*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۸ رمضان ۱۴۴۰ \ Friday, May 24, 2019
مدیر مدرسه سفیران هدایت بیجار خواستار شد:  توسعه کمّی و کیفی مدارس علمیه شهرستان بیجار حوزه/ مدیر مدرسه سفیران هدایت بیجار گفت: امیدواریم که در سالهای آینده بتوانیم از نظر کمّی و کیفی مدارس و مراکز دینی در شهرستان بیجار را توسعه دهیم، زیرا استعدادهای بسیار خوبی در این منطقه از استان کردستان وجود دارد که باید آنها را جذب نماییم.
۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۱۲:۱۹
استاد حوزه علمیه کردستان: تضعیف روحانیت، تضعیف انقلاب و آرمان های امام و شهداست حوزه/ استاد حوزه علمیه استان کردستان گفت: همگرایی روحانیت با جامعه به مانند سدّی محکم در برابر دسیسه های دشمنان است، لذا تضعیف روحانیت مساوی است با تضعیف انقلاب و آرمان های امام راحل و شهدا.
۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۱۲:۱۹
معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه: اسلام به زندگی انسان نگاهی روانشناسانه و اجتماعی دارد حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه گفت: معاشرت با بزرگان،  مومنان، افراد نیکوخصلت و... در دین اسلام بسیار مورد تاکید است و این نشان می دهد نگاه اسلام به زندگی انسان نگاهی روان شناسانه و اجتماعی است.
۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۱۳:۳۲
یادداشت رسیده؛ گام های عملیاتی سازی بیانیه «گام دوم انقلاب» حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار در یادداشتی به تبیین بیانیه رهبر معظم انقلاب اسلامی موسوم به «گام دوم انقلاب» پرداخت.
۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۱۰:۰۰
نماینده ولی فقیه در کردستان: خدمات آیت الله مومن فراموش نشدنی است حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان در پیامی به مناسبت درگذشت آیت الله محمد مومن آورده است: حضور انقلابی و مؤثر ایشان در سالهای اخیر و مبارزات قبل از انقلاب، علی الخصوص شورای محترم نگهبان و نقش علمی این بزرگوار در حوزه های علمیه و پرورش شاگردان برجسته در این عرصه، قطعا فراموش ناشدنی است.
۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۰۸:۲۴
عضو خبرگان رهبری مطرح کرد: ایستادگی ونزوئلا در مقابل آمریکا به تاسی از انقلاب اسلامی ایران حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین حسینی شاهرودی، در جلسه طلاب و فضلای استان گلستان با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی، گفت: امروز حتی ونزوئلا که در گذشته حیاط خلوت آمریکا بود، جلوی کودتای آمریکا ایستاده و از تهدیدهای او نمی هراسد.
۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۰۸:۱۹
توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) صورت گرفت؛ ۲ تیم تروریستی در کردستان شناسایی و دستگیر شدند حوزه/ عناصر ۲ تیم تروریستی که به دنبال بمب‌گذاری و اقدامات ایذایی بودند، شناسایی و دستگیر شدند.
۱۳۹۷/۱۲/۳ - ۱۲:۱۰
مسئول قرارگاه جبهه و بصیرت به استان کردستان سفر کرد حوزه/نماینده دفتر سیاسی اجتماعی حوزه های علمیه در کردستان گفت: حجت الاسلام آوینی؛ مسئول قرارگاه جبهه و بصیرت به منظور دیدار و گفتگو با روحانیون، طلاب، فعالان فرهنگی و مردم کردستان سفری یک روزه به این استان دارد.
۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۲۰:۵۰
فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان: مردم کردستان بیش از ۵ هزار و ۴۰۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده اند حوزه/ فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: مردم استان کردستان همزمان در دو جبهه مبارزه با استکبار جهانی و جبهه داخلی حضور دارند.
۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۶:۳۲
ماموستا عبدالرحمن خدایی: در آستانه سال نو شادی ها را با خانواده های مستمند تقسیم کنیم حوزه/ امام جمعه سنندج گفت: عده ای بر این باورند که اسلام با اقتصاد مخالف است و عزلت نشینی و تهیدستی را ترویج می دهد، در حالی که اگر در دین اسلام به خوبی تحقیق کنیم متوجه می شویم که این بزرگان اسلام فقر و تنگدستی را برای جامعه مسلمین مذموم می پندارند.
۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۰:۰۴
سردیس شهید کامران نجات الهی رونمایی شد حوزه/ با حضور رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس؛ سردیس شهید کامران نجات الهی، در دانشگاه کردستان رونمایی شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۰:۰۴
امام جمعه بیجار در جمع خانواده شهدا: مسئولان توجه بیشتری به خانواده های شهدا داشته باشند حوزه/ امام جمعه شهرستان بیجار گفت: از مسئولان و مدیران درخواست داریم که توجه بیشتری به خانواده های شهدا، ایثارگران ، جانبازان ، آزادگان و... داشته باشند.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۱۹:۰۵
معاون تهذیب مدرسه سفیران بیجار مطرح کرد: توسعه تهاجم فرهنگی با افزایش ضریب نفوذ دیش های ماهواره در منازل مردم حوزه/ معاون تهذیب مدرسه سفیران هدایت بیجار گفت: متاسفانه با توجه به ضریب نفوذ دیش های ماهواره در منازل مردم و نیز افزایش استفاده از شبکه های مجازی، انسان امروزی به طور قابل محسوسی معنویات را به فراموشی سپرده است.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۱۵:۲۰
مدیر مدرسه علمیه امام باقر (ع) کامیاران گفت: رسانه های داخلی به دعواهای سیاسی مشغول نشوند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام باقر (ع) کامیاران گفت: رسانه های داخلی ما به جای تقابل با این همه هجمه اخبار و گزارش های ضد انقلاب اسلامی به دعواهای سیاسی مشغول شده اند.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۱۴:۴۴
معاون حوزه علمیه خواهران استان کردستان: حوزه های علمیه ماحصل قرن‌ها تلاش در مباحث دین و مذهب هستند حوزه/ معاون حوزه علمیه خواهران استان کردستان گفت: حوزه های علمیه اهل تشیع، نتیجه و ماحصل قرنها تلاش در مباحث دین و مذهب هستند.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۱۳:۰۵
ماموستا شیرزاد ایزدی: دشمن به ایجاد اختلاف و دو دستگی در کشور دل بسته است حوزه/ کارشناس علوم دینی اهل سنت گفت: خوشبختانه در طول این ۴۰ سال علیرغم توطئه های بسیاری که دشمنان خارجی و داخلی برای ایجاد دودستگی در کشور داشته اند، شاهد انسجام و همگرایی بسیار بالایی در کشور هستیم که این را باید از نعمت های این نظام الهی دانست.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۰۹:۰۶
مدیر حوزه علمیه کردستان: وجود آیت الله موسوی جزایری وحدت بخش است حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان با اشاره به اینکه آیت الله موسوی جزایری عامل مهمی در وحدت منطقه بودند، گفت: آیت الله جزایری را باید از سرمایه های معنوی نظام دانست.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۰۹:۰۶
دبیر قرارگاه سازندگی سپاه: حرکت در مسیر آرمان های شهدا عزت آفرین است ​حوزه/ دبیر قرارگاه سازندگی سپاه گفت: مسئولان و مدیرانی که در راه و مسیر شهدا و آرمانهای آنها حرکت می کنند نه تنها برای مردم عزیز و گرامی هستند، بلکه نزد خداوند خویش نیز پاداش خواهند داشت.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۴:۵۶
مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه کردستان: روشنایی زندگی در تمسک به قرآن است حوزه/ مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان گفت: تمسک به قرآن و استفاده از راهکارهای آن انسان امروزی را در این جهان سیاه و تاریک به سمت روشنایی سوق می دهد.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۳
نماینده ولی فقیه در کردستان: دشمن به دنبال ایجاد ناامنی و یاس در کشور است حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: باید امروز به خاطر استقلالی که داریم به خود ببالیم . در دوران رژیم گذشته کشور از هر جهت به کشورهای غربی مانند آمریکا و انگلیس وابسته بود.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۹:۱۲
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس