*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ \ الجمعة ١ المحرّم ١٤٣٩ \ Friday, September 22, 2017
۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۱۵:۴۳
مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه همدان خبر داد: ارائه ۵۴ خدمت به خانواده های حوزویان حجت الاسلام مظاهری گفت: با توجه به آمارهای موجود، مرکز خدمات حوزه های علمیه ۵۴ خدمت شاخص را به خانواده های طلاب و روحانیون سراسر کشور ارائه می دهد.
۱۳۹۶/۲/۹ - ۰۸:۵۵
کارشناس اداره مهارت افزایی مرکز خدمات حوزه: خانواده های حوزویان آموزش های فنی و حرفه ای را فرا می گیرند  کارشناس اداره مهارت افزایی مرکز خدمات حوزه های علمیه گفت: طبق برنامه سازمانی جدید که از طرف دفتر رهبر معظم انقلاب به مرکز خدمات حوزه های علمیه ابلاغ شد معاونت فرهنگی و رفاهی به معاونت خانواده و امور فرهنگی تغییر پیدا کرد.
۱۳۹۶/۲/۹ - ۰۸:۴۵
مدیر گروه تبلیغی هنری علمدار مطرح کرد: هزینه ۷۰ هزار یورویی یک بازی کامپیوتری و اهدای رایگان به کودکان ایرانی!! حوزه/ مدیر گروه تبلیغی هنری علمدار با اشاره به بازی «جنگ پرندگان» گفت: هفتاد هزار یورو برای بازی «جنگ پرندگان» هزینه شد، اما به رایگان در اختیار فرزندان و کودکان ما قرار گرفت. در این بازی مخاطب به نقشه ایران، برج میلاد و مقدسات اسلامی حمله می کند.
۱۳۹۶/۲/۹ - ۰۸:۲۷
مدیرکل تبلیغات اسلامی همدان: روحانیت تکلیف مدارانه عمل می کند حوزه/ حجت الاسلام دشتکی با اشاره به این که روحانیت تکلیف مدارانه عمل می کند، گفت: با توجه به تهاجم فرهنگی دشمنان اسلام که دامن گیر کشور و جوانان این مرز بوم شده است، باید ما فعالیت های خود را در عرصه فرهنگ دینی افزایش دهیم.
۱۳۹۶/۲/۸ - ۱۸:۱۲
آیت الله موسوی اصفهانی: فعالیت های حوزه فرهنگ دینی کافی نیست/ کار جهادی نیاز به همکاری جهادی دارد حوزه/ مدیر حوزه علمیه همدان گفت: ما مدیون شهدای انقلاب و شهدای هشت سال دفاع مقدس هستیم، آنها در روز قیامت از ما می پرسند که برای دین چه کرده اید، ما جان خودمان را در این راه دادیم و شما در امنیت برای دین و فرهنگ چه کردید.
۱۳۹۶/۲/۸ - ۱۸:۰۴
حجت الاسلام قاضی خانی؛ نبود خانه عالم در روستاها از عمده مشکلات روستاهای فاقد روحانی است حجت الاسلام قاضی خانی گفت: با توجه به فعالیت جهادی مبلغان و نیروی جوان و انقلابی حوزه، دیگر دستگاه های مجری در امر تبلیغ باید امکانات اردوهای جهادی مبلغان استان را به نحو احسن فراهم آورند.
۱۳۹۶/۲/۸ - ۱۷:۵۱
۱۳۹۶/۲/۷ - ۱۸:۱۷
آیت الله فاضلیان: طلاب الگوی مردم باشند حوزه/ امام جمعه سابق ملایر گفت: با بیان اینکه مردم از روحانیت الگو برداری می کنند، گفت: مردم از طلاب و روحانیون انتظار دارند که الگوی آنها الگو باشند
۱۳۹۶/۲/۷ - ۱۸:۱۴
آیت الله طه محمدی: جوانان به دنبال پشت میز نشینی نباشند حوزه/ امام جمعه همدان گفت: بسیاری از افراد از تن دادن به برخی کارها سر باز می زنند و دانشگاه های ما در این زمینه خطای بزرگی می کنند و هر کسی که مدرک دارد، نباید پشت میز نشین باشد.
۱۳۹۶/۲/۷ - ۱۸:۰۸
کارشناس علوم دینی : لباس مقدس روحانیت لباس تعهد به دین مبین اسلام است حجت الاسلام موسیوند تصریح کرد: لباس مقدس روحانیت خدمت به دین الهی و ادامه راه انبیاء است و خدمت به دین الهی توفیق می خواهد چه بسا که افرادی با استعداد وارد حوزه های علمیه شده اند ولی توفیق خدمت در راه الهی را نداشتند.
۱۳۹۶/۲/۷ - ۱۷:۰۳
کارشناس علوم دینی : شعار جدایی دین از سیاست، حرف دشمن است حوزه/ حجت الاسلام گرجی با اشاره به قیام امام حسین(ع) گفت: اگر ما بخواهیم هدف سیاسی را از قیام و نهضت حسینی بگیریم، دیگر محتوایی در این نهضت پیدا نخواهیم کرد.
۱۳۹۶/۲/۷ - ۱۷:۰۳
آیت الله موسوی اصفهانی: انتخاب رئیس جمهور اصلح و انقلابی به معنای جهاد با دشمنان است حوزه/ مدیر حوزه علمیه همدان با تاکید بر ضرورت انتخاب اصلح، گفت: همان خدایی که امر فرموده در دل شب عبادت کنیم، به ما امر می کند که با کفار و منافقان بجنگیم و در حال حاضر جهاد با دشمنان خدا و کشور، انتخاب فردی اصلح برای ریاست جمهوری ایران اسلامی است.
۱۳۹۶/۲/۶ - ۱۹:۲۹
کارشناس تربیتی بررسی کرد: سه سبک فرزندپروری در خانواده ها حوزه/ اگر خانواده ای بخواهد به فرزند خود سخت بگیرد و از او بیش از حد توان درخواست و توقع داشته و او را با هم سن و سالش مقایسه کند، سبب افسرده شدن فرزند می شود.
۱۳۹۶/۲/۶ - ۱۵:۰۷
استاد حوزه علمیه همدان: مسئولان خود را از مردم بدانند، نه رئیس و صاحب منصب حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین محمدی قایینی با بیان اینکه مسئولان باید همانند پیامبر(ص) با مردم رفتار کنند، گفت: مسئولین خود را از مردم بدانند، نه رئیس و صاحب منصب.
۱۳۹۶/۲/۵ - ۱۲:۳۹
کارشناس دینی : مردم بصیرت انقلابی را در مکتب امام کاظم(ع) فرا بگیرند حوزه/ حجت الاسلام گنجعلی گفت: امام کاظم(ع) در مقابل فرعون زمان، هارون الرشید ملعون از دین مبین اسلام و مبانی فکری شیعه دفاعی با بصیرت داشته و راه را بر افرادی که شبهه افکنی می کردند، بسته بودند.
۱۳۹۶/۲/۳ - ۰۹:۲۳
حجت الاسلام حمزه پور: حوزه کانون جهت دهی به نظام اسلامی است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه شهرستان قروه با بیان اینکه حوزه به عنوان اتاق فکر نظام، می تواند نقش مهمی در پیشبرد اهداف انقلاب داشته باشد، گفت: انقلاب ما انقلاب اسلامی است و باید با خطوط و اصول اسلامی اداره شود و بهترین منبع و کانون برای این خط دهی حوزه است.
۱۳۹۶/۲/۱ - ۰۱:۴۵
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۸:۱۵
استاد اخلاق حوزه علمیه همدان: دل بستن به زرق و برق دنیا خسران است استاد اخلاق حوزه علمیه همدان با اشاره به موانع راه الهی گفت: موانع سعادت انسان در دنیا به وفور پیدا می شود و زرق و برق های دنیا سبب غلفت انسان ها می شود.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۶:۳۴
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس