*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۹ شعبان ۱۴۴۰ \ Wednesday, April 24, 2019
عضو خبرگان رهبری: تشکیل ستاد امر به معروف و نهی از منکر از برکات انقلاب بود ​حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: تشکیل ستاد امر به معروف و نهی از منکر از برکات انقلاب اسلامی بود.
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۰:۵۲
نماینده ولی فقیه در کردستان: ائمه جمعه اهل سنت ایران در بیان مطالب آزادند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین حسینی شاهرودی با اشاره به برکات انقلاب اسلامی، گفت: ائمه جمعه اهل سنت در خطبه های نماز جمعه در ارائه مباحث آزادند و خودشان مباحث انقلاب را ارائه می دهند و در کنار همه مسائل، مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور برای طلاب اهل سنت آموزش هایی ارائه می دهد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۰۸:۱۹
استاد حوزه کردستان در جمع دانش آموزان بسیجی: جهان ناگزیر به پذیرش ایران در معادلات بین المللی است حوزه/ استاد حوزه علمیه کردستان گفت: امروز جهان غرب به این باور رسیده که ناگزیر به پذیرش جمهوری اسلامی در سطح معادلات بین المللی است که این امر خود نوعی شکست دیپلماتیک غیرمستقیم برای غربی ها محسوب می شود.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۳:۰۹
استاد حوزه و دانشگاه مطرح کرد: تخریب جایگاه حوزه، یعنی تخریب و تحریف اسلام ​حوزه/ حجت الاسلام علی سالاری، با تاکید بر اینکه تخریب چهره و جایگاه حوزه علمیه یعنی تخریب و تحریف اسلام و شیعه، گفت: دشمن به خوبی می داند که قدرت و صلابت نظام از همین حوزه ها و مدارس علمیه است، به همین علت این مراکز را هدف تهمت و افتراهای ناروای خود قرار داده است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۱:۲۵
معاون پژوهش مدرسه علمیه قروه بیان کرد: تجدید بیعت دوباره ملت با مقام معظم رهبری در ۲۲ بهمن حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه گفت: دشمنان نظام اینگونه می پندارند که حضور ملت ایران در یوم الله ۲۲ بهمن ماه امسال بسیار کم رنگ خواهد بود، ولی یقینا قضیه عکس این خواهد بود و ملت ایران بار دیگر با نظام و مقام معظم رهبری بیعت خواهند داشت.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۳:۳۸
همزمان با سراسر کشور؛ «زنگ انقلاب» در مدارس استان کردستان نواخته شد حوزه/ همزمان با سراسر کشور و به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی «زنگ انقلاب» در مدارس استان کردستان با حضور مسئولان نواخته شد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۲:۱۷
مدیر حوزه علمیه استان کردستان: قدرت و وحدت ملی را در ۲۲ بهمن به جهانیان نشان دهیم حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: از ملت انقلابی و همیشه در صحنه ایران به ویژه مردم استان کردستان می خواهیم که باهم حضوری پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه امسال داشته باشیم و در این روز قدرت و وحدت ملت ایران را برای جهانیان به نمایش بگذاریم.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۰:۳۶
یادواره «شهدای فجر انقلاب» در سنندج برگزار می شود حوزه/ به همت بسیج سنندج یادواره «شهدای فجر انقلاب اسلامی» در مسجد حضرت ابوالفضل علیه السلام این شهر برگزار می گردد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۹:۴۱
مدیر مدرسه سفیران هدایت بیجار: امام خمینی (ره) هویت دینی و ملی را به مردم ایران بازگرداند حوزه/ مدیر مدرسه سفیران هدایت شهرستان بیجار گفت: امام خمینی (ره) با انقلاب خود دوباره هویت دینی و ملی را به مردم ایران بازگرداند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۵:۲۷
امام جمعه موقت سنندج: دفاع از نظام، مذهب و قومیت نمی شناسد حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: امام جمعه موقت سنندج با تاکید بر اینکه دفاع از کشور و نظام مذهب و قومیت نمی شناسد، تاکید کرد: بزرگترین نعمت ما بعد از امنیت در کشور، استقلال از بلوک شرق و غرب بوده و هست، لذا باید قدر این جایگاه را بدانیم و فریب تبلیغات و سیاه نمایی های دروغین آمریکایی ها و... را نخوریم.
۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۲:۲۸
معاون پارلمانی رئیس جمهور: انسجام و وحدت ملی مهمترین مولفه قدرت ایران است حوزه/ معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: یکی از امتیازات بزرگ نظام، استقلال سیاسی آن است و همین امر باعث شده که تحریم ها و فشارهای اقتصادی دشمنان هرگز کارساز نباشد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۲۳:۳۷
معاون تهذیب مدرسه علمیه امام باقر (ع) کامیاران: ملت ایران وام دار هیچ قدرتی در جهان نیست حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه امام باقر (ع) کامیاران گفت: امروز ملت ایران به خود می بالد که وابسته و وام دار هیچ کشور و قدرتی در جهان نیست و خودشان مقتدر و با صلابتر از هر ملتی هستند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۸:۳۰
رئیس مرکز بزرگ اسلامی سنندج: امامان جمعه، توطئه ها و سیاه نمایی های دشمنان را خنثی کنند حوزه/ رئیس مرکز بزرگ اسلامی سنندج گفت: امامان جمعه باید با استفاده از تربیون ها و مجالسی که دارند، خدمات ارزنده نظام در طول این ۴ دهه را به اطلاع مردم برسانند تا با این کار توطئه ها و سیاه نمایی های دشمنان را خنثی نمایند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۵:۲۷
امام جمعه موقت تهران: مقام معظم رهبری پرچمدار وحدت در نظام هستند/ ایران نماد بی نظیر امنیت در منطقه و جهان است حوزه/ امام جمعه موقت تهران گفت: امروز وحدت در کشور ایران معلول در کنار هم بودن علمای اهل سنت و اهل تشیع است و باید گفت که مقام معظم رهبری خویش پرچمدار وحدت در کشور و نظام هستند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۴:۵۵
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۲:۰۳
یادداشت رسیده؛ چراغ راه آینده كشور حوزه/ تجربه چهل ساله انقلاب اسلامى مملو از دستاوردهاى گرانسنگى است كه مى‏ تواند چراغ راه آینده نظام اسلامى باشد. در این میان برخى اصول و باورها و شعارها حقیقت خود را در عمل آشكار كرده است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۰۹:۰۹
مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار: نوآوری در بیان فقه و اصول از ویژگی های آیت الله هاشی شاهرودی بود حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار گفت: از ویژگی های مرحوم آیت الله سیدمحمود هاشمی شاهرودی می توان به نوآوری در بیان فقه و اصول در عرصه فقاهت و کرسی های نظریه پردازی ایشان اشاره کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۰۲:۳۵
نماینده ولی فقیه در استان کردستان مطرح کرد: اعتراف آمریکایی ها به اقتدار جهانی جمهوری اسلامی  حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: خداوند متعال به ملت و نظام ایران آبرو، عزت، اقتدار و... داده است و خود آمریکایی ها و دیگر دشمنان به این مهم معترف هستند و به خواست خداوند تاکنون نتوانسته اند کاری از پیش ببرند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۲۲:۰۷
ماموستا ایزدی مطرح کرد: شیوع ناهنجاری های اجتماعی در سایه کم کاری نهادهای فرهنگی ​حوزه/ کارشناس دینی اهل سنت: متاسفانه کاری برخی نهادهای فرهنگی باعث ترویج برخی بداخلاقی ها و ناهنجاری های اجتماعی شده است که اگر جلوی آنها گرفته نشود، بی شک جامعه به سمت و سوی انحطاط خواهد رفت.
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۲۱:۱۵
معاون تهذیب مدرسه علمیه امام باقر (ع) کامیاران: نگاه اسلام به تبلیغ عمیق و تخصصی است حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه امام باقر (ع) کامیاران گفت: نگاه اسلام به مسئله تبلیغ بسیار عمیق و تخصصی است و بزرگان دین تبلیغ را یکی از ارکان توسعه مذهب و معنویت معرفی کرده اند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۴:۳۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس