*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ \ ۹ محرم ۱۴۴۰ \ Wednesday, September 19, 2018
مدیر حوزه علمیه استان کردستان: برخی از جریانات فکری به دنبال تحریف نهضت عاشورا هستند/ مداحان فلسفه قیام امام حسین(ع) را به خوبی مطالعه کنند حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: برخی از جریانهای فکری التقاطی، محرم و صفر را بهترین فرصت برای تحریف دین اسلام به ویژه نهضت و قیام امام حسین (ع) می دانند و می خواهند آنگونه که دوست دارند، از عاشورا و نهضت امام حسین به سود خود بهره ببرند.
۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۱۴:۴۲
در اولین شب از دهه محرم؛ کردستان سیاه پوش شد حوزه/ در اولین شب از ماه محرم، سنندج و دیگر شهرستانهای استان کردستان در عزای شهادت سردار و سالار شهیدان، سیاه پوش شد.
۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۱۳:۱۱
نماینده ولی فقیه در استان کردستان: جلوگیری از منکرات کوچک و بزرگ در جامعه امر به معروف است حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: جلوگیری از منکرات کوچک و بزرگ امر به معروف است و گاهی این معروف ایستادگی در برابر منکری بزرگ همچون یزید است و در راستای رسیدن به هدف بزرگ، حفظ اسلام است.
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۲۳:۳۲
مدیر حوزه علمیه استان کردستان: حمایت از نظام، وظیفه شرعی و قانونی همه ماست/ برای توسعه کردستان تمام ظرفیت ها بسیج شوند حجت الاسلام والمسلمین عربیان گفت: وظیفه شرعی و قانونی همه ماست که از نظام حمایت کنیم و برای توسعه کردستان تمام ظرفیت ها بسیج شوند .
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۵:۳۱
نماینده ولی فقیه در استان کردستان: تفاوت حقوق بازنشستگان، ناقض عدالت اجتماعی است حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: یکی از مشکلات امروزه بازنشستگان در کشور تفاوت حقوق هاست و این امر خود ناقض عدالت اجتماعی می باشد.
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۵:۰۸
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان: انسان در مجالس عزاداری امام حسین (ع) به کمال می رسد حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: در این ایام که مختص به عزاداری برای سردار و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین می باشد باید انسان به کمال برسد.
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۵:۰۷
مسئول واحد قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان: انس با قرآن؛ انسان را از نظر روحی بیمه می کند حوزه/ مسئول واحد قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان گفت: هر کسی که با کلام خداوند متعال مانوس شد و به دستورات آن عمل کرد هم از نظر روحی بیمه خواهد شد و هم اینکه در برابر ناملایمات و سختی های این دنیا صبور و شکیبا خواهد شد.
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۴:۰۰
استاندار کردستان در دیدار با مدیران حوزوی تاکید کرد: لزوم تقویت و افزایش تعامل و ارتباط روحانیت با مردم حوزه/ بهمن مرادنیا در دیدار با مدیر حوزه علمیه و جمعی از مدیران حوزوی گفت: برای پیشبرد اهداف عالیه نظام نیازمند ارتباط بیشتر روحانیت با مردم هستیم.
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۴:۰۰
ماموستا شیرزاد ایزدی: دولت و قوه قضاییه بدون اغماض با اخلالگران اقتصادی برخوردکنند حوزه/ کارشناس علوم دینی اهل سنت گفت: دولت و به ویژه قوه قضاییه باید بدون هیچ گونه اغماضی با اخلال گران اقتصادی در کشور برخورد کنند.
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۰۲:۲۵
معاون حوزه علمیه خواهران استان کردستان: در کنار شور حسینی ، شعور حسینی به جامعه تزریق شود حوزه/ معاون حوزه علمیه خواهران استان کردستان با اشاره به فرا رسیدن ماه محرم و ایام عزاداری سالار و سرور شهیدان؛ امام حسین (ع)، گفت: متولیان فرهنگی همانند طلاب، روحانیون و مبلغین دینی در بیان، تفسیر و تحلیل نهضت عاشورا اهتمام جدی داشته باشند.
۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۱۷:۱۹
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان: حفظ نظام اسلامی از مهمترین و کلیدی ترین معروف هاست حوزه/ دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: امروز در بحث امر به معروف و نهی از منکر باید گفت که حفظ نظام اسلامی از مهمترین و کلیدی ترین معروف ها می باشد.
۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۱۳:۱۳
مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه کردستان: دغدغه رهبری معیشت و زندگی مردم است حوزه/ مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه استان کردستان با اشاره به اینکه وضعیت زندگی و معیشتی مردم از دغدغه های مهم مقام معظم رهبری است، گفت: نباید نگاه ما به وضعیت کشور، دیدی خاکستری باشد، بلکه باید قدر داشته هایمان که در این ۴ دهه از عمر انقلاب می گذرد را بدانیم.
۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۱۲:۳۹
ماموستا عبدالرحمن خدایی: بخش اعظم مشکلات به سوء مدیریت و ناکارآمدی برخی مسئولان بر می گردد حوزه/ امام جمعه سنندج گفت: متاسفانه بخش اعظمی از مشکلات به مسائل داخلی کشور و ناکارآمدی برخی از مسئولان برمی گردد، لذا مسئولان باید احساس تعهد بیشتری نسبت به نظام و ملت ایران اسلامی داشته باشند.
۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۰۲:۳۵
مدیر مدرسه علمیه امام باقر (ع) کامیاران: حوزه های علمیه کانون تحولات بزرگی در جهان اسلام بوده اند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام باقر (ع) شهرستان کامیاران با اشاره به سالروز قیام خونین ملت ایران در هفدهم شهریورماه سال ۵۷، گفت: تاریخ اسلام همواره نشان داده است که روحانیت و حوزه های علمیه کانون تحولات بزرگی در جامعه بوده اند.
۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۱۳:۱۶
معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه کردستان: امام خامنه ای به توانایی های نسل جوان باور و اعتماد دارند ​حوزه/ معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه کردستان گفت: امروز که حجت الاسلام و المسلمین قمی که اتفاقا از نیروهای جوان و مستعد کشور می باشد از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان مسئول و متولی یک سازمان بسیار تاثیر گذار انتخاب شده اند، نشانه اعتماد و باور امام خامنه ای به توانایی نسل جوان دارد.
۱۳۹۷/۶/۱۶ - ۱۹:۱۵
سرپرست اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه کردستان خبر داد: شرکت ۸ هزار و ۳۳۵ فعال قرآنی کردستان در طرح کشوری تربیت حافظان قرآن حوزه/ سرپرست اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کردستان گفت: در سال ۹۶ بیش از ۸ هزار ۳۳۵ نفر در استان کردستان در طرح کشوری تربیت حافظان قرآن کریم شرکت کرده اند.
۱۳۹۷/۶/۱۵ - ۱۳:۲۸
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان: امروز جهاد اصلی، خدمت به مردم و نظام اسلامی است حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: جهاد اصلی، خدمت به مردم  و نظامی اسلامی است و این سعادت نصیب هر کسی نمی شود.
۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۲:۴۱
در نشست اساتید مدرسه سفیران هدایت بیجار مطرح شد؛ مدارس علمیه به مقوله پژوهش  به عنوان یک نیاز نگاه کنند حوزه/ معاون پژوهش مدرسه سفیران هدایت ولیعصر (عج) بیجار گفت: براساس وظیفه ذاتی حوزه های علمیه و نیز نیاز و ضرورت عصر کنونی، مسئله پژوهش در مدارس علمیه به عنوان یک مسئله جدی نگریسته می شود.
۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۱۹:۳۳
معاون تهذیب مدرسه علمیه امام باقر(ع) کامیاران: آشنایی با فضای مجازی و مباحث رسانه ای نیاز امروز طلاب است ​حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه امام باقر (ع) کامیاران گفت: امروز با وجود امکانات بی شمار ارتباطی می توان در کمترین زمان ممکن اطلاعات مورد نظر خود را در سراسر جهان منتشر کرد، لذا طلاب، روحانیون و مبلغین باید با فضای مجازی و مباحث رسانه ای و تبادل اطلاعات به خوبی آشنایی داشته باشند.
۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۱۷:۰۰
نماینده ولی فقیه در استان کردستان: روحانیت در طول تاریخ یار و یاور مردم بوده است/ شیعه و سنی یک دشمن مشترک دارند حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: یکی از اهداف مهم و کلیدی روحانیون حفظ مردم و دین اسلام در برابر دشمنان قسم‌خورده این ملت است و باید ما تمام قد، در کنار مردم برای حفظ اسلام تلاش کنیم.
۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۱۶:۲۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس