*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ \ ۱۳ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Wednesday, November 21, 2018
رئیس مرکز اسلامی شهرستان سنندج: مسلمان واقعی در صورت کم و زیاد شدن رزق، شکر خدا را فراموش نمی‌کند ​حوزه/ رئیس مرکز اسلامی شهرستان سنندج گفت: مسلمان واقعی در صورت کم و زیاد بودن رزق، شکر خدا را هیچ وقت فراموش نمی‌کند و شب هنگام اعمال و کردار خود را محاسبه می کند.
۱۳۹۷/۸/۷ - ۱۳:۱۰
مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) قروه: جریان های جیره خوار استکبار تخم کینه و نفرت را در بین مسلمانان می کارند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان قروه با تاکید بر اینکه جریانات منحط بسیاری در اربعین هستند که هرگز نمی توان آنها را انکار کرد، گفت: برخی جریان های جیره خوار استعمار این روزها می خواهند با یارگیری و تبلیغ منفی، تخم کینه و نفرت را در بین مسلمانان بکارند، لذا باید هوشیاری و بصیرت خود را حفظ کنیم.
۱۳۹۷/۸/۷ - ۱۱:۰۸
نماینده ولی‌فقیه در کردستان: مسئولان در آینده شرایط حضور رایگان مردم در پیادره روی اربعین را فراهم کنند حوزه/ نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان با تاکید بر تلاش برای افزایش حضور مردم در اربعین حسینی، گفت: باید شرایط حضور رایگان مردم را فراهم می‌کردیم تا این مراسم هر چه باشکوه‌تر برگزار می‌شد و عظمت مکتب امام حسین(ع) را هر چه بیشتر به جهان معرفی می‌کردیم.
۱۳۹۷/۸/۷ - ۱۰:۲۰
معاون حوزه علمیه کردستان مطرح کرد: نمایش وحدت شیعه و سنی در سایه خدمت به زوار حسینی حوزه/ معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه  استان کردستان با تاکید بر اینکه اربعین زمینه ساز وحدت سنی و شیعه است، گفت: در بیشتر موکب ها و ایستگاه های صلواتی کردستان برادران اهل سنت و تشیع در کنار همدیگر به زائرین اربعین حسینی خدمت ارائه می دهند که این نشان از وحدت و یکدلی مردمان این منطقه دارد.
۱۳۹۷/۸/۷ - ۰۹:۳۹
معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه: حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان مهر تاییدی بر جمهوری اسلامی است ​حوزه/معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه گفت: حضور هر یک از ما در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه مهر تاییدی بر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، لذا ملت ایران این روزها باید بسیار هوشیار باشند و مواظب تحرکات دشمنان و بدخواهان باشند و فریب سخنان و وعده های دروغین دشمنان این نظام الهی را نخورند.
۱۳۹۷/۸/۶ - ۱۹:۲۵
خدمت رسانی روزانه به ۳ هزار زائر اربعین در یک روستا حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان، گفت: براساس آمارها در موکب سیدالشهدا(ع) روستای خسروآباد بیجار روزانه به ۳ هزار نفر از زائران اربعین حسینی خدمات رسانی می‌شود.
۱۳۹۷/۸/۶ - ۱۶:۳۹
استاد حوزه علمیه کردستان مطرح کرد: اسلام غیر سیاسی منزوی و منفعل است حوزه/ استاد حوزه علمیه کردستان سیاست زدگی را آفت حوزویان خواند و گفت: اسلام سیاسی است که باعث بیداری در سراسر جهان شده و می شود و در صورتی که سیاست را از بدنه اسلام جدا کنیم، دینی منزوی و منفعل خواهیم داشت.
۱۳۹۷/۸/۶ - ۱۶:۳۹
 مسئول موکب«تشنه لب کربلا»  سنندج خبر داد: پذیرایی روزانه از ۲ تا ۳ هزار زائر امام حسین (ع) حوزه/ مسئول موکب«تشنه لب کربلا» سنندج: گفت: موکب تشنه لب کربلا از اول مهرماه برپا شده است و به طور متوسط روزانه از ۲ تا ۳ هزار زائر امام حسین علیه السلام پذیرایی می کند.
۱۳۹۷/۸/۶ - ۱۶:۰۴
معاون تهذیب مدرسه سفیران هدایت بیجار: تشیع انگلیسی با دلارهای دشمنان به دنبال ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی است ​حوزه/ معاون تهذیب مدرسه سفیران هدایت بیجار گفت: جریان معلوم الحال تشیع انگلیسی که با دلارهاری دشمنان حمایت می شوند در آن سوی مرز هر آنچه داشتند برای ایجاد تفرقه بین سنی و شیعه هزینه کردند، ولی خوشبختانه بینش اسلامی ملت اسلام اجازه نداد که این گروه ها در تحقق اعمال خویش موفق باشند.
۱۳۹۷/۸/۶ - ۱۳:۳۲
امام جمعه کامیاران: «اقتصاد مقاومتی» بهترین راه برون رفت از وضعیت فعلی است حوزه/ امام جمعه کامیاران گفت: یکی از مهمترین راه های برون رفت از وضعیت اقتصادی فعلی  به کار بردن نسخه اقتصاد مقاومتی است. اقتصاد مقاومتی جبهه ای اقتصادی در مقابل دشمنان این نظام است که توسط رهبری ترسیم شده است، لذا باید در عملیاتی کردن این مهم از هیچ کوششی فروگذار نباشیم.
۱۳۹۷/۸/۶ - ۱۳:۰۸
ماموستا مصطفی شیرزادی: مدعیان حقوق بشر بر روی جنایات آل سعود در یمن چشم بسته اند! حوزه/ امام جمعه مریوان گفت: سکوت در برابر نسل کشی در یمن به معنی تایید جنایت توسط آل سعود و هم دستانش است.
۱۳۹۷/۸/۶ - ۱۱:۰۸
حضور پرشور هیئات مذهبی کردستان در ایام اربعین حوزه/ رئیس شورای هیئات مذهبی استان کردستان گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، امسال در روز اربعین حسینی ۲۴ هیئت مذهبی در سطح استان کردستان با حضور در معابر عمومی اقدام به اقامه عزای حسینی و سینه زنی خواهند نمود.
۱۳۹۷/۸/۶ - ۱۱:۰۴
معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه: زائران اربعین بهانه به دست تفرقه افکنان ندهند ​حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان قروه گفت: جریان های ضددینی بسیاری این روزها در بین جمعیت زائرین اربعین حسینی وجود دارند که به دنبال به حاشیه کشاندن این حرکت عظیم معنوی هستند، لذا مسلمانان و زوّار حرمین شریفین مواظب تحرکات این جریان های دین ستیز باشند.
۱۳۹۷/۸/۶ - ۱۰:۰۹
استاد حوزه کردستان: CFT حمله تروریستی اقتصادی علیه جمهوری اسلامی است حوزه/ حجت الاسلام خورشیدی گفت: باید به صراحت گفت که FATF و لایحه CFT همان تروریست اقتصادی دشمنان علیه جمهوری اسلامی و کشورهای حامی جبهه مقاومت است، لذا مسئولان ارشد نظام باید به دقت این نقشه جدید، پیچیده و به ظاهر قانونی دشمنان را رصد کنند و اجازه ندهند کوچکترین امتیازی به پی ریزان این ترفند اقتصادی که ماهیتی کاملا استعماری دارد، برسد.
۱۳۹۷/۸/۶ - ۰۲:۳۵
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان: نمی توان با سیاسی کاری مشکلات کشور را حل کرد حوزه/ دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان با اشاره به اینکه تمام مسئولان نظام باید نوکر مردم باشند، تاکید کرد: با سیاسی کاری نمی توان مشکلات کشور را حل کرد. رسانه ها هم باید حس مطالبه گری مردم را افزایش دهند نه اینکه کارشان فقط تخریب باشد.
۱۳۹۷/۸/۵ - ۱۶:۳۳
مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه کردستان: بسترسازی نافرمانی های مدنی از اهداف جنگ نرم دشمن است ​ حوزه/ مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه کردستان گفت: در اصل اگر بخواهیم به صورت خلاصه هدف از جنگ نرم دشمنان را تعریف کنیم، می توانیم بگویم که مقابله با اعتقادات دینی، انقلابی، بسترسازی نافرمانی های مدنی و ... از مهمترین اهداف دشمنان در جنگ نرم علیه ماست.
۱۳۹۷/۸/۵ - ۱۵:۴۰
معاون فرهنگی نماینده ولی فقیه کردستان خواستار شد: مهجوریت زدایی از قرآن با روش های نوین و به روز ​حوزه/ معاون فرهنگی نماینده ولی فقیه کردستان گفت: باید با استفاده از روش های نوین و به روز بتوانیم قرآن کریم را از این مهجوریت در آوریم.
۱۳۹۷/۸/۵ - ۱۲:۵۲
مدیر مدرسه علمیه امام باقر (ع) شهرستان کامیاران: حضور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان مهر تاییدی بر حقانیت جمهوری اسلامی است ​حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام باقر (ع) شهرستان کامیاران گفت: حضور میلیونی مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه امسال، مهر تاییدی دوباره بر حقانیت جمهوری اسلامی ایران است و نشان خواهد داد که این ملت بعد از گذشت ۴۰ سال از عمر پربرکت نظام همچنان پشتیبان ولایت مطلقه فقیه بوده و هستند.
۱۳۹۷/۸/۵ - ۱۱:۵۴
امام جمعه بیجار: مسئولان هیئات مذهبی افسران جنگ نرم اند ​حوزه/ امام جمعه بیجار در دیدار با مسئولان هیئات مذهبی گفت: مسئولان هیئات های مذهبی در برابر دشمنان اسلام ناب محمدی (ص) وظایف بسیار سنگینی بر عهده دارند و امروز فرماندهان و افسران جنگ نرم در جامعه اسلامی هستند.
۱۳۹۷/۸/۵ - ۱۱:۵۱
مدیر مدرسه سفیران هدایت بیجار: تلاش برای امرار معاش خانواده کمتر از جهاد نیست ​حوزه/ مدیر مدرسه سفیران هدایت حضرت ولیعصر (عج) بیجار گفت: اصل اسلام با فقر و تنگدستی به شدت مخالف است و این امر بارها در کلام معصومین علیهم السلام تاکید شده است، تا جایی که در بسیاری از احادیث و روایات دینی تلاش برای امرار معاش خانواده و فرزندان کمتر از جهاد در اسلام معرفی نشده است.
۱۳۹۷/۸/۵ - ۰۹:۴۴
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس