*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ \ ۱۱ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Thursday, January 17, 2019
مسئول دفتر امور اجتماعی و سیاسی حوزه در ارومیه: روحانی انقلابی در اشتباهات مسئولان تعارف و سکوت نمی کند/ طلاب بی‌سواد به درد انقلاب نمی‌خورند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین زمانیی با تبیین ۹ شاخصه حوزه انقلابی، تصریح کرد: طلبه انقلابی نباید در اشتباهات مسئولین، تعارف و سکوت کند، بلکه موظف است اشتباهات مسئولان را به آنها تذکر دهد تا جامعه اسلامی به سمت اصلاح و آرمان‌های انقلاب قدم بردارد.
۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۱۵:۵۵
حضورجهادی طلاب شاهین دژی در فعالیت های تبلیغی و فرهنگی حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام محمد باقر(ع) شاهین‌دژ، مسئولیت روحانیت را بسیار سنگین تر از گذشته دانست و گفت: مردم از روحانیت انتظار دارند مسائل و مشکلات دینی آنها را حل کنند و به سؤالات آنها پاسخ دهند.
۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۱۰:۵۰
امام جمعه تکاب: طلبه به نسخه های اخلاقی نیاز دارد حوزه/ حجت الاسلام عیسی برادری گفت: طلبه اگر درس بخواند و استاد اخلاق نداشته باشد، بر فرض، آیت الله هم بشود، نَفس سوار بر او می شود، آن وقت شروع بیچارگی طلبه است.
۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۱۰:۱۵
مسئول دفتر امور اجتماعی سیاسی حوزه‌ در میاندوآب: امروز مخاطب ما محدود به جغرافیای یک مسجد نیست/ برای کل دنیا برنامه و حرف داشته باشیم حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین زمانی با تاکید بر این که امروز مخاطب ما محدود به جغرافیای یک مسجد نیست، تصریح کرد: مخاطبین امروز ما محدود به جغرافیای ایران و تشیع نیستند و همه مردم دنیا نیاز به هدایت دارند و باید معارف الهی به گوش آنها برسد.
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۲۲:۵۹
استاد انصاریان: خود را به حرام ها آلوده نکنید چون دنیا و آخرت شما جهنم می شود حوزه/ محقق، مفسر، مترجم و پژوهشگر علوم و معارف قرآنی گفت: چند روز پیش اخبار سراسری اعلام کرد که در یکی از شهرهای ایران عده ای بر اثر خوردن مشروب الکی جان خود را از دست دادند و عده ای نیز بدحال هستند، انبیای الهی در گذشته گفتند که از این ماده نخوریم. مردم باید بنشینند فکر کنند، علت حرمت این بوده که مردم ضرر نکنند؛ علت حلیت این بوده که مردم سود ببرند.
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۶:۵۵
در نشست روحانیون و فرمانده سپاه شاهین‌دژ مطرح شد؛ حوزه و سپاه دو رکن موثر در تحقق آرمان‌های انقلاب و رهبری هستند حوزه/ تداوم و افزایش همکاری‌های میان حوزه و سپاه در عرصه‌های فرهنگی گام موثری در پیشبرد اهداف اهداف انقلاب اسلامی و آرمان های رهبر معظم انقلاب خواهد بود و نتیجه مثمر ثمری خواهد داشت.
۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۱۸:۲۳
معاون تهذیب حوزه علمیه سلماس: رسیدن به تعالی اخلاقی بدون استاد اخلاق میسر نیست حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه امام علی(ع) سلماس گفت: برای رسیدن به تعالی اخلاقی وجود یک استاد اخلاق لازم وضروی است تا راه را به انسان نشان دهد .
۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۱۵:۰۱
امام جمعه جدید شهرستان شوط معرفی می‌شود حوزه/ امام جمعه جدید شهرستان شوط، با حضور نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان غربی، ۱۵ آذر معرفی می‌شود
۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۲۲:۴۳
نشست "سه گام تا تمدن نوین اسلامی" در ارومیه برگزار می شود حوزه/ دومین گردهمایی نقشه راه انقلاب اسلامی با عنوان "سه گام تا تمدن نوین اسلامی"، ۱۴ آبان در ارومیه برگزار خواهد شد.
۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۱۶:۰۱
تشکیل چهار کانون علمی در مدرسه امام صادق(ع) نقده حوزه/ مدیر علمیه امام صادق(ع) نقده از تحصیل بیش از ۷۵ طلبه و تشکیل چهار کانون علمی در این مدرسه خبر داد.
۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۱۳:۰۱
نخستین نشست علمی کانون ادبیات مدرسه امام خمینی(ره) خوی برگزار شد حوزه/ کانون علمی ادبیات «شهید ابراهیم هادی» مدرسه علمیه امام خمینی ( ره ) خوی در اولین نشست علمی خود که صبح امروز برگزار شد، به بحث «روش برداشت ادبی از قرآن» پرداخت.
۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۱۲:۴۵
کرسی آزاد اندیشی « ذوالقرنین در قرآن» برگزار شد حوزه/ کرسی آزاد اندیشی طلاب مدرسه علمیه امام علی (ع) سلماس با موضوعات ذوالقرنین در قرآن و مصحف امام علی ( ع ) برگزار شد.
۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۰۹:۵۰
در نشست معاونین پژوهش مدارس علمیه آذربایجان غربی مطرح شد؛ پژوهش در مسائل سیاسی و انحرافات دینی از ضرورت‌های امروز است حوزه/ در نشست معاونین پژوهش مدارس علمیه آذربایجان غربی بر ضرورت ورود طلاب به عرصه پژوهش‌های سیاسی و جریان‌های انحرافی در دین تاکید شد.
۱۳۹۷/۹/۹ - ۱۲:۲۸
در نشست اعضای کانون‌های علمی حوزه خوی مطرح شد: پژوهش ناظر به نیازهای جامعه باشد امام جمعه خوی در دیدار با اعضای کانون‌های علمی خوی گفت: پژوهش در حوزه‌های علمیه امری اجتناب ناپذر است و باید امروز ناظر به نیازهای جامعه باشد
۱۳۹۷/۹/۸ - ۱۵:۳۶
در نشست پژوهشی طلاب و اساتید مدارس ارومیه تاکید شد؛ در مدارس علمیه به پژوهش های قرآنی توجه شود/ لزوم نیاز سنجی در پژوهش حوزه/ در نشست پژوهشی طلاب و اساتید مدارس علمیه ارومیه با بر ضرورت تربیت طلاب پژوهشگر و توجه به پژوهش های قرآنی در مدارس تاکید شد.
۱۳۹۷/۹/۷ - ۲۳:۰۶
مسؤل بسیج طلاب آذربایجان‌غربی: سبک زندگی دینی دستاورد مهم انقلاب است حوزه/ مسؤل بسیج طلاب و روحانیون آذربایجان غربی گفت: سبک زندگی دینی که بعد از انقلاب و به برکت انقلاب جریان یافت از مهمترین دستاوردها یانقلاب است و باید به مردم بازگو شود.
۱۳۹۷/۹/۷ - ۱۲:۳۸
در نشست روحانیون اهل سنت ماکو تاکید شد: خدمات نظام به شیعه و سنی یکسان است حوزه/ مسئول بسیج طلاب و روحانیون آذربایجان‌غربی در نشست روحانیون اهل سنت ماکو گفت: نظام در مورد همه مردم خدمات یکسانی داشته و همه را به یک چشم برابر دیده است.
۱۳۹۷/۹/۶ - ۱۵:۰۷
مسئول بسیح طلاب و روحانیون آذربایجان غربی در ماکو: نتیجه سازش ذلت است و نتیجه مقاومت عزت حوزه/ مسئول بسیح طلاب و روحانیون آذربایجان غربی، در جمع طلاب و روحانیون شهرستان ماکو، گفت: نتیجه سازش ذلت است و نتیجه مقاومت عزت. ایران اسلامی امروز مقاومت را برای عزت خود برگزیده است.
۱۳۹۷/۹/۶ - ۱۲:۲۹
در نشست حوزه علمیه خواهران ماکو تاکید شد: هنرمندانه از انقلاب دفاع شود حوزه/ مسئول بسیج طلاب و روحانیون استان آذربایجان‌غربی گفت: امروز با توجه به حملات دشمن نباید فقط به درس خواندن اکتفا کرد بلکه باید هنرمندانه از انقلاب دفاع کنیم.
۱۳۹۷/۹/۶ - ۱۱:۰۹
مسؤل بسیج طلاب و روحانیون آذربایجان غربی: معرفی دستاوردهای انقلاب مهمترین وظیفه امروز روحانیت است مسؤل بسیج طلاب و روحانیون استان آذربایجان‌غربی گفت: امروز روحانیت موظف هستند دستاوردهای انقلاب را برای مردم بیان کنند ولایت فقیه مهمترین دستاورد انقلاب است .
۱۳۹۷/۹/۶ - ۰۸:۲۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس