*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ \ الأربعاء ٣ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Wednesday, November 22, 2017
امام جمعه ملایر: شهید حججی با خون خود در مقابل انحرافات خط کشی کرد حوزه/ شهید حججی با اهدای خون مقدس خود به اسلام راه حق را از باطل به جهانیان نشان داد و جلوی مسیر انحرافی را با خط سرخ خون خود خط کشی کرد.
۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۰۹:۰۵
برنامه های تابستانی مدرسه علمیه شیخ علی خان زنگنه تویسرکان تشریح شد حوزه/ مدیر حوزه علمیه شیخ علی خان زنگنه تویسرکان گفت: در تابستان سال جاری کارگاه گفتمان انقلاب با موضوع تبیین معنای آتش به اختیار در کلام رهبر معظم انقلاب برگزار شد.
۱۳۹۶/۵/۲۲ - ۱۹:۳۳
عضو شورای راهبردی مقابله با تهدیدات رسانه ای تبیین کرد؛ ویژگی های فکری و اعتقادی گروه های تکفیری حوزه/ عضو شورای راهبردی مقابله با تهدید های رسانه ای گفت: تکفیری ها تمرکز خاصی بر آموزش توحید روی مخاطبان خود دارند و به مخاطبان خود، آموزش مبارزه با کفر و شرک و تبیین مصادیق آن را می دهند.
۱۳۹۶/۵/۱۸ - ۱۷:۴۰
مدیرکل تبلیغات اسلامی همدان: فرهنگ سازی سبک زندگی اسلامی و اقتصاد مقاومتی رسالت مهم رسانه هاست حجت الاسلام دشتکی گفت: مساله سبک زندگی اسلامی که مورد توجه رهبر معظم انقلاب اسلامی است و اجرایی کردن مساله اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال از مهم ترین برنامه سازمان تبلیغات اسلامی به شمار می رود .
۱۳۹۶/۵/۱۸ - ۱۷:۳۸
استاد حوزه علمیه همدان: اطاعت از ولی فقیه همان تبعیت از رسول الله(ص) است استاد حوزه علمیه همدان با اشاره به اهمیت تبعیت از ولایت فقیه، گفت: در صلح حدیبیّه افرادی با پیامبر(ص) مخالفت کردند و خداوند متعال به آنها در قرآن امر به تبعیت از پیامبر اکرم(ص) می کند، در حال حاضر نیز تبعیت از ولایت فقیه همانند تبعیت از رسول الله(ص) است.
۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۱۶:۰۶
آغار پذیرش طلاب سطح دو در مدرسه آیت الله آخوند(ره) همدان  مدیر مدرسه علمیه آیت الله آخوند(ره) گفت: یکی از طرح های جدید در این مدرسه برگزاری کلاس های تخصصی فقه و اصول است که این طرح توسط آیت الله علیدوست به حوزه علمیه همدان پیشنهاد شده که در دو سال اخیر این طرح برگزار شده است.
۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۰۱:۱۵
آیت الله موسوی اصفهانی: جامعه به روحانیون باسواد ومهذب نیاز دارد حوزه/ مدیر حوزه علمیه همدان گفت: اگر طلبه ای در زندگی هم خوب درس بخواند و هم تقوای الهی را رعایت کند می تواند به جامعه خدمت کند و البته جامعه همیشه به دنبال این گونه افراد بوده است.
۱۳۹۶/۵/۱۶ - ۱۶:۳۷
آیت الله حمیدی در جمع طلاب همدان: تبلیغ دین بازنشستگی ندارد/ اخلاص و ساده زیستی؛ دو شرط لازم طلبگی آیت الله حمیدی با تاکید بر این که تبلیغ دین بازنشستگی ندارد، گفت: با نگاهی به زندگی علمای ربانی وموفق متوجه می شویم که اخلاص و ساده زیستی رمز موفقیت آنها در را تبلیغ و ترویج معارف الهی بوده است.
۱۳۹۶/۵/۱۶ - ۱۶:۳۰
آیت الله موسوی اصفهانی خواستار شد: کلام جدید بصورت تخصصی در حوزه ها آموزش داده شود حوزه/ مدیر حوزه علمیه همدان گفت: در جلسه ای با مجمع نمایندگان و مدیران حوزه های علمیه از آیت الله اعرافی در خواست کردم که به جای برخی دروس، کلام جدید به صورت تخصصی به طلاب آموزش داده شود تا بتوانند پاسخ گوی نیاز های جامعه باشند.
۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۱۷:۰۰
کارشناس مشاوره: کارگاه های مدیریت تحصیلی در مدارس برگزار شود حوزه/ حجت الاسلام عزیزی گفت: مدارس باید برای طلاب جدید الورود کارگاه های مدیریت تحصیلی برگزار کنند، چرا که این مساله به طلاب جدید کمک می کند تا بتوانند به نحو احسن در حوزه تحصیل کنند.
۱۳۹۶/۵/۹ - ۱۷:۰۰
کارشناس قرآن و حدیث حوزه علمیه همدان خبر داد: برگزاری کارگاه روش گسترش فرهنگ قرآنی در سیر مطالعات طلبگی حوزه/ حجت الاسلام صالحی گفت: دروس حوزه و برنامه های عمومی حوزه علمیه برنامه منظم و خوبی برای تربیت طلبه است ولی کافی نیست و یک طلبه موفق باید در عرصه قرآنی فعالیت فوق برنامه داشته باشد تا بتواند در جامعه و در بین جوانان نقش خوبی ایفا کند.
۱۳۹۶/۵/۸ - ۰۹:۴۸
استاد حوزه علمیه همدان: طلاب از فرصت تعطیلات تابستانی بهره برداری علمی و تهذیبی کنند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام مهدی(عج) شهر کبودرآهنگ با اشاره به برگزاری طرح تابساتی این مدرسه گفت: طلاب باید از فرصت تعطیلات تابستانی بهره برداری علمی و تهذیبی کنند.
۱۳۹۶/۵/۷ - ۱۶:۳۷
آیت الله موسوی اصفهانی در جمع طلاب: حوزه علمیه مسیر کسب مدرک و استخدام در ادارات نیست حوزه/ مدیر حوزه علمیه همدان در اختتامیه دوره «رسم عاشقی» گفت: ورود به حوزه و تحصیل در این مکان مقدس لیاقت می خواهد و اگر کسی برای مدارج علمی و استخدام در ادارات به حوزه علمیه آمده است، هدف خوبی را برای ورود به این رشته مقدس انتخاب نکرده است، باید با هدف الهی وارد حوزه شوید.
۱۳۹۶/۵/۷ - ۰۹:۳۵
حجت الاسلام والمسلمین ذوالنور در جمع طلاب: مقاومت و ایستادگی لازمه انقلابی گری و تداوم خط امام(ره) است حوزه/ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، مقاومت و ایستادگی در برابر استکبار را لازمه انقلابی گری و تداوم خط امام(ره) دانست و تصریح کرد: مقام معظم رهبری بر این مسئله به عنوان یک راهبرد تاکید ویژه ای دارند.
۱۳۹۶/۵/۶ - ۱۲:۴۷
حجت الاسلام رضایی شورکی: جهان به دین شناسان عالم و انقلابی نیاز دارد حجت الاسلام رضایی شورکی گفت: حوزه های علمیه و جهان اسلام نیاز به مبلغان، مدرسان، محققان، مشاوران، مدیران و دین شناس های متعهد و جهادی دارد که این مساله فقط با استعداد سنجی محقق می شود.
۱۳۹۶/۵/۵ - ۱۸:۰۱
کارشناس مسئول تربیت اخلاقی معاونت تهذیب حوزه مطرح کرد: شناساندن حوزه به داوطلبان؛ مهمترین هدف اجرای طرح «میثاق طلبگی» کارشناس مسوول اداره تربیت اخلاقی معاونت تهذیب حوزه های علمیه در بازدید از مدرسه علمیه علی بن ابی طالب(ص) شهر ملایر، گفت: شناساندن حوزه علمیه به داوطلبان ورودی یکی از عمده اهداف اجرای طرح میثاق طلبگی است.
۱۳۹۶/۵/۵ - ۱۷:۲۶
امام جمعه ملایر در جمع طلاب: طلاب آراستگی علمی و اخلاقی داشته باشند حوزه/ حجت الاسلام برقراری به اهمیت مساله آراستگی در حوزه اشاره کرد و بیان داشت: طلبه سر و کارش با خدا، ولیّ خدا و دین الهی است، لذا باید آراستگی علمی و اخلاقی داشته باشند.
۱۳۹۶/۵/۵ - ۱۱:۱۲
فرمانده دوران دفاع مقدس در جمع طلاب: هر چه آموخته ایم از برکت وجود علماست حوزه/ تمامی افرادی که در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس شرکت داشتند همگی تحت تاثیر روحانیت معظم بودند و ما هر چه داریم و من هر چه در زندگی خود اندوخته ام از برکت وجود علمای اسلام است.
۱۳۹۶/۵/۵ - ۱۱:۱۱
آیت الله موسوی اصفهانی در جمع مدیران حوزه خواهران: حوزه انقلابی مجری رهنمودهای ولی فقیه است/ امام (ره) و رهبری حجت را بر ما تمام کرده اند حوزه/ مدیر حوزه علمیه همدان، روحانیت را سفیران دین، مورد اعتماد مردم و مدافع ارزش ها خواند و تصریح کرد: حوزه انقلابی مجری رهنمودهای ولایت فقیه و مسئول حراست از انقلاب اسلامی است
۱۳۹۶/۵/۴ - ۱۱:۳۰
مدیر حوزه‌های علمیه خواهران در جمع مدیران استانی: تولید علم لازمه اثرگذاری حوزه در فضای داخلی و بین المللی است / برگزاری ۶۰۰ کرسی آزاد اندیشی در دو سال حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی با اشاره به برگزاری ۶۰۰ کرسی آزاد اندیشی در دوسال، گفت: حوزه‌های علمیه خواهران اگر بخواهد در عرصه‌های مدیریت، پژوهش، آموزش، فرهنگی و تبلیغی اثرگذار باشد باید توان تولید علم در طلاب تقویت شود.
۱۳۹۶/۵/۴ - ۱۰:۲۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس