*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ \ ۱۱ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Thursday, January 17, 2019
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی خبر داد: برگزاری جشن غدیر در ۲۴۵ مسجد ارومیه حوزه/ معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: جشن غدیر امسال در ۲۴۵ مسجد روستایی و شهری ارومیه برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۵/۳۰ - ۱۰:۰۳
برنامه های تابستانی مدرسه امام خامنه ای ارومیه؛ از برگزاری دوره دانش افزایی اساتید تا میزبانی مبلغین جهادی حوزه/ مدرسه علمیه امام خامنه ای در تابستان امسال با برگزاری دوره های دانش افزایی اساتید، میثاق طلبگی طلاب استان، اختبار و تثبیت طلبه های جدید و میزبانی از مبلغین جهادی، ایام پرکاری را گذراند.
۱۳۹۷/۵/۲۹ - ۰۷:۳۵
امام جمعه تکاب خواستار شد: تربیت مبلغ تخصصی متناسب با نیازهای روز حوزه/ امام جمعه تکاب خواستار تربیت مبلغ تخصصی متناسب با نیازهای روز شد.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۲۱:۲۰
امام جمعه شاهین‌دژ: غدیر ، قربان را کامل می‌کند حوزه/ امام جمعه شاهین‌دژ گفت: عید غدیر کامل‌کننده عید قربان است که پس از مبارزه با شیطان و هوای نفس رقم می‌خورد.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۰:۰۶
نماینده مردم آذربایجان‌غربی در مجلس خبرگان رهبری: کودتای ۲۸ مرداد مصداق بارز خائن بودن آمریکاست حوزه/ نماینده مردم آذربایجان‌غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: سیاست خارجی ایران در ارتباط با سایر کشورها بر پایه عزت، حکمت و مصلحت است.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۰:۰۴
برگزاری دوره دانش‌افزایی مبلغات امین در خوی حوزه/ دوره دانش‌افزایی مبلغات امین شهرستان‌های خوی، ماکو، چایپاره و سلماس در خوی برگزار شد.
۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۱۷:۴۲
معاون آموزش حوزه علمیه آذربایجان‌غربی خبر داد: مهارت افزایی اساتید حوزه‌ علمیه آذربایجان‌غربی حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه آذربایجان‌غربی گفت: اساتید حوزه‌ علمیه آذربایجان‌غربی به مدت ۳۶ ساعت آموزش‌های لازم در ارتباط با دوره‌های دانش‌افزایی مهارت‌های تدریس را کسب کردند.
۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۲۲:۴۵
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی خبر داد: برگزاری آزمون شفاهی اعطای مدرک به حافظان قرآن کریم در ارومیه حوزه/ مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: آزمون شفاهی اعطای مدرک به حافظان قرآن کریم ۲۸ و ۲۹ مردادماه در ارومیه برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۲۱:۵۰
دوره دانش‌افزایی مبلغات مدارس امین در میاندوآب برگزار می‌شود حوزه/ معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه آذربایجان‌غربی گفت: دوره دانش‌افزایی مبلغات مدارس امین ۲۵ مردادماه در میاندوآب برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۱۹:۴۷
مدیرحوزه علمیه آذربایجان‌غربی مطرح کرد: راهکار آفت زدایی از زندگی های امروزی حوزه/ مدیر حوزه علمیه آذربایجان‌غربی گفت: خداوند در قرآن کریم اهل‌بیت(ع) را در کنار کتاب آسمانی خود دو وسیله برای رسیدن به رستگاری انسان‌ها معرفی می‌کند و هر دوی این‌ها در کنار هم معنا پیدا می‌کنند و بدون یکدگیر نمی‌توان به رستگاری نیست.
۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۱۷:۲۳
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی: شهدا سرآمدان مخلصین در عصر حاضرند حوزه/ مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: مصداق بارز داشتن اخلاص در کارها را می‌توان در شیوه و منش شهدا جست‌وجو کرد.
۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۱۱:۱۹
پاسخ امام جمعه تکاب به یک شبهه حوزه/ امام جمعه تکاب گفت: بوسیدن پارچه متبرک به حرم امام رضا(ع) که تنها نشانی برای توسل بودن به این امام بزرگوار بوده است، اشکالی ندارد.
۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۱:۲۱
نماینده مردم آذربایجان‌غربی در مجلس خبرگان رهبری: پرداخت ارز دولتی به حجاج کمک به تقویت اسلام ناب است حوزه/ نماینده مردم آذربایجان‌غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: چرا باید برخی نسبت به پرداخت ارز دولتی برای رفتن به سفر حج اعتراض داشته باشند، در حالی که دولت برای این سفر نیز مانند سایر سفرهایی که مردم برای تفریح به کشورهای خارجی می‌روند ارز دولتی پرداخت می‌کند، درحالی که سفرهای تفریحی آمار بالایی را نسبت به حج دارند.
۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۱:۱۸
امام جمعه ماکو در بازدید از خبرگزاری «حوزه»: خبرگزاری حوزه به حوزه های علمیه مناطق آزاد نگاه ویژه ای داشته باشد حوزه/ رئیس شورای فرهنگی منطقه آزاد ماکو گفت: خبرگزاری حوزه باید حوزه های علمیه و مسائل فرهنگی مناطق آزاد را به صورت ویژه ببیند، چراکه ظرفیت های بالایی در این مناطق وجود داشته و می تواند انعکاس مناسبی داشته باشد.
۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۱:۱۷
عضو خبرگان رهبری: کسانی که اهل قرآن و نماز هستند به مملکت خیانت نمی کنند حوزه/عضو خبرگان رهبری با اشاره به این که آنانی که طرفدار دشمنان هستند و برای نابودی اسلام چه در داخل و چه در خارج تلاش می کنند، کسانی هستند که زبانشان با قرآن آشنا نیست، گفت: کسانی که اهل قرآن و نماز هستند به مملکت خویش خیانت نمی کنند و در مقابل آمریکای جنایتکار می ایستند.
۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۱۸:۳۴
مدیر حوزه علمیه آذربایجان‌غربی : الگوبرداری دختران امروزی از غربی ها ریشه در ناآگاهی دینی دارد حوزه/ مدیر حوزه علمیه آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه در جهان اسلام بانوان ارزنده‌ای چون حضرت معصومه‌(س) می‌توانند الگوی خوبی برای دختران مسلمان باشند، گفت: متاسفانه الگوی دختران امروزی برخی الگوهای غربی است و این مسئله ریشه در عدم مطالعه و آگاهی از زندگی بزرگان دین دارد.
۱۳۹۷/۵/۲ - ۰۷:۲۵
معاون تبلیغ و تهذیب حوزه آذربایجان‌غربی خبر داد: شرکت ۱۵۰ طلبه جدید در دوره «میثاق طلبگی» آذربایجان‌غربی حوزه/ معاون تبلیغ و تهذیب حوزه علمیه آذربایجان‌غربی گفت: طرح میثاق طلبگی از ۳۰ تیر برای طلاب جدید‌الورود در سطح استان آغاز شده است.
۱۳۹۷/۵/۱ - ۱۹:۰۱
مدیرعامل موسسه دارالحافظین قرآن: یازدهمین جشنواره «زیر سایه خورشید» در آذربایجان‌غربی برگزار می شود حوزه/ مدیرعامل موسسه دارالحافظین قرآن کریم گفت: یازدهمین دوره جشنواره «زیر سایه خورشید» ۲۸ تیرماه در آذربایجان‌غربی آغاز به کار می‌کند.
۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۱۶:۳۶
خلیفه کل ارامنه آذربایجان: ایران کشور صلح و امنیت است/ اقلیت ها آزادانه در ایران زندگی می کنند حوزه/ خلیفه کل ارامنه آذربایجان گفت: در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری و همدلی ملت ایران اسلامی تمامی اقوام و مذاهب در این کشور در کنار هم و با صفا و صمیمیت زندگی می کنند.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۶:۲۴
عضو خبرگان رهبری: هر چقدر در ترویج نماز و قرآن هزینه شود باز هم کم است حوزه/ نماینده مردم آذربایجان‌غربی در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه اگر نماز و قرائت قرآن در جامعه ترویج پیدا کند، دیگر هیچ گاه کشور دچار مشکلی از سوی افراد ضدانقلاب نخواهد داشت، گفت: افراد ضدانقلاب از نماز و قرآن به دور هستند، لذا برای مقابله با آنان هر چقدر در بخش ترویج نماز و قرآن هزینه شود باز هم کم است.
۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۲۳:۰۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس