*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ \ ۵ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Tuesday, November 13, 2018
مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه استان کردستان: بخشی از مشکلات اقتصادی کشور نتیجه ناکارآمدی مدیران است ​حوزه/مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه استان کردستان گفت: مملکت در شرایط اقتصادی نامناسبی به سر می برد که بخشی از آن نشات گرفته از تحریم های دشمنان نظام و بخش اعظم آن معلول و نتیجه ناکارآمدی برخی مدیران اقتصادی است، البته نباید در این بین نقش بعضی از مخلان اقتصادی را نادیده گرفت.
۱۳۹۷/۸/۱۴ - ۱۱:۳۱
مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه کردستان: «قرآن» بهترین قانون برای اداره زندگی است ​حوزه/مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان گفت: قرآن بهترین قانون برای اداره اجتماع را ارائه داده و انسان ها را موظف به پذیرش ولایت و سرپرستی صالح ترین انسان ها کرده است.
۱۳۹۷/۸/۱۴ - ۰۲:۱۵
استاد حوزه علمیه کردستان: ملت ایران نشان داد که تسلیم جنگ روانی واقتصادی آمریکا نمی شود حوزه/ حجت الاسلام مرتضی خورشیدی گفت: حرکت و خروش امروز ملت ایران علیه بیدادگری و یکه تازی های آمریکا بازتاب گسترده ای داشت. ملت ایران نشان داد که تسلیم جنگ روانی و اقتصادی دشمنان نخواهد شد.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۲۰:۲۵
امام جمعه کامیاران: روحانی انقلابی کارش فقط درس و بحث نیست ​حوزه/ امام جمعه کامیاران گفت: : تاریخ اسلام سرشار از روحانیونی است که به عنوان رهبران دینی علیه ظلم و خودکامگی به پا خاسته اند، لذا روحانی و طلبه ای که تنها کارش گوشه نشینی و مطالعه و مکاشفه باشد، خاصی انجام نداده است و در آن دنیا باید جوابگو باشد، چرا که وظایف فردی و اجتماعی سنگینی برعهده دارد.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۷:۳۹
معاون طرح و برنامه معاونت راهبردی قوه قضائیه: حضور امروز ملت ایران برای دلدادگان به غرب عبرت باشد ​حوزه/ معاون طرح و برنامه معاونت راهبردی قوه قضائیه گفت: حضور پرشور امروز ملت ایران باید برای برخی از مخالفان داخلی و دلدادگان به غرب عبرت باشد زیرا ملت ایران امروز نشان دادند که همواره یاور و همراه مظلومان عالم هستند و از موضع خود عقب نشینی نخواهند کرد.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۴:۴۰
مدیر مدرسه علمیه امام باقر (ع) کامیاران: ترامپ جواب دندان شکنی از مردم ایران گرفت ​حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام باقر (ع) شهرستان کامیاران گفت: حرکت منسجم و هماهنگ مردم در پاسداشت روز ۱۳ آبان ماه مانند تیری زهرآهگین بر قلب دشمنان این ملت و نظام بود و بی شک تمامی توطئه ها، تهدیدها و زورگویی های ترامپ به تاریخ پیوست و او جواب دندان شکنی از ملت ایران گرفت.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۲:۲۷
نماینده ولی فقیه در استان کردستان: ملت پای انقلاب ایستاده است ​حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به اینکه راهپیمایی امروز بر انزوا و خواری دشمنان این نظام افزود، گفت: دشمنانی که روزگاری می خواستند نظام و انقلاب ما را منزوی و حتی ساقط کنند، خود منزوی و به حاشیه رانده شده اند.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۲:۲۶
مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه: مردم انقلابی خط بطلانی بر آرزوهای دشمنان کشیدند ​حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه گفت: علیرغم تبلیغات بسیار دشمنان قسم خورده نظام به ویژه آمریکای جهانخوار بازهم دیدیم که ملت ایران با بصیریت و بینش خاص خود با حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان امسال خط بطلانی بر آرزوهای و وعده های رنگین دشمنان کشیدند.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۱:۵۴
مدیر حوزه علمیه استان کردستان: ترامپ امروز جواب جنگ روانی خود را از ملت ایران گرفت ​حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: ترامپ وعده داده بود که تحریم های علیه جمهوری اسلامی را امروز یعنی ۱۳ آبان ماه دوباره برمی گرداند که این حرف رییس جمهور آمریکا نوعی جنگ روانی علیه ملت ایران بود تا آنها را از حضور در این راهپیمایی منصرف کند که اینچنین نشد، بلکه حرفها و یاوه گویی های رییس جمهور آمریکا نتیجه عکس داشت.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۱:۴۶
به مناسبت سيزدهم آبان؛ ​زنگ « استکبارستیزی» در مدارس استان کردستان نواخته شد ​حوزه/ به مناسبت سيزدهم آبان، زنگ «استکبارستیزی» با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان در دبیرستانه دخترانه استعدادهای درخشان سنندج نواخته شد.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۱:۴۴
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان: استعدادهای قرآنی شناسایی شوند ​حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان گفت: مسئولان و متولیان امور قرآنی استعدادی ناب قرآنی را شناسایی کنند و اجازه ندهند استعدادهای معنوی و دینی آنها به مرور زمان به هدر رود.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۰۲:۱۰
مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور: روشن فکرهای داخلی روایت تسخیر سفارت آمریکا را خلاف واقع شرح می دهند ​حوزه/ مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور گفت: برخی از منورالفکران داخلی روایت تسخیر سفارت آمریکا که در آن زمان عملا به پایگاه اطلاعاتی سازمان سیا تبدیل شده بود را طور دیگری بیان و شرح می دهند.
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۲۲:۱۰
مدیر حوزه علمیه استان کردستان تبیین کرد: چرا راهپیمایی ۱۳ آبان امسال حساس و مهم است؟ ​حوزه/ مدیر حوزه علمیه کردستان با اشاره به اینکه آمریکا برای استمرار جنگ روانی خود دور جدید تحریم های غیرقانونی خویش را به روز ۱۳ آبان موکول کرده است، گفت: آغاز دور جدید تحریم ها آمریکا، آن هم در ۱۳ آبان که روز «استکبارستیزی» است، نشان می دهد دشمنان، جنگ روانی شدیدی علیه ملت همیشه در صحنه ایران به راه انداخته اند.
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۱۸:۱۸
مدیر مدرسه سفیران هدایت ولیعصر (عج) بیجار: موج رسانه ای حضور پرشکوه ملت ایران در راهپیمایی فردا دنیا را فرا می گیرد ​حوزه/ مدیر مدرسه سفیران هدایت ولیعصر (عج) بیجار گفت: رییس جمهور گستاخ و هتاک آمریکا برای درهم شکسن روحیه ملت شریف ایران، اعمال تحریم های ناجمردانه خود را به فردا یعنی ۱۳ آبان ماه موکول کرده است که این نشان از کینه و دشمنی بسیار رژیم متجاوزگر آمریکا نسبت به کشورهای آزادیخواه و مستقل دارد.
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۱۸:۰۰
در مدرسه سفیران هدایت سنندج مطرح شد؛ در روز استکبار ستیزی به رسالت دینی و ملی عمل کنیم ​حوزه/ معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه کردستان گفت: در ۱۳ آبان دست‌ها و دلهايمان را قوی کنيم و در اين روز، مردم خدا جو و استکبار ستيز را همچنان به ميدان مبارزه با مظهر استکبار بخوانيم و رسالت دينی و ملی خود را به انجام برسانيم.
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۱۷:۵۸
ماموستا فایق رستمی: حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان واجب ملی است ​حوزه/ نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه واجب ملی است، گفت: حضور هر یک از ما مهر تاییدی بر نظام و پشتیبانی از ولایت فقیه است و این را دشمنان به خوبی می دانند، لذا فردا همه یکصدا در راهپیمایی شرکت پرشور داشته باشیم.
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۱۷:۱۳
نماینده ولی فقیه در استان کردستان: دلار از معاملات بین المللی خارج شود حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به اینکه تحریم نفت ایران باعث افزایش بی سابقه قیمت بنزین در آمریکا شد، گفت: بی شک اگر دلار از معاملات بین المللی خارج شود، زمینه انزوا و حتی سقوط آمریکا محتمل خواهد بود.
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۱۵:۳۹
حوزه علمیه استان کردستان در بیانیه ای؛ ترامپ فردا اتحاد ملت ایران را به نظاره خواهد نشست ​حوزه/ حوزه علمیه استان کردستان در بیانیه ای به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان ماه و روز ملی «استکبارستیزی» در بیانیه ای آورده است: ۱۳ آبان یادمان آزادی و استکبارستیزی ملت ایران علیه دستگاه ظلم و جور است. این روز یادآور رشادت؛ ایثار و فداکاری دانشجویان، دانش آموزان و... پیرو راستین خط امام خمینی (ره) است.
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۱۴:۳۲
مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه: جنگ آشکار و پنهان بین جهان كفر و حق وجود دارد ​حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان قروه گفت: رويارويي و تقابل اسلام و شیطان بزرگ هنوز هم ادامه دارد و در بسیاری از کشورهای منطقه همچون عراق، افغانستان، سوریه، یمن و فلسطین، جنگ آشکار و پنهان بین جهان كفر و حق وجود دارد.
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۱۳:۳۳
معاون پژوهش حوزه علمیه کردستان: مبادا با غفلت تاریخی ما دوباره حق تنها بماند ​حوزه/ معاون پژوهش حوزه علمیه استان کردستان گفت: ایران تنها کشوری است که در مقابل استکبار به نمایندگی از همه مظلومان عالم ایستاده و موفقیت ها و پیروزی های بسیاری به دست آورد است.
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۱۲:۴۴
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس