*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۸ رمضان ۱۴۴۰ \ Friday, May 24, 2019
مدیر مدرسه علمیه سفیران هدایت بیجار: طلبه ای که روحیه انقلابی نداشته باشد، به درد اسلام نمی خورد حوزه/ مدیر مدرسه علمیه سفیران هدایت بیجار یکی از وظایف روحانیون را مبارزه با تفکرات مادیگرایی، اومانیسم و سکولاریسم عنوان کرد و گفت: طلبه ای که روحیه انقلابی نداشته باشد، هرگز نمی تواند خود را جهادگر و مدافع اسلام واقعی بداند.
۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۷:۴۷
مسئول واحد قرآن و حدیث حوزه علمیه کردستان: خانواده ها زمینه آشنایی فرزندان را با قرآن فراهم کنند حوزه/ مسئول واحد قرآن و حدیث حوزه علمیه کردستان با تاکید بر اینکه خانواده ها باید زیرساختهای آشنایی بیشتر فرزندان خود را با کتاب قرآن فراهم آورند، افزود: خانواده ها اگر می خواهند که در این دنیای پرهیاهو فرزندانی صالح و رستگار داشته باشند باید آنان را به سمت قرآن دهند.
۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۵:۴۰
معاون تهذیب مدرسه سفیران خاتم الانبیاء (ص) سنندج: طلاب و روحانیون دستاوردهای چهل ساله انقلاب را تبیین کنند حوزه/ معاون تهذیب مدرسه سفیران خاتم الانبیاء (ص) سنندج گفت: شما طلاب و روحانیون باید در این دهه حساس بیشترین تلاش خود را بیان دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی به کار ببرید و جامعه را نسبت به خطرات و توطئه های دشمنان این نظام آگاه سازید.
۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۱:۳۳
معاون تهذیب مدرسه علمیه قروه خواستار شد: توسعه و تجهیز کتابخانه های مدارس علمیه شهرستان ها حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان قروه خواستار توسعه و تهجیز کتابخانه های حوزه ها و مدارس علمیه استان ها و شهرستان های دور افتاده شد.
۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۱۳:۳۵
معاون پژوهش مدرسه علمیه بیجار: حوزه بسترهای ورود طلاب به عرصه رسانه و فضای مجازی را فراهم کند حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار گفت: یکی از اولویّت های حوزه های علمیه در کشور فراهم سازی بسترهای لازم برای ورود طلاب و روحانیون به دنیای رسانه به ویژه فضای مجازی باشد.
۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۱۱:۳۲
مدیر حوزه علمیه استان کردستان: جشن انقلاب ویژه طلاب و روحانیون کردستان برگزار می شود حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: یکی از برنامه های ما به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی برگزاری جشن انقلاب ویژه طلاب و روحانیون استان کردستان می باشد که این برنامه در روزهای نهم و دهم بهمن ماه در مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور برگزار می گردد.
۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۰۸:۴۰
استاد حوزه علمیه کردستان: طلبه نباید خود را در حجره ها محصور کند حوزه/ حجت الاسلام سالاری گفت: امروز یک طلبه نباید خود را حجره ها محصور کند و تمام هم و غم خویش را روی کتب درسی و دینی خلاصه کند، زیرا منفعل بودن طلبه بسیار خطرناک است.
۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۰۲:۱۵
معاون تهذیب مدرسه سفیران هدایت بیجار در جمع بسیجیان: مردم سالاری بارزترین ویژگی انقلاب اسلامی است حوزه/ معاون تهذیب مدرسه سفیران هدایت حضرت ولیعصر (عج) بیجار گفت: بارزترین ویژگی انقلاب مردم ایران، اسلامیت و مردم سالاری آن بود، در حالی که در پشت سر بیشتر انقلاب ها و جریانات سیاسی و نظامی بسیاری نهفته است.
۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۶:۱۵
مدیر مدرسه علمیه امام باقر(ع) کامیاران: پژوهش لازمه تحول در حوزه است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام باقر(ع) شهرستان کامیاران گفت: برای یک طلبه و روحانی پژوهش و تهذیب دو بال معرفتی است که بی شک روح و معنویت بدون این دو هرگز نمی تواند در اوج باشد.
۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۲:۰۲
امام جمعه سنندج: انقلاب دیوار تبعیض و دودستگی در کشور را از بین برد حوزه/ امام جمعه سنندج با تاکید بر اینکه انقلاب آمد که دیوار تبعیض و دودستگی در کشور را از بین ببرد، گفت: آنچه تاریخ گواه می دهد این است که در دوران ستم شاهی مملکت مختص به گروه و طبقه خاصی از اشراف و درباریان بود، ولی با پیروزی انقلاب ورق برگشت و این انقلاب به دست مستضعفان و صاحبان اصلی آن افتاد.
۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۱:۱۲
مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه کردستان: رسانه های معاند برای به حاشیه بردن انقلاب اسلامی بسیج شده اند حوزه/ دریایی با اشاره به اینکه تمام رسانه های معاند و بیگانه برای به حاشیه بردن انقلاب اسلامی بسیج شده اند، گفت: بعد از ناکامی دشمنان در نبرد سخت یا همان تهاجم نظامی، امروز جوانان این مملکت را با جنگ نرم و رسانه ای هدف آماج حملات خود قرار داده اند.
۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۰:۲۲
معاون تهذیب مدرسه علمیه سفیران هدایت بیجار: روحانیت منهای ملت هیچ معنایی ندارد معاون تهذیب مدرسه علمیه سفیران هدایت بیجار با تاکید بر اینکه روحانیت منهای ملت هیچ معنایی ندارد، گفت: دستان بسیاری در کارند که بین جامعه و حوزه اختلاف بیندازند. این دشمنان خارجی و داخلی به دنبال سیاه نمایی و عکس نشان دادن حقایق هستند و هجمه های رسانه ای این روزها بهترین گواه این دشمنی هاست.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۶
ماموستا عبدالرحمن خدایی: کینه توزی های معاندان انقلاب راه به جایی نمی برد حوزه/ امام جمعه سنندج با اشاره به جنگ رسانه ای دشمنان نظام در این روزها، گفت: بسیاری از رسانه های برون مرزی و شبکه های ماهواره ای تمام عزم خود را برای ضربه رساندن به انقلاب اسلامی جزم کرده اند، البته با وجود بینش انقلابی توام با بینش اسلامی این کینه توزی های معاندان تاکنون راه به جایی نبرده است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۲
نماینده ولی فقیه در کردستان: رشته‌های دانشگاهی بر اساس نیازسنجی شکل بگیرند/ لزوم حمایت از نخبگان حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان با تاکید بر این که در مسیر توسعه نباید از وجود هیچ گروهی غفلت کرد، گفت: نخبگان و وجود ارزشمند آنان سرمایه اصلی ما هستند که منجر به خلق ارزش افزوده می‌شوند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۸:۵۴
نماینده ولی فقیه در کردستان: خلاء کادرسازی برای نظام احساس می شود حوزه/ نماینده ولی فقیه در کردستان بر ضرورت کادرسازی برای جبهه فرهنگی انقلاب و نظام اسلامی تاکید کرد و گفت: متاسفانه برای جایگاه های مختلف مسئول تربیت نکرده ایم و نسل اول و نسل دوران دفاع مقدس آرام آرام کنار می‌روند و به جای آن ها، نیروی تربیت شده وجود ندارد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۸:۲۰
معاون تهذیب مدرسه سفیران هدایت بیجار:     عبرت های فتنه ۸۸ بازخوانی شود حوزه/ معاون تهذیب سفیران هدایت شهرستان بیجار گفت: فتنه ۸۸ قطع نظر از همه‌ تلخی‌هایش، پیام‌ها و نکات عبرت‌آموز بسیار مهمی داشت که با تحلیل موشکافانه و درک عمیق آن می‌توان تداوم حرکت بالنده‌ انقلاب اسلامی را در سال‌های آتی ضمانت کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۰:۴۷
نماینده ولی فقیه در استان کردستان: خدمات آیت الله هاشمی شاهرودی از خاطره ها فراموش نمی شود حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: خدمات شایان علمی و حضور موثر و دلسوزانه آیت الله سیدمحمد هاشمی شاهرودی در طول چهل سال انقلاب، قطعا از خاطره ها فراموش ناشدنی است.
۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۱۲:۵۲
مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار: فتح باب گفتگو و مفاهمه از‏ ابزارهاى مهم وحدت حوزه ودانشگاه است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار گفت: یكى از مهم‏ترین ابزارهاى وحدت و همگرایى، فتح باب گفتگو و مفاهمه بین حوزویان و دانشگاهیان است.
۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۱۵:۴۰
مدیر حوزه علمیه استان کردستان: تحول و ارتقا علوم تنها با پژوهش و تحقیق میسر است حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان با اشاره به اینکه تمامی علوم امروز ثمره پژوهش هستند، گفت: باید نگاه ما به مسائل پژوهشی نگاهی کلان و اختصاصی باشد، زیرا تحول و ارتقا علوم تنها با پژوهش و تحقیق میسر است.
۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۱۵:۰۷
نماینده ولی فقیه در استان کردستان: امروز انقلاب بیش از هر زمان دیگر نیازمند نگاه و کار جهادی است ​حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: جامعه اسلامی و انقلاب بیش از هر زمان دیگر نیازمند نگاه و کار جهادی است، لذا ورود به میدان جهاد، امری بزرگ با اجری معنوی است.
۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۱۲:۵۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس