*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ \ الاثنين ١ شوّال ١٤٣٨ \ Monday, June 26, 2017
حجت الاسلام تراشیون مطرح کرد: مهارت های دستیابی به شادی در زندگی کارشناس مسائل تربیتی گفت: افراد شاد دارای نشانه هایی همچون سیمایی شاد، جنب و جوش و فعالیت، تفکر منطقی، دارای قدرت تصمیم گیری و حل مسئله، مقبولیت در معاشرت، امیدوار و پر استعداد می باشند.
۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۰۹:۱۴
استاد حوزه علمیه همدان: پاسخگویی به شبهات از ماموریت های مهم امروز حوزویان است حوزه/ حجت الاسلام زهرایی شمس با اشاره مساله تبلیغ و نیاز جامعه به مبلغ کار آمد، گفت: امروزه در جامعه و محیط های تبلیغی مردم از طلاب و مبلغان دینی مسایلی همچون پاسخگویی به شبهات و احکام به ویژه احکام نماز و تجوید را درخواست می کنند.
۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۰۹:۱۳
عضو هیئت علمی دانشکده علوم قرآنی ملایر : مراکز علمی نگاه راهبردی به فعالیت های قرآنی داشته باشند حوزه/ حجت الاسلام محمدی پیام  با اشاره به این که مراکز علمی نگاه راهبردی به فعالیت های قرآنی داشته باشند، گفت: فعالیت های قرآنی باید تداوم داشته باشد و نه این که در سال یک حرکت بزرگ صورت بگیرد و در نهایت بعد از اتمام کار، قرآن تا سال آینده به فراموشی سپرده شود.
۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۱۵:۲۴
معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه همدان خبرداد: برگزاری کلاس های آمادگی دفاعی طلاب در مدارس حوزه/ حجت الاسلام بسطامی گفت: در راستای تقویت بنیه دفاعی طلاب، معاونت امور طلاب و دانش آموختگان همدان با همکاری سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان همدان اقدام به برگزاری کلاس های آمادگی دفاعی برای طلاب کرده است.
۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۰۹:۵۳
معاون تهذیب حوزه علمیه همدان خبر داد: اجرای طرح استعداد سنجی طلاب پایه های ۵ و ۶ در حوزه همدان حوزه/ حجت الاسلام کشوری از برگزاری کارگاه های استعداد سنجی ویژه طلاب پایه های پنجم و ششم  توسط اساتید اعزامی اداره مشاوره معاونت تهذیب حوزه های علمیه، در حوزه همدان خبر داد.
۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۰۹:۳۲
حجت الاسلام شاهمرادی: آزمون پذیرش حوزه های علمیه به خوبی اجرا شد حوزه/ حجت الاسلام شاهمرادی گفت: حوزه علمیه همدان در برگزاری آزمون پذیرش حوزه های علمیه مدیریت منسجم و منظمی را داشته و همچنین گروه نظارتی که برای آزمون انتخاب شده بودند افرادی با تجربه و منظم بودند که کلیه مقررات بصورت کامل در این استان اجرا شد.
۱۳۹۶/۱/۲۵ - ۱۸:۳۶
آیت الله موسوی اصفهانی: خودسازی شرط اول طلبگی است حوزه/ مدیر حوزه علمیه همدان، با اشاره به زندگی علما و بزرگان، گفت: علمای ربانی از اول راه خودسازی را در پیش گرفتند و نمی گذاشتند دنیا و مسایل دنیوی آنها را فریب دهد.
۱۳۹۶/۱/۲۵ - ۱۷:۲۱
۱۳۹۶/۱/۲۵ - ۱۷:۱۷
کارشناس آموزش حوزه علممیه همدان خبر داد: رقابت طلاب همدانی در مسابقات علمی حوزه/ حجت الاسلام جعفری واثق از برگزاری مسابقات علمی، با شرکت طلاب مدارس استان، در ۳۱ فروردین ماه خبر داد.
۱۳۹۶/۱/۲۴ - ۰۸:۴۵
حجت الاسلام سیفی: حضرت علی(ع) تنها لایق اخوت با پیامبر(ص) بود حوزه/ پیامبر(ص) بین مسلمان ها اخوت و برادری بر قرار کرد و تنها کسی که لیاقت برادری با پبامبر اکرم(ص) را داشت، امیرالمومنین علی(ع) بود.
۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۰۸:۴۹
مدیر حوزه علمیه خواهران همدان: ولایت کلید قبولی همه عبادت هاست حوزه/ اگر کسی تمام عمرش را به نماز خواندن بگذراند و تمام روز های عمرش را روزه دار باشد، ولی ولایت نداشته باشد، نه نمازی از او قبول می شود و نه روزه ای.
۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۰۸:۴۲
نماینده ولی فقیه در استان همدان: حل مشکلات جامعه بدون استفاده از ظرفیت های حوزه امکان پذیر نیست امام جمعه همدان گفت: باید به خود تلقین کنیم که باید مشکلات جامعه را درمان کنیم و در این صورت است که می توان به" طبیب دوار بطبه" بودن روحانیت امیدوار بود.
۱۳۹۶/۱/۲۱ - ۰۹:۲۷
۱۳۹۶/۱/۲۰ - ۱۵:۵۲
مدیر حوزه علمیه خواهران همدان: تربیت دینی فرزندان از دوران کودکی آغاز شود حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین فاضلیان گفیت :اگر می خواهید فرزندان صالحی به جامعه و اسلام تحویل دهید سعی کنید که فرزندان شیر خوار خود را با وضو شیر دهید.
۱۳۹۶/۱/۱۹ - ۰۸:۵۴
معاون حوزه علمیه همدان: خانواده بر حضور فرزندان در فضای مجازی نظارت کنند معاون آموزش حوزه علمیه همدان با اشاره به فضای مجازی و آثار های مخرب آن بر روی جامعه، گفت: تبلیغات ناصحیح در فضای مجازی سبب شده تا آثار مخربی بر روی جامعه به خصوص روی فرزندان بگذارد، لذا خانواده ها باید مراقب این مسئله باشند.
۱۳۹۶/۱/۱۹ - ۰۸:۵۳
پژوهشگر علوم دینی: جوادالائمه(ع) ولایت را بیمه کرد حوزه/ حجت الاسلام رحمانی با اشاره به میلاد با سعادت امام جواد(ع) گفت: امام رضا(ع) می فرماید مولودی با برکت تر از جواد الائمه(ع) برای شیعه نیامده است، به علت اینکه میلاد امام جواد(ع) ولایت را بیمه کرد.
۱۳۹۶/۱/۱۹ - ۰۸:۳۹
استاد حوزه علمیه همدان: حوزویان از تبلیغ عملی غافل نشوند حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان گفت: درست است که زمینه های تبلیغ دین الهی سخنوری و تالیف است ولی یکی از تبلیغ های موثر که غالبا مورد توجه قرار نمی گیرد، تبلیغ عملی است.
۱۳۹۶/۱/۱۷ - ۱۸:۲۰
حجت الاسلام مصلحی: مهدویت در حوزه های علمیه بیشتر مورد توجه قرار گیرد حوزه/ حجت الاسلام مصلحی گفت: غرب در زمینه منجی آخر الزمان اقدام به راه اندازی سایت های  وهابیت و شبکه های ماهواره ای کرده و به شبهه پراکنی نسبت به این موضوع می پردازد.
۱۳۹۶/۱/۱۷ - ۱۶:۲۵
حجت الاسلام والمسلمین محمدی قایینی: مسئولان به پست و مقام دل نبندند حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان با بیان اینکه همه انسان ها با هم برابر هستند، تاکید کرد: انسان باید از فخر فروشی و غرور دوری کند و مسئولان نباید به پست و مقام های دنیوی دل ببندند.
۱۳۹۶/۱/۱۷ - ۰۹:۰۵
حجت الاسلام رحمانی: طلاب باید با رفتار خود مبلغ مکتب تشیع باشند حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان گفت: رفتار و گفتار ما  باید طوری باشد که مبلغ مکتب شیعه و اهل بیت(ع) باشیم نه اینکه با اشتباهات خود موجب ضرر به این مکتب الهی شویم.
۱۳۹۶/۱/۱۶ - ۱۵:۳۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس