*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ \ ۱۲ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Friday, January 18, 2019
مدیر مدرسه سفیران هدایت ولیعصر (عج) بیجار: «واقف» برنده اصلی معامله معنوی با خداوند است ​حوزه/ مدیر مدرسه سفیران هدایت ولیعصر (عج) بیجار گفت: واقفین با علم به اینکه در عمل وقف خود، برنده اصلی معامله معنوی با خداوند متعال هستند، اقدام به انجام این عمل نیک می کنند و در اصل آخرت خود را بیمه می کنند.
۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۱۰:۱۰
معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه: جامعه به علما و روحانیون به عنوان نگهبانان دین خدا نگاه می کند ​حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه گفت: تاریخ قرون اخیر نشان می دهد که هر جنبشی که در اسلام و یا ایران صورت گرفته است در پیشانی آن علما و روحانیونی حضور داشته است و آن را هدایت نموده اند و آخرین نمونه آن هم رهبری امام خمینی (ره) علیه نظام ستم شاهی بوده است.
۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۰۲:۴۰
امام جمعه مریوان: وحدت نیاز اصلی جهان اسلام در شرایط کنونی است ​حوزه/ امام جمعه مریوان گفت: وحدت نیاز اصلی امروز جهان اسلام است، امروز وحدت می تواند اسلام را ارتقا دهد و از انزوایی که دشمنان این دین برایش به وجود آورده اند، خارج شود.
۱۳۹۷/۸/۱۴ - ۲۰:۳۵
امام جمعه بیجار در جمع طلاب: جریان های خزنده به دنبال حاشیه سازی برای علما و روحانیون می باشند ​حوزه/ امام جمعه بیجار در ادامه با اذعان به اینکه جریان های خزنده به دنبال حاشیه سازی برای علما و روحانیون می باشند، گفت: باید روش مبارزه و بیرون کردن این جریان ها را به روحانیون و طلاب آموزش دهیم.
۱۳۹۷/۸/۱۴ - ۱۷:۱۳
مدیر حوزه علمیه استان کردستان مطرح کرد: عوامل وحدت آفرین در جامعه اسلامی ​حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان با اشاره به اینکه مقوله وحدت یکی از اصول بنیادی در دین اسلام است، گفت: رسول خدا، ائمه اطهار علیهم السلام و بزرگان و علما دین بر حفظ وحدت در جهان اسلام بسیار تاکید می کردند، لذا این روزها را به عینه می دیدند و ترفندهای دشمنان علیه مسلمین مانند روز برای آنان روشن بود.
۱۳۹۷/۸/۱۴ - ۱۳:۳۱
معاون پژوهش مدرسه خاتم الانبیا (ص) سنندج: ولایت فقیه تداوم امامت است حوزه/ معاون پژوهش مدرسه سفیران هدایت خاتم الانبیا (ص) سنندج گفت: بعد از ائمه اطهار(ع) در نظر مکتب شیعه، زمامداری امت اسلام به عهده ولی فقیه می باشد و بنابر بیشتر نظرات، ولی فقیه در مسائل حکومتی، از همان اختیارات معصوم(ع) برخوردار است.
۱۳۹۷/۸/۱۴ - ۱۱:۴۲
با صدور پیامی تاکید شد؛ مسلمین در مقابل ظالمین هیچگونه ترسی به دل راه نمی دهند حوزه/ ماموستا فایق رستمی، نمایند مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری در پیامی از حضور پرشور مردم این خطه در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه تقدیر و تشکر کرد.
۱۳۹۷/۸/۱۴ - ۱۱:۳۱
مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه استان کردستان: بخشی از مشکلات اقتصادی کشور نتیجه ناکارآمدی مدیران است ​حوزه/مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه استان کردستان گفت: مملکت در شرایط اقتصادی نامناسبی به سر می برد که بخشی از آن نشات گرفته از تحریم های دشمنان نظام و بخش اعظم آن معلول و نتیجه ناکارآمدی برخی مدیران اقتصادی است، البته نباید در این بین نقش بعضی از مخلان اقتصادی را نادیده گرفت.
۱۳۹۷/۸/۱۴ - ۱۱:۳۱
مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه کردستان: «قرآن» بهترین قانون برای اداره زندگی است ​حوزه/مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان گفت: قرآن بهترین قانون برای اداره اجتماع را ارائه داده و انسان ها را موظف به پذیرش ولایت و سرپرستی صالح ترین انسان ها کرده است.
۱۳۹۷/۸/۱۴ - ۰۲:۱۵
استاد حوزه علمیه کردستان: ملت ایران نشان داد که تسلیم جنگ روانی واقتصادی آمریکا نمی شود حوزه/ حجت الاسلام مرتضی خورشیدی گفت: حرکت و خروش امروز ملت ایران علیه بیدادگری و یکه تازی های آمریکا بازتاب گسترده ای داشت. ملت ایران نشان داد که تسلیم جنگ روانی و اقتصادی دشمنان نخواهد شد.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۲۰:۲۵
امام جمعه کامیاران: روحانی انقلابی کارش فقط درس و بحث نیست ​حوزه/ امام جمعه کامیاران گفت: : تاریخ اسلام سرشار از روحانیونی است که به عنوان رهبران دینی علیه ظلم و خودکامگی به پا خاسته اند، لذا روحانی و طلبه ای که تنها کارش گوشه نشینی و مطالعه و مکاشفه باشد، خاصی انجام نداده است و در آن دنیا باید جوابگو باشد، چرا که وظایف فردی و اجتماعی سنگینی برعهده دارد.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۷:۳۹
معاون طرح و برنامه معاونت راهبردی قوه قضائیه: حضور امروز ملت ایران برای دلدادگان به غرب عبرت باشد ​حوزه/ معاون طرح و برنامه معاونت راهبردی قوه قضائیه گفت: حضور پرشور امروز ملت ایران باید برای برخی از مخالفان داخلی و دلدادگان به غرب عبرت باشد زیرا ملت ایران امروز نشان دادند که همواره یاور و همراه مظلومان عالم هستند و از موضع خود عقب نشینی نخواهند کرد.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۴:۴۰
مدیر مدرسه علمیه امام باقر (ع) کامیاران: ترامپ جواب دندان شکنی از مردم ایران گرفت ​حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام باقر (ع) شهرستان کامیاران گفت: حرکت منسجم و هماهنگ مردم در پاسداشت روز ۱۳ آبان ماه مانند تیری زهرآهگین بر قلب دشمنان این ملت و نظام بود و بی شک تمامی توطئه ها، تهدیدها و زورگویی های ترامپ به تاریخ پیوست و او جواب دندان شکنی از ملت ایران گرفت.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۲:۲۷
نماینده ولی فقیه در استان کردستان: ملت پای انقلاب ایستاده است ​حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به اینکه راهپیمایی امروز بر انزوا و خواری دشمنان این نظام افزود، گفت: دشمنانی که روزگاری می خواستند نظام و انقلاب ما را منزوی و حتی ساقط کنند، خود منزوی و به حاشیه رانده شده اند.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۲:۲۶
مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه: مردم انقلابی خط بطلانی بر آرزوهای دشمنان کشیدند ​حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه گفت: علیرغم تبلیغات بسیار دشمنان قسم خورده نظام به ویژه آمریکای جهانخوار بازهم دیدیم که ملت ایران با بصیریت و بینش خاص خود با حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان امسال خط بطلانی بر آرزوهای و وعده های رنگین دشمنان کشیدند.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۱:۵۴
مدیر حوزه علمیه استان کردستان: ترامپ امروز جواب جنگ روانی خود را از ملت ایران گرفت ​حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: ترامپ وعده داده بود که تحریم های علیه جمهوری اسلامی را امروز یعنی ۱۳ آبان ماه دوباره برمی گرداند که این حرف رییس جمهور آمریکا نوعی جنگ روانی علیه ملت ایران بود تا آنها را از حضور در این راهپیمایی منصرف کند که اینچنین نشد، بلکه حرفها و یاوه گویی های رییس جمهور آمریکا نتیجه عکس داشت.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۱:۴۶
به مناسبت سيزدهم آبان؛ ​زنگ « استکبارستیزی» در مدارس استان کردستان نواخته شد ​حوزه/ به مناسبت سيزدهم آبان، زنگ «استکبارستیزی» با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان در دبیرستانه دخترانه استعدادهای درخشان سنندج نواخته شد.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۱:۴۴
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان: استعدادهای قرآنی شناسایی شوند ​حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان گفت: مسئولان و متولیان امور قرآنی استعدادی ناب قرآنی را شناسایی کنند و اجازه ندهند استعدادهای معنوی و دینی آنها به مرور زمان به هدر رود.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۰۲:۱۰
مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور: روشن فکرهای داخلی روایت تسخیر سفارت آمریکا را خلاف واقع شرح می دهند ​حوزه/ مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور گفت: برخی از منورالفکران داخلی روایت تسخیر سفارت آمریکا که در آن زمان عملا به پایگاه اطلاعاتی سازمان سیا تبدیل شده بود را طور دیگری بیان و شرح می دهند.
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۲۲:۱۰
مدیر حوزه علمیه استان کردستان تبیین کرد: چرا راهپیمایی ۱۳ آبان امسال حساس و مهم است؟ ​حوزه/ مدیر حوزه علمیه کردستان با اشاره به اینکه آمریکا برای استمرار جنگ روانی خود دور جدید تحریم های غیرقانونی خویش را به روز ۱۳ آبان موکول کرده است، گفت: آغاز دور جدید تحریم ها آمریکا، آن هم در ۱۳ آبان که روز «استکبارستیزی» است، نشان می دهد دشمنان، جنگ روانی شدیدی علیه ملت همیشه در صحنه ایران به راه انداخته اند.
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۱۸:۱۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس