*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ \ الاثنين ٥ جمادى الأولى ١٤٣٩ \ Monday, January 22, 2018
استاد حوزه علمیه همدان: مردمی بودن رمز ماندگاری آیت الله آقا نجفی همدانی در دلهاست حجت الاسلام ثروتی با تاکید بر این که عالم دین همانند خورشید است و نوری است که سبب می شود دیگران راه را گم نکنند، گفت: شخصیت آیت‌الله آقا نجفی همدانی به این دلیل در ذهن‌ ها ماندگار شد که با وجود مقامات عالیه علمی و عرفانی، همواره در کنار مردم به ویژه جوانان حضور داشت.
۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۱۱:۰۵
مسؤول نهاد رهبری در دانشگاه فرهنگیان همدان: فضای مجازی فرصتی برای طلاب امروزی است حجت الاسلام سبحانی با اشاره به فواید تبلیغ مجازی گفت: فضای مجازی از سویی فراگیر و از سوی دیگر با دسترسی سریع تبدیل به فرصت مناسبی برای طلاب امروزی شده است
۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۰۲:۳۵
در کارگاه دانش افزایی «نحوه تربیت نوجوان» بررسی شد: شیوه‌های صحیح تربیتی در دوره نوجوانی حوزه/ حجت‌الاسلام آقاجانی گفت: استادان و مربیان نباید نوجوانان را با دوران نوجوانی خود یا نوجوانان دیگر مقایسه کنند، زیرا هر فرد دارای ویژگی‌های اخلاقی متفاوتی است و روش مقایسه‌ای، جزو روش‌های غلط تربیتی به‌شمار می‌رود.
۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۱۸:۲۶
خاطره مدیر حوزه علمیه همدان از آیت‌الله آقا نجفی همدانی / رمز موفقیت مراجع حوزه/ مدیر حوزه علمیه همدان گفت: آیت‌الله نجفی همدانی در پاسخ به این پرسش که شما رمز موفقیت مراجع بزرگ را در چه می‌بینید؟ گفتند «یک مسائل و رموزی وجود دارد که یکی از آنها پشتکار است».
۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۱۳:۲۹
آیت‌الله موسوی‌ اصفهانی: رهبر انقلاب مصداق بارز فقیه مجاهد نگاهبان دین است/ سپاه در تمامی عرصه‌ها موفق عمل کرده است حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه، رهبر معظم انقلاب را مصداق بارز فقیه مجاهد نگاهبان دین دانست و گفت: سپاه پاسداران با تبعیت از ولایت فقیه، در تمامی عرصه‌ها موفق عمل کرده است.
۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۱۷:۲۰
اهم فعالیت های تهذیبی حوزه علمیه همدان معاون تهذیب حوزه علمیه همدان گفت: مشاوره یکی از مسایل مهم در تربیت طلاب به شمار می رود به همین سبب معاون تهذیب حوزه علمیه همدان قصد راه اندازی دفتر مشاوره در مدیریت استان را دارد.
۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۱۳:۴۶
امام جمعه همدان:قهرمان بودن در میدان اخلاق مهم است آیت الله طه محمدی با بیان این مطلب که بشر امروز دچار چالش های فراوان است، تصریح کرد: در عصر امروز، قهرمان بودن در زمینه اخلاق مهم است و باید معیار قرار گیرد و تربیت یک استاد مانند شهید مطهری، به هزاران متخصص غیر متعهد می ارزد.
۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۱۳:۳۱
روزهای ۶ و ۷ دی ماه؛ کنگره ملی آیت الله آقا نجفی همدانی در همدان برگزار می شود حوزه/کنگره ملی آیت الله آقا نجغی همدانی، روزهای ۶ و ۷ دی ماه ۹۶ در همدان برگزار می شود.
۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۱۲:۵۱
تشکیل هسته های پژوهشی در مدرسه الزهر(س) همدان حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه الزهرا(س) همدان از تشکیل هسته های پژوهشی در این مدرسه خبر داد.
۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۰۸:۴۰
مدیر حوزه علمیه همدان: آیت الله حائری شیرازی پاسدار حریم ولایت بود حوزه/ آیت الله موسوی اصفهانی گفت: آیت الله حائری شیرازی تمام عمر با برکت خود را صرف تبلیغ دین الهی و بصرت افزایی در جامعه و دفاع از جایگاه ولایت فقیه کرده است.
۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۰۸:۱۲
معاون آموزش مدرسه علمیه آیت الله بهاری شهر بهار: مؤلفه‌های انقلابی‌گری در حوزه‌های علمیه تدریس شود حوزه/ حجت الاسلام رستگار گفت: پذیرش طلاب انقلابی و آموزش انقلابی‌گری در حوزه‌های علمیه از شاخصه حوزه انقلابی به شمار می رود، به همین سبب استادان حوزه باید توجه ویژه‌ای به مؤلفه‌های حوزه انقلابی داشته باشند.
۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۸:۲۸
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان همدان: فضای مجازی فرصت مناسب انتقال مفاهیم دینی است حجت الاسلام دشتکی گفت: آموزش تبلیغ مجازی باید محور مباحث آموزشی حوزه های علمیه واقع شود، زیرا که این فضا فرصت مناسبی برای انتقال مفاهیم دینی به شمار می رود.
۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۶:۲۸
مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه صنعتی همدان: حوزه های علمیه پژوهش در مسائل اقتصادی و حاکمیتی را مورد توجه قرار دهند حوزه/ مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه صنعتی همدان با اشاره به بروز رسانی پژوهش ها در حوزه های علمیه گفت: حوزه های علمیه باید پژوهش در مسائل اقتصادی و حاکمیتی را مورد توجه قرار دهند.
۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۶:۲۷
نماینده ولی فقیه در همدان: عرفان، اخلاق، علم و عمل سر لوحه زندگی آیت الله حائری بود حوزه/ امام جمعه همدان تصریح کرد: آیت الله محی الدین حائری شیرازی در طول عمر شریفش همواره عرفان و اخلاق و علم و عمل سر لوحه امور زندگانیش بود و ما استاد بزرگی را از دست دادیم.
۱۳۹۶/۱۰/۱ - ۲۰:۲۷
مدیر گروه فرهنگی تبلیغی سراج: برخی با اغراض سیاسی بیانات رهبری را سلیقه‌ای تفسیر می‌کنند حجت الاسلام نقوی گفت: متأسفانه برخی افراد به دلیل اغراض سیاسی و سلیقه شخصی، بیانات مقام معظم رهبری را در جهت منافع خود تفسیر می کنند. این تفاسیر در حالی اتفاق می افتد که رهبر معظم انقلاب، بارها به انقلابی بودن و صادقانه و صریح سخن گفتن خودشان اشاره کرده اند.
۱۳۹۶/۱۰/۱ - ۱۷:۰۵
آیت‌الله موسوی اصفهانی: شهید خوش‌لفظ از جبهه فرهنگی غافل نشد حوزه/ مدیر حوزه علمیه همدان تصریح کرد: شهید علی خوش‌لفظ با وجود دردها و آلام ناشی از جراحات دوران دفاع مقدس از یاد ارزش‌ها و رزمندگان آن دوران پر افتخار و جبهه فرهنگی غافل نشد.
۱۳۹۶/۱۰/۱ - ۰۰:۱۰
استاد اخلاق حوزه علمیه همدان تبیین کرد: راه رسیدن به معرفت الهی حوزه/ استاد اخلاق حوزه علمیه همدان با اشاره به ضرورت حقیقت جویی، گفت: انسان به واسطه تفکر می تواند به معرفت الهی برسد و از حقایق عالم آگاه شود.
۱۳۹۶/۹/۳۰ - ۱۶:۱۸
عضو هیئت رئیسه مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه: شهدا در آسمان تنهایی به دیدار خدا شتافتند / شهید "خوش لفظ" دِین خود را به دفاع مقدس ادا کرد حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین رضوی مهر گفت: از افتخارات شهید علی خوش لفظ که امروز به تعبیر رهبر معظم انقلاب خوش معنا درخشیده است این بود که توانست ادبیات دفاع مقدس را با وثاقت و اطمینان به نسل کنونی انتقال دهد.
۱۳۹۶/۹/۳۰ - ۱۰:۵۶
در کارگاه پژوهش حوزه همدان مطرح شد: پژوهش براساس نیازهای جامعه انجام شود حوزه/ حجت‌الاسلام اسلام‌پور با بیان اینکه عنوان پژوهش باید به‌طور دقیق و متناسب با مسائل و نیازهای روز انتخاب شود، گفت: یک پژوهشگر خوب، کسی است که دغدغه‌های جامعه را بشناسد و براساس آن، تحقیق خود را تدوین کند.
۱۳۹۶/۹/۲۹ - ۱۹:۰۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس