*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ \ ۹ شوال ۱۴۳۹ \ Sunday, June 24, 2018
ماموستا ایزدی: تفرقه افکنی دشمنان علیه اسلام پوستین عوض کرده است حوزه/ کارشناس علوم دینی اهل سنت با اشاره به توطئه دشمنان در ایجاد تفرقه دینی در بین مذاهب اسلامی، گفت: از سال های بسیار گذشته دشمنان به دنبال ایجاد جدایی و دور کردن دو قشر روحانی و مردم از یکدیگر بوده اند و این ترفند آنان همچنان ادامه دارد و تنها پوستین این توطئه ننگین تغییر یافته است.
۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۰۲:۳۰
آموزش نظامی به طلاب بیجاری+ عکس حوزه/ به همت پایگاه بسیج شهید انواری؛ کلاس یک روزه آشنایی با اسلحه برای طلاب بیجاری برگزار شد.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۵:۱۹
بازدید دانش آموزان قروه از مدرسه علمیه امام صادق(ع) حوزه/ دانش آموزان دبیرستان های «صدرا» و «رستگاران» قروه از مدرسه علمیه امام صادق (ع) این شهرستان بازدید کردند.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۴:۴۳
مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار مطرح کرد: پیام های مشترک شهدای هسته ای به جوانان امروز حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار گفت: شهداى هسته ‏اى ايران نماد پيشرفت، علم و آميختگى علم، ايمان، شجاعت، خون و شهادت هستند و جوانان با بصيرت ايران بايد راه آن‏ها را ادامه دهند.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۲:۴۱
مدیر حوزه علمیه استان کردستان: دولت برای نجات کارآفرینان و صنعتگران از رکود اقتصادی نسخه بپیچد حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: در استان کردستان کارآفرینان و صنعتگران بسیاری داریم که نیازمند حمایت واقعی دولت و مسئولان هستند و در صورت تحقق این امر بی شک این منطقه از بن بست اقتصادی موجود در خواهد آمد.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۲:۱۵
معاون پژوهش مدرسه علمیه بیجار: هیئت های اندیشه ورز فرهنگی تشکیل شود حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق(ع) شهرستان بیجار گفت: تشکیل هیئت های اندیشه ورز فرهنگی متخصص، یکی از روش های مقابله با جنگ نرم دشمنان است.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۰:۴۳
در مدرسه سفیران هدایت خاتم الانبیاء (ص) سنندج مطرح شد؛ چرخ تولید به سختی می چرخد/ تولیدکنندگان به شدت در مضیقه اند حوزه/ بسیاری از تولیدکنندگان به علت حمایت نشدن در مضیقه اند و به سختی چرخ تولید را می چرخانند، لذا دولت باید وارد میدان شود و وضعیت منفعل کنونی در حوزه اقتصاد را تغییر دهد.
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۸:۳۵
یک خبر از مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه به همراه جمعی از اساتید و طلاب با حجت الاسلام حسن بابایان، امام جمعه این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۳:۱۵
ماموستا عبدالرحمن خدایی: دولت تولیدکنندگان را تنها نگذارد/ هیچ ایرانی وطن دوستی حاضر به تضعیف اقتصاد کشور نیست حوزه/ امام جمعه سنندج با تاکید بر این که هیچ ایرانی وطن دوستی حاضر به تضعیف اقتصاد کشور نیست، گفت: دولت باید به صورت کامل تولیدکنندگان داخلی را حمایت کند و آنها را در شرایط بحرانی تنها نگذارد.
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۰۷:۱۰
مدیر حوزه علمیه استان کردستان در جمع مدیران و اساتید: مدیران مدارس برای ارتقا سطح آموزشی طلاب تلاش کنند حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: مدیران مدارس علمیه استان امسال سطح آموزشی طلاب را از نظر کمّی و کیفی ارتقا دهند.
۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۱۰:۴۶
یادداشت؛ سه ضلع حمايت از كالاى ايرانى‏ حوزه/ وظيفه دولت اين است كه ضمن مقابله با قاچاق كالا و واردات بی رويه كالاهاى خارجى، از توليد ملى حمايت كند و زمينه صادرات کالاهای ایرانی را فراهم نمايد.
۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۱۲:۴۵
معاون پژوهش مدرسه علمیه بیجار: در لبیک به ندای رهبرمان از تولید ملی حمایت کنیم حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار گفت: بیاییم از باب آتش به اختیار دست به زانوی غیرت ملی بگیریم و به ندای رهبر عزیزمان لبیک بگوئیم و به سمت رونق تولید داخل پیش برویم و منتظر این جناح و آن جناح و...نمانیم.
۱۳۹۷/۱/۱۴ - ۰۴:۳۵
رئیس اداره تبلیغات اسلامی قروه: هیچ ایرانی وطن دوست به دنبال خرید اجناس خارجی نمی رود ​حوزه/ رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قروه گفت: هر گاه و هر زمان ملت و مسئولان در مسیر منویات و سخنان رهبری معظم انقلاب اسلامی حرکت کنند، چیزی جز موفقیت و عبور از بحرانها نخواهند داشت، لذا بر همه ما فرض است که فرمایشات معظم له را نصب العین زندگی و کار خود قرار دهیم.
۱۳۹۷/۱/۱۲ - ۱۶:۳۵
«جمهوري اسلامي» نه يك كلمه كم؛ نه يك كلمه زياد! حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار با اشاره به دوازدهم فرودین روز جمهوری اسلامی، گفت: جمهوري اسلامي نه يك كلمه كم؛ نه يك كلمه زياد!.
۱۳۹۷/۱/۱۲ - ۰۹:۴۰
معاون پژوهش حوزه علمیه استان کردستان: جاذبه علی (ع) هر انسانی آزاده ای را به خود جذب می کند حوزه/ معاون پژوهش حوزه علمیه استان کردستان گفت: علی(ع) وجودی است که جاذبه او هر انسان آزاده ای را به خود مجذوب می کند و دل ها را به خود متوجه می سازد و فرقی نمی کند در چه دینی و آیینی باشد.
۱۳۹۷/۱/۱۱ - ۱۹:۰۷
مدیر مدرسه علمیه سفیران هدایت ولیعصر (عج) بیجار: به روز بودن ویژگی مشترک قرآن و نهج البلاغه است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه سفیران هدایت حضرت ولیعصر (عج) شهرستان بیجار گفت: کتاب قرآن کریم و نهج البلاغه دارای یک ویژگی مشترک هستند و آن به روز بودن آنهاست و این دو کتاب هرگز بوی کهنگی به خود نمی گیرند.
۱۳۹۷/۱/۱۱ - ۱۸:۱۱
امسال مبلغان طبیعت پاک را خواهیم داشت حوزه/ مدیر مدرسه علمیه سفیران هدایت ولیعصر (عج) شهرستان بیجار گفت: برخی از طلبه های این مدرسه علمیه به صورت خودجوش سعی دارند امسال با حضور در طبیعت، اهمیت و جایگاه آن را در دین اسلام به مردم گوشزد کنند و به اصطلاح امسال طلاب مبلغ طبیعت پاک را خواهیم داشت.
۱۳۹۷/۱/۱۱ - ۱۶:۲۰
مسئولیت جدید مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان حوزه/ در حکمی از سوی نماینده ولی فقیه در استان کردستان، حجت الاسلام مختار کرمی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان به مدت سه سال به‌عنوان عضو هیئت امنای حسینیه سنندج منصوب شد.
۱۳۹۷/۱/۱۱ - ۱۳:۳۰
مدیر حوزه علمیه استان کردستان: اسلام هرگز با شادی و تفریح سالم مخالف نیست/ «صله ارحام»؛ وجه اشتراک نوروز و اعیاد اسلامی حوزه/مدیر حوزه علمیه استان کردستان با اشاره به وجوه مشترک عید نوروز و اعیاد اسلامی، گفت: بارزترین شباهت عید نوروز با اعیاد اسلامی، صله رحم است. در عید نوروز شاهد صله رحم در بین مردم هستیم و در اعیاد اسلامی نیز چنین امری حاکم است.
۱۳۹۷/۱/۱۰ - ۱۶:۳۰
«قرآن نِگل» مقصد هزاران گردشگر داخلی و خارجی حوزه/ «قرآن نِگل» هر ساله مقصد بسیاری از مسافران و گردشگران داخلی و خارجی برای مشاهده این اثر تاریخی، زیبا و معنوی جهان اسلام است.
۱۳۹۷/۱/۱۰ - ۱۵:۲۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس