*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۶ رجب ۱۴۴۰ \ Saturday, March 23, 2019
نماینده ولی فقیه در همدان: مردم ایران چهار برابر میانگین دنیا دارو استفاده می کنند حوزه/ امام جمعه همدان گفت: بر اساس آمار ها متاسفانه کشور ما چهار برابر میانگین دنیا دارو استفاده می کند که این هم ضرر اقتصادی دارد و هم از نظر سلامت نیز مورد تایید نیست.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۰۹:۴۸
امام جمعه همدان: جامعه درگیر فقر فرهنگی است حوزه/ نماینده ولی فقیه در همدان، فقر را دارای ابعاد وسیعی دانست و افزود: امروز جامعه درگیر فقر فرهنگی شدیدی است که ناشی از تحمیل فرهنگ منحط غرب بر کشور است.
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۸:۰۰
گفت‌وگوی خواندنی با روحانی روشندل؛ روحانی نابینایی که ساواک را کلافه کرد/ تالیف ۱۱ عنوان کتاب در عین نابینایی مطلق حوزه/ حجت‌اسلام والمسلمین نظامی همدانی،‌ روحانی روشندلی که در سایه‌سار توکل به خداوند و توسل به ائمه اطهار(ع) مدارج علمی و کمال معنوی را به‌خوبی طی کرده و ده‌ها اثر وزین و ارزشمند را در علوم مختلف به‌خصوص معقولات تألیف و به جامعه علمی عرضه داشته‌ است.
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۵:۴۶
آیت الله طه محمدی : به جز قرآن و اهل بیت(ع) کشتی نجاتی در این جهان وجود ندارد حوزه/ امام جمعه همدان گفت: نام دیگر قرآن، فرقان است به این معنی که بین حق و باطل فرق می گذارد و بدانید که به جز اهل بیت(ع) و قرآن کشتی نجاتی در این جهان وجود ندارد.
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۱:۲۵
آیت الله طه محمدی مطرح کرد: قرآن؛ نصیحت‌گر صادق و مشاور امین است امام جمعه همدان گفت: قرآن سخنگویی است که هیچ گاه دروغ نمی گوید و هر کس با قرآن همنشین شد و آن را درک کرد مطمئنا هدایت می شود.
۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۵:۴۷
استاد حوزه علمیه همدان: همزیستی با «سگ» نماد با فرهنگ بودن نیست حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین محمدی قایینی گفت: متاسفانه امروز فرهنگ بیگانه در زندگی مردم تا حدودی جای گرفته برای مثال عده ای با حیواناتی همچون سگ که نجس است، زندگی می کنند.
۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۲:۴۱
حجت الاسلام والمسلمین طاهری مطرح کرد: «رمضان» تمرینی است برای زمان های دشوار استاد حوزه علمیه همدان گفت: خودداری از خوردن و آشامیدن برای و همچنین پرهیز از گناهان لسانی، سبب افزایش پرهیزگاری می شود و تمرینی است برای زمان های دشواری.
۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۰۹:۳۱
نماینده ولی فقیه در همدان: «ولایت» ریشه و زیر ساخت دین اسلام است حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: اگر ولایت و اعتقاد به آن نباشد نه نماز وجود دارد نه روزه و نه اسلام واقعی، لذا ما آمده ایم تا سرباز قرآن و اهل بیت(ع) باشیم و از آنها پاسداری کنیم.
۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۰۹:۳۱
استاد حوزه علمیه همدان: طلاب در مسیر رشد معنوی افراط و تفریط نکنند حوزه/ برخی طلاب در اوایل طلبگی و قبل از رشد و تکامل در معنویت زیاده روی می کنند و بعد از مدتی از مسایل معنوی زده می شوند. انسان برای رسیدن به تکامل و پیمودن مسیر سعادت باید با استفاده از رهنمودهای استاد اخلاق جلو برود و اگر استاد نداشت، به انجام واجبات و ترک محرمات اکتفا کند تا سعادتمند شود.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۵:۱۱
استاد حوزه علمیه قم تبیین کرد: مراحل شکرگزاری حوزه/ استاد حوزه علمیه قم گفت: شکر دارای سه مرحله است، نخست شناختن خدای تعالی، دوم شناختن نعمت و سوم مصرف نعمت در جایگاه اصلی اش، قعطا با انجام این سه مرحله انسان به جایگاه عالی شکر خواهد رسید.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۲:۳۱
حجت الاسلام والمسلمین محمدی قایینی: بی عدالتی درسازمان های حقوق بشری بی داد می کند استاد سطح عالی حوزه علمیه همدان گفت: سازمان به اصطلاح حقوق بشر برای حقوق حیوانات قانون گذاری کرده اما برای انسان ها و کودکان مظلوم هیچ برنامه ای ندارند، مسئله فلسطین و یمن بزرگترین دلیل بر این مدعی است.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۲:۰۳
امام جمعه همدان: ترامپ نظم جهان بشری را به هم ریخته است حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: امروز ترامپ تربیت شده مکتب غرب است و می بینیم که چه فجایعی در جهان به بار آورده است و با کارهایش نظم جامعه بشری را از بین برده است.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۱:۳۰
استاد حوزه علمیه همدان مطرح کرد: مراحل و شرایط استجابت دعا حجت الاسلام و المسلمین طاهری خاطرنشان ساخت: امروز در دنیا می بینیم که پارتی بازی ها و کنار گذاشتن قوانین برای مسئولان چه آسیبی به بدنه اجتماع زده است اما خدای تعالی همه نظام خلقتش بر سر اصول است.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۰:۱۸
مدیر مدرسه علمیه آیت الله آخوند(ره) تشریح کرد؛ برنامه های مدرسه آیت الله آخوند(ره) همدان در ماه ضیافت الهی حوزه/ حجت الاسلام خزایی گفت: عموم مردم همه روزه می توانند در برنامه ها و کار گاه های تفسیر نهج البلاغه آیت الله طه محمدی، امام جمعه همدان، تفسیر قرآن کریم حجت الاسلام والمسلمین خزائلی استاد حوزه علمیه قم و سبک زندگی اسلامی حجت الاسلام و المسلمین محمدی قایینی شرکت کنند.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۰:۱۸
انتقاد نماینده ولی فقیه در استان همدان از عملکرد کشورهای عربی در برابر اسرائیل حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: امروز جامعه عرب با همه امکانات و سرمایه ای که دارند در برابر اسرائیل ذلیلند، ولی ملت ایران با اتکا به قران و اهل بیت(ع) در برابر زیاده خواهی های آمریکا و اروپایی ایستاده است و روز به روز هم ما قوی تر شده و شاهد ضعف دشمن هستیم.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۰۹:۵۷
نماینده ولی فقیه در همدان: انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس اوج دشمنی با اسلام و مسلمین است امام جمعه همدان، انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس را اوج کینه توزی و دشمنی علیه اسلام و مسلمین دانست و گفت: دشمنان فکر می کنند با این کار جبهه مقاومت و جبهه حق را شکست خواهند داد، در حالی که این طور نیست.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۰:۰۶
مدیر حوزه علمیه همدان: مشکلات دنیوی نباید در تبلیغ طلاب اثر بگذارد حوزه/ آیت الله موسوی اصفهانی گفت: طلاب نباید از اهمیت و ضرورت کار تبلیغی غافل شوند و مشکلاتی همچون مسایل مادی سبب ضعف در کار های آنها شود.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۶:۲۰
مدیر کل امور مجلس تبلیغات اسلامی: مسئولیت پذیری مهم ترین رکن تبلیغ به شمار می رود حوزه/ حجت الاسلام دارابی گفت: عده ای از روحانیان وظیفه شناس در مناطق تبلیغی خود سبب اشتغال زایی شده و در امر تحقق اقتصاد مقاومتی فعالیتی های ارزنده ای داشته اند و یا این که برای مشکلات آموزشی در منطقه برنامه ریزی های منظمی داشته اند.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۵:۳۶
آیت الله طه محمدی: روش های قدیمی در تبلیغ دین کار ساز نیست حوزه/ امام جمعه همدان گفت: روحانیان باید مطابق نیاز روز جامعه برای مردم سخنرانی کنند زیرا سطح سواد مردم امروز تغییر کرده است.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۵:۲۷
نماینده ولی فقیه در استان همدان: وضعیت اقتصادی فعلی زیبنده ملت با استعداد ایران نیست حوزه/ امام جمعه همدان گفت: چرا باید سفره دیگران را رنگی کنیم در حالی که در داخل کشور هزاران جوان تحصیل کرده و بیکار داریم.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۰۷:۲۹
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس