*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ \ ۴ شوال ۱۴۳۹ \ Tuesday, June 19, 2018
یادداشت رسیده؛ الزامات تحقق شعار «حمايت از كالاى ايرانى» حوزه/ چه بسيار سال‏ ها كه ديده شد، نام سال خيلى زود براى خود كميسيون و كميته و شورایی پيدا كرد، ولى در حد يك شعار باقى ماند و گرفتار بيمارى مزمن شعارزدگى و بى‏ عملى شد و گزارش ‏هاى متعدد و رنگارنگى از دل آن بيرون آمد!
۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۱۰:۰۱
ماموستا ایزدی: تفرقه افکنی دشمنان علیه اسلام پوستین عوض کرده است حوزه/ کارشناس علوم دینی اهل سنت با اشاره به توطئه دشمنان در ایجاد تفرقه دینی در بین مذاهب اسلامی، گفت: از سال های بسیار گذشته دشمنان به دنبال ایجاد جدایی و دور کردن دو قشر روحانی و مردم از یکدیگر بوده اند و این ترفند آنان همچنان ادامه دارد و تنها پوستین این توطئه ننگین تغییر یافته است.
۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۰۲:۳۰
آموزش نظامی به طلاب بیجاری+ عکس حوزه/ به همت پایگاه بسیج شهید انواری؛ کلاس یک روزه آشنایی با اسلحه برای طلاب بیجاری برگزار شد.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۵:۱۹
بازدید دانش آموزان قروه از مدرسه علمیه امام صادق(ع) حوزه/ دانش آموزان دبیرستان های «صدرا» و «رستگاران» قروه از مدرسه علمیه امام صادق (ع) این شهرستان بازدید کردند.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۴:۴۳
مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار مطرح کرد: پیام های مشترک شهدای هسته ای به جوانان امروز حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار گفت: شهداى هسته ‏اى ايران نماد پيشرفت، علم و آميختگى علم، ايمان، شجاعت، خون و شهادت هستند و جوانان با بصيرت ايران بايد راه آن‏ها را ادامه دهند.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۲:۴۱
مدیر حوزه علمیه استان کردستان: دولت برای نجات کارآفرینان و صنعتگران از رکود اقتصادی نسخه بپیچد حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: در استان کردستان کارآفرینان و صنعتگران بسیاری داریم که نیازمند حمایت واقعی دولت و مسئولان هستند و در صورت تحقق این امر بی شک این منطقه از بن بست اقتصادی موجود در خواهد آمد.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۲:۱۵
معاون پژوهش مدرسه علمیه بیجار: هیئت های اندیشه ورز فرهنگی تشکیل شود حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق(ع) شهرستان بیجار گفت: تشکیل هیئت های اندیشه ورز فرهنگی متخصص، یکی از روش های مقابله با جنگ نرم دشمنان است.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۰:۴۳
در مدرسه سفیران هدایت خاتم الانبیاء (ص) سنندج مطرح شد؛ چرخ تولید به سختی می چرخد/ تولیدکنندگان به شدت در مضیقه اند حوزه/ بسیاری از تولیدکنندگان به علت حمایت نشدن در مضیقه اند و به سختی چرخ تولید را می چرخانند، لذا دولت باید وارد میدان شود و وضعیت منفعل کنونی در حوزه اقتصاد را تغییر دهد.
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۸:۳۵
یک خبر از مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه به همراه جمعی از اساتید و طلاب با حجت الاسلام حسن بابایان، امام جمعه این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۳:۱۵
ماموستا عبدالرحمن خدایی: دولت تولیدکنندگان را تنها نگذارد/ هیچ ایرانی وطن دوستی حاضر به تضعیف اقتصاد کشور نیست حوزه/ امام جمعه سنندج با تاکید بر این که هیچ ایرانی وطن دوستی حاضر به تضعیف اقتصاد کشور نیست، گفت: دولت باید به صورت کامل تولیدکنندگان داخلی را حمایت کند و آنها را در شرایط بحرانی تنها نگذارد.
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۰۷:۱۰
مدیر حوزه علمیه استان کردستان در جمع مدیران و اساتید: مدیران مدارس برای ارتقا سطح آموزشی طلاب تلاش کنند حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: مدیران مدارس علمیه استان امسال سطح آموزشی طلاب را از نظر کمّی و کیفی ارتقا دهند.
۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۱۰:۴۶
یادداشت؛ سه ضلع حمايت از كالاى ايرانى‏ حوزه/ وظيفه دولت اين است كه ضمن مقابله با قاچاق كالا و واردات بی رويه كالاهاى خارجى، از توليد ملى حمايت كند و زمينه صادرات کالاهای ایرانی را فراهم نمايد.
۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۱۲:۴۵
معاون پژوهش مدرسه علمیه بیجار: در لبیک به ندای رهبرمان از تولید ملی حمایت کنیم حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار گفت: بیاییم از باب آتش به اختیار دست به زانوی غیرت ملی بگیریم و به ندای رهبر عزیزمان لبیک بگوئیم و به سمت رونق تولید داخل پیش برویم و منتظر این جناح و آن جناح و...نمانیم.
۱۳۹۷/۱/۱۴ - ۰۴:۳۵
رئیس اداره تبلیغات اسلامی قروه: هیچ ایرانی وطن دوست به دنبال خرید اجناس خارجی نمی رود ​حوزه/ رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قروه گفت: هر گاه و هر زمان ملت و مسئولان در مسیر منویات و سخنان رهبری معظم انقلاب اسلامی حرکت کنند، چیزی جز موفقیت و عبور از بحرانها نخواهند داشت، لذا بر همه ما فرض است که فرمایشات معظم له را نصب العین زندگی و کار خود قرار دهیم.
۱۳۹۷/۱/۱۲ - ۱۶:۳۵
«جمهوري اسلامي» نه يك كلمه كم؛ نه يك كلمه زياد! حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار با اشاره به دوازدهم فرودین روز جمهوری اسلامی، گفت: جمهوري اسلامي نه يك كلمه كم؛ نه يك كلمه زياد!.
۱۳۹۷/۱/۱۲ - ۰۹:۴۰
معاون پژوهش حوزه علمیه استان کردستان: جاذبه علی (ع) هر انسانی آزاده ای را به خود جذب می کند حوزه/ معاون پژوهش حوزه علمیه استان کردستان گفت: علی(ع) وجودی است که جاذبه او هر انسان آزاده ای را به خود مجذوب می کند و دل ها را به خود متوجه می سازد و فرقی نمی کند در چه دینی و آیینی باشد.
۱۳۹۷/۱/۱۱ - ۱۹:۰۷
مدیر مدرسه علمیه سفیران هدایت ولیعصر (عج) بیجار: به روز بودن ویژگی مشترک قرآن و نهج البلاغه است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه سفیران هدایت حضرت ولیعصر (عج) شهرستان بیجار گفت: کتاب قرآن کریم و نهج البلاغه دارای یک ویژگی مشترک هستند و آن به روز بودن آنهاست و این دو کتاب هرگز بوی کهنگی به خود نمی گیرند.
۱۳۹۷/۱/۱۱ - ۱۸:۱۱
امسال مبلغان طبیعت پاک را خواهیم داشت حوزه/ مدیر مدرسه علمیه سفیران هدایت ولیعصر (عج) شهرستان بیجار گفت: برخی از طلبه های این مدرسه علمیه به صورت خودجوش سعی دارند امسال با حضور در طبیعت، اهمیت و جایگاه آن را در دین اسلام به مردم گوشزد کنند و به اصطلاح امسال طلاب مبلغ طبیعت پاک را خواهیم داشت.
۱۳۹۷/۱/۱۱ - ۱۶:۲۰
مسئولیت جدید مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان حوزه/ در حکمی از سوی نماینده ولی فقیه در استان کردستان، حجت الاسلام مختار کرمی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان به مدت سه سال به‌عنوان عضو هیئت امنای حسینیه سنندج منصوب شد.
۱۳۹۷/۱/۱۱ - ۱۳:۳۰
مدیر حوزه علمیه استان کردستان: اسلام هرگز با شادی و تفریح سالم مخالف نیست/ «صله ارحام»؛ وجه اشتراک نوروز و اعیاد اسلامی حوزه/مدیر حوزه علمیه استان کردستان با اشاره به وجوه مشترک عید نوروز و اعیاد اسلامی، گفت: بارزترین شباهت عید نوروز با اعیاد اسلامی، صله رحم است. در عید نوروز شاهد صله رحم در بین مردم هستیم و در اعیاد اسلامی نیز چنین امری حاکم است.
۱۳۹۷/۱/۱۰ - ۱۶:۳۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس