*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ \ ۵ ذو الحجة ۱۴۳۹ \ Friday, August 17, 2018
مدیر مدرسه علمیه ملایر: انقلاب اسلامی الگوی جدیدی در ادبیات اداره کشور ها را ارائه داد حوزه/ حجت الاسلام نجفی گفت: از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی، ایران الگوی جدیدی در ادبیات اداره کشورها را معرفی می کرد، از این رو دشمنان هم در صدد نا موفق نشان دادن این الگوی عدالت خواه بوده و هستند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۹:۲۸
حجت الاسلام مهدوی ارفع خبر داد: راه اندازی نهضت جهانی نهج البلاغه در ۳۰ کشور جهان حوزه/ نهضت جهانی نهج البلاغه با همکاری های مردمی در ایران و ۳۰ کشور جهان اندیشه های آگاه را با منطق نهج البلاغه آشنا می سازد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۹:۲۸
آیت الله نعیم آبادی در جمع مردم همدان: مسئولان با رشوه خواری مقابله کنند/ جوانان منتظر پشت میز نشینی نباشند حوزه /آیت الله نعیم آبادی گفت: علت سقوط حکومت ها این است که به فکر مردم نبوده اند، اگر در جامعه به جای قانون مداری رشوه خواری رواج پیدا کند آن حکومت از بین خواهد رفت.
۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۱:۰۱
سردار اهوازیان در جمع مردم همدان: میدان فرهنگی را به دشمن واگذار کرده ایم/ جلوی گستاخی سران فتنه گرفته شود فرمانده قرارگاه نصرت در دوران دفاع مقدس باید در جبهه فرهنگی فعالیت بیشتری داشته باشیم، افزود: امروز انقلاب وارد ۴۰ سالگی شد، اما بعد از جنگ، تریبون فرهنگی را از دست دادیم، ما باید افسران جنگ نرم باشیم و در عرصه فرهنگی با قدرت وارد میدان نبرد با دشمنان شویم.
۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۰:۴۰
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه بوعلی سینا: اشرافی گری و تجمل گرایی مسئولان انقلاب را تهدید می کند حوزه/ مسئول نهاد رهبری در دانشگاه بوعلی سینا با بیان اینکه امام(ره) به خوبی ملاک تشخیص اشرافی‌گری و تجمل‌گرایی را مشخص کرده است، گفت: منظور امام خمینی(ره) از تجمل گرایی و ملاک تشخیص آن در اندیشه امام(ره) این است که زندگی متولیان امور جامعه متفاوت از توده مردم باشد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۵:۴۰
امام جمعه ملایر: مسئولان در جامعه دو قطبی سازی نکنند/ به بهانه بودجه ۹۷ هجمه بسیاری به حوزه‌های علمیه شد امام جمعه ملایر با بیان این که مسئولان در جامعه دو قطبی سازی نکنند، گفت: باید توجه کرد که حوزه‌های علمیه مستقل هستند و بودجه دولتی فقط برای عمران حوزه‌های علمیه اختصاص می‌یابد که بسیار اندک است و هزینه‌های جاری حوزه‌ توسط وجوهات مردم تأمین می‌شود.
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۲:۱۵
معاون امور بین الملل ستاد کل نیروهای مسلح: محبوس ماندن انقلاب اسلامی در ایران خواست آمریکا و اسرائیل است حوزه/ سردار نظامی گفت: هر انقلابی که در جهان اتفاق افتاده برای یک مساله سیاسی و تغییر قدرت حاصل شده است، اما انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) را انقلابی الهی را تعبیر می کنند و محبوس ماندن آن در ایران و عدم صدور پیام های انقلاب به دنیا، خواست آمریکا و اسرائیل است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۰۹:۲۳
مدیر مدرسه تخصصی فقه امام خمینی(ره) قم مطرح کرد: «خدامحوری»، «وحدت» و «ولایت فقیه» سه عامل مهم پیروزی انقلاب مدیر مدرسه تخصصی فقه امام خمینی(ره) قم گفت: ما انقلابیون امر سومی را نیز در پیروزی انقلاب اسلامی دخیل می دانیم و آن پذیرش ولایت پیامبر(ص) گونه امام خمینی(ره) بود.
۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۵:۴۰
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی: عده ای با تهمت زدن به مراجع تقلید و حوزه های علمیه در صدد ضربه زدن به اسلام اند حوزه/ نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: عده ای با تهمت زدن به مراجع تقلید و حوزه های علمیه در صدد ضربه زدن به اسلام بودند اما مردم باید بدانند که حوزه های علمیه به هیچ وجه از بودجه های دولتی اداره نمی شود و بخش اندکی از بودجه های عمرانی است که دولت آن بودجه ها را فراهم می کند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۵:۰۲
آیت الله طه محمدی : مسئولان تعهد انقلابی داشته باشند حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه همدان با تاکید بر لزوم ترویج روحیه انقلابی گری در جامعه، تصریح کرد: تهعد انقلابی در تمامی بخش های کشور و تک تک مسئولان و مردم وجود داشته باشد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۹:۰۱
مدیر مدرسه علمیه امیرالمؤمنین (ع) شهر فامنین: تبیین ماهیت انقلاب برای جوانان در دهه فجر در اولویت قرار گیرد حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امیرالمؤمنین (ع) شهر فامنین گفت: تبیین ماهیت انقلاب برای جوانان در دهه فجر در اولویت قرار گیرد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۳:۳۵
مدیر حوزه علمیه همدان: سن ازدواج در جامعه رو به افزایش است/ تفکیک جنسیتی دانشگاه‌ها عفت و پاکدامنی جامعه را افزایش می‌دهد حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان همدان با بیان اینکه سن ازدواج در جامعه رو به افزایش است، گفت: تفکیک جنسیتی دانشگاه‌ها بر عفت و پاکدامنی جامعه می‌افزاید.
۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۲:۳۱
مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی همدان: تقویت بنیه معرفتی دانشجویان علوم پزشکی همدان در دستور کار است حوزه/ مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: تقویت بنیه معرفتی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان در دستور کار است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۲:۰۵
نماینده ولی فقیه در همدان: عده ای با رانت و اختلاس به دنبال نابودی انقلاب هستند امام جمعه همدان گفت: بسیاری از افراد تمام جان و هستی خود را برای انقلاب، اسلام و کشور فدا کردند و امروز هم برخی با اختلاس و رانت و ایجاد موانع اقتصادی به دنبال نابود کردن زیرساخت های اعتقادی و فرهنگی در کشور هستند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۵:۴۲
نایب رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه: «۱۲ بهمن‌ماه» روز بیداری ملت ایران و مأیوس شدن دشمنان است حوزه/ نایب‌رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم گفت:۱۲ بهمن‌ماه روز بیداری ملت ایران و مأیوس شدن دشمنان انقلاب اسلامی است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۰۲:۳۵
مسئول دفتر نماینده ولی‌فقیه در همدان: رویکرد امسال جشن‌های دهه فجر بصیرت دهی و بصیرت افزایی باشد حوزه/ مسئول دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان همدان گفت: رویکرد امسال جشن‌های دهه فجر بصیرت دهی و بصیرت افزایی باشد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۲۰:۵۰
نماینده ولی‌فقیه در همدان: تخصص با پشتوانه تعهد کاری، لازمه پیشرفت در جامعه است/ انقلاب اسلامی در سال‌های اخیر پیشرفت زیادی داشته است حوزه/ نماینده ولی‌فقیه در استان همدان با بیان اینکه تخصص با پشتوانه تعهد کاری لازمه پیشرفت در جامعه است، گفت: انقلاب اسلامی در سال‌های اخیر پیشرفت زیادی داشته است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۹:۱۲
آیت الله طه محمدی در همایش «فجر فاطمی»: در تبیین دستاوردهای انقلاب ضعیف عمل شده است حوزه/ نماینده ولی فقیه در همدان با اشاره به این که در تبیین دستاوردهای انقلاب ضعیف عمل شده است، گفت: باید عده ای برای تبیین جایگاه انقلاب به پا خیزند و با راهکارهای دقیق؛ هنری و عمیق مفاهیم را به جامعه انتقال دهند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۳:۱۳
در همایش «فجر فاطمی» همدان مطرح شد؛ کارکردهای واقعی مساجد مغفول مانده است رئیس ستاد اقامه نماز استان همدان گفت: در ابتدای پیروزی انقلاب مسجد توانست جایگاه واقعی خود را پیدا کند نهضت های سواد آموزی و بسیج مردمی در مساجد شکل می گرفت و آموزش نظامی و مسائل حقوقی مردم در مساجد انجام می شد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۳:۱۳
مدیر کل اوقاف استان همدان مطرح کرد: خدمات واقفان خیر اندیش همدانی در دهه فجر فاطمی مدیر کل اوقاف استان همدان گفت:‌ امسال دهه فجر با فاطمیه هم زمان شده و با توجه به فتنه اخیر، رویکرد برخی برنامه ها بصیرتی انتخاب شده است و پیام این مراسم ها مشت محکمی بر دهان استکبار خواهد بود.
۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۱:۰۹
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس