*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ \ الأحد ٢٦ رجب ١٤٣٨ \ Sunday, April 23, 2017
مدیر مدرسه علمیه امام باقر(ع) شاهین‌دژ: نقش روحانیون در کاهش آسیب های اجتماعی کلیدی است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام باقر(ع) شاهین‌دژ گفت: طلاب و روحانیون باید با تبیین عوامل منجر به طلاق و بیان راهکارهای آن از گسترش این معضل اجتماعی بکاهند.
۱۳۹۵/۵/۱۱ - ۱۵:۵۶
مساجد سنگری در مقابل جنگ نرم دشمنان است حوزه / مسئول دبیرخانه نظارت بر کانون‌های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد سنگری در مقابل جنگ نرم دشمنان بوده و مساجد بهترین پایگاه و مرجع برای جذب جوانان هستند.
۱۳۹۵/۵/۷ - ۱۸:۵۴
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور: روحانیون افسران قرارگاه فرهنگی هستند حوزه/ رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: طلاب و روحانیون به عنوان لشکریان قرارگاه فرهنگی در نمازهای جمعه حضوری پرشور و نشاطی داشته باشند.
۱۳۹۵/۵/۵ - ۱۸:۲۷
رئیس ستاد امر به معروف کشور: نهادینه شدن امر به معروف نیازمند حضور نهادهای مردمی است حوزه/ رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: همواره قانون اساسی اجرایی شدن امر به معروف و نهی از منکر را بصورت متقابل میان دولت و مردم توصیه می کند و خواستار مهیا ساختن زیرساخت ها از سوی دولت و اجرای آن بدست مردم است.
۱۳۹۵/۵/۵ - ۱۷:۵۹
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور خبر داد: اقامه نماز جمعه در ۹۰۰ شهر/ همکاری ۴۰ هزار نفر با ستادهای نماز جمعه حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین تقوی از اقامه نماز جمعه در نزدیک به ۹۰۰ شهر و همکاری ۴۰ هزار نفر با ستادهای نمازجمعه سراسر کشور خبر داد.
۱۳۹۵/۵/۵ - ۱۲:۳۲
با حضور اساتید حوزوی: همایش "قرارگاه فرهنگی" در ارومیه برگزار می شود حوزه/ اولین همایش قرارگاه فرهنگی، بصیرتی و اخلاقی، با حضور رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، در ارومیه برگزار می شود.
۱۳۹۵/۵/۴ - ۱۸:۴۲
مدیرکل سابق تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی: زیرساخت های حوزوی پاسخگوی نیازهای آذربایجان غربی نیست حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین فخری، زیرساخت های حوزوی آذربایجان غربی را محدود دانست و گفت: آذربایجان غربی استانی دورافتاده و مرزی است و امکانات حوزوی آن پاسخگوی نیازهای این منطقه نیست.
۱۳۹۵/۵/۲ - ۱۶:۴۳
معاون امور مجلس و استان‌ها سازمان تبلیغات اسلامی: حوزه فرهنگ نیازمند اقدام و عمل جهادی است حوزه/ حجت‌الاسلام نوری‌زاده با بیان این که انقلاب اسلامی، انقلاب فرهنگی بود، گفت: باید بودجه‌های فرهنگی افزایش یابد و در این حوزه، اقدام و عمل جهادی داشته باشیم.
۱۳۹۵/۵/۲ - ۱۶:۲۲
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی: مدیران به پست و مقام دل نبندند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین قریشی گفت: درون و برون مدیر اسلامی باید یکسان بوده و کار را برای خدا انجام دهد و زمانی که دوران مدیریتش به پایان رسید با سهولت از پست مدیریتی خویش کنار رود.
۱۳۹۵/۵/۲ - ۱۶:۱۵
دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور: حوزه های علمیه شاخصه های اخلاق مداری را در جامعه ترویج دهند حوزه/ حوزه های علمیه و سایر دستگاه های تاثیرگذار با همبستگی در اجرای برنامه ها و منویات مقام معظم رهبری، می توانند گام های پویا و تاثیرگذاری در جهت ترویج اخلاق مداری، کاهش ناهنجاری های اجتماعی انجام دهند.
۱۳۹۵/۴/۳۰ - ۱۶:۲۴
حوزه های علمیه بستری مناسب جهت گسترش مبانی قرآنی هستند حوزه/ حوزه های علمیه بسترمناسبی در جهت گسترش مبانی قرآنی و تقویت انس و ترغیب جوانان به کلام آسمانی می باشد.
۱۳۹۵/۴/۲۹ - ۲۰:۰۲
همسر شهید مدافع حرم : زنان با حفظ عفت و حجاب مکر دشمنان را باطل کردند حوزه/ احمدی زاده گفت: ۹۰درصد وصیت نامه شهدا در رابطه باحفظ حجاب و عفاف است و زنان با حفظ عفاف و حجاب مکر دشمنان را باطل کردند.
۱۳۹۵/۴/۲۲ - ۱۸:۳۷
پژوهشگر حوزوی: صیانت از حجاب از روشن‌ترین مسائل جامعه اسلامی و انسانی است حوزه/ مسئول موسسه حجاب و عفاف ریحانه النبی(س) ارومیه گفت: حجاب و عفاف یکی از روشن‌ترین و بدیهی‌ترین مسائل جامعه اسلامی و انسانی است که درصورت عدم رعایت، موجب تباهی اخلاق و بنیان خانواده می‌شود.
۱۳۹۵/۴/۲۲ - ۱۸:۳۲
فعال فرهنگی: غربی ها به زندگی عفیفانه ایرانیان غبطه می خورند حوزه/ در کشورهای غربی با دسیسه رجال سیاسی خائن، بنیان خانواده را سست کردند تا جایی که عفت از میان برداشته شده و مردم از این همه بی بند باری به تنگ آمده‌اند؛ تحلیل گر غربی خانم جوانا فرانسیس اذعان ‌دارد که ما به زندگی عفیفانه ایرانیان غبطه می‌خوریم.
۱۳۹۵/۴/۲۲ - ۰۹:۲۰
امام جمعه شاهین‌دژ: بدحجابی جامعه را به اغتشاشات ذهنی و مذهبی می‌کشاند حوزه/ امام جمعه شاهین‌دژ گفت: اگر امر به معروف و نهی از منکر در جامعه کم‌رنگ شود، بی حجابی جامعه را فرا گرفته و آن را به اغتشاشات ذهنی و مذهبی سوق می‌دهد.
۱۳۹۵/۴/۲۱ - ۰۹:۱۲
مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) نقده: عفت، خودنگه‌دارنده درونی و حجاب میوه آن است حوزه/ حجت الاسلام حسین منیری گفت: عفت یک خودنگه‌دارنده درونی بوده و حجاب میوه آن است که در ظاهر افراد تجلی پیدا می‌کند.
۱۳۹۵/۴/۲۰ - ۱۹:۰۱
امام جمعه سلماس: زکات فطره، بیمه یک ساله جسم و جان انسان است حوزه/ امام جمعه سلماس گفت: زکات یک امر واجب بوده که باید پرداخت شود و نیز بیمه یک ساله جسم و جان آدمی است.
۱۳۹۵/۴/۱۶ - ۱۸:۱۵
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی: تقوا تحفه رمضان برای بندگان روزه دار است حوزه/ نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت:ماه خدا به پایان رسید و بساط میهمانی حق تا سال آینده برچیده شد؛ اما خوب می‌دانیم که درهای رحمت الهی بر روی بندگان صالح الهی همیشه باز است.
۱۳۹۵/۴/۱۵ - ۱۵:۴۸
امام جمعه خوی: روحانیون نقش ویژه‌ای در فرهنگ‌سازی پرداخت زکات دارند حوزه/ امام جمعه خوی گفت: رسالت مراکز تبلیغی و فرهنگی به‌ویژه روحانیون در جهت فرهنگ‌سازی پرداخت زکات میان اقشار جامعه بسیار سنگین است.
۱۳۹۵/۴/۱۴ - ۱۶:۲۶
امام جمعه خوی: صهیونیست‌ها قصد دارند جنایات خود را به فراموشی بسپارند حوزه/ امام جمعه خوی گفت: صهیونیست‌ها در سال‌های اخیر با تلاش پشت پرده و ایجاد ترور و درگیری میان کشورهای منطقه و جهان اسلام و همچنین جنگ میان مسلمانان قصد دارند جنایات خود را به فراموشی بسپارند، اما نباید بگذاریم جنایات بزرگ صهیونیست‌ها به دست فراموشی سپرده شود.
۱۳۹۵/۴/۱۰ - ۱۸:۰۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس