*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ \ ۷ شوال ۱۴۳۹ \ Friday, June 22, 2018
نماینده ولی فقیه در استان کردستان: در مقابل دشمنان ید واحده باشیم حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: همه مردم و مسئولان به ویژه ما روحانیون و طلاب باید کاملا حواسمان جمع باشد و در مقابل دسیسه ها و توطئه های دشمنان اسلام و انقلاب ید واحده باشیم.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۰:۱۹
عضو شوراي برنامه‌ريزي مدارس علوم‌ديني اهل‌سنت : مسلمانان در ماه رمضان فرصت سوزی نکنند حوزه/ عضو شوراي برنامه‌ريزي مدارس علوم‌ديني اهل‌سنت گفت: رمضان ماه تمرین مبارزه با نفس اماره انسان است. رمضان را باید ماه خودسازی نامید، در این ماه بسیاری از برکات معنوی بر فرد روزه دار فرود می آید و این از رحمات خداوند متعال است.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۷:۱۳
مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه کردستان: روحانیت تهدیدهای پیش رو را شناسایی کند حوزه/ مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه استان کردستان گفت: بی شک، بهره مندی از اندیشه ها و دیدگاه های امامین انقلاب می تواند در شناخت دقیق تهدیدهای پیش روی روحانیت بسیار راهگشا باشد.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۴:۰۲
یادداشت رسیده ؛ اوج رحمت خالق حوزه/ انسان برای حرکت وترقی به دو چیز نیاز دارد یک توشه و دیگر رفع موانع راه . توشه را خداوند در این ماه مبارک و عظیم رایگان برای بندگان فراهم کرده است به طوری که برای امور غیر ارادی هم پاداش و بهاء می دهد چرا که پیامبر خدا فرمود:" أَنفَاسُکُم فِیهِ تَسبِیحً وَ نَومُکُم فِیهِ عِبَادَۀً" ...
۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۳:۴۹
مدیر مدرسه سفیران هدایت بیجار مطرح کرد: اشتغال جوان ایرانی با خرید و استفاده مردم از کالای ایرانی میسر می شود حوزه/ مدیر مدرسه سفیران هدایت حضرت ولی عصر(عج) شهرستان بیجار گفت: شما طلاب که در جامعه نقش مبلّغ دارید به جز تبلیغ مسایل دینی باید ابعاد مشکلات اقتصادی را برای جامعه بازگو نمایید و جامعه را تشویق به مصرف کالاهای ایرانی نمایید.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۳:۴۳
مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان خبر داد: برگزاری ۱۵۰ گفتمان دینی در شهرستان بیجار حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: بیش از ۱۵۰ گفتمان دینی در موضوعات مختلف در سطح بیجار و روستاهای این شهرستان توسط این اداره کل برگزار می شود.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۳:۴۱
امور قرآنی؛ دغدغه مشترک حوزه و اداره کل اوقاف کردستان حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین عباس عربیان؛ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: آموزش و حفظ قرآن کریم دغدغه مشترک حوزه علمیه و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کردستان است.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۴:۴۵
امام جمعه اهل سنت سنندج : در ماه رمضان نیازمندان و فقرا فراموش نشوند حوزه/ امام جمعه سنندج گفت: در ماه رمضان نیازمندان و فقرا نباید هرگز فراموش شوند. طیبعتا خانواده هایی هستند که از نظر مالی تمکن ندارند، لذا بایسته است که این قشر را در این ماه خدا به دست فراموشی نسپاریم.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۱:۱۴
معاون تهذیب مدرسه سفیران خاتم الانبیاء (ص) سنندج: انقلاب اسلامی فضای فکری حاکم بر جهان اسلام را متحول کرد حوزه/ معاون تهذیب مدرسه سفیران خاتم الانبیاء (ص) سنندج گفت: با ظهور انقلاب اسلامی، فضای فکری حاکم بر جهان اسلام متحول شد و تعالیم اسلام با تغییر نگاه مسلمانان، به ویژه اندیشمندان اسلامی، از مهجوریت خارج شد.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۰۲:۳۵
 مدیر حوزه علمیه خواهران کردستان خبر داد: تحصیل بیش از ۱۰۰۰ طلبه خواهر در استان کردستان حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان کردستان گفت: بیش از ۱۰۰۰ هزار طلبه خواهر در سطوح ۲ و ۳ در مدارس علمیه استان کردستان مشغول تحصیل هستند.
۱۳۹۷/۳/۵ - ۲۱:۱۵
مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه کردستان: سن آموزش قرآن در مدارس کشور بالاست حوزه/مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان گفت: در شیوه آموزشی کشور ما، سن آموزش قرآن کریم بالا است و همین امر قرآن آموزی را برای دانش آموزان مشکل کرده است.
۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۵:۴۹
معاون امور طلاب حوزه علمیه کردستان: فرصت زدودن گناهان در ماه رمضان را از دست ندهید حوزه/ معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه استان کردستان با تاکید بر اینکه روزه تمرین خویشتن داری و مبارزه با هوای نفس است، گفت: در این ماه انسان خود را در مرحله خودسازی و ورع قرار می دهد و با زیرپا گذاشتن خواسته ها و هواهای نفسانی به نوعی تزکیه نفس می رسد.
۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۴:۴۲
معاون آموزش حوزه علمیه استان کردستان: مسئولان به جای دعواهای سیاسی به معیشت مردم توجه کنند حوزه / معاون آموزش حوزه علمیه استان کردستان گفت: اگر اقتصاد کشور در وضعیت نوسان باشد، راه های نفوذ دشمن و سواستفاده برخی از سودگران اقتصادی در داخل و خارج مهیا می شود، لذا مسئولان به جای دعواهای سیاسی معیشت و اقتصاد مردم را مدنظر و توجه خود قرار دهند.
۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۴:۴۰
مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار: حیف و میل بیت المال به یک امر عادی تبدیل شده است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار با انتقاد از برخی اسراف های بی مورد در کشور، گفت: حیف و میل بیت المال به یک امر عادی تبدیل شده است
۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۴:۴۰
مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان خبر داد: اعزام قریب ۵۰۰ مبلغ به مناطق مختلف استان کردستان حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: امسال اداره کل تبلیغات اسلامی استان ۴۹۶ مبلغ به مناطق مختلف کردستان اعزام کرده است.
۱۳۹۷/۳/۵ - ۰۰:۵۵
کارشناس دینی اهل سنت: ایران کشوری دست و پا بسته نیست حوزه/ در زمان جنگ تحمیلی دنیای غرب و عرب همگی در یک جبهه و ایران به تنهایی در مقابل آنان قرار داشت و همگی سیاستمداران آن روز متفق القول بودند که ایران در این جنگ چند صباحی بیش دوام نخواهد آورد، ولی علی رغم تمام پیش بینی ها و گمانه زنی ها، این ایران بود که قدرت عمل در جنگ را به دست گرفت.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۴:۳۲
مدیر حوزه علمیه استان کردستان: آل سعود در زمان جنگ کمک بلاعوض ۵۰۰ میلیارد دلاری در اختیار صدام قرار داد حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: جنگ ۸ ساله ایران اسلامی در اصل نبرد یک کشور در مقابل جهان کفر و استکبار بود، آمارهای موجود نشان می دهد که تنها کشور عربستان در هشت سال جنگ تحمیلی به جز حمایتهای اطلاعاتی و ... نزدیک به ۵۰۰ میلیارد دلار کمک بلاعوض به رژیم بعثی صدام نمود.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۱:۵۵
رمضان؛ فرصت مغتنم زدودن گناهان حوزه/ مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان گفت: ماه رمضان، فرصتی مغتنم برای زدودن زنگار خطاهای انسان است.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۰:۲۴
رمضان؛ ماه تبلیغ و تهذیب حوزه/ مسئول نظارت و ارزیابی حوزه علمیه استان کردستان  با اشاره به وظیفه سنگین طلاب و روحانیون در ماه مبارک رمضان گفت: طلاب و روحانیون رمضان را ماه تبلیغ و تهذیب بدانند.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۸:۱۰
مدیر مدرسه سفیران هدایت بیجار مطرح کرد: رمضان، ماه خودسازی و گذشتن از خواسته های مادی است حوزه/ مدیر مدرسه سفیران هدایت حضرت ولی عصر (عج) شهرستان بیجار با اشاره به برکات ماه مبارک رمضان؛ گفت: رمضان، ماه خودسازی و گذشتن از خواسته های زمینی و مادی است.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۰:۱۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس