*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۶ رجب ۱۴۴۰ \ Saturday, March 23, 2019
استاد حوزه علمیه همدان مطرح کرد: افزایش ۴۰۰ درصدی قیمت برخی اجناس/ مسئولان چاره ای بیاندیشند استاد حوزه علمیه همدان گفت: متاسفانه شاهد افزایش ۴۰۰ درصدی قیمت برخی اجناس هستیم، در صورتی که طبق نظر کارشناسان اقتصادی و انقلابی ما تنها ۲۰ درصد از این افزایش قیمت ها مربوط به تحریم است، لذا همه مشکلات مربوط به آمریکا نیست.
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۶:۰۳
امام جمعه سامن: بر افزایش هر روزه قیمت ها نظارت نمی شود حوزه/ امام جمعه سامن با تاکید بر اینکه بر افزایش هر روزه قیمت ها نظارت نمی شود، گفت : باید با دروغ و فساد در کشور مبارزه کرد و ریشه های آن را از بین برد و این وظیفه همه است که در این راه کشور را یاری کنند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۰۹:۰۴
امام جمعه ملایر: فتنه اقتصادی پیچیده تر از فتنه ۸۸ است حوزه/ حجت الاسلام برقراری گفت: فتنه ای که امروز دشمن آن را طرح ریزی کرده است به مراتب پیچیده تر از فتنه ۸۸ است، چرا که در کنار مسائل اقتصادی، مسائل سیاسی و فرهنگی را هم نشانه گرفته اند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۶:۱۹
آیت الله طه محمدی مطرح کرد: راهکار حسینی شدن کودکان حوزه/ امام جمعه همدان گفت: بسیار عالی است در بدو تولد قبل از آن که بچه شروع به خوردن شیر کند، مقداری از تربت امام حسین(ع) را در دهان او قرار دهیم و اگر این کار را انجام دادیم، بدانیم که تا حسینی خواهد بود.
۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۰۱:۱۳
رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی همدان: برخورد حکیمانه با مردم به ماموران ناجا آموزش داده می شود حوزه/ رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی نیروی استان همدان گفت: علیرغم وجود مشکلات زیاد و مشغله های مردم که گاهی برخورد های نازیبایی با نیروهای خدمتگزار ناجا صورت می گیرد اما ماموران ما با سعه صدر خود و برخوردی که در شان نظام اسلامی است با مردم رفتار می کنند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۰۱:۰۷
مشاور امور فرهنگی مدیرکل تامین اجتماعی همدان: اگر ۹ دی نبود ماجرای سقیفه تکرار می شد مشاور امور فرهنگی مدیرکل تامین اجتماعی استان همدان گفت: اگر ۹ دی نبود یک بار دیگر مسیر اسلام و شیعه به بی راه می رفت، اما مردم ایران اسلامی با اگاهی فراوان و عشق و علاقه خود نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی نگذاشتند که انقلاب از مسیر خود منحرف شود.
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۷:۰۱
حجت الاسلام امیدی تاکید کرد: حضور روحانیون در جامعه پررنگتر شود حوزه/ امام جمعه جوکار گفت: روحانیت با برقراری ارتباط قوی با جوانان و دانشجویان می توان گام مهمی برای ایجاد وحدت بین خوزه و دانشگاه بردارند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۵:۵۷
استاد حوزه علمیه همدان: نباید کاستی ها را به پای دین، نظام و رهبری گذاشت حوزه/ حجت الاسلام شهبازی گفت: نباید کاستی ها را به پای دین، نظام و رهبری گذاشت، چرا که برخی از مدیران اجرایی به دنبال منافع شخصی خود هستند و این کم کاری به نظام مربوط نیست.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۰۹:۳۵
استاد حوزه علمیه همدان: اگر حماسه ۹ دی خلق نمی شد، معلوم نبود چه بر سر مملکت می آمد حوزه/ حجت الاسلام فرخی گفت: اگر حماسه ۹ دی ماه خلق نمی شد، معلوم نبود که چه اتفاقات خطرناکی به وقوع می پیوست.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۰۹:۳۵
استاد حوزه علمیه همدان: روحانیت نیروی محرّک حضور مردم در حماسه ۹ دی بود حوزه/ حجت الاسلام مشتاقی گفت: روحانیت نه تنها نیروی محرک حماسه ۹ دی بود، بلکه به عنوان پیش قدم و علمدار این حماسه نیز حضور داشت و در مباحث بصیرت دهی و بصیرت افزایی مهم ترین نقش را عهده دار بود.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۰۸:۲۹
در مدرسه امیرالمومنین(ع) فامنین تاکید شد: مسئولان قدر این مردم وفادار را بدانند حوزه/ حجت الاسلام بهبودی با تاکید بر این که باید قدر این مردم را دانست، تصریح کرد: اگر در روز ۹ دی مردم به صحنه نمی آمدند و آتش فتنه را خاموش نمی کردند، پیروزی برای استکبار تلقی می شد و از آن به عدم همراهی مردم با نظام یاد می کردند.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۰۸:۲۹
استاد حوزه علمیه همدان: ابعاد فتنه۸۸ و حماسه ۹ دی برای نسل نوجوان و جوان تبیین شود حوزه/ حجت الاسلام محمدی نسب بر ضرورت تبیین ابعاد فتنه۸۸ و حماسه ۹ دی برای نسل نوجوان و جوان تاکید کرد و گفت: هدف دشمن تخریب ذهن جوانان و آسیب رساندن به آن ها است، لذا نباید از این قشر مهم چشم پوشی کرد و با آگاه سازی و افزایش بصیرت از تکرار چنین حوادثی ممانعت ورزیم.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۰۷:۱۰
آیت الله موسوی اصفهانی در گفتگو با خبرگزاری «حوزه» ۹ دی زمان نمایش بصیرت ملت انقلابی است/ در فتنه ۸۸ براندازی نظام در دستور بود حوزه/ نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری، بصیرت افزایی را نیاز کشور دانست و گفت: دائما باید مراقب باشیم تا دشمنان انقلاب ما را از مسیر اصلی خارج نکنند و با بزرگداشت امثال ۹ دی ها بصیرت خود را به رخ جهانیان بکشانیم.
۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۰۲:۲۵
در در نشست ائمه جمعه همدان با استاندار مطرح شد: عده ای در کشور هیزم بیار آتش اختلافات اند/ وحدت ملی تنها راه عبور از مشکلات است حوزه/ آیت الله طه محمدی بر لزوم وحدت در جامعه تاکید کرد و گفت: بعضی از افراد تا سر نخی از اختلاف را می بینند به جای آن که آن را از بین ببرند، سریعا هیزم می آورند و آتش اختلاف را شعله ور تر می کنند.
۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۱۸:۱۶
آیت الله طه محمدی: استفاده از مهرهای کثیف در نماز خانه ها ناراحت کننده است حوزه/ امام جمعه همدان، استفاده از مهر شخصی در نماز را کار پسندیده ای دانست و گفت: یکی از مواردی که بنده در مساجد از دیدن آن ناراحت می شوم، استفاده از مهرهای کثیف در نمازخانه ها می باشد.
۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۱۵:۵۱
استاد حوزه علمیه همدان: تعامل حوزه و دانشگاه گام مهمی در رسیدن به اهداف انقلاب است حوزه/ حجت الاسلام مختاری با بیان این که ایجاد ارتباط مستقیم بین حوزه و دانشگاه نیاز امروز جامعه است، تاکید کرد: ایجاد همگرایی بین حوزه و دانشگاه گام مهمی در رسیدن به اهداف عالی انقلاب اسلامی خواهد بود.
۱۳۹۷/۱۰/۳ - ۱۵:۱۸
استاد حوزه علمیه همدان: حوزه و دانشگاه در طول سال جلسات هم فکری و هم اندیشی برگزار کنند حوزه/ حجت الاسلام رسولی گفت: با استفاده از جلسات هم اندیشی و کارگاه های مختلف در طول سال با حضور اساتید دانشگاه و حوزه می توان فاصله ایجاد شده را کم کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۱۰:۰۷
رئیس دانشگاه بوعلی سینا خبرداد: امضای تفاهم نامه بین حوزه علمیه همدان و دانشگاه بوعلی سینا حوزه/ دکتر محمدی فر از امضای تفاهم‌نامه‌ بین حوزه علمیه همدان و دانشگاه بوعلی ‌سینا خبر داد و گفت: بر اساس این تفاهم ‌نامه نشست‌های دوره‌ای بر اساس برنامه‌ های از پیش تعیین‌ شده در راستای بسترسازی و فراهم شدن زمینه‌های مورد نیاز از طریق همکاری‌ های آتی انجام برگزار شد.
۱۳۹۷/۹/۳۰ - ۲۰:۳۰
آیت الله موسوی اصفهانی: اتاق فکر مشترک حوزه و دانشگاه تشکیل شود حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان همدان خواستار تشکیل اتاق فکر مشترک حوزه و دانشگاه و تحقق عملی وحدت این دو مرکز علمی شد.
۱۳۹۷/۹/۳۰ - ۲۰:۲۵
آیت الله طه محمدی در یادواره شهدای روحانی: شهدا را به فراموشی نسپاریم/ به خانواده های شهدا رسیدگی شود حوزه/ نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به جایگاه شهدای روحانیت، گفت: متاسفانه در این مدت از این شهدا غافل بوده ایم و باید بیشتر از این عزیزان یاد کنیم.
۱۳۹۷/۹/۲۹ - ۲۳:۴۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس