*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۵ شوال ۱۴۴۰ \ Wednesday, June 19, 2019
مدیر مدرسه علمیه امام باقر (ع) کامیاران گفت: رسانه های داخلی به دعواهای سیاسی مشغول نشوند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام باقر (ع) کامیاران گفت: رسانه های داخلی ما به جای تقابل با این همه هجمه اخبار و گزارش های ضد انقلاب اسلامی به دعواهای سیاسی مشغول شده اند.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۱۴:۴۴
معاون حوزه علمیه خواهران استان کردستان: حوزه های علمیه ماحصل قرن‌ها تلاش در مباحث دین و مذهب هستند حوزه/ معاون حوزه علمیه خواهران استان کردستان گفت: حوزه های علمیه اهل تشیع، نتیجه و ماحصل قرنها تلاش در مباحث دین و مذهب هستند.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۱۳:۰۵
ماموستا شیرزاد ایزدی: دشمن به ایجاد اختلاف و دو دستگی در کشور دل بسته است حوزه/ کارشناس علوم دینی اهل سنت گفت: خوشبختانه در طول این ۴۰ سال علیرغم توطئه های بسیاری که دشمنان خارجی و داخلی برای ایجاد دودستگی در کشور داشته اند، شاهد انسجام و همگرایی بسیار بالایی در کشور هستیم که این را باید از نعمت های این نظام الهی دانست.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۰۹:۰۶
مدیر حوزه علمیه کردستان: وجود آیت الله موسوی جزایری وحدت بخش است حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان با اشاره به اینکه آیت الله موسوی جزایری عامل مهمی در وحدت منطقه بودند، گفت: آیت الله جزایری را باید از سرمایه های معنوی نظام دانست.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۰۹:۰۶
دبیر قرارگاه سازندگی سپاه: حرکت در مسیر آرمان های شهدا عزت آفرین است ​حوزه/ دبیر قرارگاه سازندگی سپاه گفت: مسئولان و مدیرانی که در راه و مسیر شهدا و آرمانهای آنها حرکت می کنند نه تنها برای مردم عزیز و گرامی هستند، بلکه نزد خداوند خویش نیز پاداش خواهند داشت.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۴:۵۶
مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه کردستان: روشنایی زندگی در تمسک به قرآن است حوزه/ مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان گفت: تمسک به قرآن و استفاده از راهکارهای آن انسان امروزی را در این جهان سیاه و تاریک به سمت روشنایی سوق می دهد.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۳
نماینده ولی فقیه در کردستان: دشمن به دنبال ایجاد ناامنی و یاس در کشور است حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: باید امروز به خاطر استقلالی که داریم به خود ببالیم . در دوران رژیم گذشته کشور از هر جهت به کشورهای غربی مانند آمریکا و انگلیس وابسته بود.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۹:۱۲
ماموستا جلال مرادی: تروریست ها جواب سخت و کوبنده ای از جمهوری اسلامی خواهند گرفت حوزه/ امام جمعه دیواندره گفت: تروریست ها با حمایت های مالی، تسلیحاتی و سیاسی برخی از کشورهای غربی و منطقه می توانند دست به این گونه جنایت ها بزنند، ولی بی شک به این زودی ها جواب سخت و کوبنده ای از جمهوری اسلامی خواهند گرفت.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۸:۴۴
مدیر مدرسه سفیران هدایت بیجار خواستار شد: کتابخانه های اسلامی و دینی در شهرستان ها راه اندازی شود حوزه/مدیر مدرسه سفیران هدایت بیجار با اشاره به لزوم ایجاد کتابخانه های اسلامی و دینی در کشور، گفت: در حال حاضر کتابخانه های تخصصی در امور دینی در کشور وجود دارد، ولی تعداد آنها جوابگوی متقاضیان نیست.
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۴
دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر  کردستان: ستاد امر به معروف مخالفتی با شادی مردم ندارد حوزه/ الله مرادی با انتقاد از تورهای گردشگری مختلط در استان کردستان، گفت: ما مخالفتی با شادی مردم و جامعه نداریم، ولی باید این شادی ها در چارچوب و اصول خاص خود برگزار گردد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۱
نماینده ولی فقیه در استان کردستان: انقلاب اسلامی تفکر سکولاریسم را به حاشیه برد/ خدمت به مردم از بزرگترین معروف هاست حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بسیاری از ایده هایی که دین را از سیاست جدا می کرد مطرود شد و عملا تفکر سکولاریسم درمانده ماند .
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۹:۳۳
مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه کردستان: ایده پردازی در حوزه های علمیه به یک ضرورت تبدیل شود حوزه/ مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه کردستان گفت: باید بتوانیم طلاب را به طریقی آموزش و تربیت کنیم که خود یک ایده پرداز کامل و مجرب باشند، لذا باید ایده پردازی در حوزه ها و مدارس علمیه کشور به یک واجب آموزشی تبدیل شود.
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۹:۳۲
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان تاکید کرد: لزوم افزایش تلاش مسئولان برای برگزاری کنگره ۵۴۰۰ شهید کردستان ​حوزه/ فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: کارهایی زیربنایی برای برگزاری کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان پیشرفت خوبی داشته است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۹:۴۵
مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه: حل مشکلات اقتصادی، نیازمند حمایت از کالای ایرانی و اقتصاد مقاومتی است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه گفت: تنها راه برون رفت از مشکلات کشور که بخشی معلول تحریم ها و بخشی دیگر ناشی از کم کاری و اهمال کاری مسئولان داخلی دارد، حرکت جهادی، حمایت از کالای ایرانی و اقتصادی مقاومتی است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۹:۲۰
نماینده ولی فقیه در استان کردستان: مدیران در برگزاری کنگره ۵۴۰۰ شهید کردستان از هیچ تلاشی دریغ نکنند حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: از مدیران و ادارات کردستان درخواست می کنیم که برای هرچه باشکوه تر برگزار شدن کنگره ۵۴۰۰ شهید این استان از هیچ کوششی دریغ نورزند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۸:۵۳
معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار: بسترهای لازم برای پژوهش طلاب و محققان جوان مهیا شود حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار گفت: طلاب امروز علاقه و کشش خاصی به سمت مسایل تحقیقاتی و پژوهشی دارند، لذا باید بسترهای لازم برای این طلاب و محققان جوان را مهیا نماییم.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۳:۵۰
استاد حوزه علمیه کردستان: اسلام کرامت انسانی زن را احیا کرد حوزه/ استاد حوزه علمیه کردستان گفت: یکی از عالی ترین برنامه های اسلام که این دین را سرآمد تمام ادیان قرار داده است، از بین بردن بی عدالتی نسبت به زن بوده است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۲۱:۱۵
معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه: تهذیب و اخلاق بنیان و ریشه حوزه های علمیه را تشکیل می دهند حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه گفت: جایگاه و مقام تهذیب و اخلاق در نظام تربیتی دین اسلام بسیار والاست و همین اخلاقیات است که بنیان و ریشه حوزه های علمیه را بنا می نهد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۹
در بیانیه بسیج رسانه کردستان تاکید شد؛ مسئولان پاسخ کوبنده ای به عاملان جنایت سیستان و بلوچستان دهند حوزه/ در بیانیه بسیج رسانه استان کردستان که در محکومیت علمیات تروریستی در سیستان و بلوچستان منتسره شده، آمده است: از مسئولان نظام می خواهیم با فعال سازی همه ظرفیت های سیاسی، دیپلماتیک و تنبیهی، این جنایت را پاسخی پشیمان کننده بدهند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۴:۴۹
امام جمعه بیجار: حوزه های علمیه در راهنمایی و ارشاد مردم نقش آفرین هستند حوزه/ امام جمعه شهرستان بیجار گفت: از حوزه های علمیه استان کردستان و طلاب و روحانیون درخواست دارم که به مانند گذشته در راهنمایی و ارشاد مردم نقش آفرین باشند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۱:۰۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس