت اسلامی؛ شهرداران در تبریز گردهم می آیند حوزه/ همایش بین المللی شهرداران شیعه با عنوان «مدیریت علوی الگوی مدیریت اسلامی» تا پایان امسال در تبریز برگزار می شود.
۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۱۳:۱۱
معاون نمایندگی جامعه المصطفی در تبریز خواستار شد: استفاده از ظرفیت های حوزه علمیه در رویداد تبریز ۲۰۱۸ حوزه/ معاون پژوهش نمایندگی جامعه المصطفی العالمیه در تبریز بر ضرورت بهره‌ مندی از ظرفیت های فرهنگی و تبلیغی نهادهای حوزوی در رویداد تبریز ۲۰۱۸ تاکید کرد.
۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۰۸:۴۶
امام جمعه تبریز در جمع دانشگاهیان: مسئولان به جوانان اعتماد کنند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم بر ضرورت بکارگیری اندیشه های جوانان در مدیریت کشور تاکید کرد و گفت: مسئولان باید از دانش های به روز جوانان در همه امور کشور استفاده بهینه کنند و به آنان اعتماد داشته باشند.
۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۰۸:۴۵
پیام تسلیت امام جمعه تبریز در پی ارتحال حاج میرزا محمد کوچه باغی حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین محمد کوچه باغی پیام تسلیتی صادر کرد.
۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۵:۵۶
نماینده ولی‌ فقیه در آذربایجان‌ شرقی: مدیران برای مردم کار کنند حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی در ادامه اشرافی گری را یکی از آفت های جامعه عنوان کرد و گفت: یکی از آفت‌های جامعه ما همین اشرافی ‌گری است، چراکه مردم همه حرکات و سکنات مدیران را رصد می ‌کنند، مدیر شایسته باید با مردم، کنار مردم و برای مردم باشد.
۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۱۶:۰۵
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی: وحدت رویه مواضع مسئولان در روابط خارجی ضروری است حوزه/ نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی بر لزوم توسعه و تحکیم مناسبات اقتصادی و فرهنگی با همسایگان شمالی کشور تاکید کرد و خواستار حفظ وحدت رویه در مواضع اتخاذ شده مسئولان در روابط خارجی شد.
۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۱۴:۴۵
عیادت امام جمعه اردبیل از آیت الله آل‌ هاشم حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با حضور در بیت آیت الله آل ‌هاشم امام جمعه موقت تبریز، در جریان آخرین وضعیت درمانی وی قرار گرفت.
۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۴:۳۸
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی: ائمه جماعات فعال در زمینه ازدواج در آذربایجان شرقی تجلیل می شوند حوزه/ مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌ شرقی از تجلیل فعالین و خیرین موسسات خیریه ازدواج، واقفان خیر ازدواج، ائمه جماعات فعال در حوزه ازدواج، دستگاه ها و مساجد یا کانون های فعال در امر ازدواج خبر داد.
۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۲:۲۵
اردوی آموزشی استعدادهای قرآنی استان های شمال کشور در تبریز برگزار می شود حوزه/ اردوی آموزشی و تفریحی استعدادهای قرآنی شمال و شمالغرب کشور با شرکت ۶ استان در اردوگاه فرهنگی آموزشی الغدیر تبریز برگزار می شود.
۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۲:۰۲
با ارائه پیشنهادات خود در حوزه مسائل اقتصادی؛ نمایندگان ولی ‌فقیه در شمال غرب کشور به رهبر معظم انقلاب و رؤسای قوا نامه نوشتند حوزه/ نمایندگان ولی فقیه در استان های شمالغرب کشور با ارسال نامه ‌ای به رؤسای قوا پیشنهادات خود را در رابطه با مسایل اخیر اقتصادی ارائه و خواهان برخورد با مفسدان اقتصادی و اخلالگران بازار ارز شدند.
۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۲۰:۲۵
نشست فصلی ائمه جمعه شمال غرب کشور در تبریز برگزار شد حوزه/ نشست فصلی نمایندگان ولی فقیه در استان‌ های شمال غرب کشور به میزبانی شهر تبریز برگزار شد.
۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۲۰:۱۹
استاندار آذربایجان شرقی: پایداری، عزت، سربلندی و اقتدار ایران اسلامی مدیون خون شهیدان است حوزه/ استاندار آذربایجان شرقی گفت: پایداری، عزت، سربلندی و اقتدار ایران اسلامی مدیون خون شهیدان است و این انقلاب به راحتی به دست نیامده است که راحت از دست برود.
۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۲۲:۳۹
مسئول سازمان بسیج فرهنگیان کشور: وحدت و انسجام ملی یکی از عوامل پیروزی انقلاب اسلامی به شمار می رود حوزه/ مسئول سازمان بسیج فرهنگیان کشور گسست رهبری در دوران مشروطه را مقدمات اختلاف بین روحانیت دانست که در تحلیل میدانی و هدایت نهضت فاصله ایجاد کرد.
۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۶:۰۲
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی: ویژه برنامه های بزرگداشت«عید غدیر» در اولویت هیئت های مذهبی باشد حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: ویژه برنامه های بزرگداشت عید غدیر در اولویت هیئات مذهبی باشد و از برپایی علم های سیاه پیش از این عید پرهیز کنند.
۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۴:۴۶
رئیس دانشگاه آزاد آذربایجان شرقی: جانفشانی علما در نهضت مشروطه غیرقابل جبران است حوزه/ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آذربایجان شرقی با اشاره به نقش علما در نهضت مشروطه گفت: جانفشانی های علما در راه مشروطیت غیرقابل جبران است.
۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۴:۱۲
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی: حضور علمای تراز اول مردم را در مشروطه به میدان آورد/ انقلاب مشروطه از نمادهای اصلی وحدت حول محور روحانیت بود حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه مشروطه با پیشاهنگی علما توانست پیش رود، گفت: آنچه در مشروطه مردم را به میدان آورد، حضور علمای تراز اول بود اما انگلیسی ‌ها زرنگی کردند و بین علما و مردم اختلاف انداختند، همین موجب گردید شیخ فضل الله نوری را به اتهام ضدیت با مشروطه به دار بکشند.
۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۱:۵۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس