*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۸ رمضان ۱۴۴۰ \ Friday, May 24, 2019
نماینده ولی فقیه در استان کردستان: رسانه ها دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی برای مردم تبیین کنند/در طول این ۴۰ سال شاهد پیشرفت های شگرف در کشور هستیم ​حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: به برکت خون شهدا، نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی امنیتی مثال زدنی در استان کردستان داریم و باید گفت که شاهد «امنیت پایدار» در این خطه از ایران هستیم.
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۱۸
مسیرهای راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در کردستان اعلام شد حوزه/ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ در شهرستان‌های مختلف استان کردستان اعلام کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۱۵
مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار: شیعه هراسی و ایران هراسی از تاکتیک‌های جنگ نرم دشمن است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار گفت: اسلام هراسی، شیعه هراسی و ایران هراسی که توسط استکبار جهانی به شکل‌های گوناگون ضد جمهوری اسلامی ایران دنبال می‌شود، یکی از تاکتیک‌های دشمنان در جنگ نرم علیه جمهوری اسلامی ایران است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۴:۴۴
مسئول نهاد نمايندگي رهبري در دانشگاه آزاد سنندج: چپاولگران بیت المال اعتقادی به آخرت ندارند حوزه/مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه آزاد سنندج گفت: اگر کسي به آخرت خويش فکر کند هرگز اسير زر و زيور دنيايي نمي شود کساني که امروز دست در بيت المال مي برند بي شک اعتقادي به آن دنيا و روز حساب ندارند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۳:۲۷
دانشجویان کردستان چهل سالگی انقلاب را جشن گرفتند حوزه/ با حضور اقشار مختلف مردم سنندج، جشن ۴۰ سالگی انقلاب در آمفی تئاتر دانشگاه پیام نور این شهر برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۳:۰۶
امام جمعه بیجار: ایران تحریم ها را به فرصت رشد و توسعه تبدیل کرد حوزه/ امام جمعه بیجار گفت: ایران تنها کشوری بود که در این ۴ دهه نه تنها در بحث تحریم ها آسیبی ندید بلکه آن را به فرصتی برای رشد و ارتقا استفاده کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۰:۱۸
نماینده ولی فقیه در استان کردستان: دستاوردهای انقلاب برای مردم بازگو شود حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان در مراسم جشن انقلاب، گفت: یقین داشته باشید که انقلاب اسلامی ایران زمینه ساز ظهور و حاکمیت واقعی اسلام بر روی زمین خواهد بود.
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۰۸:۴۰
نماینده ولی فقیه در استان کردستان: جامعه نیازمند آگاهی است ​حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: جامعه اسلامی نیازمند آگاهی است زیرا در صورت داشتن آگاهی بسیاری از مسایل و حوزه ها ترقی خواهند کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۵:۲۷
نماینده دفتر سیاسی اجتماعی حوزه های علمیه در کردستان: رسانه های داخلی در انتقال پیام ها و معرفی دستاوردهای انقلاب کم کاری می کنند حوزه/ نماینده دفتر سیاسی اجتماعی حوزه های علمیه در کردستان گفت: رسانه های داخلی در بحث محتوایی کار چندانی انجام نمی دهند و در انتقال مفاهیم انقلاب اسلامی کم کاری هایی دارند که این کم کاری به نوعی به سود دشمن و رسانه های بیگانه است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۴:۱۰
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه کردستان: استقلال اساسی ترین دستاورد انقلاب است ​حوزه/ مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه کردستان گفت: اولین و اساسی ترین دستاورد انقلاب اسلامی ملت ایران به دست آوردن استقلال خود از سایر کشورهای استکباری است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۳:۴۸
نماینده ولی فقیه در استان کردستان: تلاش های آمریکا برای منزوی کردن ایران نتیجه عکس داده است حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: یکی از مهمترین پیامدهای تشکیل جمهوری اسلامی در دنیا از بین بردن کفر جهانی خواهد بود.
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۰۸:۳۸
با حضور اساتید حوزوی؛ طلاب برتر مدرسه علمیه امام باقر (ع) کامیاران تجلیل شدند حوزه/ با حضور معاون پژوهش حوزه علمیه استان کردستان و دیگر اساتید حوزوی تعدادی از طلاب برتر در زمینه علمی، اخلاقی و قرآنی مدرسه علمیه امام باقر(ع) شهرستان کامیاران با اهدای جوایزی تجلیل شدند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۶:۰۸
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان: مردم نشان داده اند حامیان خوبی برای نظام هستند مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان با اشاره به اینکه مردم نشان داده اند حامیان خوبی برای نظام هستند، گفت: امروز باید کسانی که دل در گرو این نظام و مملکت دارند پشت تربیون بروند و از کاستی و ... سخن بگویند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۴:۵۱
در نشست طلاب شهر سنندج مطرح شد: مردم در ۲۲ بهمن جواب آمریکا و اروپا را می دهند حوزه/ معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه کردستان با تاکید بر این که مردم در ۲۲ بهمن جواب آمریکا و اروپا را می دهند، گفت: ۴۰ سال تحریم علیه یک کشور بی شک آن نظام را ساقط می کند، ولی بالعکس این تحریم ها باعث ایجاد حس خودباوری در بین جوانان و سرمایه های این مملکت شد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۳:۳۵
نماینده ولی فقیه در استان کردستان: موانع تولید و اشتغال برطرف شود حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: متاسفانه سهوا یا تعمدا در بحث اشتغالزایی موانع بسیاری در کشور ایجاد کرده ایم در حالی که در بیشتر استانهای کشور استعدادهای فراوانی در زمینه تولید و اشتغال داریم.
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۱:۵۸
دادستان دادسرای ویژه روحانیت منطقه غرب کشور: مردم فریب تبلیغات دروغین رسانه های بیگانه را نخورند حوزه/ دادستان دادسرای ویژه روحانیت منطقه غرب کشور گفت: طلاب و حوزویان باید با حضور همیشگی در جامعه دستاوردهای عظیم این نظامی الهی را برای اجتماع تبیین کنید تا خدای ناکرده مردم فریب تبلیغات دروغین رسانه های بیگانه را نخورند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۹:۰۹
مدیر مدرسه علمیه کامیاران: انقلابی گری و تحول گرایی دو صفت بارز طلبه امروزی است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام باقر (ع) شهرستان کامیاران گفت: انقلابی گری و تحولگرایی دو صفت جدایی ناپذیر طلبه است، لذا همه طلاب باید افرادی روشنفکر و با بصیرت باشید.
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۴۴
دادستان دادسرای ویژه روحانیت منطقه غرب کشور: دادگاه ویژه روحانیت برای صیانت از جایگاه حوزه و روحانیت تاسیس شده است حوزه/ دادستان دادسرای ویژه روحانیت منطقه غرب کشور گفت: دادگاه ویژه روحانیت به دستور امام راحل و برای حفظ شان و جایگاه حوزه و روحانیت تاسیس شده است تا از این نهاد مقدس صیانت کند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۴۱
استاد حوزه و دانشگاه کردستان: وحدت و انسجام ملت ایران رمز ماندگاری انقلاب است حوزه/ حجت الاسلام محمدی با اشاره به اینکه وحدت و انسجام ملت ایران رمز پیروزی انقلاب اسلامی بود، گفت: اتحاد، همگرایی مذاهب و قومیت ها و ده ها عامل دیگر زمینه های ایجاد یک حکومت اسلامی را در کشور فراهم کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۲:۰۱
به مناسبت دهه فجر صورت گرفت: بازدید مسئولان استانی از خانواده های شهدای کردستان حوزه/ به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی، روحانیون و مسئولان فرهنگی کردستان با خانواده های شهدای این خطه دیدار و گفتگو کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۱:۵۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس