*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۴ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 20, 2019
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی: تجربیات مدیران باسابقه در اختیار مدیران جوان قرار گیرد حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین قریشی گفت: تجربیات مدیران در کشور باید به نسل‌های بعدی منتقل و باعث افزایش کارآمدی و بهره‌وری مدیران شود و اگر این کار از اول انقلاب صورت می‌گرفت امروز ما شاهد گنجینه‌های غنی و موفقی در زمینه مدیریت و تجارب مدیران می‌شدیم.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۲۲:۰۰
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا آذربایجان‌غربی: علت دشمنی آمریکا با سپاه نتیجه شکست‌های پی‌درپی آن‌هاست حوزه/ حجت الاسلام نجفقلی‌زاده سرایی گفت: علت اصلی دشمنی آمریکا با سپاه پاسداران شکست‌های پی‌درپی از سپاه در سال‌های اخیر است.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۶:۱۱
مسئول بسیج طلاب و روحانیون آذربایجان‌غربی خبر داد: ۲۰۰ روحانی داوطلب حضور در مناطق سیل زده حوزه/ حجت الاسلام مهدوی گفت: بعد از اعلام بسیج طلاب به مدارس علمیه استان ۲۰۰ نفر از طلاب و روحانیون استان آمادگی خود را برای حضور در مناطق سیل زده اعلام کردند که به دلیل نبود امکانات کافی نتوانستیم همه آنان را به منطقه اعزام کنیم.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۵:۵۸
مدیر حوزه علمیه آذربایجان‌غربی: حوزه و روحانیت پشتیبان و حامی سپاه اند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین محمدی گفت: حوزه و روحانیت امروز اعلام می‌دارد با تمام توان و با حضور خود در صحنه‌ از سپاه حمایت می‌کند و در مقابل دشمن ذره‌ای احساس ضعف نخواهیم کرد.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۵:۱۶
ماموستا عبدالقادر بیضاوی: ازآمریکا جز دشمنی انتظاری نیست حوزه/ ماموستا عبدالقادر بیضاوی گفت: از آمریکا که سابقه دیرینه در دشمنی با ملت ایران دارد، انتظاری جز قرار دادن سپاه که رکن اساسی انقلاب اسلامی است، در لیست تحریم‌ها نیست.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۵:۱۱
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی: مسئولین از فرصت مدیریت برای خدمت به مردم استفاده کنند حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین قریشی گفت: مدیران کشور داشتن مسئولیت را قدر بدانند و از آن در جهت خدمت بیشتر به مردم استفاده کرده موجب رضایت خدای متعال را فراهم سازند.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۷:۰۹
مدیر حوزه علمیه خواهران آذربایجان‌غربی: اقدام احمقانه اخیر آمریکا موجب اتحاد و انسجام ملی شد حوزه/ حجت الاسلام حیدری‌زاد گفت: اقدام اخیر آمریکا در قرار دادن سپاه در لیست گروه‌های تروریستی خود موجب اتحاد و انسجام ملی شد و مردم ایران ضمن محکوم کردن این اقدام نشان دادند که به هیچ وجه سپاه پاسداران قابل انفکاک از انقلاب اسلامی نیست.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۳:۵۶
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی: سازمان تبلیغات از روحانیون کارآفرین حمایت می‌کند حوزه/ معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: با توجه به شعار سال و اعلام سال رونق تولید مهم‌ترین وظیفه روحانیون تبلیغ و تبلیغ شعار سال است و سازمان تبلیغات از روحانیونی که دست به تولید و اشتغال بزنند در حد توان حمایت می‌کند.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۲:۱۲
طلاب آذربایجان غربی برای کمک رسانی به مردم راهی مناطق سیل زده شدند حوزه/ به همت معاونت تهذیب حوزه علمیه آذربایجان غربی و ثبت نام از داوطلبان کمک به سیل زدگان، تعداد ۱۵۰ نفر آمادگی خود را برای اعزام به استان های لرستان و خوزستان اعلام کردند.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۰۹:۴۵
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی: رسانه ها زیبایی های همبستگی ملی در کمک به سیل زدگان را منعکس کنند حوزه / حجت الاسلام و المسلمین قریشی گفت: رسانه ها با نگاه درست، منصفانه و همه جانبه زیبایی‌های همبستگی ملی و تلاش برای کمک رسانی به سیل زدگان و نیز زیبایی بارش نعمت الهی را به اطلاع مردم برسانند.
۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۸:۰۰
دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی از مردم حوزه/ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی از مردم استان جهت حضور در مراسم نماز جمعه‌های استان در حمایت از سپاه و محکومیت اقدام احمقانه دولت آمریکا دعوت کرد.
۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۶:۳۳
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی: تحمل جانبازی جهاد اکبر است حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین قریشی گفت: بنابر روایت پیامبر اسلام تحمل جانبازی خود جهاد اکبر است و جانبازان باید مراقب درجات معنوی خود باشند و اجازه ندهند شیطان اجر‌ آن‌ها را کاهش دهد.
۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۶:۱۱
طلاب مدرسه علمیه الزهرا (س) ارومیه : بنابر اعتراف دشمنان سپاه به بهترین شکل از انقلاب دفاع کرده است حوزه / در بیانیه طلاب مدرسه علمیه الزهرا (س) ارومیه تاکید شد: سپاه نهادي است كه نه تنها بر اساس نظر مسئولین نظام و دوستان انقلاب، بلکه به اعتراف دشمنان قسم خورده ایران اسلامی تاکنون به بهترین وجه ممکن از انقلاب دفاع کرده است .
۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۱:۰۶
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی: جانبازان ذخایر نظام هستند حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین قریشی گفت: جانبازان ذخایر نظام هستند و خاطرات آن‌ها باید ضبط و ثبت شود.
۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۷:۱۷
تجمیع مرکز تخصصی تفسیر علوم قرآنی و مدرسه علمیه الزهراء(س) ارومیه حوزه/ با حضور مدیر حوزه خواهران آذربایجان‌غربی و مسئولین استانی مرکز تخصصی تفسیر علوم قرآنی خواهران ارومیه با مدرسه علمیه الزهرا (س) ادغام شد.
۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۷:۱۴
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی: سپاه در بین مردم عزیز تر شد حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین قریشی گفت:اقدام اخیر دولت آمریکا در قرار دادن نام سپاه در لیست گروه‌های یک اقدام رذیلانه بود و بحمدلله جایگاه و عظمت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیش از پیش در ذهن مردم متجلی شد و کسانی که در دنیا در مورد سپاه اطلاعاتی نداشتند امروز با این اقدام احمقانه آمریکا سپاه را شناختند.
۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۲:۱۶
خوش رقصی رئیس جمهور آمریکا برای صهیونیست ها حوزه/ بسیج طلاب و روحانیون آذربایجان‌غربی در بیانیه ای اعلام کرد: رژیم آمریکا، اوج حماقت و دشمنی را با خوش‌رقصی برای صهیونیسم با تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به نمایش گذاشت.
۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۲:۱۴
استاد مدرسه علمیه رسول اکرم(ص) تکاب: بصیرت و ولایت‌مداری حضرت عباس(ع) الگوی جوانان باشد حوزه/ حجت الاسلام جباری گفت: از شاخصه‌های مهم حضرت عباس(ع) ولایت‌مداری و بصیرت بود که امروز باید جوانان حضرت را در زندگی خود الگو قرار دهند و به بهانه همرنگ شدن با جماعت، در دام و توطئه‌های دشمن گرفتار نشوند.
۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۰:۵۹
طلاب خوی به مناطق سیل زده اعزام شدند حوزه / جمعی از طلاب و روحانیون مدارس علمیه شهرستان خوی در دو گروه امدادی جهت کمک رسانی به سیل زدگان، به استان‌های لرستان و خوزستان اعزام شدند.
۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۰۹:۳۵
واکنش ائمه جمعه آذربایجان‌غربی به اقدام خصمانه آمریکا حوزه/ چهار تن از ائمه جمعه آذربایجان‌غربی به اقدام خصمانه آمریکا در قرار دادن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی، واکنش نشان دادند.
۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۰۹:۰۴
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس