*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ \ ۴ ذو القعدة ۱۴۳۹ \ Wednesday, July 18, 2018
به مناسبت ماه مبارک رمضان؛ کتابت اسماء پیامبر (ص) توسط ۵۰ خوشنویس کردستانی انجام شد حوزه/ به مناسبت ماه مبارک رمضان؛ کتابت اسماء پیامبر (ص) توسط ۵۰ خوشنویس کردستانی انجام شد.
۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۱۱:۱۴
مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان خبر داد: اعزام۵۴۰ روحانی مستقر به روستاهای دورافتاده کردستان ​حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: در ماه رمضان بیش از ۵۴۰ روحانی مستقر به روستاهای دور افتاده استان اعزام شده اند.
۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۱۰:۲۰
همزمان با ضیافت الهی؛ روحانیون پیشکسوت استان کردستان تکریم شدند حوزه/ جمعی از روحانیون پیشکسوت و خانواده های آنان در استان کردستان از سوی مرکز خدمات حوزه علمیه مورد تقدیر و تکریم قرار گرفتند.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۸:۱۷
در ماه رمضان انجام گرفت؛ حضور روحانیون و طلاب در روستاهای دورافتاده استان کردستان حوزه/ معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه استان کردستان گفت: در ماه مبارک رمضان حتی در روستاهای بسیار دور افتاده استان کردستان روحانیون و مبلغان برای پاسخگویی به سئوالات شرعی مردم حضور مستمر داشته اند.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۴:۲۹
نماینده ولی فقیه در استان کردستان: عده ای می خواهند دین را به حاشیه رانده و مردم دین زده شوند/ در سپردن مسئولیت ها به افراد دقت شود حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان با انتقاد از کسانی که می خواهند در امور روزمره، دین را به حاشیه ببرند گفت: متاسفانه امروزه کسانی هستند که می خواهند دین را به حاشیه رانده و مردم را از دین زده کنند که این روش همان سبک و سیاق کشورهای غربی است.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۰:۴۶
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان: کار ستاد امر به معروف و نهی از منکر فرهنگی است نه سلبی و نظارتی ​حوزه/ دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: کار ستاد امر به معروف و نهی از منکر کاملا فرهنگی است و هرگز این ستاد به دنبال امور سلبی و نظارتی در استان نبوده است.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۰:۴۴
یادداشت رسیده؛ روزه گرفتن از چه زمانی بر مسلمانان واجب شد؟ ​حوزه/ آنچه در بیشتر منابع اسلامی دیده می‌شود این است که وجوب روزه در سال دوم هجرت با نزول آیه ۱۸۳ سوره بقره به مسلمانان ابلاغ شد.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۰۹:۵۶
ماموستا شیرزاد ایزدی: عید فطر امسال برای جهان اسلام زمینه ساز اتحاد و وحدت باشد ​حوزه/ کارشناس علوم دینی اهل سنت گفت: امید است که این فطر امسال برای تمامی مسلمین قدومی مبارک داشته باشد و در ضمن این عید بزرگ زمینه اتحاد، وحدت و یکپارچگی مسلمانان جهان باشد و تفرقه و اختلاف را از جامعه مسلمین دور سازد.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۰۲:۱۰
مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار: رشد اقتصاد كشور معطل برجام نشود ​حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار گفت: بدون ترديد خروج آمريكا از برجام براى ملت ما يك نعمت و دستاورد بود. سال‌هاست كه اقتصاد كشور را معطل برجام و ماندن و خارج شدن آمريكا از برجام كرده‌ايم.
۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۲۰:۴۵
اساتید مدرسه امام صادق (ع) بیجار تجلیل شدند حوزه/ در مراسمی از تلاش های اساتید مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار تجلیل به عمل آمد.
۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۱۴:۱۷
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان خبر داد: حضور قاریان مطرح مصری در کردستان/ ۲ هزار جلد قرآن در سطح استان توزیع شد ​حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: در ماه مبارک رمضان، تعدادی از قاریان مطرح مصری در محافل انس با قرآن کریم در استان کردستان حضور یافتند.
۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۱۰:۰۸
به مناسبت ماه مبارک رمضان؛ مراسم «ضیافت نور» در شهرستان قروه برگزار شد حوزه/ مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه استان کردستان گفت: مراسم «ضیافت نور» به همت نمایندگی مرکز خدمات حوزه علمیه در قروه و دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۱۰:۰۸
معاون پژوهش مدرسه علمیه مدرسه امام صادق (ع) بیجار: در ضیافت الهی از وضع محرومان جامعه غافل نشویم ​حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه مدرسه امام صادق (ع) بیجار با تاکید بر اینکه جمعه پیش رو مصادف با عید سعید فطر است، گفت: در این روزهای پایانی ماه مهمانی خدا، قشرهای کم توان و ضعیف جامعه را یاری کنیم و اجازه ندهیم زندگی بر آنان به سختی بگذرد.
۱۳۹۷/۳/۲۱ - ۱۷:۰۵
امام جمعه اهل سنت سنندج: روزه داران فقرا و ضعفا را را یاد نبرند حوزه/ امام جمعه اهل سنت سنندج گفت: روزه داران در این روزه ها به ویژه در روز عید سعید فطر فقرا و ضعفا را را یاد نبرند، زیرا در دین اسلام سیر کردن یک فقیر و تهیدست بالاتر از بسیاری از عبادات است.
۱۳۹۷/۳/۲۱ - ۱۳:۲۶
مدیر حوزه علمیه استان کردستان: تمامی مدارس علمیه کردستان به امکانات ورزشی مجهز شده اند ​حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان با تاکید بر این که سلامت روحی و جسمی طلاب از اولویت های حوزه علمیه استان کردستان است، گفت: برای ارتقا سلامت جسمی و روحی طلاب استان تمامی مدارس علمیه را مجهز به مکان و نیز امکانات ورزشی نموده ایم.
۱۳۹۷/۳/۲۱ - ۱۱:۲۸
در جلسه شورای هماهنگی نهادهای حوزوی کردستان اعلام شد؛ ارائه آموزش های بهداشت و سلامت به ۲ هزار و ۵۳ نفر در سال ۹۶ حوزه/ معاون سلامت مرکز خدمات حوزه علمیه استان کردستان گفت: در سال ۹۶ تعداد کلاس های بهداشت و سلامت به ۵۳ مورد رسید که در آن ۲ هزار و ۵۳ نفر آموزش های لازم را فرا گرفتند.
۱۳۹۷/۳/۲۱ - ۱۱:۰۳
مدیر مدرسه سفیران ولی عصر (عج) بیجار: منفعل بودن سم مهلک حوزه های علمیه است حوزه/مدیر مدرسه حضرت ولی عصر (عج) شهرستان بیجار با تاکید بر این که حوزه علمیه پویا می تواند در جامعه تحول آفرین باشد، گفت: سم مهلک هر مرکز علمی به ویژه حوزه های علمیه منفعل بودن است. اگر حوزه ای منفعل باشد، بی شک خروجی های آن هم افرادی بی میل به تبلیغ اصول دین اسلام هستند.
۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۱۵:۴۹
معاون آموزش حوزه علمیه استان کردستان: دشمن به دنبال منفعل کردن حوزه های علمیه است حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه استان کردستان گفت: دشمنان به دنبال منفعل کردن حوزه های علمیه هستند و می خواهند که تاثیرات روحانیون و طلاب را در جامعه کم اثر و حتی بی اثر کنند.
۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۱۳:۴۶
در طول ماه مبارک رمضان؛ مسجد جامع سنندج میزبان مراسم جزءخوانی قرآن حوزه/ مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان گفت: در طول ماه مبارک رمضان؛ مراسم جزءخوانی قرآن کریم در مسجد جامع سنندج با حضور مردم روزه دار این شهر برگزار می شود.
۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۱۳:۴۵
در آخرین هفته از ماه رمضان؛ نمایشگاه قرآن در سنندج افتتاح شد حوزه/ نمایشگاه قرآنی در آخرین هفته از ماه مبارک رمضان در محل خانه کرد شهر سنندج افتتاح شد .
۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۱۰:۲۲
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس