*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ \ الخميس ٠ شعبان ١٤٣٨ \ Thursday, April 27, 2017
کارشناس علوم دینی: اسلامی سازی علوم انسانی بدون همکاری حوزه و دانشگاه محقق نمی شود حوزه/ حجت الاسلام فاضلیان با اشاره به وحدت حوزه و دانشگاه در اسلامی سازی علوم انسانی و تربیت نیروهای انقلاب، اظهار داشت: حوزه و دانشگاه نیز باید باهم اتحاد داشته باشند و البته که علوم دانشگاهی نیز باید اسلامی شود و نباید به ترجمه کتب غربی ها اکتفا کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۹:۰۶
استاد حوزه: نیروهای انقلابی از تضعیف یکدیگر و تفرقه و اختلاف خود داری کنند حوزه/ استاد حوزه گفت: همگرایی نیروهای انقلابی باید بر اساس اهداف و ارزش های مشترک، ولایت خواهی و آرمان گرایی و طبق آیات قرآن کریم، باید حول محور ولایت باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۰۱:۵۰
مدیر مدرسه علمیه امام حسن مجتبی(ع) ملایر: حمایت مردم با ارزش ترین سرمایه نظام است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام حسن مجتبی(ع) ملایر گفت: حمایت و تعهد مردم نسبت به کشور، رهبر، هویت و ارزش ها انقلاب با ارزش ترین سرمایه نظام است و دشمن از آن هراس دارد و خود را در مقابل آن ضعیف می بیند.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۸:۵۲
رئیس شورای حوزه علمیه همدان: پیشرفت جامعه در گرو پویایی حوزه و دانشگاه است حوزه/ آیت الله طه محمدی با اشاره به این که دشمن برای حوزه و دانشگاه برنامه های زیادی در سر دارد، گفت: اگر بخواهیم جامعه در صراط مستقیم باشد، باید از حوزه و دانشگاه پویایی و بالندگی لازم را داشته باشند.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۱:۴۳
آیت الله طه محمدی: پرهیز ازتفرقه و دودستگی نیازمند بصیرت و هوشیاری است حوزه/ آیت الله طه محمدی با تاکید بر این که پرهیز ازتفرقه و دودستگی نیازمند بصیرت و هوشیاری است، تصریح کرد: در فتنه ۸۸، فهم و درک به موقع و زمان شناسانة امّت اسلامی بود که بار دیگر دست رد به سینه استکبار و صهیونیسم زد.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۰:۵۹
معاون تبلیغ حوزه علمیه همدان : بصیرت شرط حفظ نظام جمهوری اسلامی است حوزه/ حجت الاسلام قاضی خانی در خصوص فتنه سال ۸۸ ، گفت: ملت ایران باید از گذشته عبرت گرفته و در مسایل سیاسی اجتمایی بصیرت لازم را جهت از بین بردن فتنه های فتنه گران کسب نمایند.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۰۹:۵۱
حجت الاسلام و المسلمین گنبدی: طلاب فرهنگ ولایت مداری را توسعه دهند حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان با اشاره به نعمت ولایت فقیه و انقلاب اسلامی، تصریح کرد: طلاب نه تنها باید خود عامل به منویات مقام معظم رهبری باشند، بلکه باید فرهنگ ولایت مداری را نیز در جامعه توسعه دهند.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۰۹:۵۱
استاد حوزه علمیه همدان: دانشگاه صرفا با تفکیک جنسیتی اسلامی نمی شود حوزه/ حجت الاسلام فلاحی گفت: دانشگاه صرفا با تفکیک جنسیتی اسلامی نمی شود، بلکه باید علوم انسانی، اسلامی سازی شود و راه برای ورود مسایل دینی و پاسخگویی به شبهات در دانشگاه ها باز شود.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۰۹:۴۰
آیت الله موسوی اصفهانی: تضعیف ولایت فقیه خوش خدمتی به آمریکاست/ ملت ایران فریب نیرنگ عمرو عاص های زمان را نمی خورد حوزه/ مدیر حوزه علمیه همدان تصریح کرد: حماسه نهم دی‌ نشان داد، به ‌‌رغم حیله‌های معاویه‌ها، عمروعاص‌ ها و عمر بن سعدهای دوران، ملت ایران بیدار است و تمام قد ملّت از نظریه حکومت اسلامی و تئوری «ولایت فقیه» به عنوان دکترینی راهگشا برای مدیریت و حرکت جوامع به سمت پیشرفت و عدالت دفاع می کند.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۰۸:۳۱
حجت الاسلام رستگاری: همگرایی نیروهای انقلابی باید حول محور ولایت باشد حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) ملایر با تاکید بر این که ولایت فقیه نقطه اتصال نیروهای انقلابی است، تصریح کرد: همگرایی نیروهای انقلابی باید حول محور ولایت باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۱۸:۳۳
حجت الاسلام نجفی: همگرایی نیروهای انقلابی رمز ماندگاری انقلاب است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه سامن گفت: استحکام پایه های انقلاب و رمز موفقیت و تحقق اهداف انقلاب و جلوگیری از نفوذ دشمنان در گرو وحدت و همگرایی هرچه بیشتر نیروهای انقلابی است.
۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۰۷:۳۵
آیت الله طه محمدی: ارزش امنیت از نگاه جامعه مغفول مانده است حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان این که برخی از مردم نیز قدر امنیت را نمی دانند، گفت: یکی از نعمت های بسیار ارزشمند و مغفول، امنیت است و در روایتی آمده که سلامت و امنیت دو نعمت پنهان خداوند در میان مردم می باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۶ - ۱۸:۱۱
پژوهشگر دینی : در مقابل خون شهدا احساس مسئولیت کنیم حوزه/ استاد حوزه با بیان اینکه هیچ کشوری از راه مذاکره با آمریکا و دنیای استکبار به جایی نرسیده است، اضافه کرد: آمریکا بارها بدعهدی خود را به ما ثابت کرده از آزادی گروگان های لانه جاسوسی تا تعلیق هسته ای و ... و همچنان بد عهدی هایش ادامه دارد.
۱۳۹۵/۱۰/۶ - ۱۰:۰۷
تربیت طلاب حافظ قرآن در مدرسه ولیعصر(عج) سامن حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علیمه ولیعصر(ع) شهر سامن گفت: این مدرسه اقدام به برگزاری دوره حفظ قرآن زیر نظر مربیان مجرب کرده است و بیست نفر از طلاب مدرسه در این طرح شرکت کرده و به یاری خداوند متعال حافظ پنج جزء از قرآن را حفظ شده اند.
۱۳۹۵/۱۰/۴ - ۰۹:۵۶
آیت الله موسوی اصفهانی: رسالت اولیه حوزه های علمیه پرداختن به معارف قرآنی است حوزه/ مدیر حوزه علمیه همدان گفت: همان طور که قرآن کریم بر قلب پیامبر اکرم(ص) نازل شد، جایگاه قرآن در قلب مومنین است و با ایمان و عمل به فرامین آن، هدف قرآن محقق می شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۱۶:۲۶
معاون تبلیغ حوزه علمیه همدان: روحانیون از هجرت تبلیغی به روستا غافل نشوند حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه همدان گفت: در طرح هجرت بلند مدت مبلغین به روستاهایی که جمعیت آنها بالغ بر هزار نفر اعزام می شوند و در حال حاضر ۱۳۲ نفر از مبلغین در روستاها استان مشغول تبلیغ دین هستند.
۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۰۱:۲۵
حجت الاسلام کاظمی: برگزاری کرسی های آزاد اندیشی از ضروریات حوزه های علمیه است حوزه/ معاون پژوهش حوزه علمیه همدان گفت: معاونین مدارس علمیه باید در هر فصل اقدام به برگزاری کرسی های ازاد اندیشی یا گفتمان های انقلابی با حضور اساتید و صاحب نظران نمایند.
۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۴:۴۵
معاون تهذیب مدرسه علمیه رسول اکرم(ص) استان همدان: کرسی های آزاد اندیشی "طلبه و دنیای مجازی" در مدارس علمیه برگزار شود معاون تهذیب مدرسه علمیه رسول اکرم(ص) شهر مریانج استان همدان بر ضرورت آشنایی طلاب با فرصت ها و آسیب های فضای مجازی تاکید کرد و گفت: کرسی های آزاد اندیشی با موضوعات "طلبه و دنیای مجازی"، "نحوه تبلیغ دین در عصر حاضر"، و ...، می تواند در آگاهی بخشی به طلاب بسیار موثر باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۰:۴۵
مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه فرهنگیان همدان: وحدت حوزه و دانشگاه با جلسات نمادین حاصل نمی شود حوزه/ مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه فرهنگیان همدان تصریح کرد: حوزه و دانشگاه باید همدیگر را درک کنند و هم دیگر را با تمام ویژگی های موجود به رسمیت بشناسند  که این سبب مفاهمه دو نهاد می شود.
۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۷:۲۰
حجت الاسلام و المسلمین محمدی قایینی: هدف طلبه و دانشجو علم آموزی باشد نه مدرک گرایی حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان  ابراز داشت: مراکز علمی باید هدفشان حقیقت یابی باشد نه مدرک گرایی، که این مطلب در دو نهاد دانشگاه و حوزه مرسوم شده است.
۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۶:۴۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس