*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ \ ۳ ذو القعدة ۱۴۳۹ \ Tuesday, July 17, 2018
یادداشت وارده؛ اقتصاد مقاومتی تنها نسخه درمان اقتصاد بیمار کشور حوزه/ معاون پژوهش حوزه علمیه استان کردستان در یادداشتی آورده است: طبق فرموده مقام معظم رهبری، اقتصاد مقاومتی تنها نسخه درمان اقتصادی کشور است.
۱۳۹۷/۳/۱۱ - ۰۸:۴۵
ماموستا شیرزاد ایزدی : دنیا رهبری مانند امام خمینی(ره) به خود ندیده است حوزه/ کارشناس علوم دینی اهل سنت  شهرستان مریوان گفت: قیام ۱۵ خرداد سال ۴۲ ملت ایران را باید سرآغاز و منشا به وجود آمدن انقلاب اسلامی دانست.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۸:۱۱
معاون تهذیب مدرسه سفیران هدایت بیجار: لیالی قدر شب شفای معنوی مومنان است حوزه/معاون تهذیب مدرسه سفیران هدایت حضرت ولی عصر(ع) بیجار گفت: لیله‌القدر هم شب ولایت است، هم شب نزول قرآن، هم شب نزول ملائکه بر امام زمان و هم شب اهل بیت(ع).
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۵:۴۰
یادداشت وارده؛ رفاقت با شیطان و راه های رهایی از آن حوزه/ اگر کسی شخصاً و به سوء اختیار خود به دنبال شیطان افتاد و از او پیروی کرد شیطان به او افسار زده و بر او تسلط می‌یابد.
۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۴:۴۴
معاون تهذیب مدرسه علمیه سفیران هدایت بیجار: وحدت مهمترین سپر دفاعی در برابر هجمه های دشمنان است حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه سفیران هدایت بیجار گفت: وحدت جهان اسلام تنها سپر دفاعی مسلمین در برابر هجمه های فرهنگی دشمنان است .
۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۳:۰۶
معاون منابع انسانی و پشتیبانی حوزه علمیه کردستان: مسئولان در حمایت از تولید داخل از شعار زدگی پرهیز کنند حوزه/ معاون منابع انسانی و پشتیبانی حوزه علمیه استان کردستان گفت: مسئولان زیرساخت های عملیاتی شدن شعار «حمایت از کالای ایرانی» را آماده سازند و از شعارزدگی به شدت پرهیز کنند.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۸:۰۵
در هم اندیشی «بررسی مشکلات فرهنگی کردستان» مطرح شد؛ هشدار نسبت به رسوخ موج بی دینی در بین برخی خانواده های ایرانی حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار گفت: امروز در درون خانواده ها موج بی دینی ایجاد شده است، لذا نقش علما در این برهه بسیار حساس و سازنده است، البته نه در میتینگ های خصوصی، بلکه روحانی و طلبه باید در جامعه حضور داشته باشد.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۰:۴۴
حجت الاسلام و المسلمین انصاری قمی در جمع روحانیون شیعه و سنی: انقلاب اسلامی محصور در حصار سیاست نیست/ دشمن شیعه و سنی را با هم می زند حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین انصاری قمی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ما یک انقلاب سیاسی نیست که از آن بترسیم، گفت: اساس و بنیان انقلاب اسلامی ایران، فرهنگی و دینی است، لذا اگر بتوانیم این انقلاب در ابعاد فرهنگی و دینی تبلور پیدا کند، می تواند در جهان موفق باشد.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۰:۴۲
نماینده ولی فقیه در استان کردستان: در مقابل دشمنان ید واحده باشیم حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: همه مردم و مسئولان به ویژه ما روحانیون و طلاب باید کاملا حواسمان جمع باشد و در مقابل دسیسه ها و توطئه های دشمنان اسلام و انقلاب ید واحده باشیم.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۰:۱۹
عضو شوراي برنامه‌ريزي مدارس علوم‌ديني اهل‌سنت : مسلمانان در ماه رمضان فرصت سوزی نکنند حوزه/ عضو شوراي برنامه‌ريزي مدارس علوم‌ديني اهل‌سنت گفت: رمضان ماه تمرین مبارزه با نفس اماره انسان است. رمضان را باید ماه خودسازی نامید، در این ماه بسیاری از برکات معنوی بر فرد روزه دار فرود می آید و این از رحمات خداوند متعال است.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۷:۱۳
مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه کردستان: روحانیت تهدیدهای پیش رو را شناسایی کند حوزه/ مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه استان کردستان گفت: بی شک، بهره مندی از اندیشه ها و دیدگاه های امامین انقلاب می تواند در شناخت دقیق تهدیدهای پیش روی روحانیت بسیار راهگشا باشد.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۴:۰۲
یادداشت رسیده ؛ اوج رحمت خالق حوزه/ انسان برای حرکت وترقی به دو چیز نیاز دارد یک توشه و دیگر رفع موانع راه . توشه را خداوند در این ماه مبارک و عظیم رایگان برای بندگان فراهم کرده است به طوری که برای امور غیر ارادی هم پاداش و بهاء می دهد چرا که پیامبر خدا فرمود:" أَنفَاسُکُم فِیهِ تَسبِیحً وَ نَومُکُم فِیهِ عِبَادَۀً" ...
۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۳:۴۹
مدیر مدرسه سفیران هدایت بیجار مطرح کرد: اشتغال جوان ایرانی با خرید و استفاده مردم از کالای ایرانی میسر می شود حوزه/ مدیر مدرسه سفیران هدایت حضرت ولی عصر(عج) شهرستان بیجار گفت: شما طلاب که در جامعه نقش مبلّغ دارید به جز تبلیغ مسایل دینی باید ابعاد مشکلات اقتصادی را برای جامعه بازگو نمایید و جامعه را تشویق به مصرف کالاهای ایرانی نمایید.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۳:۴۳
مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان خبر داد: برگزاری ۱۵۰ گفتمان دینی در شهرستان بیجار حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: بیش از ۱۵۰ گفتمان دینی در موضوعات مختلف در سطح بیجار و روستاهای این شهرستان توسط این اداره کل برگزار می شود.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۳:۴۱
امور قرآنی؛ دغدغه مشترک حوزه و اداره کل اوقاف کردستان حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین عباس عربیان؛ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: آموزش و حفظ قرآن کریم دغدغه مشترک حوزه علمیه و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کردستان است.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۴:۴۵
امام جمعه اهل سنت سنندج : در ماه رمضان نیازمندان و فقرا فراموش نشوند حوزه/ امام جمعه سنندج گفت: در ماه رمضان نیازمندان و فقرا نباید هرگز فراموش شوند. طیبعتا خانواده هایی هستند که از نظر مالی تمکن ندارند، لذا بایسته است که این قشر را در این ماه خدا به دست فراموشی نسپاریم.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۱:۱۴
معاون تهذیب مدرسه سفیران خاتم الانبیاء (ص) سنندج: انقلاب اسلامی فضای فکری حاکم بر جهان اسلام را متحول کرد حوزه/ معاون تهذیب مدرسه سفیران خاتم الانبیاء (ص) سنندج گفت: با ظهور انقلاب اسلامی، فضای فکری حاکم بر جهان اسلام متحول شد و تعالیم اسلام با تغییر نگاه مسلمانان، به ویژه اندیشمندان اسلامی، از مهجوریت خارج شد.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۰۲:۳۵
 مدیر حوزه علمیه خواهران کردستان خبر داد: تحصیل بیش از ۱۰۰۰ طلبه خواهر در استان کردستان حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان کردستان گفت: بیش از ۱۰۰۰ هزار طلبه خواهر در سطوح ۲ و ۳ در مدارس علمیه استان کردستان مشغول تحصیل هستند.
۱۳۹۷/۳/۵ - ۲۱:۱۵
مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه کردستان: سن آموزش قرآن در مدارس کشور بالاست حوزه/مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان گفت: در شیوه آموزشی کشور ما، سن آموزش قرآن کریم بالا است و همین امر قرآن آموزی را برای دانش آموزان مشکل کرده است.
۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۵:۴۹
معاون امور طلاب حوزه علمیه کردستان: فرصت زدودن گناهان در ماه رمضان را از دست ندهید حوزه/ معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه استان کردستان با تاکید بر اینکه روزه تمرین خویشتن داری و مبارزه با هوای نفس است، گفت: در این ماه انسان خود را در مرحله خودسازی و ورع قرار می دهد و با زیرپا گذاشتن خواسته ها و هواهای نفسانی به نوعی تزکیه نفس می رسد.
۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۴:۴۲
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس