*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ \ الأحد ٢ رمضان ١٤٣٨ \ Sunday, May 28, 2017
استاد حوزه علمیه همدان: عده ای فکر می کنند که زندگی خوب به خواب و خواراک است حوزه/ حجت الاسلام رحمانی با اشاره به تصور های غلط از زندگی، تصریح کرد: عده ای فکر می کنند که زندگی خوب و درست زندگی کردن به خواب و خواراک خوب است، اما این تصور از زندگی غلط است.
۱۳۹۶/۳/۶ - ۱۶:۴۵
حجت الاسلام و المسلمین صدیقی: شهدای مدافع حرم ایران اسلامی را بیمه کرده اند حوزه/ امام جمعه موقت تهران به جایگاه والای شهدای مدافع حرم اشاره کرد و تصریح کرد: شهدای مدافع حرم با جان فشانی خود در خارج از مرزهای ایران اسلامی، علاوه بر دفاع از حریم اهل بیت(ع)، کشور را نیز بیمه کرده اند.
۱۳۹۶/۳/۵ - ۱۷:۱۲
در بزرگداشت آیت الله صابری همدانی(ره) مطرح شد؛ دوره مسئولیت کوتاه است، مسئولین به فکر خدمت باشند حوزه/ مسئولان بدانند که دوره مسئولیت آنها کوتاه و تمام شدنی است و آنچه که در این راه مهم است، باقیات الصالحاتی است که بر جای می گذارند.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۵:۴۵
آیت الله موسوی اصفهانی: دولتمردان برای رفع مشکل بیکاری و معیشت مردم چاره اندیشی کنند حوزه/ عضو خبرگان رهبری گفت: بر دولتمردان لازم است با پایان یافتن رقابت های انتخاباتی، پر توان و با نشاط به دنبال اقدام و عمل در مسیر تحقق وعده ها قدم برداشته و نسبت به رفع مشکل بیکاری و معیشتی مردم اقدامی عاجل انجام دهند.
۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۷:۰۸
حجت الاسلام والمسلمین صالحی خوانساری: آیت الله صابری همدانی متخلق به صفات الهی بود حوزه/ آیت الله صابری همدانی(ره) از آن دسته افرادی بود که مودب به اخلاق الهی و متخلق به صفات الهی بود.
۱۳۹۶/۳/۲ - ۰۸:۰۵
حجت الاسلام تراشیون: کم توجهی به حقوق اعضای خانواده، حق الناس است حوزه/ کارشناس مسائل تربیتی گفت: عمل به وظایف فردی از جنس حق الناس است و اگر فردی در زندگی مشترک وظایف خود را نسبت به همسر و فرزندان انجام ندهد، مرتکب حق الناس شده است.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۰:۳۲
مدیر مدرسه علمیه صاحب الزمان(عج) استان همدان: حوزه مهم ترین بستر کادرسازی انقلابی است مدیر مدرسه علمیه صاحب الزمان(عج)۹ اسدآباد گفت: انقلاب برخاسته از حوزه های علمیه است و از جهت اخلاقی و بینشی، انقلاب را ثمره حوزه های علمیه و تفکرات فقهی و دینی می دانند، از این جهت می توان گفت حوزه مهم ترین بستر برای کادرسازی انقلابی است.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۰۱:۰۵
حجت الاسلام قاضی خانی: عدم پایبندی به شعار ها و وعده های انتخاباتی مردم را دلسرد می کند حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه همدان با اشاره به اهمیت مساله بصیرت افزایی در جامعه، گفت: رئیس جمهور اصلح فردی است که به شعار ها و وعده هایی که به مردم داده، پایبند باشد، چرا که عدم پایبندی به شعار ها و وعده های سبب تضعیف نظام جمهوری اسلامی و دلسردی مردم از مسوولان خواهد شد.
۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۱۷:۱۱
حجت الاسلام والمسلمین محمدی قائینی: نباید به علم و ثروت مغرور شد حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان گفت: آنچه خداوند به انسان می دهد از جمله مال و ثروت و علم امانت است، به همین سبب نباید نسبت به این نعمت ها مغرور شویم.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۹:۲۵
آیت الله موسوی اصفهانی: سند ۲۰۳۰ زمینه ساز استثمار نظام آموزشی کشور است حوزه/ مدیر حوزه علمیه همدان گفت: آموزش مسائل جنسی به کودکان از سنین پایین، در مراکز آموزشی یکی از مفاد سند ۲۰۳۰ می باشد و دشمنان اسلام از این طریق به دنبال اشاعه بی بند و باری و از بین بردن فرهنگ جهاد و شهادت و استثمار نظام آموزشی کشور هستند.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۰:۱۱
حجت الاسلام رسولی: تبعیت از ولایت فقیه اطاعت امر رسول الله(ص) است مدیر مدرسه علمیه آیت الله دامغانی(ره) همدان با اشاره به اهمیت ولایت پذیری رئیس جمهور و مدیران نظام، تصریح کرد: تبعیت از ولایت فقیه اطاعت امر رسول الله(ص) است.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۴:۳۸
آیت الله موسوی اصفهانی در جمع ائمه جماعات: بصیرت افزایی شرط بقای انقلاب است حوزه/ نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری با بیان این که علما در تمامی حرکت های انقلابی پیش قدم بوده اند، گفت: در مسأله تحریم تنباکو، مشروطه و ملی شدن صنعت نفت علما پیش قدم بودند، البته این حرکت ها همانند انقلاب اسلامی پا برجا نبود و علت آن هم بی بصیرتی مردم آن زمان بود.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۴:۳۲
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی: فرهنگ شهادت طلبی و مهدویت دشمن را زمین گیر کرده است حوزه/ سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: فرهنگ سرخ شهادت طلبی و فرهنگ مهدویت دو رکن اساسی اسلام و مذهب شیعه است که دشمنان را از پای در آورده است.
۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۰۹:۱۵
آیت الله موسوی اصفهانی: علم بدون تهذیب خطرناک است حوزه/ عضو خبرگان رهبری با تاکید بر ضرورت توجه به تهذیب، گفت: اگر به بالاترین مقام علمی هم برسیم، ولی از تهذیب و تزکیه غافل باشیم، موجب ضرر به اسلام و مسلمین می شود.
۱۳۹۶/۲/۲۱ - ۱۷:۲۳
مدیر مدرسه علمیه آیت الله دامغانی(ره) همدان: اخلاص زندگی و عمر را پر ثمر می کند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه آیت الله دامغانی(ره) همدان گفت: اگر اعمال ما به خاطر داشتن اخلاص، برای خدا باشد، زندگی پر ثمر خواهد بود و بهترین نتیایج مطلوب را در دنیا و آخرت  به دست خواهیم آورد.
۱۳۹۶/۲/۲۱ - ۱۶:۳۳
کارشناس سیاسی در جمع طلاب: پایه های سند ۲۰۳۰ بر لیبرالی و غیردینی استوار است حوزه/ کارشناس سیاسی با تاکید بر این که پایه های سند ۲۰۳۰ بر عقیده لیبرالی و غیر دینی قرار داده شده که مغایرت آشکار با دستورات دین مبین اسلام دارد، گفت: دین اسلام برای تمامی مسایل زندگی بشر برنامه الهی دارد و لزومی ندارد که ایران اسلامی زیر بار این سند های ذلت بار برود.
۱۳۹۶/۲/۲۰ - ۱۵:۵۵
حجت الاسلام صالح: ولایت مداری مهمترین ویژگی رئیس جمهور اصلح است حوزه/ حجت الاسلام صالح گفت: مهم ترین و اصلی ترین معیار رئیس جمهور اصلح ولایت پذیری است، چون ولایت اصل و اساس اسلام و کشور است.
۱۳۹۶/۲/۱۹ - ۱۵:۴۲
۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۱۸:۲۹
آیت الله موسوی اصفهانی: جامعه امروز به مبلغان انقلابی و باسواد نیاز دارد مدیر حوزه علمیه همدان، تبلیغ دین را توفیق الهی دانست و با تاکید بر این که جامعه امروزبه مبلغان جوان، انقلابی و با سواد نیاز دارد، گفت: برای مجاهدی که در راه اسلام قدم گذاشته است، ترس و حزن و اندوه معنا دارد.
۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۱۸:۱۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس