*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ \ ۶ شوال ۱۴۳۹ \ Thursday, June 21, 2018
در مراسم گرامیداشت ۱۵ خرداد طلاب بیجار مطرح شد؛ قیام ۱۵ خرداد ریشه رژیم طاغوت را خشکاند حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار گفت: قیام ۱۵ خرداد سال ۴۲ زمینه های اعتراضات عمومی در سطح کشور را به تدریج افزایش داد و توانست که کنترل اوضاع را از دست رژیم پهلوی خارج کند.
۱۳۹۷/۳/۱۵ - ۱۶:۱۷
در مراسم سالگرد معمار کبیر انقلاب در بیجار مطرح شد؛ دشمن به دنبال ایجاد نفاق و جدایی بین نسل جوان و روحانیت است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار گفت: دشمنان برنامه ریزی های فراوان شومی برای جوانان و نوجوانان؛ این سرمایه های با ارزش نظام مقدس جمهوری اسلامی دارند که یکی از آنها جدایی این نسل ها از روحانیت می باشد.
۱۳۹۷/۳/۱۵ - ۰۰:۱۰
در مراسم سالگرد امام(ره) در سنندج مطرح شد؛ امام(ره) هرگز ذره ای از آرمان های انقلاب کوتاه نیامد حوزه/ امام خمینی (ره) در طول چند دهه مبارزه با ظلم و ستم و استکبار چه پیش از انقلاب و چه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی هرگز ذره ای از آرمانهای انقلاب کوتاه نیامد و این بود که نام این بزرگمرد تاریخ برای همیشه در تاریخ ماندگار شد.
۱۳۹۷/۳/۱۴ - ۱۸:۲۸
مؤلفه های استكبارستیزى از نگاه معمار کبیر انقلاب حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار گفت: امام خمینی (ره) پیام آور عزت و آزاداگی برای جهان اسلام و مسلمین بود.
۱۳۹۷/۳/۱۴ - ۱۵:۲۵
مدیر مدرسه سفیران هدایت ولیعصر (عج) بیجار مطرح کرد: فرقه سازی دشمنان در داخل کشور/ جوانان نوجوانان هوشمندانه مراقب باشند حوزه/ مدیر مدرسه سفیران هدایت حضرت ولیعصر (عج) شهرستان بیجار گفت: دشمنان برای ایجاد تفرقه دینی و تضعیف اسلام هر روز یک فرقه و عرفان نوظهور را در داخل کشور به وجود می آورند و به شدت هم از آن حمایت مالی و لجستیکی می کنند، لذا باید جوانان و نوجوانان در این زمینه بسیار هوشمندانه عمل کنند.
۱۳۹۷/۳/۱۴ - ۱۳:۱۲
معاون آموزش حوزه علمیه کردستان: روحانیون نسل های قدیم و جدید انقلاب را به هم پیوند دهند حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه استان کردستان گفت: روحانیون و طلاب باید بتوانند که پیوندی بین نسل های جدید و قدیم این انقلاب به وجود بیاورند.
۱۳۹۷/۳/۱۴ - ۱۲:۵۵
در مدرسه امام صادق (ع) شهرستان قروه مطرح شد: امضاء مقدرات انسان در شب قدر حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان قروه با اشاره به جایگاه رفیع شب های مقدس قدر در دین مبین اسلام، گفت: نزول قرآن در شب های قدر بر بزرگی و معنویت این شب می افزاید.
۱۳۹۷/۳/۱۳ - ۱۲:۲۳
معاون تهذیب مدرسه خاتم الانبیاء (ص) سنندج: لیالی قدر بهترین فرصت برای خلوت بنده با خداست حوزه/ معاون تهذیب مدرسه سفیران خاتم الانبیاء (ص) سنندج گفت: شب های قدر در دین اسلام، بهترین فرصت و خلوت بنده با خداوند متعال است.
۱۳۹۷/۳/۱۳ - ۱۱:۵۴
در مدرسه سفیران خاتم الانبیاء (ص) سنندج مطرح شد؛ امام خمینی (ره) وظیفه خود را تنها به تدریس و تربیت شاگرد معطوف نکردند حوزه/ مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه استان کردستان گفت: امام خمینی (ره) مرد خدا بود، قیامش الی الله و مبارزه اش در مسیر حق بود و همین عامل باعث شد که نام این شخصیت بزرگ در تاریخ ایران و جهان ماندگار شود.
۱۳۹۷/۳/۱۳ - ۱۱:۵۴
مدیر حوزه علمیه استان کردستان: اجازه نمی دهیم انقلاب به دست وطن فروشان بیفتد حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان با تاکید بر اینکه این انقلاب به آسانی به دست نیامده است که آن را به دست بیگانگان و وطن فروشان بسپاریم، گفت: برای پیروزی انقلاب اسلامی خون های بسیاری بر زمین ریخته شده است.
۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۸:۰۹
یادداشت وارده؛ اقتصاد مقاومتی تنها نسخه درمان اقتصاد بیمار کشور حوزه/ معاون پژوهش حوزه علمیه استان کردستان در یادداشتی آورده است: طبق فرموده مقام معظم رهبری، اقتصاد مقاومتی تنها نسخه درمان اقتصادی کشور است.
۱۳۹۷/۳/۱۱ - ۰۸:۴۵
ماموستا شیرزاد ایزدی : دنیا رهبری مانند امام خمینی(ره) به خود ندیده است حوزه/ کارشناس علوم دینی اهل سنت  شهرستان مریوان گفت: قیام ۱۵ خرداد سال ۴۲ ملت ایران را باید سرآغاز و منشا به وجود آمدن انقلاب اسلامی دانست.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۸:۱۱
معاون تهذیب مدرسه سفیران هدایت بیجار: لیالی قدر شب شفای معنوی مومنان است حوزه/معاون تهذیب مدرسه سفیران هدایت حضرت ولی عصر(ع) بیجار گفت: لیله‌القدر هم شب ولایت است، هم شب نزول قرآن، هم شب نزول ملائکه بر امام زمان و هم شب اهل بیت(ع).
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۵:۴۰
یادداشت وارده؛ رفاقت با شیطان و راه های رهایی از آن حوزه/ اگر کسی شخصاً و به سوء اختیار خود به دنبال شیطان افتاد و از او پیروی کرد شیطان به او افسار زده و بر او تسلط می‌یابد.
۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۴:۴۴
معاون تهذیب مدرسه علمیه سفیران هدایت بیجار: وحدت مهمترین سپر دفاعی در برابر هجمه های دشمنان است حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه سفیران هدایت بیجار گفت: وحدت جهان اسلام تنها سپر دفاعی مسلمین در برابر هجمه های فرهنگی دشمنان است .
۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۳:۰۶
معاون منابع انسانی و پشتیبانی حوزه علمیه کردستان: مسئولان در حمایت از تولید داخل از شعار زدگی پرهیز کنند حوزه/ معاون منابع انسانی و پشتیبانی حوزه علمیه استان کردستان گفت: مسئولان زیرساخت های عملیاتی شدن شعار «حمایت از کالای ایرانی» را آماده سازند و از شعارزدگی به شدت پرهیز کنند.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۸:۰۵
در هم اندیشی «بررسی مشکلات فرهنگی کردستان» مطرح شد؛ هشدار نسبت به رسوخ موج بی دینی در بین برخی خانواده های ایرانی حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار گفت: امروز در درون خانواده ها موج بی دینی ایجاد شده است، لذا نقش علما در این برهه بسیار حساس و سازنده است، البته نه در میتینگ های خصوصی، بلکه روحانی و طلبه باید در جامعه حضور داشته باشد.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۰:۴۴
حجت الاسلام و المسلمین انصاری قمی در جمع روحانیون شیعه و سنی: انقلاب اسلامی محصور در حصار سیاست نیست/ دشمن شیعه و سنی را با هم می زند حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین انصاری قمی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ما یک انقلاب سیاسی نیست که از آن بترسیم، گفت: اساس و بنیان انقلاب اسلامی ایران، فرهنگی و دینی است، لذا اگر بتوانیم این انقلاب در ابعاد فرهنگی و دینی تبلور پیدا کند، می تواند در جهان موفق باشد.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۰:۴۲
نماینده ولی فقیه در استان کردستان: در مقابل دشمنان ید واحده باشیم حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: همه مردم و مسئولان به ویژه ما روحانیون و طلاب باید کاملا حواسمان جمع باشد و در مقابل دسیسه ها و توطئه های دشمنان اسلام و انقلاب ید واحده باشیم.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۰:۱۹
عضو شوراي برنامه‌ريزي مدارس علوم‌ديني اهل‌سنت : مسلمانان در ماه رمضان فرصت سوزی نکنند حوزه/ عضو شوراي برنامه‌ريزي مدارس علوم‌ديني اهل‌سنت گفت: رمضان ماه تمرین مبارزه با نفس اماره انسان است. رمضان را باید ماه خودسازی نامید، در این ماه بسیاری از برکات معنوی بر فرد روزه دار فرود می آید و این از رحمات خداوند متعال است.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۷:۱۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس