*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Saturday, July 20, 2019
مدیر حوزه علمیه استان کردستان: حضرت زهرا(س) الگوی بشریت در همه دوران هاست / فاطمی زندگی کنیم حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: منش، کردار و بزرگی حضرت فاطمه زهرا (س) برای تمام قرون و اعصار بشریت جاری و ساری است و هرگز رنگ کهنگی به خود نمی گیرد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۲:۲۳
مدیر حوزه علمیه استان کردستان: طلاب و روحانیون یکی از ارکان نظام و مملکت هستند حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: طلاب و روحانیون از ابتدای این انقلاب و حتی پیش از آن در کنار مردم بوده و هستند، لذا نباید خدایی ناکرده ما خود را از مردم و جامعه جدا بدانیم، زیرا ما جزیی از بدنه این نظام و مملکت هستیم.
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۳۱
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان: با وجود همه دشمنی ها و توطئه علیه جمهوری اسلامی، شاهد امنیت پایدار در کشور هستیم ​حوزه/ فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: اکنون با وجود این همه دشمنی و توطئه علیه جمهوری اسلامی شاهد امنیت پایدار در کشور هستیم و این مایه خرسندی و سربلندی برای این ملت است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۲۲
نماینده ولی فقیه در استان کردستان: رسانه ها دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی برای مردم تبیین کنند/در طول این ۴۰ سال شاهد پیشرفت های شگرف در کشور هستیم ​حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: به برکت خون شهدا، نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی امنیتی مثال زدنی در استان کردستان داریم و باید گفت که شاهد «امنیت پایدار» در این خطه از ایران هستیم.
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۱۸
مسیرهای راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در کردستان اعلام شد حوزه/ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ در شهرستان‌های مختلف استان کردستان اعلام کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۱۵
مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار: شیعه هراسی و ایران هراسی از تاکتیک‌های جنگ نرم دشمن است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار گفت: اسلام هراسی، شیعه هراسی و ایران هراسی که توسط استکبار جهانی به شکل‌های گوناگون ضد جمهوری اسلامی ایران دنبال می‌شود، یکی از تاکتیک‌های دشمنان در جنگ نرم علیه جمهوری اسلامی ایران است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۴:۴۴
مسئول نهاد نمايندگي رهبري در دانشگاه آزاد سنندج: چپاولگران بیت المال اعتقادی به آخرت ندارند حوزه/مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه آزاد سنندج گفت: اگر کسي به آخرت خويش فکر کند هرگز اسير زر و زيور دنيايي نمي شود کساني که امروز دست در بيت المال مي برند بي شک اعتقادي به آن دنيا و روز حساب ندارند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۳:۲۷
دانشجویان کردستان چهل سالگی انقلاب را جشن گرفتند حوزه/ با حضور اقشار مختلف مردم سنندج، جشن ۴۰ سالگی انقلاب در آمفی تئاتر دانشگاه پیام نور این شهر برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۳:۰۶
امام جمعه بیجار: ایران تحریم ها را به فرصت رشد و توسعه تبدیل کرد حوزه/ امام جمعه بیجار گفت: ایران تنها کشوری بود که در این ۴ دهه نه تنها در بحث تحریم ها آسیبی ندید بلکه آن را به فرصتی برای رشد و ارتقا استفاده کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۰:۱۸
نماینده ولی فقیه در استان کردستان: دستاوردهای انقلاب برای مردم بازگو شود حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان در مراسم جشن انقلاب، گفت: یقین داشته باشید که انقلاب اسلامی ایران زمینه ساز ظهور و حاکمیت واقعی اسلام بر روی زمین خواهد بود.
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۰۸:۴۰
نماینده ولی فقیه در استان کردستان: جامعه نیازمند آگاهی است ​حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: جامعه اسلامی نیازمند آگاهی است زیرا در صورت داشتن آگاهی بسیاری از مسایل و حوزه ها ترقی خواهند کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۵:۲۷
نماینده دفتر سیاسی اجتماعی حوزه های علمیه در کردستان: رسانه های داخلی در انتقال پیام ها و معرفی دستاوردهای انقلاب کم کاری می کنند حوزه/ نماینده دفتر سیاسی اجتماعی حوزه های علمیه در کردستان گفت: رسانه های داخلی در بحث محتوایی کار چندانی انجام نمی دهند و در انتقال مفاهیم انقلاب اسلامی کم کاری هایی دارند که این کم کاری به نوعی به سود دشمن و رسانه های بیگانه است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۴:۱۰
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه کردستان: استقلال اساسی ترین دستاورد انقلاب است ​حوزه/ مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه کردستان گفت: اولین و اساسی ترین دستاورد انقلاب اسلامی ملت ایران به دست آوردن استقلال خود از سایر کشورهای استکباری است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۳:۴۸
نماینده ولی فقیه در استان کردستان: تلاش های آمریکا برای منزوی کردن ایران نتیجه عکس داده است حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: یکی از مهمترین پیامدهای تشکیل جمهوری اسلامی در دنیا از بین بردن کفر جهانی خواهد بود.
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۰۸:۳۸
با حضور اساتید حوزوی؛ طلاب برتر مدرسه علمیه امام باقر (ع) کامیاران تجلیل شدند حوزه/ با حضور معاون پژوهش حوزه علمیه استان کردستان و دیگر اساتید حوزوی تعدادی از طلاب برتر در زمینه علمی، اخلاقی و قرآنی مدرسه علمیه امام باقر(ع) شهرستان کامیاران با اهدای جوایزی تجلیل شدند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۶:۰۸
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان: مردم نشان داده اند حامیان خوبی برای نظام هستند مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان با اشاره به اینکه مردم نشان داده اند حامیان خوبی برای نظام هستند، گفت: امروز باید کسانی که دل در گرو این نظام و مملکت دارند پشت تربیون بروند و از کاستی و ... سخن بگویند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۴:۵۱
در نشست طلاب شهر سنندج مطرح شد: مردم در ۲۲ بهمن جواب آمریکا و اروپا را می دهند حوزه/ معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه کردستان با تاکید بر این که مردم در ۲۲ بهمن جواب آمریکا و اروپا را می دهند، گفت: ۴۰ سال تحریم علیه یک کشور بی شک آن نظام را ساقط می کند، ولی بالعکس این تحریم ها باعث ایجاد حس خودباوری در بین جوانان و سرمایه های این مملکت شد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۳:۳۵
نماینده ولی فقیه در استان کردستان: موانع تولید و اشتغال برطرف شود حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: متاسفانه سهوا یا تعمدا در بحث اشتغالزایی موانع بسیاری در کشور ایجاد کرده ایم در حالی که در بیشتر استانهای کشور استعدادهای فراوانی در زمینه تولید و اشتغال داریم.
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۱:۵۸
دادستان دادسرای ویژه روحانیت منطقه غرب کشور: مردم فریب تبلیغات دروغین رسانه های بیگانه را نخورند حوزه/ دادستان دادسرای ویژه روحانیت منطقه غرب کشور گفت: طلاب و حوزویان باید با حضور همیشگی در جامعه دستاوردهای عظیم این نظامی الهی را برای اجتماع تبیین کنید تا خدای ناکرده مردم فریب تبلیغات دروغین رسانه های بیگانه را نخورند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۹:۰۹
مدیر مدرسه علمیه کامیاران: انقلابی گری و تحول گرایی دو صفت بارز طلبه امروزی است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام باقر (ع) شهرستان کامیاران گفت: انقلابی گری و تحولگرایی دو صفت جدایی ناپذیر طلبه است، لذا همه طلاب باید افرادی روشنفکر و با بصیرت باشید.
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۴۴
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس