*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Saturday, July 20, 2019
در تماس تلفنی با مدیر حوزه علمیه استان؛ آیت الله اعرافی آخرین وضعیت جاری شدن سیلاب در کردستان را جویا شد حوزه/ مدیر حوزه های علمیه کشور در تماس تلفنی با مدیر حوزه علمیه استان کردستان، پیگیر آخرین وضعیت مردم مناطق سیل زده این استان شد.
۱۳۹۸/۱/۱۵ - ۱۶:۳۶
نماینده دفتر سیاسی اجتماعی حوزه در کردستان: «بیانیه گام دوم انقلاب» چراغ راه نظام اسلامی است ​حوزه/ نماینده دفتر سیاسی اجتماعی حوزه های علمیه در کردستان گفت: «بیانیه گام دوم انقلاب» مقام معظم رهبری چراغ راه نظام و آینده جمهوری اسلامی است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۱:۱۲
ماموستا محمدامین راستی مطرح کرد: تاکید ۵۰۰ آیه قرآن کریم بر حفظ طبیعت حوزه/ امام جمعه سنندج گفت: در قرآن کریم در بیش از ۵۰۰ آیه به طبیعت و حفظ و جایگاه آن تاکید شده است که نشان می دهد اسلام برای طبیعت و محیط پیرامون ما اهمیت ویژه ای قایل است .
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۰۹:۳۷
معاون پژوهش مدرسه علمیه بیجار: ارتباط و تعامل حوزه و دانشگاه نیاز امروز جامعه است حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه بیجار گفت: برای رشد کمّی و کیفی مباحث علمی کشور ارتباط و تعامل حوزه و دانشگاه باید بیشتر از گذشته شود و در صورت تحقق این امر شاهد جهش علمی چشمگیری در کشور خواهیم بود.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۰۹:۰۵
ماموستا عبدالرحمن خدایی: خانواده ها فرزندان قرآنی تربیت کنند ​حوزه/ امام جمعه سنندج با اشاره به اینکه قرآن نور است و نورانیت از ویژگی این کتاب آسمانی است، گفت: بی شک هر کسی زندگی خویش را براساس مسیر قرآن کریم تنظیم کند، هرگز در بلا و یا خدایی ناکرده در راه اشتباه قرار نخواهد گرفت.
۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۷:۴۵
مدیر حوزه علمیه استان کردستان: همه در حفاظت از طبیعت مسئول هستیم حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: حفاظت از طبیعت و منابع طبیعی برای بقای نسل انسان بسیار حیاتی است و نیز اینکه این وظیفه خاص گروه یا تیم ویژه ای نیست، بلکه هر کسی در حد خود در حفاظت از طبیعت و محیط زیست مسئول می باشد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۳:۳۷
پذیرش طلبه در مدرسه سفیران هدایت بیجار حوزه/ حجت الاسلام سیدموسی محمودی از پذیرش طلاب جدید در مدرسه سفیران هدایت ولی عصر (عج) شهرستان بیجار خبر داد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۱:۳۴
معاون تهذیب مدرسه علمیه امام باقر (ع) کامیاران: شادی های عید را با فقرا و نیازمندان تقسیم کنیم ​حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه امام باقر (ع) کامیاران گفت: در این ایام که در آستانه سال جدید قرار داریم نباید مستمندان و خانواده های تنگدست را فراموش کنیم زیرا آنان برادران دینی ما هستند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۸:۴۸
طلاب و فرهنگیان کردستانی: شبکه تلویزیونی «تربیت» راه اندازی شود/ سند تحول با سخنرانی محقق نمی شود حوزه/خانواده بزرگ فرهنگیان نسبت به سند تحویل بنیادین آموزش و پرورش نقش پررنگ و بسزایی دارند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۳:۰۶
استاد حوزه علمیه استان کردستان: تخریب چهره روحانیت آب در آسیاب دشمن ریختن است ​حوزه/ استاد حوزه علمیه استان کردستان گفت: عده ای انگشت شمار در جامعه از روی نادانی دست به تخریب چهره روحانیت می زنند که کار این گروه به نوعی آب در آسیاب دشمن ریختن محسوب می شود.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۱:۵۴
مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه: طلبه مبلغ دین است، نه مبلغ مرام سیاسی حزب و جناح حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه گفت: طلاب باید ورود به احزاب و جناح های سیاسی دوری کنند، چرا که مبلغ دین اسلام هستند، نه مبلغ مرام سیاسی حزب و جناح.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۹:۰۰
مدیر حوزه علمیه استان کردستان: بازاریان از ستون های انقلاب هستند حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: بازاریان که یکی از ستون های انقلاب بوده و هستند باید وارد میدان شوند و به معنای واقعی اقتصادی مقاومتی را در کشور اجرایی نمایند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۶:۳۶
مدیر مدرسه سفیران هدایت بیجار: خبرنگاران و اصحاب رسانه، امانتداران جامعه اسلامی اند حوزه/ مدیر مدرسه سفیران بیجار گفت: کسانی که در حوزه رسانه و خبر فعال هستند به نوعی امانتدار جامعه محسوب می شوند، زیرا جامعه به اخبار و گزارش های شما اعتماد دارد.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۱۴:۳۶
ماموستا مصطفی شیرزادی: مسلمانی تنها به انجام واجبات و نمازهای یومیه نیست حوزه/ امام جمعه مریوان گفت: مسلمانی تنها به انجام واجبات و نمازهای یومیه نیست، بلکه مسلمان باید با رفتار و اخلاق خود سبب ترویج اسلام و معرفی آن به عنوان یک دین کامل و اجتماعی به سایرین باشد.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۰۲:۵۵
معاون ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کشور: امروز نبرد بین دولت ها به جنگ رسانه ای تبدیل شده است حوزه/ معاون دولت بر مردم ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: امروز جنگ بین دولت ها و کشورها تغییر شکل داده و به جنگ رسانه ای تبدیل شده است.
۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۰۸:۳۶
نماینده ولی فقیه در استان کردستان: رسانه شمشیر دولبه ای است که هم می تواند فرصت آفرین باشد و هم تهدیدآفرین ​حوزه/نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: اگر بتوانیم سواد رسانه ای را ارتقاء دهیم می توانیم بهره های فراوانی از آن ببریم، زیرا باید گفت که رسانه مانند شمشیر دولبه ای است که هم می تواند فرصت آفرین باشد و هم تهدیدآفرین.
۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۱۷:۰۴
معاون تهذیب مدرسه سفیران هدایت بیجار: بازاری‌نماها باعث ایجاد تنش و تورم در بازار می شوند حوزه/ معاون تهذیب مدرسه سفیران هدایت بیجار گفت: متاسفانه عده ای قلیل بازاری نما با اقدامات نابخردانه و غیراسلامی خود باعث ایجاد تنش و تورم در بازار می شوند که باید گفت کار این گروه، گناهی بخشودنی در نزد خداوند متعال می باشد.
۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۱۵:۲۰
نماینده دفتر سیاسی اجتماعی حوزه های علمیه در کردستان: جوانان و بانوان هدف اصلی عملیات روانی دشمنان هستند حوزه/ نماینده دفتر سیاسی اجتماعی حوزه های علمیه در کردستان گفت: جامعه هدف رسانه های بیگانه و معاند، قشر جوان و حتی بانوان است و با وعده های رنگین اما زهرآگین به دنبال ایجاد تنش اجتماعی هستند.
۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۱۲:۵۶
مدیر مدرسه علمیه امام باقر (ع) کامیاران: حفظ و ترویج دین مهمترین وظیفه طلاب است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام باقر (ع) شهرستان کامیاران، حفظ و ترویج دین را مهمترین وظیفه طلاب دانست و گفت: هر کسی در هر سمت و مسئولیتی باید امانتدار، امین و صادق باشد.
۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۰۹:۴۱
مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار: اولین یادواره شهدای روحانی بیجار برگزار می شود ​حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار گفت: اولین یادواره شهدای روحانی شهرستان بیجار برگزار می شود.
۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۱۹:۴۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس