*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ \ ۹ محرم ۱۴۴۰ \ Wednesday, September 19, 2018
معاون تهذیب مدرسه علمیه سفیران هدایت بیجار: طلبگی با فضیلت‌ترین عمل سربازی امام عصر(عج) است حوزه/ حجت الاسلام بهرامپور گفت: هیچ کاری با فضیلت‌تر از سربازی امام عصر(عج) و طلبگی نیست.
۱۳۹۷/۵/۸ - ۱۲:۱۴
معاون تهذیب مدرسه علمیه سفیران هدایت بیجار: روحیه انقلابی ویژگی اولیه و واجب برای طلاب و روحانیون است حوزه/ معاون تهذیب مدرسه سفیران هدایت بیجار گفت: تا زمانی که روحیه انقلابی در طلاب و حوزه های علمیه وجود داشته باشد، هیچ دسیسه ای نمی تواند علیه این مملکت کارساز باشد.
۱۳۹۷/۵/۷ - ۰۲:۵۵
امام جمعه سنندج: ترامپ بداند تهدید ایران چیزی جز پشیمانی برای او ندارد حوزه/ امام جمعه سنندج گفت: شخصیت و جایگاه دونالد ترامپ به هیچ وجه در حد یک رئیس جمهور نیست، زیرا حرف ها و رفتار او تنها زمینه تنش آفرینی در دنیا را فراهم می کند.
۱۳۹۷/۵/۶ - ۱۶:۰۴
از سوی هیئت داوران، برگزیدگان مرحله استانی مسابقات قرآنی کردستان معرفی شدند حوزه/ از سوی هیئت داوران، برگزیدگان چهل و یکمین مرحله استانی مسابقات قرآنی کریم استان کردستان معرفی شدند.
۱۳۹۷/۵/۶ - ۱۵:۰۱
مدیر حوزه علمیه استان کردستان مطرح کرد: بیمه آینده نظام با تأمین سلامت اخلاقی و اعتقادی نوجوانان و جوانان/ تلاش دشمن برای تخریب روحانیت با مهره های نفوذی حوزه/ مدیر حوزه علمیه کردستان با تاکید بر اینکه امروز یکی از صدها دسیسه دشمنان ایجاد جدایی بین مردم و روحانیت است، گفت: دشمنان با استفاده از مهرهای نفوذی به دنبال تخریب چهره روحانیت در افکار عمومی هستند.
۱۳۹۷/۵/۶ - ۰۲:۲۵
دبیر چهل و یکمین دوره از مسابقات قرآنی کردستان خبر داد: برگزاری محافل انس با قرآن در شهرستان های کردستان/ برپایی نمایشگاه «انقلاب قرآنی» حوزه/دبیر چهل و یکمین دوره از مسابقات قرآنی اوقاف استان کردستان گفت: همزمان با برگزاری این دوره از مسابقات در شهر سنندج، محافل انس با قرآن در دیگر شهرستان های استان برگزار شد.
۱۳۹۷/۵/۵ - ۲۲:۰۹
رقابت ۱۶۰ کردستانی در مرحله استانی مسابقات قرآنی حوزه/ چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم با حضور ۱۶۰ شرکت کننده، در شهر سنندج برگزار شد.
۱۳۹۷/۵/۵ - ۲۲:۰۲
دادستان ویژه روحانیت غرب کشور: رفتار روحانیون در جامعه مورد توجه و دقت مردم است حوزه/ دادستان دادسرای ویژه روحانیت در غرب کشوروی با تاکید بر اینکه رفتار روحانیون در جامعه مورد توجه و دقت مردم است، گفت: روحانیون و طلاب می توانند با رفتار خود، به الگویی مناسب تبدیل شوند. این کار باعث تاثیرپذیری گفتار و سخنان بیشتر مبلغین در جامعه خواهد شد.
۱۳۹۷/۵/۵ - ۲۱:۵۴
مدیر مرکز اسلامی شهرستان دهگلان تغییر کرد حوزه/ حجت الاسلام معظمی که قریب ۵ سال مسئولیت مرکز اسلامی شهرستان دهگلان استان کردستان را بر عهده داشت، جای خود را به حجت الاسلام نادر رضایی داد.
۱۳۹۷/۵/۵ - ۲۱:۴۹
مدیر مدرسه سفیران هدایت شهرستان بیجار مطرح کرد: تقوا، علم و عمل؛ سه ویژگی طلبه و روحانی مردم پسند ​حوزه/ مدیر مدرسه سفیران هدایت شهرستان بیجار گفت: هر طلبه، مبلغ دینی و روحانی باید دارای سه ویژگی تقوا، عمل و علم باشد.
۱۳۹۷/۵/۳ - ۱۹:۰۰
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان: در مسیر اجرای برنامه های قرآنی در کردستان سنگ اندازی می شود مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: با وجود اینکه در کردستان استعدادی قرآنی فراوانی دیده می شود بازهم شاهد سنگ اندازی برخی در مسیر اجرای برنامه های قرآنی هستیم، به این دوستان باید گفت که عملکرد آنها به هیچ وجه صحیح و دینی نمی باشد و زمینه دو دستگی بین مذاهب را فراهم می کند.
۱۳۹۷/۵/۳ - ۱۸:۴۶
دبیر کنگره سرداران شهید کُردستان: راهیان نور عملیات بزرگ فرهنگی است حوزه/ دبیر کنگره سرداران شهید کُردستان با بیان اینکه کردستان نماد عملی وحدت است، گفت: حضور زائران در مناطق عملیاتی غرب و شمالغرب نمایش اتحاد و برادری بین مذاهب اسلامی است.
۱۳۹۷/۵/۳ - ۱۸:۳۹
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان خبر داد: رقابت ۱۶۰ نفر در چهل و یکمین دوره مسابقات قرآنی استانی در سنندج حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان گفت: چهل و یکمین دوره مسابقات قرآنی مرحله استانی در سنندج با حضور ۱۶۰ نفر برگزار می شود.
۱۳۹۷/۵/۳ - ۱۴:۱۱
در حسینه بزرگ سنندج مطرح شد؛ حب امام رضا (ع) در دل تک تک ایرانیان است حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه استان کردستان گفت: حب و محبت امام رضا (ع) در دل تک تک ملت ایران است و وجود این سلاله پاک امامت و ولایت در کشور مایه فخر هر ایرانی است.
۱۳۹۷/۵/۳ - ۱۲:۳۱
در بزرگداشت شهدای عملیات تروریستی مریوان تاکید شد؛ تروریست ها تقاص خوی وحشی گری خود را پس خواهند داد حوزه/ تروریست ها به خیال باطل خود با عملیات های تروریستی می توانند در استان کردستان جنگ و تفرقه مذهبی بین اهل سنت و اهل تشیع به راه بیندازند که این خیال و توهمی بیش نیست.
۱۳۹۷/۵/۳ - ۱۱:۵۶
علمای برجسته اهل سنت کردستان در گفتگو با «حوزه»: تروریست ها به زودی تقاص خون شهدا را پس می دهند/ مردم کُرد آماده جان دادن در راه انقلاب اند حوزه/ علمای برجسته اهل سنت استان کردستان ضمن محکوم کردن علمیات تروریستی شهرستان مریوان و به شهادت رسیدن ۱۱ نفر از فرزندان این آب و خاک، بر تداوم حفظ وحدت بین برادران اهل سنت و اهل تشیع تاکید کردند.
۱۳۹۷/۵/۲ - ۱۶:۲۶
مدیر مرکز آموزش های کاربردی و مهارتی حوزه در سنندج خبر داد: تشکیل کارگروه علمی در مرکز آموزش های کاربردی و مهارتی حوزه/ تدوین ۳۶۰ عنوان سر فصل آموزشی حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین کشوری از تشکیل ۱۱ کارگروه علمی و تدوین ۳۶۰ عنوان سر فصل آموزشی در مرکز آموزش های کاربردی و مهارتی حوزه های علمیه خبر داد.
۱۳۹۷/۵/۲ - ۱۲:۲۹
در محل حوزه علمیه استان کردستان برگزار شد؛ جلسه شورای هماهنگی نهادهای عالی حوزوی کردستان+ تصاویر حوزه/ دهمین جلسه شورای هماهنگی نهادهای عالی حوزوی استان کردستان با حضور اعضای این شورا و نیز حجت الاسلام و المسلمین مهدی کشوری؛ مدیر مرکز آموزش های کاربردی و مهارتی حوزه های علمیه کشور برگزار شد.
۱۳۹۷/۵/۲ - ۱۲:۲۹
یادداشت رسیده؛ بوق‌های رسانه‌ای تنور تفرقه را بیش ‌از پیش داغ کرده اند حوزه/ محسن توکلی، دانشجوی دکتری روابط بین الملل در یادداشتی آورده است که : بوق‌های رسانه‌ای نیز تنور تفرقه را بیش ‌از پیش داغ کردند چرا که هرچه تفرقه بیشتر باشد منافع قدرت‌ها نیز بیشتر تضمین می‌شود.
۱۳۹۷/۵/۲ - ۱۲:۰۳
ماموستا ایزدی در واکنش به حادثه تروریستی مریوان: تروریست ها نه به شیعه رحم می کنند و نه به سنی حوزه/ ماموستا ایزدی با اشاره به حادثه تروریستی مریوان، گفت: در عملیات تروریستی بامداد روز شنبه همگان دیدیم که تروریست ها و آنهایی که دم از حمایت از مذهب و مرام خاصی می زنند، هیچ رحم و ترحمی نسبت به شیعه و سنی ندارند و هر کس که در این نظام انجام وظیفه می کند را دشمن خود و آرمان های پلیدش می دانند.
۱۳۹۷/۵/۲ - ۰۹:۳۹
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس