*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ \ ۷ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Friday, December 14, 2018
مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه کردستان: آل سعود در باتلاق یمن گیر افتاده است حوزه/ مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه استان کردستان گفت: عربستان که در باتلاق یمن گیر افتاده است، به دنبال فرافکنی و انحراف افکار عمومی است، لذا در هر نشست یا اجلاسیه ای مواضع ضدایرانی خود را صراحتا اعلام می کند و نمونه بارز آن سخنان «بن سلمان» بود که گفته بود «ما جنگ را به داخل ایران می کشیم!»
۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۵:۵۱
ماموستا فایق رستمی: عده ای همواره به دنبال ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی در کشورند حوزه/ نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: از ابتدای انقلاب تاکنون دست هایی در کار بوده و هستند که بین برادران سنی و شیعه اختلاف ایجاد کنند، اما تاکنون ناکام مانده اند، لذا همه وظیفه داریم در این برهه خاص از تاریخ انقلاب اسلامی نسبت به تحرکات دشمنان نظام هوشیار بوده و فریب تبلیغات دروغین آنان را نخوریم.
۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۳:۲۵
فرماندار شهرستان کامیاران: جامعه امروز بیش از هر زمانی نیازمند ارتباط با روحانیون است حوزه/ فرماندار کامیاران در نشست هم اندیشی با روحانیون این شهرستان گفت: امروز جامعه به ویژه جمعیت روستایی و حاشیه نشین بیش از هر زمانی نیازمند ارتباط با روحانیون برای روشنگری هستند.
۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۲:۲۸
ماموستا مصطفی شیرزادی: خدمات نظام به کردستان به هیچ وجه با قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست حوزه/ امام جمعه مریوان گفت: خدماتی که در زمان جمهوری اسلامی در استان کردستان صورت گرفته است، با قبل از انقلاب به هیچ وجه قابل مقایسه نیست و این بدان معناست که در سیاست کلان نظام جمهوری اسلامی ایران، مذهب اولویت ندارد و آنچه اهمیت دارد، انسجام و وحدت ملی است.
۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۰۹:۲۱
یادداشت رسیده ؛ نقشه های پسابرجامی آمریکا علیه ملت ایران ​حوزه/ با عنایت خداوند و رهبری حکیمانه حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری و هوشیاری مردم با ایمان ملت ایران تمامی نقشه های آمریکا تا امروز با شکست مواجه و هر روز مجبور به عقب نشینی شده است، ولی هیچ وقت از ادامه دشمنی خود دست بردار نبوده و نیست.
۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۰۹:۰۳
معاون تهذیب مدرسه علمیه امام باقر (ع) کامیاران: دشمن پروژه بدبینی حوزه و دانشگاه از یکدیگر را دنبال می کند حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه امام باقر (ع) کامیاران گفت: امروز دستانی در کارند که حوزه و دانشگاه به عنوان بال های علمی کشور را از کار بیندازند و در این راه توطئه های گوناگونی به کار می برند، لذا طلاب و دانشجویان باید هوشیاری و بصیرت انقلابی خود را حفظ کنند.
۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۰۲:۳۰
کردستان ۵ هزار و ۴۰۰ شهید تقدیم انقلاب کرده است حوزه/ استان کردستان ۵ هزار و ۴۰۰ شهید، ۹ هزار و ۵۰۰ جانباز و ۸۴۰ آزاده سرافزار تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۵:۳۹
مبلغ موفق چه ویژگی هایی دارد حوزه/ مبلغین در بیان مسائل باید بتوانند محیط، روحیه مخاطبین، زمان و موقعیت را به خوبی تحت نظر و کنترل داشته باشند تا خصیصه جاذبه خود را در بین مخاطبین از دست ندهند.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۳:۳۵
ماموستا عبدالرحمن خدایی: احتکار کالاهای اساسی مردم کمک به دشمنان انقلاب است حوزه/ امام جمعه سنندج گفت: احتکار و انبار کالاهای اساسی مردم در اصل کمک به دشمنان انقلاب است و کسانی که دست به این عمل قبیح می زنند در واقع آب در آسیاب دشمن می ریزند، لذا باید هرچه سریعتر رفتار و کردار خود را تغییر دهند.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۲:۵۶
مدیر مدرسه سفیران هدایت بیجار: سرانه مطالعه در ایران نسبت به میانگین جهانی بسیار پایین است حوزه/ مدیر مدرسه سفیران هدایت بیجار گفت: باید الگوی های فرهنگی در بحث مطالعه دوباره بازنگری شود، باید مراکز آموزشی طوری برنامه ریزی کنند که زمان فراغتی برای مطالعه کتب غیردرسی به وجود بیاید.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۱:۲۸
معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار: طلاب در عملیاتی کردن «اقتصاد مقاومتی» نقش آفرین باشند حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار گفت: شما طلاب که از انرژی جوانی خاصی برخوردارید، باید بتوانید در زمینه های مختلف، نظام و انقلاب را یاری کنید و حتی در پیاده کردن اقتصاد مقاومتی که یکی از دغدغه های اصلی مقام معظم رهبری است، نقش آفرین باشید.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۰:۴۰
معاون پژوهش مدرسه سفیران هدایت بیجار: برخی به اسم اخلاق گرایی چارچوب های معنوی را از بین می برند حوزه/ معاون پژوهش مدرسه سفیران هدایت ولیعصر (عج)بیجار گفت: امروز «اخلاق گرایی» که در محافل از آن سخن به میان می آید به نوعی نفی معنویت به صورت غیرمستقیم است و فرد با گفتن اینکه «من فردی اخلاق گرا هستم» به صورت نامحسوس معنویت زندگی را زیرسؤال می برد که این نوع تفکر اعتقادی به القای ناخواسته در جوامع انسانی تبدیل شده است.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۰۸:۰۴
نماینده ولی فقیه در استان کردستان: برخی مسئولان از مسیر صحیح خدمتگزاری خارج شده اند ​حوزه/ نماینده ولی فقیه در کردستان با اشاره به اینکه انسان مومن نباید فریب پست و مقام را بخورد، گفت: برخی که در پست های مختلف به قدرت رسیده اند، از مسیر صحیح خدمتگزاری خارج شده و در منجلاب دنیا پرستی و قدرت طلبی گرفتار شده اند، اینها انسان های جاهلی هستند که هدف را فقط در گرو مال اندوزی دیده اند.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۰۷:۴۷
ماموستا شیرزاد ایزدی : وحدت نیاز امروز و همیشگی جهان اسلام است ​حوزه/ کارشناس علوم دینی اهل سنت: وحدت نیاز همیشگی و امروز جهان اسلام است، لذا نباید در شرایط کنونی مسئله وحدت را محدود و مقید به زمان و مکان خاصی کنیم، زیرا وحدت و انسجام همیشگی مسلمین سدی محکم در برابر دسیسه های مختلف دشمنان است.
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۲۱:۳۵
امام جمعه بیجار در جمع بسیجیان: دشمن به دنبال استحاله آرمان های انقلاب است ​حوزه/ امام جمعه بیجار گفت: دشمنان این مرز وبوم با استفاده از تمام امکانات خود در حال القای ناامیدی، یاس و... به جامعه ایرانی هستند و از این طریق به دنبال ایجاد راههای نفوذ در مملکت و استحاله انقلاب هستند.
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۷:۰۵
مدیر حوزه علمیه استان کردستان: دشمنان به دنبال برهم زدن «هارمونی وحدت» در کشور هستند ​حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: دشمنان به خوبی می داند که نقطه قدرت و اقتدار نظام و نیز وحدت در جمهوری اسلامی وجود حوزه های علمیه، علما و روحانیون هستند، لذا با استفاده از رسانه های بی شمار خود به دنبال برهم زدن این «هارمونی وحدت» در کشور هستند.
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۴:۰۰
عضو هیئت امناء سازمان دارالقرآن کشور: ۱۳ برنامه‌ ملی قرآنی در دهه ‌فجر برگزار می‌شود حوزه/ حاجی شریف؛ عضو هیئت امناء سازمان دارالقرآن گفت: ۱۳ برنامه‌ملی در آستانه چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی توسط سازمان دارالقرآن برگزار می‌گردد.
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۲:۲۵
در مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان قروه مطرح شد؛ شبهات ذهن جوانان را درگیر کرده است/ روحانیون وارد میدان پاسخگویی شوند حوزه/ دشمنان در این سال ها با ایجاد شبهات دینی و عقیدتی، ذهن برخی از جوانان و نوجوانان را به خود مشغول کرده اند، لذا جوان به دنبال یافتن پاسخ شبهات است که بی شک برای رسیدن به مقصود خود به سراغ روحانی یا طلبه می آید.
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۲:۲۴
معاون تهذیب مدرسه سفیران هدایت بیجار: شناخت جریان های دین ستیز از اولویت های روحانیون و طلاب باشد حوزه/ معاون تهذیب مدرسه سفیران هدایت ولیعصر (عج) بیجار گفت: دشمنان حساب ویژه ای روی پروژه نفوذ در حوزه های علمیه و در بین علما و روحانیون باز کرده اند که این خود می طلبد که طلاب و روحانیون بسیار هوشیار باشند و از جریان های ضددینی دوری کنند، لذا شناخت جریان های ضددینی و دین ستیز باید یکی از اولویت های روحانیون و طلاب باشد.
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۰:۱۳
معاون آموزش حوزه علمیه استان کردستان: نقش آفرینی روحانیون و طلاب نسبت به گذشته بسیار تغییر کرده است ​حوزه/معاون آموزش حوزه علمیه استان کردستان با اشاره به اینکه نقش روحانیون و طلاب نسبت به گذشته بسیار تغییر کرده است، گفت: طلاب امروز نسبت به گذشته از وظایف بیشتر و مهمتری برخوردارند. امروز یک طلبه باید به مسائل سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و... جامعه ورود پیدا کند و مردم را در مسیر درست هدایت کند.
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۰۲:۴۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس