*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۶ رمضان ۱۴۴۰ \ Wednesday, May 22, 2019
یادواره «شهدای فجر انقلاب» در سنندج برگزار می شود حوزه/ به همت بسیج سنندج یادواره «شهدای فجر انقلاب اسلامی» در مسجد حضرت ابوالفضل علیه السلام این شهر برگزار می گردد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۹:۴۱
مدیر مدرسه سفیران هدایت بیجار: امام خمینی (ره) هویت دینی و ملی را به مردم ایران بازگرداند حوزه/ مدیر مدرسه سفیران هدایت شهرستان بیجار گفت: امام خمینی (ره) با انقلاب خود دوباره هویت دینی و ملی را به مردم ایران بازگرداند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۵:۲۷
امام جمعه موقت سنندج: دفاع از نظام، مذهب و قومیت نمی شناسد حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: امام جمعه موقت سنندج با تاکید بر اینکه دفاع از کشور و نظام مذهب و قومیت نمی شناسد، تاکید کرد: بزرگترین نعمت ما بعد از امنیت در کشور، استقلال از بلوک شرق و غرب بوده و هست، لذا باید قدر این جایگاه را بدانیم و فریب تبلیغات و سیاه نمایی های دروغین آمریکایی ها و... را نخوریم.
۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۲:۲۸
معاون پارلمانی رئیس جمهور: انسجام و وحدت ملی مهمترین مولفه قدرت ایران است حوزه/ معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: یکی از امتیازات بزرگ نظام، استقلال سیاسی آن است و همین امر باعث شده که تحریم ها و فشارهای اقتصادی دشمنان هرگز کارساز نباشد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۲۳:۳۷
معاون تهذیب مدرسه علمیه امام باقر (ع) کامیاران: ملت ایران وام دار هیچ قدرتی در جهان نیست حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه امام باقر (ع) کامیاران گفت: امروز ملت ایران به خود می بالد که وابسته و وام دار هیچ کشور و قدرتی در جهان نیست و خودشان مقتدر و با صلابتر از هر ملتی هستند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۸:۳۰
رئیس مرکز بزرگ اسلامی سنندج: امامان جمعه، توطئه ها و سیاه نمایی های دشمنان را خنثی کنند حوزه/ رئیس مرکز بزرگ اسلامی سنندج گفت: امامان جمعه باید با استفاده از تربیون ها و مجالسی که دارند، خدمات ارزنده نظام در طول این ۴ دهه را به اطلاع مردم برسانند تا با این کار توطئه ها و سیاه نمایی های دشمنان را خنثی نمایند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۵:۲۷
امام جمعه موقت تهران: مقام معظم رهبری پرچمدار وحدت در نظام هستند/ ایران نماد بی نظیر امنیت در منطقه و جهان است حوزه/ امام جمعه موقت تهران گفت: امروز وحدت در کشور ایران معلول در کنار هم بودن علمای اهل سنت و اهل تشیع است و باید گفت که مقام معظم رهبری خویش پرچمدار وحدت در کشور و نظام هستند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۴:۵۵
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۲:۰۳
یادداشت رسیده؛ چراغ راه آینده كشور حوزه/ تجربه چهل ساله انقلاب اسلامى مملو از دستاوردهاى گرانسنگى است كه مى‏ تواند چراغ راه آینده نظام اسلامى باشد. در این میان برخى اصول و باورها و شعارها حقیقت خود را در عمل آشكار كرده است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۰۹:۰۹
مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار: نوآوری در بیان فقه و اصول از ویژگی های آیت الله هاشی شاهرودی بود حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار گفت: از ویژگی های مرحوم آیت الله سیدمحمود هاشمی شاهرودی می توان به نوآوری در بیان فقه و اصول در عرصه فقاهت و کرسی های نظریه پردازی ایشان اشاره کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۰۲:۳۵
نماینده ولی فقیه در استان کردستان مطرح کرد: اعتراف آمریکایی ها به اقتدار جهانی جمهوری اسلامی  حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: خداوند متعال به ملت و نظام ایران آبرو، عزت، اقتدار و... داده است و خود آمریکایی ها و دیگر دشمنان به این مهم معترف هستند و به خواست خداوند تاکنون نتوانسته اند کاری از پیش ببرند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۲۲:۰۷
ماموستا ایزدی مطرح کرد: شیوع ناهنجاری های اجتماعی در سایه کم کاری نهادهای فرهنگی ​حوزه/ کارشناس دینی اهل سنت: متاسفانه کاری برخی نهادهای فرهنگی باعث ترویج برخی بداخلاقی ها و ناهنجاری های اجتماعی شده است که اگر جلوی آنها گرفته نشود، بی شک جامعه به سمت و سوی انحطاط خواهد رفت.
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۲۱:۱۵
معاون تهذیب مدرسه علمیه امام باقر (ع) کامیاران: نگاه اسلام به تبلیغ عمیق و تخصصی است حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه امام باقر (ع) کامیاران گفت: نگاه اسلام به مسئله تبلیغ بسیار عمیق و تخصصی است و بزرگان دین تبلیغ را یکی از ارکان توسعه مذهب و معنویت معرفی کرده اند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۴:۳۵
فرمانده سپاه سنندج: دشمن برای تشدید فشارهای اقتصادی ابزار رسانه را عَلَم کرده است حوزه/ فرمانده سپاه سنندج گفت: دشمن برای تشدید فشارهای اقتصادی ابزار رسانه را علم کرده است که این امری طبیعی از سوی دشمنان علیه ملت های آزاده ای همانند ایران اسلامی است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۴:۳۵
معاون حوزه علمیه خواهران استان کردستان: تخریب کنندگان جایگاه حوزه پیاده نظام دشمن اند حوزه/ معاون حوزه علمیه خواهران استان کردستان با اشاره به برخی جوسازی ها علیه حوزه های علمیه در کشور گفت: متاسفانه برخی سهوا یا تعمدا با استفاده از رسانه هایی که در اختیار دارند در حال تخریب و تضعیف جایگاه حوزه های علمیه هستند که باید این افراد و گروه ها را پیاده نظام دشمنان نظام و اسلام دانست.
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۰۲:۴۰
مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه کردستان: نگاه نظام به کردستان، نگاه امنیتی نیست ​حوزه/ مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه استان کردستان گفت: در طول دهه های اخیر نگاه کلان به استانی به مانند کردستان بیشتر نگاهی امنیتی بوده، در حالی که این استان از پتانسیل های اقتصادی، فرهنگی و مذهبی بسیار بالایی برخوردار می باشد، ولی با این وجود مغفول مانده است.
۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۱۶:۲۲
استاد حوزه و دانشگاه: القاء ناامیدی به جامعه از ترفندهای دشمنان نظام اسلامی است حوزه/ استاد حوزه و دانشگاه گفت: یکی از ترفندهای دشمنان این است که به ملت و مردم ما القا نمایند که می نمی توانیم، ولی بی شک اینگونه نیست و بینش سیاسی ملت ایران بسیار بالاتر از این است که معاندان می اندیشند.
۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۱۳:۰۶
مدیر حوزه علمیه استان کردستان: دستاوردهای انقلاب را به نسل جوان معرفی کنیم حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: یکی دیگر از وظایف همه به ویژه روحانیون و طلاب این است که ذهنیت نسل های جدید را نسبت به انقلاب اسلامی تغییر دهیم و اقتدار منطقه ای و جهانی ایران اسلامی را به آنان معرفی کنیم.
۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۱۲:۵۶
نماینده ولی فقیه در استان کردستان: انقلاب اسلامی شاخ آمریکا را شکست حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه "انقلاب اسلامی" هیمنه و شاخ استکبار جهانی را شکسته است، گفت: ایران به هیچ کشوری باج نمی دهد و اجازه زورگویی استکبار به مستضعفین نیز نخواهد داد.
۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۱۱:۰۵
استاد حوزه علمیه کردستان خواستار شد: افزایش مراکز دینی و فرهنگی در استان کردستان حوزه/ استاد حوزه علمیه استان کردستان گفت: افزایش مراکز دینی در استان کردستان به این جهت اهمیت دارد که این خطه در خط مقدم تهاجم فرهنگی و عقیدتی دشمنان و فرق و نحله های منحرف قرار دارد و همین امر لزوم توجه جدی به مسایل دینی و فرهنگی را دوچندان می کند.
۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۰۲:۲۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس