*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ \ الأحد ١ رجب ١٤٣٩ \ Sunday, March 18, 2018
استاد حوزه علمیه همدان مطرح کرد: وجود تفکر رضاخانی درباره حجاب در بین برخی روشنفکران/ رواج بی حیایی پنهان در سریال ها و فیلم ها استاد حوزه علمیه همدان با بیان اینکه متأسفانه تفکر رضاخانی هنوز هم در بین برخی از روشنفکران جامعه دیده می شود، گفت: در همین دوران هم عده ای دین را عامل بدبختی و عقب افتادگی جامعه می دانند و دین را در حدود حداقلی و فردی می پذیرند و قائل به دین اجتماعی نیستند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۸:۲۸
مسؤول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه همدان خبر داد: ارزیابی عملکرد مدارس علمیه همدان حوزه/ مسؤول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه همدان از ارزیابی و نظارت مستمر بر فعالیت ها و برنامه های مدارس علمیه استان خبر داد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۸:۲۲
آیت الله موسوی اصفهانی: حوزه راه رسیدن به پست و مقام نیست حوزه/ مدیر حوزه علمیه همدان با تاکید بر این که طلاب باید خود را وقف خدمت به دین الهی کنند، گفت: علمای ربانی که با سختی و مشقت فراوان از دین الهی پاسداری کردند در روز قیامت برای ما حجت هستند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۵:۱۹
معاونان جدید حوزه علمیه همدان معرفی شدند حوزه/ در مراسمی با حضور آیت الله موسوی اصفهانی، معاونان جدید حوزه علمیه همدان معرفی و از معاونان سابق تقدیر به عمل آمد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۵:۱۳
دبیر جبهه مردمی انقلاب اسلامی همدان: خواص بی بصیرت هزینه های نظام را چند برابر می کنند حجت الاسلام گرجی با تاکید بر این که بی بصیرتی خواص هزینه های نظام را چند برابر می کند، گفت: هزینه هایی که به جامعه تحمیل می شود به دلیل عدم بصیرت بخشی به افراد است و تا زمانی که مردم آگاه نباشند، نمی توان در برابر مشکلات صف آرایی کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۰:۳۴
کارشناس علوم دینی : کوتاهی در رفع مشکلات اقتصادی خیانت به نظام اسلامی است حجت الاسلام شعبانی گفت: نه تنها اگر مسئولی بخواهد عمدا خیانت کند، محکوم است، بلکه اگر مدیری در خدمت به مردم کوتاهی کند، خیانت کرده است.
۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۶:۳۰
امام جمعه ملایر: برخی خواص به جای دفاع از انقلاب بر نظام هزینه تحمیل می کنند حجت الاسلام برقراری گفت: برخی خواص با شرایطی، خاصیت خود را از دست می دهند و به جای این که مدافع ارزش های انقلاب باشند، برای انقلاب و نظام اسلامی هزینه ایجاد می کنند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۱:۵۱
مردم ایران در تمامی شهرها پاسخ دشمنان و اغتشاشگران را دادند معاون تهذیب حوزه علمیه همدان گفت: مردم ایران اسلامی در تمامی شهرها پاسخ خوبی به اغتشاش گران دادند و با حضور در صحنه و حمایت از نظام به دشمنان فهماندند که نباید در مسایل ایران دخالت کنند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۱:۳۴
نایب رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه: دستگاه قضا عوامل اغتشاش را به اشد مجازات برساند/ مردم از مسیر قانونی مطالبات را پیگیری کنند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین رضوی مهر با تاکید بر این که مردم مطالبات خود را از مسیر قانونی پیگیری کنند، خواستار برخورد شدید و عبرت آموز دستگاه قضایی با عوامل اغتشاشات اخیر شد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۹:۳۵
محقق و پژوهشگر تاریخ اسلام: هیچ مسأله ای نمی تواند به انقلاب اسلامی "مردم بنیان" ضربه وارد کند حوزه/ قنبری همدانی با تاکید بر این که هیچ مسأله ای نمی تواند به انقلاب اسلامی مردم بنیان ضربه وارد کند، گفت: ملت ایران با حضور در حماسه هایی همچون ۹ دی تمامی نقشه های پلید آمریکا و اسراییل را نقش بر آب کرده و نشان داده اند که پیرو رهبر معظم انقلاب و خط ولایت هستند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۹:۰۴
مدیر مدرسه علمیه ولیعصر(عج) شهر سامن: روحانیت زبان مردم در پیگیری مطالبات قانونی است حوزه/ حجت الاسلام نجفی گفت: روحانیت همواره در کنار مردم بوده و ضمن روشنگری در جامعه مطالبه گرانه از مسؤولان و دولتمردان بخواهند که وضع اقتصاد داخلی باید بهتر شود.
۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۲:۳۵
استاد حوزه علمیه همدان: مطالبات باید از طریق معقول و منطقی پیگیری شود استاد حوزه علمیه همدان با اشاره به سوءاستفاده عده ای آشوب طلب از اعتراضات اقتصادی مردم، گفت: امروز افراد معترض مطالبات مشخصی ندارند و رفتار خشن آنان در روزهای اخیر امری غیر معقول و غیر منطقی است.
۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۸:۰۵
معاون تهذیب مدرسه آیت الله آخوند(ره) همدان خبر داد: طلاب همدانی به دیدار آیت الله العظمی نوری همدانی می روند حجت الاسلام حیدری گفت: طلاب همدانی در پایان هفته به شهر مقدس قم سفر کرده و ضمن زیارت از حرم حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران به دیدار حضرت آیت الله نوری همدانی خواهند رفت.
۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۰۹:۰۶
نماینده ولی فقیه در همدان: حوزه رسالت سنگینی در عرصه بین الملل بر عهده دارد حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: رسالت سنگینی بر عهده حوزه و دانشگاه شیعه گذارده شده است و امروز در عرصه بین الملل مسؤولیت سنگینی داریم.
۱۳۹۶/۱۰/۹ - ۲۰:۱۹
مدیر حوزه علمیه خواهران همدان در جمع مردم: دولت مشکلات مردم در زمینه معیشت و تورم را برطرف کند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین فاضلیان به حوادث روزهای اخیر اشاره و تصریح کرد: ما با آزادی در چارچوب موافقیم و از دولت می خواهیم که مشکلات مردم در زمینه معیشت و تورم را برطرف کند.
۱۳۹۶/۱۰/۹ - ۱۶:۵۸
رئیس بسیج طلاب و روحانیان استان همدان: اردوهای جهادی طلاب و روحانیون امید را در مردم زنده می کند حوزه/ حجت الاسلام حسنی گفت: حضور روحانیان و مبلغان به مناطق محروم سبب تقویت انقلاب، و زنده شدن امید در مردم می شود و ظرفیت ها و استعداد های منطقه شناسایی و شکوفا خواهد شد.
۱۳۹۶/۱۰/۹ - ۱۶:۱۱
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار الحسین(ع): اگر چشم به دشمنان داشته باشیم، قطعاً ضربه خواهیم خورد حوزه/ حجت الاسلام گنجعلی در ادامه با اشاره به ضرورت استفاده از نیروی داخلی، گفت: کشور ما چندین بار این تجربه را کرده که اگر چشم به دشمنان اسلام داشته باشیم، قطعاً ضربه خواهیم خورد.
۱۳۹۶/۱۰/۹ - ۱۵:۳۳
راهپیمایی معترضانه همدانی ها در پی جسارت های بی شرمانه عده ای به نظام اسلامی حوزه/ مردم همدان در پی جسارت های بی شرمانه عده ای خود فروخته ضد انقلاب، نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ضمن شرکت در مراسم یوم الله ۹دی در راهپیمایی معترضانه شرکت می کنند.
۱۳۹۶/۱۰/۹ - ۰۸:۵۰
نائب رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه: حماسه ۹ دی قله رفیع بصیرت ملت ایران است حجت الاسلام و المسلمین رضوی مهر گفت: مقاومت،هوشیاری، معرفت و بصیرت مردم انقلابی ایران حماسه ای فراموش نشدنی را در آلبوم افتخارات انقلاب اسلامی ایجاد کرد که این حماسه انقلاب اسلامی را نسبت به مشکلات واکسینه کرده است.
۱۳۹۶/۱۰/۹ - ۰۸:۴۹
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس