*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ \ الجمعة ٥ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Friday, November 24, 2017
حجت الاسلام آستانه مطرح کرد؛ فعالیت های تربیتی، فرهنگی مدرسه علمیه ولیعصر(عج) شهر سامن حجت الاسلام آستانه گفت: مسوولان مدارس علمیه نباید از توج به اخلاق و توسل به اهل بیت(ع) غافل شوند، چرا که مهم ترین انگیزه برای طلاب علوم دینی محبت ائمه اطهار(ع) است.
۱۳۹۶/۷/۲۱ - ۱۷:۲۵
امام جمعه شهرستان بهار: برنامه جامع تربیت دینی دانش آموزان تدوین شود حوزه/ حجت الاسلام حاتم نیا با تاکید بر ضرورت تربیت دینی دانش آموزان، گفت: در صورتی که خانواده ها و نهادهای تربیتی با یک رویه و برنامه مدون که بر اساس ارزش های اسلامی تدوین شده باشد، عمل کنند دیگر دانش آموزان دچار دوگانگی نمی شوند.
۱۳۹۶/۷/۲۱ - ۰۲:۳۵
استاد حوزه علمیه همدان: خلوص نیت به طلبگی بها می دهد حجت الاسلام و المسلمین طاهری با تاکید بر این که خلوص نیت به طلبگی بها می دهد، گفت: توکل به خداوند متعال از آثار خلوص نیت به شمار می رود و اگر مبلغی و طلبه ای در جامعه موفق عمل کند نتیجه خلوص نیت و توکل به خداوند متعال است .
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۳:۰۳
معاون اجرایی موسسه تبلیغی سراج همدان مطرح کرد؛ ضرورت حضور روحانیان در مهدکودک ها و مدارس آموزش و پرورش  حجت الاسلام  مقدم پورگفت: در حال حاضر اگر موسیقی از برنامه های کودک و نوجوان گرفته شود هیچ محتوای مناسبی برای آنها وجود ندارد، ورود روحانیان در این عرصه سبب می شود که برنامه های کودکان و نوجوانان محتوا محور اجرا شود.
۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۳:۳۶
کارشناس تبلیغ حوزه علمیه همدان: خانواده و آموزش و پرورش همانند دو بال تربیتی عمل کنند حوزه/ حجت الاسلام ثابت عیار گفت: در دوره کودکی و نوجوانی است که انسان بیشترین اثر پذیری رفتاری را دارد؛ لذا باید خانواده ها و آموزش و پرورش با یک برنامه جامع فرهنگی الگوی مناسبی برای دانش آموزان باشند.
۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۱:۴۰
کارشناس تفسیر همدان: خانواده ها و آموزش و پرورش در یک جهت حرکت کنند حجت الاسلام میرزایی افزود: هدف و برنامه خانواده ها و آمزش و پرورش باید به گونه ای باشد که آینده سازان این مرز و بوم رادر جهتی تربیت کرده تا اشخاصی با صلابت، مسئولیت پذیر و مقاومی را تحویل جامعه دهند.
۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۱:۱۵
مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های پیام نور همدان: خانواده ها و آموزش و پرورش در یک جهت تربیتی حرکت کنند حجت الاسلام محمدی گفت: آموختن علم نیاز به آرامش دارد و شخص دین دار می تواند این آرامش را انتقال دهد، لذا باید نظام آموزشی و خانواده در این جهت حرکت کنند تا بتوانند نظام تربیتی سالمی را برای فرزندان این مرز و بوم فراهم کنند.
۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۰۹:۰۸
نماینده ولی فقیه در همدان: آموزش قرآن از مهدکودک ها آغاز شود/ مسئولان کم کاری نکنند آیت الله طه محمدی گفت: در عرصه ترویج قرآن کریم در جامعه کم کاری کرده ایم و باید قرآن آموزی از مهدکودک ها و مدارس و در سنین کم آغاز شود و به نظر من فعالیت های امروز در کشور کافی نیست.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۶:۰۰
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان خبر داد: شرکت ۲ هزار نفر در مسابقات قرآنی حوزه/ مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، با اشاره به فعالیت های سازمان های ارشاد اسلامی و تبلیغات اسلامی استان در زمینه ترویج فرهنگ قرآنی افزود: برگزاری آزمون هایی در سطح استان در رشته های حفظ، ترجمه و مفاهیم در سطح استان که بیش از ۲۰۰۰ نفر شرکت کننده داشته را برگزار کردیم.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۴:۵۰
استاد حوزه همدان: خانواده ها و آموزش و پرورش نقش تربیتی مکمل داشته باشند حوزه /حجت الاسلام محمدی سبزواری گفت: خانواده ها و آموزش و پرورش همواره باید مکمل یک دیگر بوده و نباید برنامه ها و تدابیر یکدیگر را نفی و یا در بعضی موارد رد کنند چرا که باعث دو گانکی فکری و رفتاری دانش آموزان می شود.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۰۹:۳۷
فعال فرهنگی: تربیت دینی دانش آموزان به تعامل خانواده ها و آموزش و پرورش نیاز دارد حوزه/ خانواده ها باید مسِئولیت پذیر بوده و نسبت به تربیت فرزندان خود کوتاهی نکنند و همواره ناظر بر عملکرد عزیزان خود نسبت به انتخاب دوست و ارتباطات روز مره آن ها چه حقیقی و چه مجازی باشند.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۰۲:۴۵
فرمانده نیروهای مقاومت سوریه در سالگرد شهید همدانی: هدف دشمنان بعد از سوریه رسیدن به تهران و قم بود فرمانده نیروهای مقاومت سوریه گفت: من افتخار می کنم که در سوریه از نیروهای مقاومت بوده و تحت فرمان و در خط ولایت فقیه امام خامنه ای حفظه الله قدم بر می دارم و در جبهه نبرد حق علیه باطل فعالیت می کنم.
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۳:۴۸
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان: شهید همدانی هیچ گاه ازمسیر امام و رهبری منحرف نشد حوزه/ فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: شهید همدانی از افرادی در نظام و بدنه انقلاب بود که در طول ۴۰ سال خدمت به انقلاب هیچ گاه لغزش نکرد و از مسیر مستقیم امام و رهبری منحرف نشد.
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۳:۱۵
استاد حوزه علمیه همدان: آموزش و پرورش و خانواده ها باید با هدف تربیتی واحد حرکت کنند حوزه/ حجت الاسلام کیانی گفت: آموزش و پرورش و خانواده ها به تنهایی نمی توانند عهده دار تربیت فرزندان باشند و باید با همگرایی و آموزش لازم هر یک عهده دار بخشی از آن شوند.
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۳:۱۴
در دهه اول محرم صورت گرفت؛ فعالیت تبلیغی ۱۶۰۰ روحانی در بیش از ۲ هزار نقطه استان همدان حجت الاسلام علی دشتکی گفت : ستاد شئون سیاستگذاری طی سه جلسه اولویت های تبلیغی را در شش محور تحت عنوان های امر به معروف و نهی از منکر، فلسفه عاشورا، ولایت، مسایل اجتماعی، خرافات و بدعت برای شبکه تبلیغی ترسیم کرد.
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۲:۳۸
مدیر کل تبلیغات اسلامی همدان: آموزش و پرورش به تربیت دینی دانش ‌آموزان توجه ویژه کند حوزه/ حجت الاسلام دشتکی گفت: خانواده ها و آموزش و پرورش با خوانش و شناخت مبانی قرآن و عترت می تواند فرزندان که آینده سازان این مرز و بوم هستند را در مسیر رشد و تعالی هدایت کنند.
۱۳۹۶/۷/۱۵ - ۱۲:۵۲
مدرسه آیت الله آخوند(ره)؛ میزبان عزاداران حسینی در عصر عاشورا حوزه/ ویژه برنامه قرائت زیارت ناحیه مقدسه، بعد از ظهر عاشورای حسینی، با حضور عزاداران سیدالشهدا(ع)، در مدرسه علمیه آیت الله آخوند(ره) شهر همدان، برگزار شد.
۱۳۹۶/۷/۹ - ۱۸:۰۰
مدیر موسسه تبلیغی فرهنگی سراج خبر داد: اجرای «زنگ محرم» در ۱۴۰ مدرسه همدان حجت الاسلام ارتقایی اظهار داشت: موسسه فرهنگی تبلیغی سراج با مشارکت معاونت تبلیغ حوزه علمیه همدان و اداره تبلیغات اسلامی، با همراهی صد و بیست و چهار مبلغ حوزه علمیه همدان و قم دوره تبلیغی پر باری را طی دهه اول محرم به پایان رسانید.
۱۳۹۶/۷/۹ - ۱۴:۲۹
استاد حوزه علمیه قم: عاشورا جریان هدایتگر دائمی است حوزه/ حجت الاسلام شعبانی با تاکید بر ضرورت تبیین پیام های عاشورا، گفت: ما باید تفکر جریان ساز امام حسین(ع) و یاران عزیزش را به خوبی مورد مطالعه قرار داده و در راه سنخیت با آن ها تلاش جدی داشته باشیم، چرا که عاشورا جریان هدایتگر دائمی است.
۱۳۹۶/۷/۷ - ۱۵:۴۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس