*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۶ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Tuesday, January 22, 2019
هفته وحدت فرصتی برای طرح نیازهای جهان اسلام ​حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار در گزارشی به برخی رویدادهای چند روز اخیر در ایران و جهان اخیر اشاره کرده و به واکاوی آنها پرداخته است .
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۰:۳۷
امام جمعه بیجار: کمبود روحانی در جامعه راه های نفود دشمنان را آسان می کند ​حوزه/ امام جمعه بیجار با اشاره به اینکه کمبود روحانی و طلبه دینی در جامعه اسلامی راه های نفود دشمنان را آسان و بدون دغدغه می کند، گفت: اگر خوب و به صورت عمیق به تبلیغات سوء و مسموم کننده دشمنان این انقلاب مردمی و الهی نگاه کنیم به خوبی متوجه می شویم که آنها به هر قیمتی به دنبال به حاشیه بردن طلاب و روحانیون در جامعه هستند .
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۰:۲۴
مسئول مرکز اسلامی سقز: وفاداری علمای اهل سنت به نظام و رهبری مثال‌زدنی است حوزه/ مسئول مرکز اسلامی سقز گفت: وفاداری و تعهد علمای اهل سنت کردستان به نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبری مثال زدنی است.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۰:۱۳
معاون پژوهش حوزه علمیه استان کردستان: دنیای اسلام در سایه جمهوری اسلامی وحدت خود را احیا خواهد کرد ​حوزه/ معاون پژوهش حوزه علمیه استان کردستان گفت: دنیای اسلام در سایه انقلاب اسلامی و همین اقدامات آرام آرام از خواب بیدار شده و بیدارتر می شود و دشمنان اصلی خود را شناخته و به نیت خالصانه جمهوری اسلامی برای ایجاد اتفاق و اتحاد بین مسلمین پی برده است.
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۲۱:۲۵
معاون پژوهش مدرسه سفیران هدایت سنندج: قطع ارتباط بین حوزه و جامعه خواسته دشمنان است حوزه/ معاون پژوهش مدرسه سفیران هدایت سنندج: قطع ارتباط و تعامل بین جامعه و حوزه خواسته و میل باطنی دشمنان نظام جمهوری اسلامی است.
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۹:۵۰
مسئول واحد قرآن و حدیث حوزه علمیه کردستان: انس با قرآن انسان را در برابر ناملایمات زندگی بیمه می کند ​حوزه/ مسئول واحد قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان گفت:بزرگان دین مبین اسلام از قرآن به عنوان «نور» نام برده اند که این نشان می دهد که انس با کلام خداوند متعال انسان را در برابر ناملایمات زندگی مقاوم و بیمه می سازد.
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۶:۰۴
نماینده ولی فقیه در استان کردستان: بزرگترین ترس دشمنان از وحدت مسلمین است ​حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: امروز بزرگترین ترس دشمنان دین اسلام، وحدت مسلمین است، لذا دست به هر کاری می زنند که وحدت به معنای واقعی کلمه در بین مسلمانان محقق نگردد.
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۶:۰۱
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری: مسئله وحدت در ایران موضوعی حل شده است ​حوزه/ نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: باید افتخار کرد که مسئله وحدت در کشور ایران موضوعی حل شده است و از این حیث بین مذاهب و ادیان الهی در کشور وحدت مثال زدنی وجود دارد که نمونه بارز آن وحدت برادران اهل سنت و تشیع در کردستان می باشد.
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۱:۰۹
به همت مرکز خدمات حوزه علمیه کردستان؛ بانوان طلبه سنندج در کارگاه «طب سنتی» شرکت کردند حوزه/ مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه استان کردستان از برگزاری کارگاه آموزشی طب سنتی ویژه طلاب خواهر مدرسه خدیجه کبری (س) سنندج خبر داد.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۷:۲۵
مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه کردستان: رشد افکار افراطی نتیجه ضعف وحدت در جهان اسلام است ​حوزه/ دریایی با تاکید بر اینکه وحدت دینی زمینه ساز توسعه همه جانبه جهان اسلام خواهد بود، گفت: نبود وحدت در جهان اسلام زمینه رشد افکار التقاطی و افراطی را بالا می برد و وجود گروهک های تروریستی در جهان اسلام نمونه بارز ضعف وحدت در بین مسلمین است.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۶:۱۶
معاون پژوهش مدرسه علمیه بیجار: پژوهش ستون علوم حوزوی است حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار با تاکید بر اینکه پژوهش نقش ستون علوم را دارد، گفت: آموختن عمیق علوم مختلف تنها با امر پژوهش و تحقیق محقق می شود، لذا حوزه ها و مدارس علمیه باید طلاب را نسبت به مسئله پژوهش ترغیب و تشویق کنند.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۵:۱۵
امام جمعه سنندج: «وقف»، نوعی اقتصاد مقاومتی در جامعه اسلامی است ​حوزه/ امام جمعه سنندج با اشاره به اینکه وقف به نوعی اقتصاد مقاومتی است، گفت: رشد موقوفات و رقبه ها می تواند تاثیر بلندمدتی در اقتصاد جامعه اسلامی داشته باشد، لذا می توان این سنت اسلامی را به نوعی اقتصاد مقاومتی دانست.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۴:۲۱
مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور: «وقف» کمک شایانی به اقتصاد جامعه اسلامی می کند ​حوزه/ مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور گفت: در دین اسلام بر سنت حسنه وقف توجه و تاکید بسیار فراوانی شده است، زیرا نهادینه شدن سنت وقف کمک شایانی به اقتصاد جامعه اسلامی می کند به همین منظور اسلام برای ارتقا سطح کیفی زندگی مسلمانان بر جاری بودن سنت وقف در جامعه تاکید فراوان دارد.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۳:۵۵
معاون تهذیب مدرسه سفیران هدایت سنندج: تهذیب فقط مخصوص حوزویان نیست ​حوزه/ معاون تهذیب مدرسه سفیران هدایت خاتم الانبیا (ص) سنندج اشاره به اینکه علم همراه با تهذیب جایگاه واقعی خود را پیدا می کند، گفت: تهذیب فقط مخصوص طلاب و روحانیون نیست، بلکه مقوله ای معنوی برای تمام بشریت است که فقدان آن جامعه را دچار چالش های اخلاقی و رفتاری می کند.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۰:۴۹
مدیر مدرسه سفیران هدایت ولیعصر (عج) بیجار: روحیه انقلابی بهترین سلاح در برابر نقشه های دشمن است ​حوزه/ مدیر مدرسه سفیران هدایت ولیعصر (عج) بیجار گفت: طلبه با روحیه انقلابی و جهادی بهترین سلاح در برابر تحرکات و نقشه های دشمنان جهان اسلام است، لذا هرچه روحیه انقلابی گری در حوزه ها و طلاب تقویت شود، خطر اجرای پروژه نفوذ دشمنان نیز کمتر خواهد شد.
۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۴:۵۰
نماینده ولی فقیه در کردستان: نماینده ولی فقیه در کردستان: پیشرفت های علمی کشور مرهون عمل به قرآن است حوزه/نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه انسان در مسیر زندگی احتیاج به راهنما، نصیحت و پند و اندرز حکیمانه دارد، گفت: پیشرفت های علمی کشور مرهون عمل به قرآن است و باید از برنامه های قرآنی حمایت شود.
۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۲:۵۶
ماموستا یدالله محمدی: تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی نوعی جهاد است ​حوزه/ ماموستا محمدی، اجرای منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی را نوعی جهاد عنوان کرد و گفت: امروز اگر می خواهیم از توطئه های دشمنان عبور کنیم باید در بحث اقتصاد کشور را بیش از پیش تقویت کنیم و این امر با ورود فعالان اقتصادی و... امکان پذیر است.
۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۲:۴۰
معاون حوزه علمیه خواهران کردستان: توسعه کمی و کیفی فضاهای آموزشی نیاز حوزه های خواهران است حوزه/ معاون حوزه علمیه خواهران استان کردستان با اشاره به نقش فرهنگی و تربیتی بانوان طلبه در جامعه، گفت: یکی از مسائلی که باید در بحث حوزه های علمیه خواهران مورد توجه مسئولان قرار بگیرد، مسئله توسعه کمی و کیفی فضاهای آموزشی است.
۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۰۷:۴۸
استاد حوزه علمیه کردستان: ماهواره بلای جان خانواده های ایرانی است ​حوزه/ حجت الاسلام مرتضی خورشیدی، استاد حوزه علمیه کردستان گفت: دشمنان از توسعه دادن و فراگیر کردن شبکه های ماهواره ای برنامه های کوتاه مدت و بلندمدت بسیاری را دنبال می کنند.
۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۰۲:۲۵
معاون آموزش حوزه علمیه کردستان: طلاب براساس نیاز های روز در تحصیل و تحقیق جامع تر عمل کنند حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه استان کردستان با اشاره به شدت گرفتن تهاجم فرهنگی دشمنان علیه انقلاب اسلامی، گفت: باید طلاب را طلایه داران و پیشانی جبهه فرهنگی انقلاب در مقابل جنگ نرم دشمنان قلمداد کرد.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۲۱:۱۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس