*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ \ ۵ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Tuesday, November 13, 2018
معاون تهذیب مدرسه علمیه امام باقر (ع) کامیاران مطرح کرد: تبری جستن از اقدامات تکفیری‌ها در بزرگ‌ترین گردهمایی سالانه دنیا حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه امام باقر (ع) شهرستان کامیاران گفت: اجتماع بزرگ اربعین حسینی را باید مانور و رزمایش بزرگی در راستای تبری جستن از اقدامات ضد بشری تکفیری‌ها و دشمنان اهل بیت (ع) به شمار آورد.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۷:۰۱
مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه کردستان: سایت ها و کانال های تلگرامی معاند رصد می شوند ​حوزه/ مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه استان کردستان با تاکید بر اینکه تمامی سایت ها و کانال های تلگرامی در رصد نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی هستند، گفت: بی شک قدرت امنیتی و اطلاعات جمهوری اسلامی به حدی است که به خوبی مکان و نام گردانندگان این سایت ها و کانال های را می داند.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۶:۱۴
معاون پرورشی آموزش و پرورش کردستان: کم توجهی نماز در مدارس پذیرفتنی نیست ​حوزه/ معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کردستان گفت: در برخی از مدارس استان به فریضه نماز اهمیت زیادی داده نمی شود، لذا از معلمین و آموزگاران می خواهیم که نسبت به برپا داشتن نمازدر مدارس اهتمام ویژه ای داشته باشند.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۴:۳۹
معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار: رهبانيت و انزواطلبی در دین اسلام مطرود و گناه است ​حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار گفت: اساساً اسلام، دینی اجتماعی و مبتنی بر قواعد و دستورهای جمعی است که هر گونه فردپرستی، رهبانیت و گوشه گیری در آن ممنوع است. این نشان می دهد اسلام بر هرگونه انزوا و دوری از جامعه به شدت مخالف است.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۰۹:۰۰
چهار عمل مهم در ماه صفر ​حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام باقر (ع) شهرستان کامیاران در یادداشتی، به چهار عمل مهم در ماه صفر اشاره کرده است.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۰۸:۵۰
معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه: «پژوهش» لازمه نوآوری در حوزه های علمیه است ​حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه با اشاره به اینکه پژوهش سرچشمه نوآوری در حوزه های علمیه است، گفت: بدون شک در زمان کنونی ما آن گونه که شایسته و بایسته است جایگاه تحقیق و پژوهش تثبیت نشده است و نیاز به کار و تلاش بیشتر دارد.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۰۸:۵۰
مدیر حوزه علمیه استان کردستان: طلبه ای موفق است که تفسیرهای دقیق از وضع کنونی جهان داشته باشد حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: طلبه و روحانی موفق کسی است که بتواند تفسیرهای علمی و اساسی از وضعیت کنونی جهان اسلام داشته باشد.
۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۲۰:۰۲
علیرضا قزوه: زمانی می‌توانیم به حسین (ع) برسیم که از سرمان بگذریم/ کارکرد دین بود که خرمشهر را آزاد کرد حوزه/ علیرضا قزوه با اشاره به جایگاه امام حسین (ع)، گفت: زمانی می‌توانیم به حسین (ع) برسیم که از سرمان بگذریم و این را در اشعار زیبای اقبال لاهوری و سایر اشعار شاعران اهل سنت می‌توان دید.
۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۱۸:۲۰
مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه کردستان: عمل نکردن سیاستمداران به قرآن عامل بسیاری از مشکلات کشور است ​حوزه/ مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه کردستان، عمل نکردن سیاستمداران به قرآن را علل بسیاری از مشکلات کشور دانست و گفت: اگر سیاستمداران به قرآن به صورت عملی نگاه کنند، بی شک، مملکت ما گلستان می شود یعنی تمام زشتی ها از جامعه رخت بر می بندد.
۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۱۳:۳۵
ماموستا مصطفی شیرزادی: سعودی ها غلام حلقه به گوش آمریکا و اسرائیل اند/ دشمن هیچ عهد و وفایی را نمی شناسد ​حوزه/ امام جمعه مریوان، سعودی ها را غلام حلقه به گوش آمریکا و اسرائیل خواند و گفت: امروز کشور یمن، زیر آماج حملات و جنایات سعودی هاست و بدتر و نگران کننده تر اینکه کشورهای اسلامی به جز ایران و چند کشور دیگر، این حملات را تایید و حتی حمایت می کنند.
۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۱۲:۳۵
امام جمعه بیجار: بازاریان زندگی را بر مردم سخت نکنند حوزه/ امام جمعه بیجار گفت: برخی از بازاریان از این وضعیت نابسامان بازار سوء استفاده می کنند و بر بی ثباتی بازار تاثیر می گذارند، لذا از دستگاه های نظارتی، قوه قضاییه و... به نمایندگی از مردم درخواست داریم که با این سوداگران بازار به شدت برخورد کنند.
۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۰۲:۳۵
معاون پژوهش حوزه علمیه استان کردستان: کدام کشور اطلاعات اقتصادی خود را در اختیار دشمن قرار مي دهد؟! حوزه/ حجت الاسلام محمدرضا شریفی خواه، معاون پژوهش حوزه علمیه استان کردستان، دلالت های التزامی تصویب CFT در مجلس شورای اسلامی را مطرح کرد.
۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۵:۳۴
تحمل سختی ها در مناطق محروم به عشق آموزش دین ​حوزه/ معاون تهذیب مدرسه سفیران هدایت حضرت ولیعصر (عج) بیجار: کار تبلیغ در مناطق محروم و دور افتاده برای هر روحانی مبلغ سخت و طاقت فرساست، ولی آموزش مسایل دینی و شریعت اسلام این سختی را به لذت و افتخار تبدیل می کند.
۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۰:۳۴
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین بانوان در کردستان تشکیل شد حوزه/ کمیته فرهنگی آموزشی اربعین بانوان استان کردستان با حضور سیده لشکری؛ مسئول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان تشکیل شد.
۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۰۹:۴۶
در مدرسه خاتم الانبیاء(ص) سنندج مطرح شد: نفوذ شبکه های اجتماعی تا دل خانه های روستایی/ مسئولان به فکر باشند ​حوزه/ معاون تهذیب مدرسه سفیران هدایت خاتم الانبیاء (ص) سنندج گفت: امروز حوزه های علمیه باید در صدد برنامه ریزی قوی و کارآمد برای احیاء جدّی فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه برآیند و به این فرهنگ جانی دوباره ببخشند.
۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۰۹:۴۱
معاون پژوهش حوزه علمیه کردستان مطرح کرد: ظرفیت های اجتماع عظیم اربعین ​حوزه/ معاون پژوهش حوزه علمیه استان کردستان گفت: اجتماع بزرگ اربعین حسینی بهترین فرصت برای انتشار پیام های نهضت امام حسین علیه السلام در سطح جهانی است.
۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۰۲:۲۵
معاون پژوهش مدرسه سفیران هدایت ولیعصر (ع) بیجار:  «اقتصاد مقاومتی» هیج سنخیتی با «ریاضت اقتصادی» ندارد ​حوزه/ معاون پژوهش مدرسه سفیران هدایت ولیعصر (ع) بیجارگفت: برخی از افراد و گروه های داخلی و خارجی کشور اینگونه معنا می کنند که اقتصاد مقاومتی همان ریاضت اقتصادی است، در حالی که اقتصادی مقاومتی به معنای استفاده از توانایی های داخلی در بحث تولید، صادرات و... می باشد و ریاضت اقتصادی به معنای کم مصرف کردن و جیره بندی کالاها و ذخایر کشور می باشد.
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۸:۴۹
تلاش کانال های تلگرامی معاند برای ایجاد اغتشاش در کشور/ جوانان هوشیار باشند ​حوزه/ چند هفته است که تعدادی کانال معلوم الحال با اخبار، اطلاعیه ها، فیلم ها و تصاویر کذب به دنبال ایجاد جو متشنج در کشور و تحریک جوانان هستند.
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۶:۰۲
ماموستا محمد امین راستی: کودک کشی در یمن لکه ننگی بر چهره سعودی هاست حوزه/ ماموستا راستی با اشاره به جنایت آل سعود و همپمانانش در یمن، گفت: امروز جنایت ها و کودک کشی هایی که در یمن انجام می شود چهره بشریت را سیاه و مخدوش کرده است و سکوت حامیان دروغین حقوق بشر در این باره باعث تامل و تعجب جهانیان است.
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۵:۵۱
فرمانده سپاه بیت المقدس خبر داد: برگزاری کنگره ۵۴۰۰ شهید کردستان همزمان با سالروز سفر ولی امر ​حوزه/ فرمانده سپاه بیت المقدس گفت: کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان که اردیبهشت سال آینده برگزار می شود، با سالروز سفر تاریخی امام خامنه ای به استان کردستان مقارن خواهد شد.
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۲:۳۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس