*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ \ ۶ ذو الحجة ۱۴۳۹ \ Saturday, August 18, 2018
جشن های دهه کرامت به صورت مردمی در کردستان برگزار می شود حوزه/ مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان گفت: جشن های دهه کرامت در مراکز فرهنگی، کانون های مساجد شهر سنندج و نیز شهرستان های استان کردستان با محوریت مردم برگزار می شود.
۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۵:۵۷
در اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان؛ حادثه هفتم تیر تاثیر ویژه ای در تداوم انقلاب اسلامی ایفا کرد حوزه/ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان به مناسبت سالروز حادثه اسفبار هفتم تیرماه در اطلاعيه ای آورده است: فاجعه هفتم تیر به رغم خسارت فراوان و سهمگین و شهادت نخبگان و دلسوزان جامعه، نقش ویژه ای در تداوم انقلاب اسلامی ایفا کرده که از آن به نام انقلاب سوم یاد می شود.
۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۴:۴۲
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان خبر داد: درختان گردو در شهرستان بانه وقف فعالیت های قرآنی شد حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان از وقف درختان گردوی شهرستان بانه برای انجام امور قرآنی خبر داد.
۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۲:۲۹
مدیر حوزه علمیه استان کردستان: جامعه بیشتر از هر زمان دیگری نیازمند امر به معروف و نهی از منکر است حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان با اشاره به ضرورت نهادینه شدن سنت و فریضه دین امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اسلامی, گفت: امروز جامعه اسلامی بیشتر از هر زمان دیگری نیاز به امر به معروف و نهی از منکر دارد.
۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۷:۴۱
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان مطرح کرد: ضرورت ترویج فرهنگ وقف در جامعه/ ۹۰۰ موقوفه در استان کردستان درآمدزا هستند ​حوزه/ حجت الاسلام نوروزی گفت: از تعداد ۲ هزار ۹۶ مورد وقف در استان کردستان ، حدود ۹۰۰ موقوفه از این تعداد درآمدزا هستند.
۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۲:۲۸
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان خبر داد: ایجاد ۱۲۵پایگاه طرح اوقات فراغت در استان کردستان/ بکارگیری ۹۰ نفر روحانی اهل سنت در برنامه‌های فرهنگی ​حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: براساس آمار نزدیک به ۱۲۵ پایگاه طرح اوقات فراغت برای نوجوانان و جوانان در سطح استان کردستان راه اندازی می شود.
۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۱:۱۷
ماموستا معروف خالدی: جوانان جذب نمازهای جمعه شوند حوزه/ ماموستا معروف خالدی، امام جمعه موقت سنندج گفت: برای توسعه و ترویج نماز جمعه در جامعه مسلمین کارهای بنیادی در بحث تبلیغ این سنت الهی صورت بگیرد.
۱۳۹۷/۴/۴ - ۲۱:۳۵
مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه استان کردستان: شیوه های بهره برداری کاربردی از فضای مجازی به طلاب آموزش داده شود حوزه/ مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه استان کردستان در جمع مدیران و اساتید مدارس علمیه گفت: از اساتید درخواست می شود که بحث فضای مجازی را جدی بگیرند و طلاب جوان را با این محیط آشنا سازند و آن را فرصتی برای تبلیغ و نشر علوم دینی و شریعت اسلامی در کشور، منطقه و حتی دنیا بدانند.
۱۳۹۷/۴/۴ - ۱۹:۱۹
معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان: اقتدار نظام نتيجه مدیریت هوشمندانه مقام معظم رهبری است ​حوزه/ معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان گفت: استوارى و اقتدار نظام نتيجه مدیریت هوشمندانه مقام معظم رهبری و حمايت و پشتيبانى مردم است.
۱۳۹۷/۴/۴ - ۱۴:۵۰
به منظور آشنایی طلاب جدیدالورود با فضای طلبگی؛ دوره «میثاق طلبگی» در مدرسه علمیه قروه برگزار می شود حوزه/معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان قروه گفت: به منظور آشنایی طلاب جدیدالورود با فضای طلبگی؛ دوره «میثاق طلبگی» در مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه برگزار می شود.
۱۳۹۷/۴/۴ - ۱۱:۰۲
در هم اندیشی اساتید مدرسه سفیران هدایت بیجار مطرح شد: تربیت طلاب باسواد و مهذّب نیاز امروز جامعه است ​حوزه/ مدیر مدرسه سفیران هدایت حضرت ولی عصر (عج) شهرستان بیجار گفت: طلاب و روحانیون در جمهوری اسلامی به عنوان رکن اصلی تبین دین و تبلیغ اسلام شناخته می شوند و تربیت طلاب باسواد و مهذّب نیاز امروز جامعه است.
۱۳۹۷/۴/۴ - ۰۹:۰۵
مدیر حوزه علمیه استان کردستان: اگر حوزه های علمیه به روز نباشند از قافله پیشرفت عقب می مانند حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان با تاکید بر ضرورت تحول و به روز شدن حوزه های علمیه، گفت: امروز دنیا در بحث علوم مختلف به سرعت در مسیر پیشرفت قرار گرفته است و نباید اجازه ندهیم که از این قافله جا بمانیم.
۱۳۹۷/۴/۴ - ۰۲:۳۵
در جمع اساتید حوزه کردستان تاکید شد؛ آموزش مفاهیم قرآنی در مدارس آموزش و پرورش تقویت شود حوزه/ مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان گفت: آموزش قرآن، آموزش مفاهیم قرآنی، آموزش نماز و سایر اصول دین باید سرلوحه مدیران آموزش و پرورش باشد.
۱۳۹۷/۴/۳ - ۱۵:۲۵
معاون تهذیب مدرسه علمیه سفیران هدایت بیجار: امروز جامعه به طلاب باسواد نیاز دارد حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه سفیران هدایت حضرت ولی عصر(عج) شهرستان بیجار گفت: طلابی که از مدارس و حوزه های علمیه فارغ التحصیل می شوند، باید توانمند و جوابگوی سئوالات و شبهاتی که در جامعه وجود دارد، باشند.
۱۳۹۷/۴/۳ - ۱۴:۵۴
مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان خبر داد: تشکیل پایگاه های اوقات فراغت در سطح کردستان ​حوزه/ حجت الاسلام کرمی گفت: تلاش و برنامه ریزی اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان تنها در سطح شهر سنندج متمرکز نیست، بلکه برای شهرستانهای تابعه استان برنامه های فرهنگی و مذهبی بسیاری تدارک دیده است.
۱۳۹۷/۴/۳ - ۰۲:۳۵
ماموستا محمدامین راستی: روحانیون در مقابل جریان خزنده«سکولاریسم» بایستند ​حوزه/ عالم اهل سنت کردستان گفت: روحانیون در مقابل جریان خطرناک و خزنده سکولاریسم بایستند و جوان و سایر اقشار جامعه را نسبت به این جریان مخرب آگاه سازند.
۱۳۹۷/۴/۲ - ۱۵:۲۵
معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه کردستان خبر داد: تشکیل کمیته سلامت در مرکز خدمات حوزه کردستان ​حوزه/ معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه استان کردستان گفت: در کمیته سلامت برنامه های درمانی مرکز خدمات حوزه علمیه استان کردستان با حضور اعضا به صورت مدون تدوین شده است و این امر روند اجرای طرح های سلامت توسط این مرکز را تسریع می بخشد.
۱۳۹۷/۴/۲ - ۰۷:۱۰
در تابستان امسال؛ طلاب بیجار زبان انگلیسی را فرا می گیرند حوزه/ مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار برای اولین بار در تابستان امسال، اقدام به برگزاری کلاس های زبان انگلیسی برای طلبه های پایه یک کرده است.
۱۳۹۷/۴/۱ - ۱۷:۳۵
ماموستا شیرزاد ایزدی: مخالفت رهبر انقلاب با FATF از روی حکمت و آینده نگری است ​حوزه/ کارشناس دینی اهل سنت گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی به خوبی نقشه های پلید دشمنان را در لابه لای کنوانسیونFATF درک و فهمیده اند و مخالفت ایشان از روی حکمت و آینده نگری برای این نظام اسلامی است.
۱۳۹۷/۴/۱ - ۰۹:۰۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان: قدم نهادن در مسیر فرهنگی کاری عام المنفعه است حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: قدم نهادن در مسیر فرهنگی و ارتقـا آن در جامعه کاری معنوی و عام المنفعه است، زیرا یکی از اموری که رسولان خدا در طول دوران تبلیغ خود انجام داده اند، به جز مسائل دینی، فرهنگ سازی بوده است.
۱۳۹۷/۴/۱ - ۰۲:۲۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس