*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۲ شوال ۱۴۴۰ \ Sunday, June 16, 2019
امام جمعه همدان در اجلاس نماز: مردم را با حقیقت نماز آشنا شوند آیت الله طه محمدی گفت: هر چه به حقیقت نماز نزدیک تر شویم، جاذبه های بیشتری از برای ما روشن خواهد شد و در کنار آن نگرش و عقیده مردم نیز نسبت به نماز بهتر از وضع موجود خواهد شد.
۱۳۹۷/۹/۸ - ۱۶:۵۱
استاد حوزه: مشکلات امروز جهان اسلام ناشی از اختلاف و تفرقه است حوزه/ حجت الاسلام سیفی، بسیاری از مشکلات امروز جهان اسلام را ناشی از اختلاف و تفرقه دانست و گفت: امروز باید با استفاده از مشترکات اختلافات را کمتر کرد.
۱۳۹۷/۹/۶ - ۱۸:۵۸
امام جمعه مهاجران: سیره اهل بیت (ع) بر ایجاد وحدت بنا شده بود حوزه/ امام جمعه مهاجران با بیان اینکه سیره اهل بیت (ع) بر ایجاد وحدت بنا شده است، گفت: ائمه(ع) ما بسیار به برقراری ارتباط با برادران اهل سنت و حتی ادیان دیگر توصیه داشته اند. علمای بزرگ اسلام نیز که این حقایق را درک کرده بودند به همین روش امت اسلام را دعوت به تقویت مشترکات می کردند.
۱۳۹۷/۹/۶ - ۱۵:۵۰
استاد حوزه علمیه همدان: اتحاد دینی شیعه و سنی رمز غلبه بر دشمنان است حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان با اشاره به بحث اتحاد دینی شیعه و سنی، گفت: اگر بتوانیم این شعار را در جوامع انسانی جامه عمل بپوشانیم و واقعیت عملی و رفتاری به آن دهیم، بسیاری از مسائل و مشکلات حل خواهد شد.
۱۳۹۷/۹/۵ - ۱۴:۴۲
استاد حوزه علمیه همدان: دشمنان نه دلشان برای شیعه می سوزد نه برای اهل سنت حجت الاسلام کاظمی گفت: باید در مقابل دشمنانی که دلشان نه برای شیعه و نه برای اهل سنت می سوزد و تنها به دنبال منفعت خودشان هستند، هوشیار باشیم و فریب حرف های آن ها را نخوریم.
۱۳۹۷/۹/۴ - ۲۲:۱۷
حجت الاسلام سلطانی: ایجاد تفرقه در امت اسلام اصلی ترین برنامه دشمنان است حوزه/ کارشناس فرهنگی گفت: دشمنان دین و مکتب به این نتیجه رسیدند که برای رسیدن به اهداف خودشان تا انجا که می توانند بین مسلمانان تفرقه ایجاد کنند.
۱۳۹۷/۹/۴ - ۱۷:۴۵
آیت الله طه محمدی: هیچ جهادی به اندازه سازندگی خود انسان پیچیده و مهم نیست حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: اگر در دنیا هزاران جهاد سازندگی وجود داشته باشد هیچ جهادی به اندازه سازندگی خود انسان پیچیده و مهم نیست
۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۷:۵۶
کارشناس مذهبی: برخی زیر پرچم انگلیس در مقابل هفته وحدت، هفته برائت را مطرح می کنند حوزه/ حجت الاسلام امیدی با اشاره به این که برخی زیر پرچم انگلیس، در مقابل هفته وحدت، هفته برائت را مطرح می کنند، گفت: برادران اهل سنت با وجود آن که امامت را قبول ندارند، اما نسبت به ائمه ما احترام خاصی قائل هستند و حتی به زیارت امامان ما نیز می آیند.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۰۹:۰۷
حجت الاسلام و المسلمین سعیدی: مراجع و علما دغدغه وضع معیشتی مردم را دارند حوزه/ استاد حوزه علمیه گفت: در شرایط فعلی و مشکلات اقتصادی موجود برخی فکر می کنند روحانیت از وضع موجود خبر ندارد و یا بعضی ها فکر می کنند مراجع و علما با این گرانی ها موافق هستند، در حالی که رهبر معظم انقلاب و مراجع بزرگوار بارها با دادن تذکرات تند به دولت، سفارش مردم را کرده اند.
۱۳۹۷/۹/۲ - ۱۱:۳۸
حاجی بابایی در جمع طلاب همدان: مدیرانی در کشور وجود دارند که همسو با تفکر انقلابی نیستند حوزه/ نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات موجود تنها به خاطر اعمال تحریم ها نیست، بلکه مدیرانی در کشور وجود دارند که همسو با تفکر انقلابی نیستند.
۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۱۶:۲۱
مدیرعامل خانه مطبوعات همدان: تلاش خبرگزاری حوزه در عرصه ترویج فرهنگ دینی ارزشمند است حوزه/ مجید ملکیان با تشکر از تلاش های خبرگزاری حوزه در عرصه ترویج فرهنگ دینی، گفت: امروز باید با استفاده از رسانه های موجود مردم را با اسلام ناب محمدی آشنا کرد.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۱۷:۰۵
آیت الله طه محمدی: رسانه ها مروج اخلاق اسلامی در جامعه باشند حوزه/ امام جمعه همدان گفت: به نظر بنده باید هر روزنامه یک ستون را به گسترش معنویت و اخلاق در جامعه اختصاص دهد و در آن از نظات علما و بزرگان دین استفاده کند.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۱۷:۰۰
آیت الله طه محمدی: راه های درمان دردهای جامعه از قرآن استخراج شود نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: باید با قرآن همه درد های جامعه را درمان کنیم و راه های حل مشکلات خود را از آیات نور دریافت کنیم و در نتیجه عشق خود را روز به روز نسبت به کلام الهی افزایش دهیم.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۸:۱۵
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه بوعلی سینا مطرح کرد: کاهش آسیب های اجتماعی با ترویج فرهنگ قرانی حوزه/ مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بوعلی سینا گفت: هر چه قدر انس و الفت با کلام وحی و معارف دینی در فضای دانشگاه و جامعه گسترش پیدا کند، آسیب های اجتماعی کم رنگ خواهد شد.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۸:۱۱
مسؤول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه همدان: ارتباط پایدار بین ائمه جمعه و مدیران اوقاف برقرار شود حوزه/ مسؤول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان همدان گفت: اگر در سفر مسئولان اوقاف به شهرستان ها طوری برنامه ریزی شود که با ائمه جمعه نیز دیدار صورت گیرد، مطمئنا نتیجه این ارتباط حل بسیاری از مشکلات خواهد بود.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۷:۴۴
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان همدان: وقف های حوزوی در کشور کمتر از ۲ درصد کل موقوفات است حجت الاسلام کاروند با بیان این که موقوفات حوزه های علمیه در کشور کمتر از ۲ درصد کل موقوفات است گفت: در استان همدان نیز وقفی که مربوط به این حوزه باشد، تنها یک مورد می باشد و آن هم در شهرستان تویسرکان است.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۷:۴۰
نماینده ولی فقیه در همدان: امروز روحانیت شیعه آماج پیکان های زهر آلوددشمنان است حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان همدان: امروز روحانیت شیعه آماج پیکان های زهر آلود انواع و اقسام دشمنی ها است و همه این ها تلنگری است برای امت اسلام که بصیرت و هوشیاری خود را روز به روز افزایش دهند.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۷:۳۶
امام جمعه اسدآباد: دوست و دشمن بر تسلط رهبری در مسائل داخلی و بین المللی اذعان دارند حوزه/ خانم رایس وزیر اسبق امور خارجه آمریکا در یکی از مصاحبه های خود گفت "رهبر ایران می‌تواند نقشه‌هایی را که بهترین ذهن‌ها، با صرف بیش‌ترین بودجه‌ها، در زمانی بسیار طولانی کشیده و مجریانی ماهر اجرای آن را به عهده گرفته‌اند، با یک سخنرانی یک‌ساعته خنثی کند".
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۰۸:۰۴
نماینده ولی فقیه در همدان: قرآن نسخه شفای امراض روحی است حوزه/ امام جمعه همدان گفت: قرآن برای درمان بیماری های جسمی به وجود نیامده است، البته اگر خوب انسان در آن توجه کند راه آن نیز وجود دارد، اما رسالت اصلی قرآن برای شفای بیماری های روحی بشر است.
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۶:۱۳
استاد حوزه علمیه همدان: شیوه مناظرات امام رضا(ع) نیاز امروز جهان اسلام است حوزه/ حجت الاسلام موسیوند، شیوه مناظرات امام رضا(ع) را نیاز امروز جوامع اسلامی دانست و تاکید کرد: این ویژگی حضرت نیاز امروز جهان اسلام است که گروه ها و مذاهب با تفکر های مختلف با همدیگر در یک محیط صمیمی و با استدلال و خیلی شفاف با هم گفتگو کنند.
۱۳۹۷/۸/۱۸ - ۰۹:۳۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس