*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ \ الجمعة ٥ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Friday, November 24, 2017
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی: ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی راه مقابله با آمریکا است حوزه/ حاجی بابایی گفت: دولت اوباما با دولت ترامپ هیچ فرقی نداشته و آمریکا همیشه به دنبال دشمنی با ایران بوده است، سیاست های دشمنانه آمریکا با تغییر افراد عوض شدنی نیست.
۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۵:۱۳
بسیج طلاب و روحانیون همدان: برجام حجت را بر ما تمام کرد حوزه/ برجام با تمام نداشته ها و زیان هایش بار دیگر بر ما حجت را تمام کرده و آموخت راهی که ملت در پیش گرفته است، نه تنها راهی درست، بلکه تنها راه درست بوده است و این راه ادامه خواهد داشت.
۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۰:۲۱
امام جمعه اسد آباد: راه های نفوذ آمریکا مسدود شود امام جمعه اسد آباد عصبانیت دشمنان اسلام را ناشی از شکست های پی در پی آنها در منطقه دانست و گفت: آمریکا به دنبال نا امنی در منطقه بود اما به برکت خون شهدای مدافع حرم مانند سردار همدانی ها و شهید حججی ها و با فرماندهی سردار قاسم سلیمانی که از افتخارات سپاه و اسلام هستند نتوانست به مقصود خود برسد.
۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۰۹:۵۸
استاد حوزه علمیه همدان: سردار همدانی ها سوریه را نجات دادند روحانی مدافع حرم حضرت زینب(س) گفت: به نظر من روحانیان و مبلغان در مرحله نخست به تبلیغ در درون کشور بپردازند، مگر کسانی که به مجلس حمله کردند، داخلی نبودند، وظیفه طلاب و مبلغان این است که جلوی تفرقه ها و فرقه های انحرافی بایستند.
۱۳۹۶/۸/۱۱ - ۲۰:۱۳
عقاید فرقه ضاله وهابیت نقد شد حوزه/ حجت الاسلام حسین پور گفت: به نظر وهابیت مسلمانان به خصوص شیعیان مشرک هستند و به همین سبب به مسلمانان حمله می کنند و در مورد مسیحیان و یهودیان این عقیده را دارند که قرآن دستوری در مورد اهل کتاب غیر از جزیه گرفتن از آنها نداده است.
۱۳۹۶/۸/۱۱ - ۱۵:۵۰
حجت الاسلام والمسلمین نبوی: ملاک در تبلیغ اصلاح جامعه است معاون تبلیغ و امورفرهنگی حوزه های علمیه کشور گفت: امروز مدارس امین در تهران با استقبال مواجه شده است و توانسته موج ایجاد کند و امروز برخی افراد در راه تبلیغ نوین و مدارس سفیران هدایت سنگ اندازی می کنند.
۱۳۹۶/۸/۱۱ - ۰۹:۴۸
مدیرکل بهداشت و سلامت مرکز خدمات حوزه های علمیه مطرح کرد: ضرورت نهادینه شدن بهداشت عمومی در جامعه حوزه/ دکتر یوسفی فرد گفت: در حال حاضر مرکز خدمات حوزه های علمیه به چهار گروه طلاب برادر ایرانی، طلاب خواهر ایرانی، طلاب خارجی جامعه المصطفی و برادران اهل سنت خدمات ارائه می کند.
۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۵:۴۱
حجت الاسلام ثابتی: نهادینه کردن سبک زندگی اسلامی تنها راه ترویج بهداشت عمومی است حوزه/ نماینده ولی فقیه در سازمان هلال احمر استان همدان گفت: بهداشت مقوله ای است که شامل تمامی امراض جسمی و روحی می شود، ما طلاب و روحانیان باید در راستای ارتقای سطح کیفی بهداشت جامعه کوشا باشیم.
۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۵:۳۹
آیت الله موسوی اصفهانی: دین الهی با سختی های فراوانی به دست ما رسیده/ تبلیغ دین لیاقت می خواهد حوزه/ آیت الله موسوی اصفهانی گفت: دین الهی با سختی های فراوانی به دست ما رسیده است، علما و روحانیون در زمان حکومت رضا شاه ملعون شرایط سختی را می گذراندند.
۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۲:۰۸
حجت الاسلام و المسلمین نبوی: مبلغان در تبلیغ خود از علوم روز استفاده کنند حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین نبوی گفت: امروز مهم ترین وظیفه طلاب و مبلغان پاسخ گویی به شبهات موجود در جامعه است، مبلغ نمونه فردی است که پاسخ گوی نیاز جامعه و شبهات روز باشد.
۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۲:۰۶
مدیر کل هماهنگی و پشتیبانی اعزام معاونت تبلیغ حوزه ‌های علمیه: مبلغان آرامش را به جامعه هدیه می کنند حجت الاسلام غفاری گفت: مبلغان از تبلیغ چهره به چهره غافل نشوند، در میان مردم حاضر شوند، نبی مکرم اسلام(ص) نیز مردم را با رابطه چهره به چهره به مسجد و نماز دعوت می کرد.
۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۲:۰۳
مدیر کل هماهنگی و پشتیبانی اعزام معاونت تبلیغ حوزه های علمیه: ۳۳۶۰ نقطه از روستاهای کشور در قالب طرح هجرت پوشش داده شده است حجت الاسلام غفاری گفت: امروزه با گسترده تر شدن ابزار های ارتباطی وظیفه ما نسبت به اجرای فعالیت های تبلیغی سنگین تر شده و باید با اتخاذ روش های جدید و مناسب، در راستای ابلاغ معارف دینی تلاش کنیم.
۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۱:۰۴
حجت الاسلام زارعی : راهپیمایی اربعین مقدمه ساز ظهورمنجی است مسئول حوزه ریاست حوزه علمیه همدان گفت: کربلا میعاد گاه رهروان حسینی و بهترین مکان برای ابراز هم بستگی جهت مبارزه با استکبار جهانی است، راهپیمایی جهانی اربعین حسینی زنگ خطر جدی برای دشمنان اسلام و مقدمه ساز ظهور منجی عالم بشریت است. 
۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۵:۰۷
استاد حوزه علمیه نهاوند: آمریکا در صدد تضعیف قدرت منطقه ای ایران است حوزه/ حجت الاسلام کشکولی گفت: مسؤولین باید حرکت ها و برنامه های دشمن را مرتب رصد کرده، تا بتوانند مواضعی متناسب با آن ها اتخاذ کرده تا مانع انجام تصمیم های منفعت طلبانه آن ها شوند.
۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۴:۲۹
حجت الاسلام حسینی مجد: هدف هجمه های آمریکا علیه ایران ایجاد شکاف در جامعه است امام جمعه اسدآباد هدف سخنان ترامپ را ایجاد شکاف در نظام دانست و گفت: بعد از یاوه گویی های ترامپ تمام دستگاه های جمهوری اسلامی در یک جمله همه با هم متعهد شدند و آن هم حمایت از سپاه و اسلام بود و این مصداق "عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد"، است.
۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۴:۲۸
آیت الله طه محمدی: مردم باید حضور ناظران نتایج تعزیرات در بازار را احساس کنند نماینده ولی فقیه در استان همدان طبع انسان را حریص دانست و گفت: بشر برای رسیدن به لذت دنیوی از هیچ خیانتی فرو گذار نمی کند و این وظیفه شما است که اینقدر قوی باشید که جلوی ارتکاب جرم را بگیرید.
۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۲:۲۲
امام جمعه ملایر: تحول در علوم انسانی نیاز مند تولید محتوا در حوزه های علمیه است حوزه/ امام جمعه ملایر گفت: اگر بخواهیم در علوم انسانی تحول ایجاد کنیم باید حوزه های علمیه محتوای لازم را تامین کنند و مفاهیم و موضوعات فقه و فلسفه را مصداق شناسی و به آنها عینیت ببخشیم .
۱۳۹۶/۸/۶ - ۰۷:۳۵
حجت الاسلام حیدری کاشانی مطرح کرد: سه ویژگی شاخص مومن حوزه/ استاد حوزه علمیه قم با اشاره به ویژگی مومنان، گفت: مومنان در زندگی خود دارای سه خصلت هستند؛ نخست سبقت در کار خیر، دوم دعا محوری، سوم اخلاص.
۱۳۹۶/۸/۵ - ۱۳:۲۳
حجت الاسلام والمسلمین عابدی: مطالعه و کار خیر غذای روح انسان ها است حوزه/ استاد حوزه علمیه قم با بیان این که فردی که به طرف دنیا برود از آخرت و رستگاری جدا می شود، ابراز داشت: کسی که در دنیا به فکر مال اندوزی است، ضرر خواهد کرد، ولی آن کسی که به فکر ثواب است، رستگار می شود.
۱۳۹۶/۸/۵ - ۱۳:۱۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس