*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ٢ شوّال ١٤٣٨ \ Tuesday, June 27, 2017
پژوهشگر حوزوی: صیانت از حجاب از روشن‌ترین مسائل جامعه اسلامی و انسانی است حوزه/ مسئول موسسه حجاب و عفاف ریحانه النبی(س) ارومیه گفت: حجاب و عفاف یکی از روشن‌ترین و بدیهی‌ترین مسائل جامعه اسلامی و انسانی است که درصورت عدم رعایت، موجب تباهی اخلاق و بنیان خانواده می‌شود.
۱۳۹۵/۴/۲۲ - ۱۸:۳۲
فعال فرهنگی: غربی ها به زندگی عفیفانه ایرانیان غبطه می خورند حوزه/ در کشورهای غربی با دسیسه رجال سیاسی خائن، بنیان خانواده را سست کردند تا جایی که عفت از میان برداشته شده و مردم از این همه بی بند باری به تنگ آمده‌اند؛ تحلیل گر غربی خانم جوانا فرانسیس اذعان ‌دارد که ما به زندگی عفیفانه ایرانیان غبطه می‌خوریم.
۱۳۹۵/۴/۲۲ - ۰۹:۲۰
امام جمعه شاهین‌دژ: بدحجابی جامعه را به اغتشاشات ذهنی و مذهبی می‌کشاند حوزه/ امام جمعه شاهین‌دژ گفت: اگر امر به معروف و نهی از منکر در جامعه کم‌رنگ شود، بی حجابی جامعه را فرا گرفته و آن را به اغتشاشات ذهنی و مذهبی سوق می‌دهد.
۱۳۹۵/۴/۲۱ - ۰۹:۱۲
مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) نقده: عفت، خودنگه‌دارنده درونی و حجاب میوه آن است حوزه/ حجت الاسلام حسین منیری گفت: عفت یک خودنگه‌دارنده درونی بوده و حجاب میوه آن است که در ظاهر افراد تجلی پیدا می‌کند.
۱۳۹۵/۴/۲۰ - ۱۹:۰۱
امام جمعه سلماس: زکات فطره، بیمه یک ساله جسم و جان انسان است حوزه/ امام جمعه سلماس گفت: زکات یک امر واجب بوده که باید پرداخت شود و نیز بیمه یک ساله جسم و جان آدمی است.
۱۳۹۵/۴/۱۶ - ۱۸:۱۵
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی: تقوا تحفه رمضان برای بندگان روزه دار است حوزه/ نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت:ماه خدا به پایان رسید و بساط میهمانی حق تا سال آینده برچیده شد؛ اما خوب می‌دانیم که درهای رحمت الهی بر روی بندگان صالح الهی همیشه باز است.
۱۳۹۵/۴/۱۵ - ۱۵:۴۸
امام جمعه خوی: روحانیون نقش ویژه‌ای در فرهنگ‌سازی پرداخت زکات دارند حوزه/ امام جمعه خوی گفت: رسالت مراکز تبلیغی و فرهنگی به‌ویژه روحانیون در جهت فرهنگ‌سازی پرداخت زکات میان اقشار جامعه بسیار سنگین است.
۱۳۹۵/۴/۱۴ - ۱۶:۲۶
امام جمعه خوی: صهیونیست‌ها قصد دارند جنایات خود را به فراموشی بسپارند حوزه/ امام جمعه خوی گفت: صهیونیست‌ها در سال‌های اخیر با تلاش پشت پرده و ایجاد ترور و درگیری میان کشورهای منطقه و جهان اسلام و همچنین جنگ میان مسلمانان قصد دارند جنایات خود را به فراموشی بسپارند، اما نباید بگذاریم جنایات بزرگ صهیونیست‌ها به دست فراموشی سپرده شود.
۱۳۹۵/۴/۱۰ - ۱۸:۰۰
معاون سیاسی و امنیتی استاندار: علما و روحانیت نقش تاثیرگذاری در تبیین حرمت قاچاق کالا دارند حوزه/ متاسفانه برخی از مرزنشینان و مردم عادی به علل مختلف و عدم آگاهی از موضوع، معضل قاچاق را از نظر اعتقادی و دینی خلاف شرع ندانسته و راه امرار معاش می دانند در این میان لازم و ضروری است تا مبلغان دینی که در جامعه از نفوذ کلام بالایی برخوردار هستند با روشنگری در صدد آگاهی بخشی در اذهان مردم برآیند.
۱۳۹۵/۴/۱۰ - ۱۷:۵۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی: علما و روحانیون مولفه های استکبار ستیزی را تبلیغ کنند حوزه/ مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: روز قدس، روز مبارزه و ایستادگی در مقابل ظلم و زیاده خواهی مستکبران است، علما و روحانیون مولفه های استکبار ستیزی را تبلیغ کنند.
۱۳۹۵/۴/۱۰ - ۱۷:۲۵
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی: برقراری رابطه با رژیم صهیونیستی خیانت به فلسطنیان است حوزه/ شکستن قبح رابطه با غاصب در گوشه ای از جهان اسلام و در قالب عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی از سوی برخی کشورهای منطقه، میدانی است که توسط غربی ها طراحی شده، باید از چنین رفتارهایی در عرصه روابط بین الملل ابراز انزجار کرد.
۱۳۹۵/۴/۱۰ - ۱۵:۲۴
مدیر حوزه علمیه آذربایجان غربی: روز قدس نقطه وحدت و همدلی مسلمین است حوزه/ روز قدس، روز امت اسلامی و روز الهام بخش بیداری اسلامی در جهان است که با تدبیر حکیمانه حضرت امام خمینی (ره)، به نقطه وحدت و همدلی مسلمانان و آزادی خواهان جهان تبدیل شده است.
۱۳۹۵/۴/۱۰ - ۱۴:۵۰
سکوت معنادار نهادهای حقوق بشری در مقابل کشتار مردم بی گناه فلسطین حوزه/ فلسطین گوشه ای از جهان اسلام است که اکنون بیش از ۶ دهه ظلم و کودک کشی را تحمل می کند و در این بین هیچ یک از نهادهای به ظاهر حقوق بشری دنیا، عکس العملی متناسب با توحش صهیونیست ها از خود نشان نداده اند.
۱۳۹۵/۴/۱۰ - ۱۴:۰۷
مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) آذربایجان غربی: شیعه علی(ع) بودن با اشرافی گری سازگاری ندارد حوزه/ امام علی(ع) همیشه به حاکمان و استانداران زمان خود نیز توصیه می‌کردند که زندگی ساده ای داشته باشند و با اشرافگرایان نشست و برخاست نکنند.
۱۳۹۵/۴/۷ - ۰۱:۱۰
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی: بیت المال باید در خدمت تقویت اعتقاد و ایمان مردم باشد حوزه/ امام جمعه ارومیه ارومیه گفت: انجام هر کار فرهنگی، اجتماعی و دینی و بهره گیری از بیت المال باید در راستای افزایش ایمان، اعتقاد و تقوای مردم باشد، چراکه بیت المال متعلق به مردم است.
۱۳۹۵/۴/۵ - ۱۹:۴۳
امام جمعه اهل سنت مهاباد: منشا از دست دادن امام علی(ع) عدم بصیرت بود حوزه/ امام جمعه موقت مهاباد گفت: مولای متقیان امام علی(ع) در شبی به شهادت رسیدند که از هزار ماه قمری بلندتر و بزرگ تر است و منشا از دست دادن امام علی(ع) عدم بصیرت، آگاهی و اخلاق بود.
۱۳۹۵/۴/۵ - ۱۶:۳۵
امام جمعه خوی: آل خلیفه با سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم چهره واقعی خود را نشان داد حوزه/ امام جمعه خوی گفت: حکومت آل خلیفه با سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم، چهره واقعی خویش را نشان داد و تاوان آن را که نتیجه‌ای جز نابودی این رژیم نخواهد بود به زودی می‌بینند.
۱۳۹۵/۴/۵ - ۱۴:۳۳
استاد حوزه آذربایجان غربی: مبلغان آسیب های فضاهای مجازی را برای مردم بیان کنند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) نقده با اشاره به اهداف دشمن در فضاهای مجازی گفت: رمضان فرصت خوبی است تا مبلغان آسیب های فضای مجازی و به خصوص شبکه های اجتماعی را برای مردم بیان کنند.
۱۳۹۵/۴/۳ - ۰۱:۳۰
اعزام ۵۲ مبلغ به مناطق محروم و مرزی نقده در ماه رمضان حوزه/ رئیس تبلیغات اسلامی نقده گفت: در ماه مبارک رمضان ۵۲ مبلغ به مناطق شهری و روستایی اعزام شده که از این تعداد ۱۹ نفر به مناطق شهری و ۳۳ مبلغ روحانی به مناطق روستایی هستند.
۱۳۹۵/۳/۲۷ - ۱۷:۰۶
حوزه علمیه آذربایجان غربی درتابستان تعطیل نیست حوزه /حوزه علمیه آذربایجان غربی با برگزاری برنامه های متنوع درسی و تهذیبی برای طلاب، در تابستان فعال است.
۱۳۹۵/۳/۲۳ - ۱۳:۰۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس