*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ \ الاثنين ٢٩ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Monday, December 18, 2017
استاد حوزه علمیه همدان: خلوص نیت به طلبگی بها می دهد حجت الاسلام و المسلمین طاهری با تاکید بر این که خلوص نیت به طلبگی بها می دهد، گفت: توکل به خداوند متعال از آثار خلوص نیت به شمار می رود و اگر مبلغی و طلبه ای در جامعه موفق عمل کند نتیجه خلوص نیت و توکل به خداوند متعال است .
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۳:۰۳
معاون اجرایی موسسه تبلیغی سراج همدان مطرح کرد؛ ضرورت حضور روحانیان در مهدکودک ها و مدارس آموزش و پرورش  حجت الاسلام  مقدم پورگفت: در حال حاضر اگر موسیقی از برنامه های کودک و نوجوان گرفته شود هیچ محتوای مناسبی برای آنها وجود ندارد، ورود روحانیان در این عرصه سبب می شود که برنامه های کودکان و نوجوانان محتوا محور اجرا شود.
۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۳:۳۶
کارشناس تبلیغ حوزه علمیه همدان: خانواده و آموزش و پرورش همانند دو بال تربیتی عمل کنند حوزه/ حجت الاسلام ثابت عیار گفت: در دوره کودکی و نوجوانی است که انسان بیشترین اثر پذیری رفتاری را دارد؛ لذا باید خانواده ها و آموزش و پرورش با یک برنامه جامع فرهنگی الگوی مناسبی برای دانش آموزان باشند.
۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۱:۴۰
کارشناس تفسیر همدان: خانواده ها و آموزش و پرورش در یک جهت حرکت کنند حجت الاسلام میرزایی افزود: هدف و برنامه خانواده ها و آمزش و پرورش باید به گونه ای باشد که آینده سازان این مرز و بوم رادر جهتی تربیت کرده تا اشخاصی با صلابت، مسئولیت پذیر و مقاومی را تحویل جامعه دهند.
۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۱:۱۵
مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های پیام نور همدان: خانواده ها و آموزش و پرورش در یک جهت تربیتی حرکت کنند حجت الاسلام محمدی گفت: آموختن علم نیاز به آرامش دارد و شخص دین دار می تواند این آرامش را انتقال دهد، لذا باید نظام آموزشی و خانواده در این جهت حرکت کنند تا بتوانند نظام تربیتی سالمی را برای فرزندان این مرز و بوم فراهم کنند.
۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۰۹:۰۸
نماینده ولی فقیه در همدان: آموزش قرآن از مهدکودک ها آغاز شود/ مسئولان کم کاری نکنند آیت الله طه محمدی گفت: در عرصه ترویج قرآن کریم در جامعه کم کاری کرده ایم و باید قرآن آموزی از مهدکودک ها و مدارس و در سنین کم آغاز شود و به نظر من فعالیت های امروز در کشور کافی نیست.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۶:۰۰
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان خبر داد: شرکت ۲ هزار نفر در مسابقات قرآنی حوزه/ مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، با اشاره به فعالیت های سازمان های ارشاد اسلامی و تبلیغات اسلامی استان در زمینه ترویج فرهنگ قرآنی افزود: برگزاری آزمون هایی در سطح استان در رشته های حفظ، ترجمه و مفاهیم در سطح استان که بیش از ۲۰۰۰ نفر شرکت کننده داشته را برگزار کردیم.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۴:۵۰
استاد حوزه همدان: خانواده ها و آموزش و پرورش نقش تربیتی مکمل داشته باشند حوزه /حجت الاسلام محمدی سبزواری گفت: خانواده ها و آموزش و پرورش همواره باید مکمل یک دیگر بوده و نباید برنامه ها و تدابیر یکدیگر را نفی و یا در بعضی موارد رد کنند چرا که باعث دو گانکی فکری و رفتاری دانش آموزان می شود.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۰۹:۳۷
فعال فرهنگی: تربیت دینی دانش آموزان به تعامل خانواده ها و آموزش و پرورش نیاز دارد حوزه/ خانواده ها باید مسِئولیت پذیر بوده و نسبت به تربیت فرزندان خود کوتاهی نکنند و همواره ناظر بر عملکرد عزیزان خود نسبت به انتخاب دوست و ارتباطات روز مره آن ها چه حقیقی و چه مجازی باشند.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۰۲:۴۵
فرمانده نیروهای مقاومت سوریه در سالگرد شهید همدانی: هدف دشمنان بعد از سوریه رسیدن به تهران و قم بود فرمانده نیروهای مقاومت سوریه گفت: من افتخار می کنم که در سوریه از نیروهای مقاومت بوده و تحت فرمان و در خط ولایت فقیه امام خامنه ای حفظه الله قدم بر می دارم و در جبهه نبرد حق علیه باطل فعالیت می کنم.
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۳:۴۸
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان: شهید همدانی هیچ گاه ازمسیر امام و رهبری منحرف نشد حوزه/ فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: شهید همدانی از افرادی در نظام و بدنه انقلاب بود که در طول ۴۰ سال خدمت به انقلاب هیچ گاه لغزش نکرد و از مسیر مستقیم امام و رهبری منحرف نشد.
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۳:۱۵
استاد حوزه علمیه همدان: آموزش و پرورش و خانواده ها باید با هدف تربیتی واحد حرکت کنند حوزه/ حجت الاسلام کیانی گفت: آموزش و پرورش و خانواده ها به تنهایی نمی توانند عهده دار تربیت فرزندان باشند و باید با همگرایی و آموزش لازم هر یک عهده دار بخشی از آن شوند.
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۳:۱۴
در دهه اول محرم صورت گرفت؛ فعالیت تبلیغی ۱۶۰۰ روحانی در بیش از ۲ هزار نقطه استان همدان حجت الاسلام علی دشتکی گفت : ستاد شئون سیاستگذاری طی سه جلسه اولویت های تبلیغی را در شش محور تحت عنوان های امر به معروف و نهی از منکر، فلسفه عاشورا، ولایت، مسایل اجتماعی، خرافات و بدعت برای شبکه تبلیغی ترسیم کرد.
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۲:۳۸
مدیر کل تبلیغات اسلامی همدان: آموزش و پرورش به تربیت دینی دانش ‌آموزان توجه ویژه کند حوزه/ حجت الاسلام دشتکی گفت: خانواده ها و آموزش و پرورش با خوانش و شناخت مبانی قرآن و عترت می تواند فرزندان که آینده سازان این مرز و بوم هستند را در مسیر رشد و تعالی هدایت کنند.
۱۳۹۶/۷/۱۵ - ۱۲:۵۲
مدرسه آیت الله آخوند(ره)؛ میزبان عزاداران حسینی در عصر عاشورا حوزه/ ویژه برنامه قرائت زیارت ناحیه مقدسه، بعد از ظهر عاشورای حسینی، با حضور عزاداران سیدالشهدا(ع)، در مدرسه علمیه آیت الله آخوند(ره) شهر همدان، برگزار شد.
۱۳۹۶/۷/۹ - ۱۸:۰۰
مدیر موسسه تبلیغی فرهنگی سراج خبر داد: اجرای «زنگ محرم» در ۱۴۰ مدرسه همدان حجت الاسلام ارتقایی اظهار داشت: موسسه فرهنگی تبلیغی سراج با مشارکت معاونت تبلیغ حوزه علمیه همدان و اداره تبلیغات اسلامی، با همراهی صد و بیست و چهار مبلغ حوزه علمیه همدان و قم دوره تبلیغی پر باری را طی دهه اول محرم به پایان رسانید.
۱۳۹۶/۷/۹ - ۱۴:۲۹
استاد حوزه علمیه قم: عاشورا جریان هدایتگر دائمی است حوزه/ حجت الاسلام شعبانی با تاکید بر ضرورت تبیین پیام های عاشورا، گفت: ما باید تفکر جریان ساز امام حسین(ع) و یاران عزیزش را به خوبی مورد مطالعه قرار داده و در راه سنخیت با آن ها تلاش جدی داشته باشیم، چرا که عاشورا جریان هدایتگر دائمی است.
۱۳۹۶/۷/۷ - ۱۵:۴۳
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم: روحانیون در منابر به شبهات عاشورا پاسخ دهند استاد حوزه علمیه قم گفت: روحانیون باید در منبر ها به شبهاتی که درباره جریان کربلا پرسیده می شوند، با اطلاعات دقیق و موثق پاسخ مناسب دهند.
۱۳۹۶/۷/۶ - ۱۳:۰۹
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس