*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ \ الخميس ٢٨ شعبان ١٤٣٨ \ Thursday, May 25, 2017
در بزرگداشت آیت الله صابری همدانی(ره) مطرح شد؛ دوره مسئولیت کوتاه است، مسئولین به فکر خدمت باشند حوزه/ مسئولان بدانند که دوره مسئولیت آنها کوتاه و تمام شدنی است و آنچه که در این راه مهم است، باقیات الصالحاتی است که بر جای می گذارند.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۵:۴۵
آیت الله موسوی اصفهانی: دولتمردان برای رفع مشکل بیکاری و معیشت مردم چاره اندیشی کنند حوزه/ عضو خبرگان رهبری گفت: بر دولتمردان لازم است با پایان یافتن رقابت های انتخاباتی، پر توان و با نشاط به دنبال اقدام و عمل در مسیر تحقق وعده ها قدم برداشته و نسبت به رفع مشکل بیکاری و معیشتی مردم اقدامی عاجل انجام دهند.
۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۷:۰۸
حجت الاسلام والمسلمین صالحی خوانساری: آیت الله صابری همدانی متخلق به صفات الهی بود حوزه/ آیت الله صابری همدانی(ره) از آن دسته افرادی بود که مودب به اخلاق الهی و متخلق به صفات الهی بود.
۱۳۹۶/۳/۲ - ۰۸:۰۵
حجت الاسلام تراشیون: کم توجهی به حقوق اعضای خانواده، حق الناس است حوزه/ کارشناس مسائل تربیتی گفت: عمل به وظایف فردی از جنس حق الناس است و اگر فردی در زندگی مشترک وظایف خود را نسبت به همسر و فرزندان انجام ندهد، مرتکب حق الناس شده است.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۰:۳۲
مدیر مدرسه علمیه صاحب الزمان(عج) استان همدان: حوزه مهم ترین بستر کادرسازی انقلابی است مدیر مدرسه علمیه صاحب الزمان(عج)۹ اسدآباد گفت: انقلاب برخاسته از حوزه های علمیه است و از جهت اخلاقی و بینشی، انقلاب را ثمره حوزه های علمیه و تفکرات فقهی و دینی می دانند، از این جهت می توان گفت حوزه مهم ترین بستر برای کادرسازی انقلابی است.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۰۱:۰۵
حجت الاسلام قاضی خانی: عدم پایبندی به شعار ها و وعده های انتخاباتی مردم را دلسرد می کند حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه همدان با اشاره به اهمیت مساله بصیرت افزایی در جامعه، گفت: رئیس جمهور اصلح فردی است که به شعار ها و وعده هایی که به مردم داده، پایبند باشد، چرا که عدم پایبندی به شعار ها و وعده های سبب تضعیف نظام جمهوری اسلامی و دلسردی مردم از مسوولان خواهد شد.
۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۱۷:۱۱
حجت الاسلام والمسلمین محمدی قائینی: نباید به علم و ثروت مغرور شد حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان گفت: آنچه خداوند به انسان می دهد از جمله مال و ثروت و علم امانت است، به همین سبب نباید نسبت به این نعمت ها مغرور شویم.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۹:۲۵
آیت الله موسوی اصفهانی: سند ۲۰۳۰ زمینه ساز استثمار نظام آموزشی کشور است حوزه/ مدیر حوزه علمیه همدان گفت: آموزش مسائل جنسی به کودکان از سنین پایین، در مراکز آموزشی یکی از مفاد سند ۲۰۳۰ می باشد و دشمنان اسلام از این طریق به دنبال اشاعه بی بند و باری و از بین بردن فرهنگ جهاد و شهادت و استثمار نظام آموزشی کشور هستند.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۰:۱۱
حجت الاسلام رسولی: تبعیت از ولایت فقیه اطاعت امر رسول الله(ص) است مدیر مدرسه علمیه آیت الله دامغانی(ره) همدان با اشاره به اهمیت ولایت پذیری رئیس جمهور و مدیران نظام، تصریح کرد: تبعیت از ولایت فقیه اطاعت امر رسول الله(ص) است.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۴:۳۸
آیت الله موسوی اصفهانی در جمع ائمه جماعات: بصیرت افزایی شرط بقای انقلاب است حوزه/ نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری با بیان این که علما در تمامی حرکت های انقلابی پیش قدم بوده اند، گفت: در مسأله تحریم تنباکو، مشروطه و ملی شدن صنعت نفت علما پیش قدم بودند، البته این حرکت ها همانند انقلاب اسلامی پا برجا نبود و علت آن هم بی بصیرتی مردم آن زمان بود.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۴:۳۲
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی: فرهنگ شهادت طلبی و مهدویت دشمن را زمین گیر کرده است حوزه/ سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: فرهنگ سرخ شهادت طلبی و فرهنگ مهدویت دو رکن اساسی اسلام و مذهب شیعه است که دشمنان را از پای در آورده است.
۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۰۹:۱۵
آیت الله موسوی اصفهانی: علم بدون تهذیب خطرناک است حوزه/ عضو خبرگان رهبری با تاکید بر ضرورت توجه به تهذیب، گفت: اگر به بالاترین مقام علمی هم برسیم، ولی از تهذیب و تزکیه غافل باشیم، موجب ضرر به اسلام و مسلمین می شود.
۱۳۹۶/۲/۲۱ - ۱۷:۲۳
مدیر مدرسه علمیه آیت الله دامغانی(ره) همدان: اخلاص زندگی و عمر را پر ثمر می کند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه آیت الله دامغانی(ره) همدان گفت: اگر اعمال ما به خاطر داشتن اخلاص، برای خدا باشد، زندگی پر ثمر خواهد بود و بهترین نتیایج مطلوب را در دنیا و آخرت  به دست خواهیم آورد.
۱۳۹۶/۲/۲۱ - ۱۶:۳۳
کارشناس سیاسی در جمع طلاب: پایه های سند ۲۰۳۰ بر لیبرالی و غیردینی استوار است حوزه/ کارشناس سیاسی با تاکید بر این که پایه های سند ۲۰۳۰ بر عقیده لیبرالی و غیر دینی قرار داده شده که مغایرت آشکار با دستورات دین مبین اسلام دارد، گفت: دین اسلام برای تمامی مسایل زندگی بشر برنامه الهی دارد و لزومی ندارد که ایران اسلامی زیر بار این سند های ذلت بار برود.
۱۳۹۶/۲/۲۰ - ۱۵:۵۵
حجت الاسلام صالح: ولایت مداری مهمترین ویژگی رئیس جمهور اصلح است حوزه/ حجت الاسلام صالح گفت: مهم ترین و اصلی ترین معیار رئیس جمهور اصلح ولایت پذیری است، چون ولایت اصل و اساس اسلام و کشور است.
۱۳۹۶/۲/۱۹ - ۱۵:۴۲
۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۱۸:۲۹
آیت الله موسوی اصفهانی: جامعه امروز به مبلغان انقلابی و باسواد نیاز دارد مدیر حوزه علمیه همدان، تبلیغ دین را توفیق الهی دانست و با تاکید بر این که جامعه امروزبه مبلغان جوان، انقلابی و با سواد نیاز دارد، گفت: برای مجاهدی که در راه اسلام قدم گذاشته است، ترس و حزن و اندوه معنا دارد.
۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۱۸:۱۸
حجت الاسلام والمسلمین آقا تهرانی: شرکت در انتخابات و انتخاب اصلح بخشی از دیانت ماست حوزه/ عضو هیئت علمی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) با بیان این که دین و سیاست از یکدیگر جدا نیستند، اتصریح کرد: مسأله شرکت در انتخابات، بخشی از دیانت ماست و باید با حضور حداکثری در پای صندوق های رای، مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام بکوبیم.
۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۱۷:۰۶
شرکت طلاب همدانی در طرح های بصیرت افزایی حوزه/ حجت الاسلام حیدری از برگزاری نشست های بصیرتی طلاب در مدرسه علمیه آیت الله آخوند(ره) همدان خبرداد.
۱۳۹۶/۲/۱۵ - ۱۸:۰۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس