*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۰ رمضان ۱۴۴۰ \ Sunday, May 26, 2019
مدیر حوزه علمیه استان کردستان: زمینه ورود بیشتر کاروان های راهیان نور به کردستان فراهم شود حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: ادارات، سازمان و شخصیت های فرهنگی باید پای کار بیایند و در بحث کاروان های راهیان نور به استان کردستان وضعیت را تغییر دهند.
۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۱۳:۳۷
ماموستا عبدالرحمن خدایی مطرح کرد: هزینه های میلیاردی دشمن برای انحراف جوان ایرانی ​حوزه/ امام جمعه سنندج گفت: دشمنان به خوبی به این امر واقف هستند که سرمایه های این نظام در آینده همین جوانان هستند، لذا میلیاردها دلار هزینه می کنند که مسیر حرکت جوانان این کشور را منحرف سازند.
۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۰۷:۵۹
مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه کردستان: دشمن به دنبال استحاله فرهنگی و عقیدتی جوان ایرانی است حوزه/ مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه استان کردستان گفت: جوان ایرانی، جوانی محجوب، انقلابی و میهن پرست است و این را در هشت سال دفاع مقدس به جهانیان نشان داد، به همین علت دشمن به دنبال استحاله فرهنگی و عقیدتی جوان ایرانی است.
۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۱۳:۲۰
مدیر مدرسه سفیران هدایت بیجار خواستار شد:  توسعه کمّی و کیفی مدارس علمیه شهرستان بیجار حوزه/ مدیر مدرسه سفیران هدایت بیجار گفت: امیدواریم که در سالهای آینده بتوانیم از نظر کمّی و کیفی مدارس و مراکز دینی در شهرستان بیجار را توسعه دهیم، زیرا استعدادهای بسیار خوبی در این منطقه از استان کردستان وجود دارد که باید آنها را جذب نماییم.
۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۱۲:۱۹
استاد حوزه علمیه کردستان: تضعیف روحانیت، تضعیف انقلاب و آرمان های امام و شهداست حوزه/ استاد حوزه علمیه استان کردستان گفت: همگرایی روحانیت با جامعه به مانند سدّی محکم در برابر دسیسه های دشمنان است، لذا تضعیف روحانیت مساوی است با تضعیف انقلاب و آرمان های امام راحل و شهدا.
۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۱۲:۱۹
معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه: اسلام به زندگی انسان نگاهی روانشناسانه و اجتماعی دارد حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه گفت: معاشرت با بزرگان،  مومنان، افراد نیکوخصلت و... در دین اسلام بسیار مورد تاکید است و این نشان می دهد نگاه اسلام به زندگی انسان نگاهی روان شناسانه و اجتماعی است.
۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۱۳:۳۲
یادداشت رسیده؛ گام های عملیاتی سازی بیانیه «گام دوم انقلاب» حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار در یادداشتی به تبیین بیانیه رهبر معظم انقلاب اسلامی موسوم به «گام دوم انقلاب» پرداخت.
۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۱۰:۰۰
نماینده ولی فقیه در کردستان: خدمات آیت الله مومن فراموش نشدنی است حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان در پیامی به مناسبت درگذشت آیت الله محمد مومن آورده است: حضور انقلابی و مؤثر ایشان در سالهای اخیر و مبارزات قبل از انقلاب، علی الخصوص شورای محترم نگهبان و نقش علمی این بزرگوار در حوزه های علمیه و پرورش شاگردان برجسته در این عرصه، قطعا فراموش ناشدنی است.
۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۰۸:۲۴
عضو خبرگان رهبری مطرح کرد: ایستادگی ونزوئلا در مقابل آمریکا به تاسی از انقلاب اسلامی ایران حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین حسینی شاهرودی، در جلسه طلاب و فضلای استان گلستان با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی، گفت: امروز حتی ونزوئلا که در گذشته حیاط خلوت آمریکا بود، جلوی کودتای آمریکا ایستاده و از تهدیدهای او نمی هراسد.
۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۰۸:۱۹
توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) صورت گرفت؛ ۲ تیم تروریستی در کردستان شناسایی و دستگیر شدند حوزه/ عناصر ۲ تیم تروریستی که به دنبال بمب‌گذاری و اقدامات ایذایی بودند، شناسایی و دستگیر شدند.
۱۳۹۷/۱۲/۳ - ۱۲:۱۰
مسئول قرارگاه جبهه و بصیرت به استان کردستان سفر کرد حوزه/نماینده دفتر سیاسی اجتماعی حوزه های علمیه در کردستان گفت: حجت الاسلام آوینی؛ مسئول قرارگاه جبهه و بصیرت به منظور دیدار و گفتگو با روحانیون، طلاب، فعالان فرهنگی و مردم کردستان سفری یک روزه به این استان دارد.
۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۲۰:۵۰
فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان: مردم کردستان بیش از ۵ هزار و ۴۰۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده اند حوزه/ فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: مردم استان کردستان همزمان در دو جبهه مبارزه با استکبار جهانی و جبهه داخلی حضور دارند.
۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۶:۳۲
ماموستا عبدالرحمن خدایی: در آستانه سال نو شادی ها را با خانواده های مستمند تقسیم کنیم حوزه/ امام جمعه سنندج گفت: عده ای بر این باورند که اسلام با اقتصاد مخالف است و عزلت نشینی و تهیدستی را ترویج می دهد، در حالی که اگر در دین اسلام به خوبی تحقیق کنیم متوجه می شویم که این بزرگان اسلام فقر و تنگدستی را برای جامعه مسلمین مذموم می پندارند.
۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۰:۰۴
سردیس شهید کامران نجات الهی رونمایی شد حوزه/ با حضور رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس؛ سردیس شهید کامران نجات الهی، در دانشگاه کردستان رونمایی شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۰:۰۴
امام جمعه بیجار در جمع خانواده شهدا: مسئولان توجه بیشتری به خانواده های شهدا داشته باشند حوزه/ امام جمعه شهرستان بیجار گفت: از مسئولان و مدیران درخواست داریم که توجه بیشتری به خانواده های شهدا، ایثارگران ، جانبازان ، آزادگان و... داشته باشند.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۱۹:۰۵
معاون تهذیب مدرسه سفیران بیجار مطرح کرد: توسعه تهاجم فرهنگی با افزایش ضریب نفوذ دیش های ماهواره در منازل مردم حوزه/ معاون تهذیب مدرسه سفیران هدایت بیجار گفت: متاسفانه با توجه به ضریب نفوذ دیش های ماهواره در منازل مردم و نیز افزایش استفاده از شبکه های مجازی، انسان امروزی به طور قابل محسوسی معنویات را به فراموشی سپرده است.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۱۵:۲۰
مدیر مدرسه علمیه امام باقر (ع) کامیاران گفت: رسانه های داخلی به دعواهای سیاسی مشغول نشوند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام باقر (ع) کامیاران گفت: رسانه های داخلی ما به جای تقابل با این همه هجمه اخبار و گزارش های ضد انقلاب اسلامی به دعواهای سیاسی مشغول شده اند.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۱۴:۴۴
معاون حوزه علمیه خواهران استان کردستان: حوزه های علمیه ماحصل قرن‌ها تلاش در مباحث دین و مذهب هستند حوزه/ معاون حوزه علمیه خواهران استان کردستان گفت: حوزه های علمیه اهل تشیع، نتیجه و ماحصل قرنها تلاش در مباحث دین و مذهب هستند.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۱۳:۰۵
ماموستا شیرزاد ایزدی: دشمن به ایجاد اختلاف و دو دستگی در کشور دل بسته است حوزه/ کارشناس علوم دینی اهل سنت گفت: خوشبختانه در طول این ۴۰ سال علیرغم توطئه های بسیاری که دشمنان خارجی و داخلی برای ایجاد دودستگی در کشور داشته اند، شاهد انسجام و همگرایی بسیار بالایی در کشور هستیم که این را باید از نعمت های این نظام الهی دانست.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۰۹:۰۶
مدیر حوزه علمیه کردستان: وجود آیت الله موسوی جزایری وحدت بخش است حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان با اشاره به اینکه آیت الله موسوی جزایری عامل مهمی در وحدت منطقه بودند، گفت: آیت الله جزایری را باید از سرمایه های معنوی نظام دانست.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۰۹:۰۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس