*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ \ السبت ٢٧ شوّال ١٤٣٨ \ Saturday, July 22, 2017
حجت الاسلام رسولی: تبعیت از ولایت فقیه اطاعت امر رسول الله(ص) است مدیر مدرسه علمیه آیت الله دامغانی(ره) همدان با اشاره به اهمیت ولایت پذیری رئیس جمهور و مدیران نظام، تصریح کرد: تبعیت از ولایت فقیه اطاعت امر رسول الله(ص) است.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۴:۳۸
آیت الله موسوی اصفهانی در جمع ائمه جماعات: بصیرت افزایی شرط بقای انقلاب است حوزه/ نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری با بیان این که علما در تمامی حرکت های انقلابی پیش قدم بوده اند، گفت: در مسأله تحریم تنباکو، مشروطه و ملی شدن صنعت نفت علما پیش قدم بودند، البته این حرکت ها همانند انقلاب اسلامی پا برجا نبود و علت آن هم بی بصیرتی مردم آن زمان بود.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۴:۳۲
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی: فرهنگ شهادت طلبی و مهدویت دشمن را زمین گیر کرده است حوزه/ سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: فرهنگ سرخ شهادت طلبی و فرهنگ مهدویت دو رکن اساسی اسلام و مذهب شیعه است که دشمنان را از پای در آورده است.
۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۰۹:۱۵
آیت الله موسوی اصفهانی: علم بدون تهذیب خطرناک است حوزه/ عضو خبرگان رهبری با تاکید بر ضرورت توجه به تهذیب، گفت: اگر به بالاترین مقام علمی هم برسیم، ولی از تهذیب و تزکیه غافل باشیم، موجب ضرر به اسلام و مسلمین می شود.
۱۳۹۶/۲/۲۱ - ۱۷:۲۳
مدیر مدرسه علمیه آیت الله دامغانی(ره) همدان: اخلاص زندگی و عمر را پر ثمر می کند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه آیت الله دامغانی(ره) همدان گفت: اگر اعمال ما به خاطر داشتن اخلاص، برای خدا باشد، زندگی پر ثمر خواهد بود و بهترین نتیایج مطلوب را در دنیا و آخرت  به دست خواهیم آورد.
۱۳۹۶/۲/۲۱ - ۱۶:۳۳
کارشناس سیاسی در جمع طلاب: پایه های سند ۲۰۳۰ بر لیبرالی و غیردینی استوار است حوزه/ کارشناس سیاسی با تاکید بر این که پایه های سند ۲۰۳۰ بر عقیده لیبرالی و غیر دینی قرار داده شده که مغایرت آشکار با دستورات دین مبین اسلام دارد، گفت: دین اسلام برای تمامی مسایل زندگی بشر برنامه الهی دارد و لزومی ندارد که ایران اسلامی زیر بار این سند های ذلت بار برود.
۱۳۹۶/۲/۲۰ - ۱۵:۵۵
حجت الاسلام صالح: ولایت مداری مهمترین ویژگی رئیس جمهور اصلح است حوزه/ حجت الاسلام صالح گفت: مهم ترین و اصلی ترین معیار رئیس جمهور اصلح ولایت پذیری است، چون ولایت اصل و اساس اسلام و کشور است.
۱۳۹۶/۲/۱۹ - ۱۵:۴۲
۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۱۸:۲۹
آیت الله موسوی اصفهانی: جامعه امروز به مبلغان انقلابی و باسواد نیاز دارد مدیر حوزه علمیه همدان، تبلیغ دین را توفیق الهی دانست و با تاکید بر این که جامعه امروزبه مبلغان جوان، انقلابی و با سواد نیاز دارد، گفت: برای مجاهدی که در راه اسلام قدم گذاشته است، ترس و حزن و اندوه معنا دارد.
۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۱۸:۱۸
حجت الاسلام والمسلمین آقا تهرانی: شرکت در انتخابات و انتخاب اصلح بخشی از دیانت ماست حوزه/ عضو هیئت علمی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) با بیان این که دین و سیاست از یکدیگر جدا نیستند، اتصریح کرد: مسأله شرکت در انتخابات، بخشی از دیانت ماست و باید با حضور حداکثری در پای صندوق های رای، مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام بکوبیم.
۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۱۷:۰۶
شرکت طلاب همدانی در طرح های بصیرت افزایی حوزه/ حجت الاسلام حیدری از برگزاری نشست های بصیرتی طلاب در مدرسه علمیه آیت الله آخوند(ره) همدان خبرداد.
۱۳۹۶/۲/۱۵ - ۱۸:۰۵
استاد حوزه علمیه همدان: انتخابات ایران بر منطقه و جهان اسلام تاثیرگذار است حوزه/ حجت الاسلام فلاحی با بیان این که انتخابات ایران بر منطقه و جهان اسلام تاثیرگذار است، گفت: انقلاب اسلامی و بیداری ملت ایران به رهبری امام خمینی(ره) سبب شد تا دست اجانب از مرز و بوم کشور ما و همچنین بخش هایی از منطقه کوتاه شود.
۱۳۹۶/۲/۱۴ - ۱۸:۱۲
کارشناس مشاوره: شیوه های «مدیریت تحصیلی» به طلاب آموزش داده شود حوزه/ کارشناس مشاوره گفت: طلاب علوم دینی باید با عوامل تمرکز در زمان مطالعه و کلاس درس و همچنین موانع این مسأله آشنا شوند و از آن ها دوری کنند.
۱۳۹۶/۲/۱۴ - ۰۸:۵۹
استاد حوزه علمیه همدان: بی بصیرتی و غفلت خواص جامعه اسلامی را نابود می کند حوزه/ حجت الاسلام موسوی اصفهانی گفت: خواب غفلت عده ای که در جامعه موثر بودند، سبب شد که غدیر و سفارش های نبی مکرم اسلام(ص) فراموش شود، برخی ترسیده بودند و عده ای هم با بی بصیرتی و سکوت مسبب اصلی این همه ظلم شدند.
۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۰۸:۵۶
حجت الاسلام حسینی مجد: تکریم عالمان دینی، احترام به انبیای الهی است حوزه/ امام جمعه شهرستان اسدآباد با اشاره به اهمیت احترام به عالمان دینی، گفت: تکریم عالمان دین، احترام به انبیای الهی است، چرا که علما جانشینان پیامبران و انبیاء هستند، و لباس مقدس روحانیت، لباس نبی مکرم اسلام(ص) است.
۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۰۸:۵۶
مدیر حوزه علمیه خواهران همدان: افتخار علما روضه خوانی امام حسین(ع) است حوزه/ حجت الاسلام فاضلیان گفت: بسیاری از علما با مقام های علمی، خود را واعظ و روضه خوان امام حسین(ع) می دانستند و به آن افتخار می کردند.
۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۱۷:۴۲
۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۱۵:۴۳
مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه همدان خبر داد: ارائه ۵۴ خدمت به خانواده های حوزویان حجت الاسلام مظاهری گفت: با توجه به آمارهای موجود، مرکز خدمات حوزه های علمیه ۵۴ خدمت شاخص را به خانواده های طلاب و روحانیون سراسر کشور ارائه می دهد.
۱۳۹۶/۲/۹ - ۰۸:۵۵
کارشناس اداره مهارت افزایی مرکز خدمات حوزه: خانواده های حوزویان آموزش های فنی و حرفه ای را فرا می گیرند  کارشناس اداره مهارت افزایی مرکز خدمات حوزه های علمیه گفت: طبق برنامه سازمانی جدید که از طرف دفتر رهبر معظم انقلاب به مرکز خدمات حوزه های علمیه ابلاغ شد معاونت فرهنگی و رفاهی به معاونت خانواده و امور فرهنگی تغییر پیدا کرد.
۱۳۹۶/۲/۹ - ۰۸:۴۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس