*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۷ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Wednesday, January 23, 2019
استاد حوزه: جنایات آل سعود در یمن پایه های وحدت را سست می کند ​حوزه/ حجت الاسلام مرتضی خورشیدی گفت: حمله همه جانبه آل سعود به یمن و قتل و کشتار مردم بی دفاع این کشور پایه های وحدت در جهان اسلام را سست می کند و باید گفت که ادامه این روند از سوی رژیم عربستان همان خواسته و میل باطنی دشمنان اسلام است.
۱۳۹۷/۹/۴ - ۱۴:۰۴
مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه کردستان: «اقتصاد مقاومتی» ریشه در دین دارد حوزه/ مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه استان کردستان گفت: امام صادق(ع) در مباحث اقتصادی تاکید بسیاری بر خودکفایی و خوداتکایی داشته اند و این امر امروز نیز از زبان مقام معظم رهبری تحت اقتصاد مقاومتی بیان می شود که نشان می دهد که مبحث اقتصاد مقاومتی ریشه در آموزه های دین اسلام دارد.
۱۳۹۷/۹/۴ - ۰۲:۱۵
مدیر حوزه علمیه استان کردستان: کنفرانس وحدت خط بطلانی بر تهمت های دشمنان علیه ایران اسنت ​حوزه/ مدیر حوزه علمیه کردستان به برگزاری کنفرانس وحدت در تهران اشاره کرد و گفت: سالیان سال است که جمهوری اسلامی به عنوان منادی واقعی وحدت در جهان اسلام این کنفرانس بین المللی را برگزار می کند و برگزاری چنین کنفرانسی خط بطلانی بر تهمت های دشمنان مبنی بر تلاش ایران برای ناامن کردن منطقه خواهد بود.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۳:۴۱
ماموستا عبدالرحمن خدایی:جمهوری اسلامی به معنای واقعی دغدغه وحدت در جهان اسلام را دارد حوزه/ امام جمعه سنندج با اشاره به برگزاری کنفراس بین المللی وحدت اسلامی در تهران گفت: در بین ملل مسلمان، ایران تنها کشوری است که به معنای واقعی دغدغه اتحاد و وحدت در جهان اسلام را دارد و این برای جمهوری اسلامی و مردم ایران مایه مباهات و سربلندی است.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۱:۴۵
معاون آموزش مدرسه علمیه کامیاران: اطلاع رسانی از اخبار مدارس علمیه توسعه یابد ​حوزه/ معاون آموزش مدرسه علمیه امام باقر (ع) کامیاران گفت: با وجود انجام برنامه های فراوان مدارس علمیه در سالهای اخیر، در بحث اطلاع رسانی ضعیف عمل شده بود که امیدواریم با راه اندازی دفتر خبرگزاری رسمی حوزه در استان کردستان، برنامه های انجام گرفته توسط حوزه و مدارس علمیه استان انعکاس خوب و مثمر ثمری داشته باشد.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۰:۰۰
یادداشت رسیده؛ پرتکرارترین کلمات آیت الله العظمی خامنه‌ای در سال های اخیر حوزه/ امام خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنرانی هایشان همیشه بر روی برخی کلمات و واژه ها توجه و اهمیت زیادی از خویش نشان می دهند.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۰۹:۱۱
معاون تهذیب مدرسه سفیران هدایت بیجار: امروز تفکر بسیجی در مقابل دنیای استکبار ایستاده است حوزه/ معاون تهذیب مدرسه سفیران هدایت بیجار، نهادینه کردن تفکر بسیجی در جامعه را امری ضروری و بایسته عنوان کرد و گفت: نگاه بسیج، نگاهی وسیع و چشم اندازش بلند است و امروز تفکر بسیجی در مقابل توطئه های مختلف دشمنان ایستاده است.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۰۸:۵۳
استاد حوزه: امروز امت اسلام به شدت نیازمند وحدت به معنای واقعی است حوزه/ استاد حوزه علمیه گفت: بیش از ۱۴ قرن است که توطئه نفوذ و تفرقه علیه امت اسلام در حال انجام است و در این راه مسلمین هزینه های بسیاری داده اند، لذا اکنون زمان آن رسیده است که به دنبال همگرایی بین مسلمین به معنای واقعی باشیم.
۱۳۹۷/۹/۲ - ۰۲:۱۵
مدیر مدرسه سفیران هدایت حضرت ولیعصر (عج) بیجار: دولتمردان برای حل مشکلات با روحیه بسیجی وارد میدان جهاد شوند حوزه/ مدیر مدرسه سفیران هدایت حضرت ولیعصر(عج) بیجار گفت: امروز مملکت بیشتر از هر زمان دیگری نیازمند داشتن روحیه بسیجی است. امروز مسئولان و دولتمردان برای عبور از مشکلات کشور باید با روحیه بسیجی وارد میدان ایثار و جهاد شوند.
۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۶:۰۰
مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه: بسیجیان در کمک به مردم محروم سختی ها را به جان می خرند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان قروه با تاکید بر نقش کلیدی و سازنده بسیج، گفت: بسیجیان در بحث عمران و آبادانی مناطق محروم کشور پرونده ای بس درخشان دارند و تنها برای حمایت از نظام و کمک به محرومان سختی های این راه را به جان می خرند و دم برنمی آورند.
۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۰:۰۹
رئیس مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور: تلاش برای همگرایی و وحدت وظیفه ای جهادی است حوزه/ رئیس مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور گفت: تبلیغ و تلاش برای همگرایی و وحدت وظیفه همه ماست و به اصطلاح نوعی جهاد عینی است، لذا روحانیون و طلاب به عنوان منادیان و هادیان دین مبین اسلام در این زمینه وظیفه سنگین تر دارند.
۱۳۹۷/۹/۱ - ۰۲:۴۰
ماموستا فایق رستمی: مسئله وحدت شیعه و سنی در ایران حل شده است حوزه/ نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه مسئله وحدت در ایران و استانهایی همانند کردستان حل شده است، گفت: فرهنگ بالا و شعور و بینش اسلامی مردم باعث شده که برادران تشیع و اهل سنت در این استان سالیان سال در کنار همدیگر برادروار زندگی کنند.
۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۱۳:۴۸
ماموستا عبدالرحمن خدایی: دست دوستی عربستان با دشمنان جهان اسلام شرم آور است ​حوزه/ امام جمعه سنندج گفت: چه معنا دارد کشوری مانند عربستان سعودی که خود را خادم خانه خدا و مسجد الحرام می داند دست دوستی به سمت دشمنان وحدت جهان اسلام دراز کند؟!
۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۱۰:۱۶
عضو هیئت علمی پژوهشگاه جامعه المصطفی(ص): جمهوری اسلامی در ساختار هیچ مشکلی ندارد/ مشکلات ناشی از سوءمدیریت هاست ​حوزه/ عضو هیئت علمی پژوهشگاه جامعه المصطفی(ص) گفت: کسی در این شرایط نمی تواند منکر مشکلات در ساختار اقتصادی ایران باشد، ولی نباید تمام مشکلات را به گردن تحریم های دشمنان انداخت، بلکه سوءمدیریت و خیانت برخی از فریب خوردگان دشمن که نقش نفوذی را باز می کنند، سبب به وجود آمدن این وضعیت شده اند.
۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۰۲:۲۵
مدیر حوزه علمیه استان کردستان: جنگ و تروریسم در جهان اسلام ناشی از نبود وحدت است حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: امروز اگر بیشتر کشورهای اسلامی به نوعی درگیر جنگ و یا تروریسم هستند، نشات گرفته از عدم وحدت واقعی در بین مسلمین است.
۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۲۰:۴۴
مشاور رئیس جهمور در امور ایثارگران خبر داد: تشکیل شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در استانهای کشور حوزه/ مشاور رئیس جهمور در امور ایثارگران گفت: شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در استانهای کشور بزودی به ریاست استانداران و دبیری مدیران کل بنیاد شهید و در شهرستانهای به ریاست شخص فرماندار و دبیری بنیاد شهید تشکیل خواهد شد.
۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۶:۱۶
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان: بسیاری از ضد ارزش ها جای ارزش ها را گرفته اند حوزه/ دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: در حال حاضر بسیاری از ضد ارزش ها جای ارزش ها را گرفته اند که این نتیجه کم کاری ها و بی توجهی های ماست.
۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۵:۴۸
در همایش فصلی روحانیون کردستان تاکید شد: روحانیت اجازه تضعیف و تخریب وحدت مسلمین را به هیچ کس نمی دهد حوزه/ همه ما بر اساس دستورات اسلام، قرآن، رسول خدا (ص) ائمه اطهار علیهم السلام و در مسیر وحدت و انسجام حرکت می کنیم، لذا در این میان به کسی یا جریاناتی که قصد توطئه علیه اسلام را دارند، اجازه فعالیت و تخریب را نخواهیم داد.
۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۵:۴۸
رئیس دانشگاه کردستان: انقلاب اسلامی امتداد رسالت نبوی است حوزه/ رییس دانشگاه کردستان گفت: انقلاب اسلامی ایران امتداد رسالت نبوی است و در این مسیر باید حافظ خوب و متعهدی برای آرمان های امام خمینی (ره) و شهدا باشیم.
۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۵:۲۰
ماموستا اقبال بهمنی: ایران تنها کشور اسلامی است که در مسئله وحدت مشکلی ندارد حوزه/ رئیس مرکز اسلامی سنندج با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی را باید مایه و سرچشمه وحدت در جهان کنونی اسلام دانست، گفت: با صراحت باید گفت که ایران تنها کشور اسلامی است که مسئله وحدت در آن حل شده است و از این حیث مشکلی در آن نمی بینیم.
۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۴:۴۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس