*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ \ ۳ شوال ۱۴۳۹ \ Monday, June 18, 2018
آیت الله غروی در جمع اساتید و طلاب همدان: رهبر انقلاب در تمام زمینه ها به روز و وظیفه محور حرکت می کنند/ انقلابی گری یعنی حضور به موقع در جریان ها و حمایت به بهنگام از اسلام حوزه/ آیت الله غروی با اشاره به این که رهبر معظم انقلاب می فرماید «انقلابی گری در حوزه های علمیه سبب حفظ نظام و پیشبرد اهداف و آرمان های انقلاب خواهد شد»، تصریح کرد: انقلابی گری یعنی حضور به موقع در جریان ها و حمایت های به بهنگام از حریم اسلام، همچنین حفظ اصول اعتقادی از مهم ترین شاخصه های انقلابی گری به شمار می رود.
۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۴:۳۰
عضو جامعه مدرسین حوزه: حوزه علمیه پل رسیدن به پست و مقام نیست حوزه/ آیت الله موسوی اصفهانی گفت: هدف از ورود به حوزه های علمیه ادامه دادن راه انبیای الهی است، ما وارد حوزه نشده ایم که به پست و مقام برسیم، حوزه علمیه مکان خود سازی است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۳:۵۲
امام جمعه موقت همدان: حوزه‌های علمیه جلوتر از دشمن کار کنند و مسلح به سلاح روز باشند امام جمعه موقت همدان با تاکید بر این که حوزه‌های علمیه باید جلوتر از دشمن کار کنند و مسلح به سلاح روز باشند، گفت: دشمنان درصدد هستند وحدت و رهبری را از ملت ایران بگیرند از این رو حوزه‌های علمیه باید مردم را بیدار و در کنار رهبر انقلاب نگه دارند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۰۲:۴۵
نماینده ولی‌فقیه در همدان: نقش روحانیت در شکل‌گیری انقلاب اسلامی محوری بود/در تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی کم‌کاری شده است حوزه/ نماینده ولی‌فقیه در استان همدان با بیان اینکه نقش روحانیت در شکل‌گیری انقلاب اسلامی محوری بود، گفت: در تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی کم‌کاری شده است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۲۳:۳۰
در کرسی آزاد اندیشی مدرسه آیت الله آخوند(ره) مطرح شد؛ امام خمینی از حجره های بی امکانات فیضیه دنیا را به چالش کشید/ حرارت انقلابی گری نسبت به اول انقلاب کم تر شده است حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان با اشاره به اقدامات انقلابی حوزه های علمیه در شکل گیری انقلاب اسلامی، گفت: امام خمینی(ره) از حجره های بی امکانات فیضیه دنیا را به چالش کشیدند و دست نشاندگان غرب را به کمک مردم از ایران بیرون کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۵:۴۴
 معاون نهاد رهبری در دانشگاه بوعلی سینا: انقلاب اسلامی ثمره قرن ها مبارزه شیخ انصاری ها ست حوزه/ حجت الاسلام فاطمی پور گفت: با بیان اینکه انقلاب ثمره فعالیت های علمای ربانی است، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ثمره قرن ها آبرو، تجربه و مبارزه علمایی همچون شیخ انصاری و سید مرتضی ها است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۵:۴۴
رئیس شورای حوزه علمیه همدان: دانش آموزان با اهداف و آرمان های انقلاب آشنا شوند نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری گفت:باید دانش آموزان از زحماتی که در گذشته برای پیروزی انقلاب کشیده شده است، آگاه شوند، چرا که در آینده آن ها آینده سازان ایران اسلامی خواهند بود.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۹:۳۳
مدیر مدرسه علمیه ملایر: انقلاب اسلامی الگوی جدیدی در ادبیات اداره کشور ها را ارائه داد حوزه/ حجت الاسلام نجفی گفت: از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی، ایران الگوی جدیدی در ادبیات اداره کشورها را معرفی می کرد، از این رو دشمنان هم در صدد نا موفق نشان دادن این الگوی عدالت خواه بوده و هستند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۹:۲۸
حجت الاسلام مهدوی ارفع خبر داد: راه اندازی نهضت جهانی نهج البلاغه در ۳۰ کشور جهان حوزه/ نهضت جهانی نهج البلاغه با همکاری های مردمی در ایران و ۳۰ کشور جهان اندیشه های آگاه را با منطق نهج البلاغه آشنا می سازد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۹:۲۸
آیت الله نعیم آبادی در جمع مردم همدان: مسئولان با رشوه خواری مقابله کنند/ جوانان منتظر پشت میز نشینی نباشند حوزه /آیت الله نعیم آبادی گفت: علت سقوط حکومت ها این است که به فکر مردم نبوده اند، اگر در جامعه به جای قانون مداری رشوه خواری رواج پیدا کند آن حکومت از بین خواهد رفت.
۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۱:۰۱
سردار اهوازیان در جمع مردم همدان: میدان فرهنگی را به دشمن واگذار کرده ایم/ جلوی گستاخی سران فتنه گرفته شود فرمانده قرارگاه نصرت در دوران دفاع مقدس باید در جبهه فرهنگی فعالیت بیشتری داشته باشیم، افزود: امروز انقلاب وارد ۴۰ سالگی شد، اما بعد از جنگ، تریبون فرهنگی را از دست دادیم، ما باید افسران جنگ نرم باشیم و در عرصه فرهنگی با قدرت وارد میدان نبرد با دشمنان شویم.
۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۰:۴۰
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه بوعلی سینا: اشرافی گری و تجمل گرایی مسئولان انقلاب را تهدید می کند حوزه/ مسئول نهاد رهبری در دانشگاه بوعلی سینا با بیان اینکه امام(ره) به خوبی ملاک تشخیص اشرافی‌گری و تجمل‌گرایی را مشخص کرده است، گفت: منظور امام خمینی(ره) از تجمل گرایی و ملاک تشخیص آن در اندیشه امام(ره) این است که زندگی متولیان امور جامعه متفاوت از توده مردم باشد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۵:۴۰
امام جمعه ملایر: مسئولان در جامعه دو قطبی سازی نکنند/ به بهانه بودجه ۹۷ هجمه بسیاری به حوزه‌های علمیه شد امام جمعه ملایر با بیان این که مسئولان در جامعه دو قطبی سازی نکنند، گفت: باید توجه کرد که حوزه‌های علمیه مستقل هستند و بودجه دولتی فقط برای عمران حوزه‌های علمیه اختصاص می‌یابد که بسیار اندک است و هزینه‌های جاری حوزه‌ توسط وجوهات مردم تأمین می‌شود.
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۲:۱۵
معاون امور بین الملل ستاد کل نیروهای مسلح: محبوس ماندن انقلاب اسلامی در ایران خواست آمریکا و اسرائیل است حوزه/ سردار نظامی گفت: هر انقلابی که در جهان اتفاق افتاده برای یک مساله سیاسی و تغییر قدرت حاصل شده است، اما انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) را انقلابی الهی را تعبیر می کنند و محبوس ماندن آن در ایران و عدم صدور پیام های انقلاب به دنیا، خواست آمریکا و اسرائیل است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۰۹:۲۳
مدیر مدرسه تخصصی فقه امام خمینی(ره) قم مطرح کرد: «خدامحوری»، «وحدت» و «ولایت فقیه» سه عامل مهم پیروزی انقلاب مدیر مدرسه تخصصی فقه امام خمینی(ره) قم گفت: ما انقلابیون امر سومی را نیز در پیروزی انقلاب اسلامی دخیل می دانیم و آن پذیرش ولایت پیامبر(ص) گونه امام خمینی(ره) بود.
۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۵:۴۰
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی: عده ای با تهمت زدن به مراجع تقلید و حوزه های علمیه در صدد ضربه زدن به اسلام اند حوزه/ نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: عده ای با تهمت زدن به مراجع تقلید و حوزه های علمیه در صدد ضربه زدن به اسلام بودند اما مردم باید بدانند که حوزه های علمیه به هیچ وجه از بودجه های دولتی اداره نمی شود و بخش اندکی از بودجه های عمرانی است که دولت آن بودجه ها را فراهم می کند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۵:۰۲
آیت الله طه محمدی : مسئولان تعهد انقلابی داشته باشند حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه همدان با تاکید بر لزوم ترویج روحیه انقلابی گری در جامعه، تصریح کرد: تهعد انقلابی در تمامی بخش های کشور و تک تک مسئولان و مردم وجود داشته باشد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۹:۰۱
مدیر مدرسه علمیه امیرالمؤمنین (ع) شهر فامنین: تبیین ماهیت انقلاب برای جوانان در دهه فجر در اولویت قرار گیرد حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امیرالمؤمنین (ع) شهر فامنین گفت: تبیین ماهیت انقلاب برای جوانان در دهه فجر در اولویت قرار گیرد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۳:۳۵
مدیر حوزه علمیه همدان: سن ازدواج در جامعه رو به افزایش است/ تفکیک جنسیتی دانشگاه‌ها عفت و پاکدامنی جامعه را افزایش می‌دهد حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان همدان با بیان اینکه سن ازدواج در جامعه رو به افزایش است، گفت: تفکیک جنسیتی دانشگاه‌ها بر عفت و پاکدامنی جامعه می‌افزاید.
۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۲:۳۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس