*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ \ ۱۰ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Wednesday, January 16, 2019
انتقاد نماینده ولی فقیه در استان همدان از عملکرد کشورهای عربی در برابر اسرائیل حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: امروز جامعه عرب با همه امکانات و سرمایه ای که دارند در برابر اسرائیل ذلیلند، ولی ملت ایران با اتکا به قران و اهل بیت(ع) در برابر زیاده خواهی های آمریکا و اروپایی ایستاده است و روز به روز هم ما قوی تر شده و شاهد ضعف دشمن هستیم.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۰۹:۵۷
نماینده ولی فقیه در همدان: انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس اوج دشمنی با اسلام و مسلمین است امام جمعه همدان، انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس را اوج کینه توزی و دشمنی علیه اسلام و مسلمین دانست و گفت: دشمنان فکر می کنند با این کار جبهه مقاومت و جبهه حق را شکست خواهند داد، در حالی که این طور نیست.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۰:۰۶
مدیر حوزه علمیه همدان: مشکلات دنیوی نباید در تبلیغ طلاب اثر بگذارد حوزه/ آیت الله موسوی اصفهانی گفت: طلاب نباید از اهمیت و ضرورت کار تبلیغی غافل شوند و مشکلاتی همچون مسایل مادی سبب ضعف در کار های آنها شود.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۶:۲۰
مدیر کل امور مجلس تبلیغات اسلامی: مسئولیت پذیری مهم ترین رکن تبلیغ به شمار می رود حوزه/ حجت الاسلام دارابی گفت: عده ای از روحانیان وظیفه شناس در مناطق تبلیغی خود سبب اشتغال زایی شده و در امر تحقق اقتصاد مقاومتی فعالیتی های ارزنده ای داشته اند و یا این که برای مشکلات آموزشی در منطقه برنامه ریزی های منظمی داشته اند.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۵:۳۶
آیت الله طه محمدی: روش های قدیمی در تبلیغ دین کار ساز نیست حوزه/ امام جمعه همدان گفت: روحانیان باید مطابق نیاز روز جامعه برای مردم سخنرانی کنند زیرا سطح سواد مردم امروز تغییر کرده است.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۵:۲۷
نماینده ولی فقیه در استان همدان: وضعیت اقتصادی فعلی زیبنده ملت با استعداد ایران نیست حوزه/ امام جمعه همدان گفت: چرا باید سفره دیگران را رنگی کنیم در حالی که در داخل کشور هزاران جوان تحصیل کرده و بیکار داریم.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۰۷:۲۹
حجت الاسلام حسینی مجد: وحشت آمریکا از افزایش قدرت ایران در منطقه است امام جمعه اسدآباد گفت: امروز با بد عهدی های آمریکا و اروپایی ها برای جهانیان اثبات شده است که شکننده عهد ایران نبوده است و در واقع خروج از برجام را می توان پیروزی برای جمهوری اسلامی شمرد.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۰۷:۱۵
آیت الله طه محمدی: فراموشی صله رحم به معنای مرگ عاطفی انسان است حوزه/ امام جمعه همدان گفت: در کشور های غربی نهاد خانواده از بین رفته است و شاهد آن هستیم که به حیواناتی مانند سگ و گربه پناه می برند.
۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۶:۱۱
امام جمعه ملایر مطرح کرد؛ خروج از NPT و توسعه فعالیت های هسته ای دو مطالبه طلاب و مردم انقلابی همدان حوزه/ حجت الاسلام برقراری گفت: ما امروز در حوزه علمیه همدان جمع شده ایم تا مطالبات خود را بیان کنیم نخست اینکه دولت باید از معاهده NPT خارج شود و دوم اینکه انرژی هسته باید مانند قبل فعالیت خود را شروع کند.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۱۶:۴۴
کارشناس حوزوی: مدیریت جهادی تنها راه عبور از مشکلات امروز کشور است حوزه/ حجت الاسلام موسوی گفت: در هر عرصه ای که مدیریت جهادی وجود داشته، پیشرفت ها بسیار محسوس بوده است و اگر تولید کنندگان بتوانند با عمل جهادی کالای با کیفیت و خوب تولید کنند، گام محکمی را در تحقق شعار سال بر خواهیم داشت.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۰۹:۵۰
آیت الله موسوی اصفهانی: به خاطر خوشایند توریست ها نمادهای شهدا در همدان جمع نشود حوزه /نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان به برداشتن نمادهای شهدا از میدان شهر همدان به بهانه پیاده رو سازی اشاره کرد و گفت: برداشتن المان های شهدا نباید از این جهت باشد که توریست های خارجی ما را به خشونت متهم نکنند.
۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۰۹:۰۰
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی: انیمیشن از موثرترین راه های ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی است حوزه/ نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود آن که تنها سه کشور فارسی زبان در دنیا وجود دارد، اما شاهد فعالیت ۳۰۰ شبکه فارسی زبانی هستیم که شبانه روز برای تخریب مقدسات ما فعال هستند و تنها مجموعه ای که فعالانه در مقابل این جبهه شوم ایستاده، جبهه رسانه ای انقلاب است که توانسته آبرومندانه از ارزش های انقلابی دفاع کند.
۱۳۹۷/۲/۱۶ - ۱۴:۰۰
آیت الله طه محمدی: امروز بزرگترها هم مخاطبان پویانمایی ایرانی هستند امام جمعه همدان با اشاره به این که امروز نه تنها کودکان بلکه بزرگترها نیز مخاطبان تولیدات پویانمایی ایرانی شده اند، گفت: در سال های گذشته از اینکه برنامه سرگرمی کودکان ما، بیرون از مرز توسط دشمنان ساخته می شد و کینه ورزی خودشان را نامحسوس تزریق می کردند بسیار رنج می بردیم.
۱۳۹۷/۲/۱۶ - ۱۳:۴۶
حجت الاسلام روحانی: بهترین تبلیغ برای کالای ایرانی مقبولیت و مرغوبیت آن است حجت الاسلام روحانی گفت: بهترین تبلیغ برای هر کالا مقبولیت و مرغوبیت آن می باشد و این نیز همکاری و همدلی همه افرادی که در تولید یک محصول دخیل هستند را طلب می کند.
۱۳۹۷/۲/۱۵ - ۰۲:۴۰
کارشناس تهذیب حوزه علمیه همدان: تقویت تولید ملی با اشتغال جوانان ارتباط مستقیم دارد حوزه/ حجت الاسلام جمشیدی گفت: تولید ملی با اشتغال جوانان ارتباط مستقیم دارد، چرا که با خرید کالای ایرانی، شغل در کشور ایجاد خواهد شد، از این رو همگان باید از تولید ایرانی حمایت کنند.
۱۳۹۷/۲/۱۳ - ۰۸:۳۰
در همایش خانواده از اساتید همدانی تقدیر شد+ عکس حوزه/ طلاب همدان به همراه خانواده و فرزندانشان در همایش خانواده که به همت مدرسه علمیه آیت الله آخوند(ره) و مرکز خدمات حوزه علمیه استان، در اردوگاه ابوذر فرهنگی همدان برگزار شد، شرکت کردند.
۱۳۹۷/۲/۱۱ - ۲۰:۰۰
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره)همدان تاکید کرد: نقش مهم انقلاب اسلامی در محرومیت زدایی جامعه/مبلغان دستاوردهای انقلاب را تبیین کنند حوزه/مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره)همدان گفت: نقش مبلغان در فعالیت نهاد هایی همچون کمیته امداد امام خمینی(ره) به تحقیق بالا است و مبلغان باید در راستای فعالیت های این نهاد انقلابی ما را یاری کنند.
۱۳۹۷/۲/۱۱ - ۰۷:۲۱
آیت الله موسوی اصفهانی مطرح کرد: تغییر فرهنگ ایرانی اسلامی به غربی ره آورد برگزاری جشنواره ۲۰۱۸ حوزه/ آیت الله موسوی اصفهانی با اشاره به جشنواره ۲۰۱۸ در همدان، گفت: یکی از پیامد های این جشنواره ها تغییر فرهنگ ایرانی اسلامی به فرهنگ غربی است و مسؤولان این برنامه ها باید مواظب خطوط قرمز اسلامی باشند.
۱۳۹۷/۲/۱۰ - ۲۰:۲۴
حجت الاسلام والمسلمین ذوالنور در جمع روحانیون همدان: حمایت رهبری از تیم مذاکره کننده به معنای تایید برجام نیست/ بعضی از نمایندگان مجلس به دنبال منافع شهری و قبیله ای هستند نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: بعضی از نمایندگان مجلس به دنبال منافع شهری و قبیله ای هستند، برای مثال به دنبال بودجه های شهر خودشان هستند، با این حال چه انتظاری از مجلس درباره برجام و حمایت از رهبری می رود.
۱۳۹۷/۲/۱۰ - ۱۸:۰۱
عمامه گذاری طلاب و تجلیل از بانوان مبلغه جهادی+ عکس حوزه/ در همایش مبلغان حوزه علمیه همدان تعدادی از طلاب مکتب امام صادق(ع) ملبس به لباس مقدس روحانیت شدند و سوگند نامه تلبس را قرائت کردند.
۱۳۹۷/۲/۱۰ - ۱۷:۵۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس