*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ \ ۷ شوال ۱۴۳۹ \ Friday, June 22, 2018
ماموستا شیرزاد ایزدی: مخالفت رهبر انقلاب با FATF از روی حکمت و آینده نگری است ​حوزه/ کارشناس دینی اهل سنت گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی به خوبی نقشه های پلید دشمنان را در لابه لای کنوانسیونFATF درک و فهمیده اند و مخالفت ایشان از روی حکمت و آینده نگری برای این نظام اسلامی است.
۱۳۹۷/۴/۱ - ۰۹:۰۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان: قدم نهادن در مسیر فرهنگی کاری عام المنفعه است حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: قدم نهادن در مسیر فرهنگی و ارتقـا آن در جامعه کاری معنوی و عام المنفعه است، زیرا یکی از اموری که رسولان خدا در طول دوران تبلیغ خود انجام داده اند، به جز مسائل دینی، فرهنگ سازی بوده است.
۱۳۹۷/۴/۱ - ۰۲:۲۵
در نشست اساتید مدرسه سفیران هدایت بیجار مطرح شد: ولایت فقیه انقلاب و نظام را بیمه کرده است/ تلاش دشمن برای ایجاد تفرقه بین مردم و روحانیت ​حوزه/ امروز تخریب چهره روحانیون و طلاب هدف اصلی دشمنان است و با استفاده از هر امکانی به دنبال رسیدن به این خواسته هستند و وجود این همه شبکه ماهواره ای فارسی زبان موید این مسئله است که دشمن به دنبال جدایی دین از سیاست و به صورت اخص به دنبال ایجاد تفرقه بین مردم و روحانیت است.
۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۱۸:۰۵
در اولین مجمع سلامت استان کردستان؛ مرکز خدمات حوزه‌ کردستان به عنوان سازمان «حامی سلامت» تقدیر شد حوزه/ اولین مجمع سلامت استان کردستان با حضور مدیران سازمان‌ها و ادارات مرتبط با حوزه سلامت برگزار شد و در این مجمع از مرکز خدمات حوزه‌ علمیه این استان به‌عنوان سازمان «حامی سلامت» تقدیر شد.
۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۱۴:۴۶
بازدید نماینده ولی فقیه در کردستان از خبرگزاری رسمی حوزه+ عکس حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان با حضور در ساختمان مدیریت رسانه و اطلاع رسانی حوزه های علمیه کشور، از بخش های مختلف «خبرگزاری رسمی حوزه» و «هفته نامه افق حوزه» بازدید کرد.
۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۰۹:۴۱
عوامل مسجد گریزی جوانان و راه های جذب حوزه/ برای برخی افراد شاید سخت باشد که مسجد بیایند و در کنار فرد متمکنی بنشینند و مسئولان مسجد با گرداندن کیسه های مخصوص جمع آوری کمک مالی، موجبات شرمندگی او را فراهم کنند ...
۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۰۹:۱۱
معاون آموزش حوزه علمیه استان کردستان: استانداردهای آموزشی برای طلاب رعایت شود ​حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه استان کردستان با اشاره به اهمیت و ارتباط مستقیم معاونت آموزشی حوزه با طلاب؛ گفت: آموزش پیش نیاز تعلیم یک طلبه در مدارس علمیه است.
۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۷:۱۵
در نشست مدرسه سفیران هدایت بیجار تاکید شد: FATF ماهیتی کاملاً استعماری دارد حوزه/ یکی از اهداف استعماری FATF دسترسی دشمنان به اطلاعات مالی جمهوری اسلامی ایران است و تا از این طریق بتواند قدرت اقتصادی ایران را کنترل کند، یعنی به زبان ساده اقتصاد ایران را به راحتی رصد کنند که این خود خطری بالقوه در حوزه امنیت کشرور است.
۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۴:۱۸
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان: وقف ریشه های فقر در جامعه اسلامی را می خشکاند ​حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان گفت: سنت حسنه وقف ریشه های فقر در جامعه اسلامی را می خشکاند و یکی دیگر از ویژگی های وقف ماندگاری آن در جامعه و منفعت بلندمدت آن برای مسلمین است .
۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۲:۱۹
در جلسه معاونان و اساتید حوزه علمیه کردستان مطرح شد: مسئولیت سنگین روحانیت در جنگ فرهنگی و اقتصادی دشمن حوزه/ خلاء دین در جامعه سیر حرکت و نفوذ دشمن در کشور را سریعتر می کند، لذا روحانیون و طلاب وظیفه دارند که جامعه و مردم را نسبت به جنگ فرهنگی و روانی دشمنان هوشیار کنند.
۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۰:۵۸
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان: دشمن از راه فرهنگ به دنبال سست کردن ارزش های فرهنگی ایران است حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: امروز دشمن از راه تهاجم فرهنگی به دنبال سست کردن پایه ها و ستون های نظام مقدس جمهوری اسلامی است، لذا باید با استفاده و بکارگیری فرهنگ غنی ایرانی در مقابل این هجمه های همه جانبه ایستادگی کنیم.
۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۱۸:۰۵
ماموستا ملاقادر قادری در همایش «سراج منیر»: هنرمندان با هنرشان پاسدار انقلاب و نظام باشند حوزه/ امام جمعه شهرستان پاوه با اشاره به هجمه شدید و همه جانبه دشمنان علیه نظام اسلامی و ملت ایران، گفت: امروز دشمن از راه فرهنگ به دنبال از بین بردن زیرساخت های فرهنگی کشور است، لذا هنرمندان وظیفه دارند با هنرشان پاسدار نظام و انقلاب باشند.
۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۱۷:۱۴
فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان: برگزاری کنگره ۵۴۰۰ شهید کردستان یک حرکت بزرگ فرهنگی است ​حوزه/ فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: در آینده ای نزدیک شاهد برگزاری کنگره ۵ هزار و ۴۰۰ شهید استان کردستان خواهیم بود و این کنگره را باید یک حرکت فرهنگی بزرگی در استان دانست.
۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۱۶:۵۳
با حضور نماینده ولی فقیه در کردستان؛ همایش استانی «سراج منیر» در سنندج برگزار شد حوزه/ همایش استانی مولودی خوانی «سراج منیر»، با حضور نماینده ولی فقیه در کردستان، در مسجد جامع شهر سنندج برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۱۵:۴۰
اساتید و طلاب حوزه علمیه کردستان در بیانیه ای؛ پذیرش FATF خوش آمدگویی به دشمنان است حوزه/ حوزه علمیه استان کردستان در بیانیه ای با اعتراض به پذیرش کنوانسیون FATF آورده است: امضای این معاهده به نوعی خوش آمدگویی به دشمنان نظام اسلامی و تسلط آنان بر کشور است.
۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۰۹:۵۷
معاون تهذیب مدرسه خاتم الانبیا (ص) سنندج مطرح کرد: مساجد؛ امن ترین مکان برای بیمه جامعه در مقابل تهاجم فرهنگی حوزه/ معاون تهذیب مدرسه سفیران خاتم الانبیا (ص) شهر سنندج گفت:بهترین و امن ترین مکان برای بیمه کردن جامعه به ویژه نسل جوانان و نوجوانان در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان؛ مساجد هستند.
۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۱۵:۱۵
مدیر حوزه علمیه کردستان در گفت‌وگو با «حوزه»: پیوستن بهFATF نوعی خود تحریمی است/ پذیرش مشروط تنها مصرف داخلی دارد حوزه/ مدیر حوزه علمیه کردستان، پیوستن بهFATF را نوعی خود تحریمی دانست و گفت: در صورتی که ایران این معاهده را امضا کند، به طور طبیعی منافع اسرائیل غاصب در منطقه استوارتر می‌شود و به صورت غیرمستقیم صهیونیست ها را در خاورمیانه تقویت نموده‌ایم، چون تعریف غرب از تروریسم کاملاً با تعریف جمهوری اسلامی متفاوت است.
۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۰۹:۴۵
معاون تهذيب مدرسه علمیه امام صادق (ع)قروه: تهذیب و پژوهش جدایی ناپذیرند ​حوزه/ معاون تهذيب مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان قروه گفت: دو مقوله تهذیب و پژوهش در حوزه ها و مدارس علمیه جدایی ناپذیر از همدیگر هستند.
۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۰۲:۱۰
در نشست طلاب مدرسه امام صادق (ع) بیجار تاکید شد؛ سعادتمندی دنیا و آخرت با حرکت در مسیر قرآن حوزه/ معاون پژوهش مدرسه امام صادق (ع) شهرستان بیجار گفت: حرکت در مسیر دستورات قرآن کریم که کلام وحی است، باعث سعادتمندی انسان در این دنیا و آخرت می شود.
۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۷:۳۷
رئیس ستاد کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان: مردم کردستان استوار در برابر تهاجم فرهنگی دشمن ایستاده اند حوزه/ رئیس ستاد کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان گفت: مراسم مولودی خوانی و مدیحه سرایی مردم کردستان که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در این استان بسیار رشد کرده است بهترین و استوارترین سنگر در برابر تهاجم فرهنگی دشمنان این مملکت است.
۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۶:۴۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس