*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ \ السبت ٢ المحرّم ١٤٣٩ \ Saturday, September 23, 2017
حجت الاسلام قاضی خانی: عدم پایبندی به شعار ها و وعده های انتخاباتی مردم را دلسرد می کند حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه همدان با اشاره به اهمیت مساله بصیرت افزایی در جامعه، گفت: رئیس جمهور اصلح فردی است که به شعار ها و وعده هایی که به مردم داده، پایبند باشد، چرا که عدم پایبندی به شعار ها و وعده های سبب تضعیف نظام جمهوری اسلامی و دلسردی مردم از مسوولان خواهد شد.
۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۱۷:۱۱
حجت الاسلام والمسلمین محمدی قائینی: نباید به علم و ثروت مغرور شد حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان گفت: آنچه خداوند به انسان می دهد از جمله مال و ثروت و علم امانت است، به همین سبب نباید نسبت به این نعمت ها مغرور شویم.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۹:۲۵
آیت الله موسوی اصفهانی: سند ۲۰۳۰ زمینه ساز استثمار نظام آموزشی کشور است حوزه/ مدیر حوزه علمیه همدان گفت: آموزش مسائل جنسی به کودکان از سنین پایین، در مراکز آموزشی یکی از مفاد سند ۲۰۳۰ می باشد و دشمنان اسلام از این طریق به دنبال اشاعه بی بند و باری و از بین بردن فرهنگ جهاد و شهادت و استثمار نظام آموزشی کشور هستند.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۰:۱۱
حجت الاسلام رسولی: تبعیت از ولایت فقیه اطاعت امر رسول الله(ص) است مدیر مدرسه علمیه آیت الله دامغانی(ره) همدان با اشاره به اهمیت ولایت پذیری رئیس جمهور و مدیران نظام، تصریح کرد: تبعیت از ولایت فقیه اطاعت امر رسول الله(ص) است.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۴:۳۸
آیت الله موسوی اصفهانی در جمع ائمه جماعات: بصیرت افزایی شرط بقای انقلاب است حوزه/ نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری با بیان این که علما در تمامی حرکت های انقلابی پیش قدم بوده اند، گفت: در مسأله تحریم تنباکو، مشروطه و ملی شدن صنعت نفت علما پیش قدم بودند، البته این حرکت ها همانند انقلاب اسلامی پا برجا نبود و علت آن هم بی بصیرتی مردم آن زمان بود.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۴:۳۲
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی: فرهنگ شهادت طلبی و مهدویت دشمن را زمین گیر کرده است حوزه/ سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: فرهنگ سرخ شهادت طلبی و فرهنگ مهدویت دو رکن اساسی اسلام و مذهب شیعه است که دشمنان را از پای در آورده است.
۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۰۹:۱۵
آیت الله موسوی اصفهانی: علم بدون تهذیب خطرناک است حوزه/ عضو خبرگان رهبری با تاکید بر ضرورت توجه به تهذیب، گفت: اگر به بالاترین مقام علمی هم برسیم، ولی از تهذیب و تزکیه غافل باشیم، موجب ضرر به اسلام و مسلمین می شود.
۱۳۹۶/۲/۲۱ - ۱۷:۲۳
مدیر مدرسه علمیه آیت الله دامغانی(ره) همدان: اخلاص زندگی و عمر را پر ثمر می کند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه آیت الله دامغانی(ره) همدان گفت: اگر اعمال ما به خاطر داشتن اخلاص، برای خدا باشد، زندگی پر ثمر خواهد بود و بهترین نتیایج مطلوب را در دنیا و آخرت  به دست خواهیم آورد.
۱۳۹۶/۲/۲۱ - ۱۶:۳۳
کارشناس سیاسی در جمع طلاب: پایه های سند ۲۰۳۰ بر لیبرالی و غیردینی استوار است حوزه/ کارشناس سیاسی با تاکید بر این که پایه های سند ۲۰۳۰ بر عقیده لیبرالی و غیر دینی قرار داده شده که مغایرت آشکار با دستورات دین مبین اسلام دارد، گفت: دین اسلام برای تمامی مسایل زندگی بشر برنامه الهی دارد و لزومی ندارد که ایران اسلامی زیر بار این سند های ذلت بار برود.
۱۳۹۶/۲/۲۰ - ۱۵:۵۵
حجت الاسلام صالح: ولایت مداری مهمترین ویژگی رئیس جمهور اصلح است حوزه/ حجت الاسلام صالح گفت: مهم ترین و اصلی ترین معیار رئیس جمهور اصلح ولایت پذیری است، چون ولایت اصل و اساس اسلام و کشور است.
۱۳۹۶/۲/۱۹ - ۱۵:۴۲
۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۱۸:۲۹
آیت الله موسوی اصفهانی: جامعه امروز به مبلغان انقلابی و باسواد نیاز دارد مدیر حوزه علمیه همدان، تبلیغ دین را توفیق الهی دانست و با تاکید بر این که جامعه امروزبه مبلغان جوان، انقلابی و با سواد نیاز دارد، گفت: برای مجاهدی که در راه اسلام قدم گذاشته است، ترس و حزن و اندوه معنا دارد.
۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۱۸:۱۸
حجت الاسلام والمسلمین آقا تهرانی: شرکت در انتخابات و انتخاب اصلح بخشی از دیانت ماست حوزه/ عضو هیئت علمی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) با بیان این که دین و سیاست از یکدیگر جدا نیستند، اتصریح کرد: مسأله شرکت در انتخابات، بخشی از دیانت ماست و باید با حضور حداکثری در پای صندوق های رای، مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام بکوبیم.
۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۱۷:۰۶
شرکت طلاب همدانی در طرح های بصیرت افزایی حوزه/ حجت الاسلام حیدری از برگزاری نشست های بصیرتی طلاب در مدرسه علمیه آیت الله آخوند(ره) همدان خبرداد.
۱۳۹۶/۲/۱۵ - ۱۸:۰۵
استاد حوزه علمیه همدان: انتخابات ایران بر منطقه و جهان اسلام تاثیرگذار است حوزه/ حجت الاسلام فلاحی با بیان این که انتخابات ایران بر منطقه و جهان اسلام تاثیرگذار است، گفت: انقلاب اسلامی و بیداری ملت ایران به رهبری امام خمینی(ره) سبب شد تا دست اجانب از مرز و بوم کشور ما و همچنین بخش هایی از منطقه کوتاه شود.
۱۳۹۶/۲/۱۴ - ۱۸:۱۲
کارشناس مشاوره: شیوه های «مدیریت تحصیلی» به طلاب آموزش داده شود حوزه/ کارشناس مشاوره گفت: طلاب علوم دینی باید با عوامل تمرکز در زمان مطالعه و کلاس درس و همچنین موانع این مسأله آشنا شوند و از آن ها دوری کنند.
۱۳۹۶/۲/۱۴ - ۰۸:۵۹
استاد حوزه علمیه همدان: بی بصیرتی و غفلت خواص جامعه اسلامی را نابود می کند حوزه/ حجت الاسلام موسوی اصفهانی گفت: خواب غفلت عده ای که در جامعه موثر بودند، سبب شد که غدیر و سفارش های نبی مکرم اسلام(ص) فراموش شود، برخی ترسیده بودند و عده ای هم با بی بصیرتی و سکوت مسبب اصلی این همه ظلم شدند.
۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۰۸:۵۶
حجت الاسلام حسینی مجد: تکریم عالمان دینی، احترام به انبیای الهی است حوزه/ امام جمعه شهرستان اسدآباد با اشاره به اهمیت احترام به عالمان دینی، گفت: تکریم عالمان دین، احترام به انبیای الهی است، چرا که علما جانشینان پیامبران و انبیاء هستند، و لباس مقدس روحانیت، لباس نبی مکرم اسلام(ص) است.
۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۰۸:۵۶
مدیر حوزه علمیه خواهران همدان: افتخار علما روضه خوانی امام حسین(ع) است حوزه/ حجت الاسلام فاضلیان گفت: بسیاری از علما با مقام های علمی، خود را واعظ و روضه خوان امام حسین(ع) می دانستند و به آن افتخار می کردند.
۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۱۷:۴۲
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس