*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ \ ۱۰ رمضان ۱۴۳۹ \ Saturday, May 26, 2018
کارشناس دینی اهل سنت: ایران کشوری دست و پا بسته نیست حوزه/ در زمان جنگ تحمیلی دنیای غرب و عرب همگی در یک جبهه و ایران به تنهایی در مقابل آنان قرار داشت و همگی سیاستمداران آن روز متفق القول بودند که ایران در این جنگ چند صباحی بیش دوام نخواهد آورد، ولی علی رغم تمام پیش بینی ها و گمانه زنی ها، این ایران بود که قدرت عمل در جنگ را به دست گرفت.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۴:۳۲
مدیر حوزه علمیه استان کردستان: آل سعود در زمان جنگ کمک بلاعوض ۵۰۰ میلیارد دلاری در اختیار صدام قرار داد حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: جنگ ۸ ساله ایران اسلامی در اصل نبرد یک کشور در مقابل جهان کفر و استکبار بود، آمارهای موجود نشان می دهد که تنها کشور عربستان در هشت سال جنگ تحمیلی به جز حمایتهای اطلاعاتی و ... نزدیک به ۵۰۰ میلیارد دلار کمک بلاعوض به رژیم بعثی صدام نمود.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۱:۵۵
رمضان؛ فرصت مغتنم زدودن گناهان حوزه/ مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان گفت: ماه رمضان، فرصتی مغتنم برای زدودن زنگار خطاهای انسان است.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۰:۲۴
رمضان؛ ماه تبلیغ و تهذیب حوزه/ مسئول نظارت و ارزیابی حوزه علمیه استان کردستان  با اشاره به وظیفه سنگین طلاب و روحانیون در ماه مبارک رمضان گفت: طلاب و روحانیون رمضان را ماه تبلیغ و تهذیب بدانند.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۸:۱۰
مدیر مدرسه سفیران هدایت بیجار مطرح کرد: رمضان، ماه خودسازی و گذشتن از خواسته های مادی است حوزه/ مدیر مدرسه سفیران هدایت حضرت ولی عصر (عج) شهرستان بیجار با اشاره به برکات ماه مبارک رمضان؛ گفت: رمضان، ماه خودسازی و گذشتن از خواسته های زمینی و مادی است.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۰:۱۵
ماموستا عبدالرحمن خدایی:           رمضان فرصتی برای تزکیه نفس و دوری از گناه است حوزه/ امام جمعه سنندج با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان گفت: ماه رمضان فرصتی از سوی خداوند برای تزکیه نفس و دوری از خطا و گناه است.
۱۳۹۷/۲/۲۷ - ۱۵:۲۷
مدیر حوزه علمیه استان کردستان: ماه رمضان؛ ماه نزدیک شدن به معبود و خالق هستی است حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: رمضان، ماهی برای نزدیک تر شدن به معبود و خالق هستی است و این فرصت مغتنم را خداوند در اختیار ما قرار داده است.
۱۳۹۷/۲/۲۷ - ۱۴:۲۶
در گفتگو با مسئول قرآن و حدیث حوزه کردستان بررسی شد: دلایل نمازگریزی جوانان حوزه/ مسجد باید بتواند با یک مدیریت فکری قوی و برنامه ریزی شده، با تک تک خانه ها ارتباط برقرار کند و تمامی شبهات فکری آنان را جمع آوری کرده و با استفاده از اتاق فکرش، که متشکل از روحانیون و اساتید اهل فن است، به آنها جواب دهد، در این صورت است که دین شفاف برای همگان روشن شده و زمینه ظهور فراهم می گردد.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۰:۰۶
به همت مرکز خدمات حوزه علمیه استان کردستان؛ اردوی سلامت خانوادگی طلاب و روحانیون سنندجی برگزار گردید حوزه/ مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه استان کردستان گفت: به همت مرکز خدمات حوزه علمیه استان کردستان، صبح امروز اردوی سلامت خانوادگی طلاب و روحانیون سنندج برگزار گردید.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۲:۲۰
مدیر حوزه علمیه استان کردستان: «اقتصاد مقاومتی» بهترین نسخه در مقابل تحریم هاست حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: در مقابل تحریمهای یکجانبه و ناجوانمردانه دشمنان به ویژه آمریکا، « اقتصاد مقاومتی» بهترین نسخه برای مقابله با این توطئه است.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۱:۵۰
مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار: هیچ نگاهی از دید خداوند متعال مخفی و پنهان نیست حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار گفت: نگاه ها خواه به نوامیس مردم باشد و یا امور دیگرى که نگاه کردن به آن ممنوع است بر خداوندى که ذره اى از آنچه در آسمانها و زمین است از علم او مخفى نیست، پنهان نمى ماند.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۱:۴۶
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان: قرائت های شخصی از اصول دینی گناه محسوب می شود حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: هیچ یک از ما روحانیون و طلاب حق نداریم در امر تبلیغ از اصول و دستورات دینی قرائت های شخصی داشته باشیم و آن را تبلیغ کنیم.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۰۹:۰۷
نماینده ولی فقیه در استان کردستان مطرح کرد: ضرورت آشنایی طلاب با تکنیک های جنگ نرم / حوزه ، نیروهای کارآمد تربیت کند حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: یکی از نقاط ضعف در حوزه های علمیه کشور این است که نمی توانند نیروی کار را تامین کنند، لذا مسئولان حوزوی باید در زمینه کارآموزی فنی به طلاب نهایت تلاش خود را داشته باشند.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۰۸:۳۵
عالم اهل سنت : دشمنی آمریکا با ملت ایران و نظام اسلامی پایانی ندارد حوزه/ کارشناس علوم دینی اهل سنت گفت: دشمنی آمریکا با ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران پایانی ندارد، زیرا سردمداران آمریکا، ایران را مانع رسیدن به منافع نامشروع خود در منطقه می دانند.
۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۳:۵۶
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان: سفر مقام معظم رهبری به کردستان توطئه های تجزیه طلبان را خنثی کرد حوزه/ فرمانده سپاه بیت المقدس با تاکید بر این که سفر مقام معظم رهبری به کردستان توطئه های تجزیه طلبان را خنثی کرد، گفت: مقام معظم رهبری با سفر به استان کردستان، محبت و دوستی و وحدت به معنای واقعی در کشور را به نمایش گذاشتند و نشان دادند که هیچ تفاوتی بین اقوام و مذاهب در جمهوری اسلامی نیست.
۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۳:۴۵
نماینده ولی فقیه در استان کردستان: مردم کردستان اجازه هیچ تحرکی را به ضدانقلاب نداده و نمی دهند حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: گروهک های تروریستی بسیاری می خواستند از طریق استان هایی مانند کردستان به کشور نفوذ پیدا کنند، ولی مردم این دیار غیورمردانه در مقابل آنها ایستادند و اجازه هیچ حرکتی به آنان نداده و نمی دهند.
۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۱:۲۸
معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه کردستان: نبود آمریکا در برجام اجرای بندهای مورد توافق طرفین را سرعت می بخشد حوزه/معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه استان کردستان گفت: نبود آمریکا در برجام، می تواند اجرای بندهای مورد توافق طرفین را تسریع ببخشد، هرچند آمریکا در این روزها تهدید به افزایش و اعمال تحریم های بیشتر علیه ایران نموده است.
۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۰:۵۲
مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار مطرح کرد: خروج آمريكا از برجام براى ملت ما دستاورد بود/ هدف خروج آمريكا از برجام، ايجاد شكاف ميان مردم و مسؤولان است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار گفت: بدون ترديد خروج آمريكا از برجام براى ملت ما يك نعمت و دستاورد بود. سال‌هاست كه اقتصاد كشور را معطل برجام و ماندن و خارج شدن آمريكا از برجام كرده‌ايم.
۱۳۹۷/۲/۲۱ - ۲۱:۴۸
در اعتراض به عهدشکنی های آمریکا برگزار شد؛ تجمع ضد آمریکایی طلاب مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار حوزه/ در اعتراض به عهدشکنی های آمریکا؛ تجمع اعتراض آمیز طلاب و روحانیون مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار برگزار شد.
۱۳۹۷/۲/۲۱ - ۱۴:۳۸
مدیر حوزه علمیه استان کردستان : خروج آمریکا از برجام دیپلماسی این کشور را در جهان زیر سئوال برد حوزه/مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: آمریکا بدون هیچ دلیل و تنها با تحریک برخی از کشورها مانند رژیم اسرائیل از برجام خارج شد که این حرکت ناشیانه، دیپلماسی این کشور را در عرصه جهانی زیر سئوال برد.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۱۶:۴۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس