*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ \ السبت ٣ جمادى الأولى ١٤٣٩ \ Saturday, January 20, 2018
کارشناس عرصه تبلیغ: تبلیغ در فضای مجازی یکی از وظایف طلاب امروزی است حجت الاسلام هادی پور گفت: حوزه های علمیه و شاگردان مکتب امام صادق(ع) مرزبانان دین هستند و کسی که این وظیفه را بر عهده دارد باید از تمامی مرزهای اسلام دفاع کند و امروز حضور در فضای مجازی و فرهنگ سازی این مساله از نکات مهم به شمار می رود.
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۴
دو عامل موفقیت آیت الله العظمی بروجردی حوزه/ آیت الله فاضلیان گفت: بنده درس آیت الله العظمی بروجردی(ره) را درک کرده ام و معتقدم که دو صفت سبب شد که ایشان به این مرحله برسد، نخست دستگیری از فقرا و دوم جنگ با هوای نفس.
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۰۸:۴۱
مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) شهرستان ملایر: زمانی مردم از اقدامات دولت رضایت دارند که آن را در زندگی خود لمس کنند/ طلاب همراه مردم مطالبه گری کنند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) ملایر درباره بخشی از سخنان رهبر انقلاب مبنی بر تذکرات ایشان به دولت و مسئولین به صورت علنی و غیرعلنی، گفت: اقدامات دولت تنها زمانی می تواند رضایت مردم را در پی داشته باشد که مردم، آن را در زندگی خود لمس کنند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۰۸:۳۸
حجت الاسلام عنایت نژاد: مسؤولان باید خود را خادم مردم بدانند حوزه/ استاد مدرسه علمیه قروه درجزین گفت: دشمنان در جهت عقب نشینی ایران اسلامی از آرمان های والای الهی خود تلاش بسیاری داشته که همواره با حضور جدی و با اقتدار مردم پاسخی محکم شنیده و امید خود را از دست داده اند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۲۱:۴۳
امام جمعه شهرستان مهاجران: پذیرش اشتباه و عذر تقصیر از جمله عوامل رفع مشکلات مردم است حوزه/ حجت الاسلام مینایی گفت: انقلاب اسلامی ما بر اساس یک سری آرمان هایی که بر گرفته از مردم و مشکلات آن ها بود تشکیل شد که همواره باید مسؤولان این شعار ها را مرور کرده و نسبت به آن ها جامه عمل بپوشاننند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۲۱:۴۰
امام جمعه همدان: اخلاق ابزار رسیدن به خداست حوزه/ آیت الله محمدی گفت: ما باید به دنبال علت خلقت خلق انسان از ناحیه خداوند بوده تا با درک حقیقت واقعی مسیر کمال و سعادت واقعی را به خوبی طی کنیم.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۴
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان مطرح کرد: مسئولان نسبت به آسیب های تلگرام غافل نشوند/ با بیان آزادی، چشم خود را نسبت به آسیب ها نبندیم حوزه/ آیت الله موسوی اصفهانی گفت: مسئولان باید نسبت به آسیب های شبکه های اجتماعی همچون تلگرام که اخیرا فیلتر شده بود و به تازگی با اهدافی از سوی دولت رفع فیلتر شده است آگاه باشند و نباید با بیان آزادی، چشمشان را نسبت به آسیب های اینگونه شبکه های اجتماعی ببندند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۸:۳۷
حجت الاسلام فاطمی پور: پدیده برهنگی آسیب بزرگی به جامعه بشری وارد می کند حوزه/ معاون فرهنگی نهاد رهبری در دانشگاه بوعلی‌ سینا تشریح کرد: آرامش روانی، استحام پیوند خانوادگی، استواری اجتماع، ارزش و احترام زن از مهم‌ترین کارکردها و حکمت حجاب است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۰:۵۰
امام جمعه همدان: ترویج مفاهیم قرآنی سبب رشد جامعه اسلامی می شود حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: کسی که در راستای ترویج قرآن فعالیت می کند باید با رویکردی الهی و نیت مقدسی در این راه قدم بگذارد چرا که کار برای خداوند متعال محتاج به نیتی الهی است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۱:۰۹
وجود گنجینه غنی از کتب خطی درکتابخانه مدرسه علمیه آخوند همدان حوزه/ آیت الله ملا علی معصومی همدانی معروف به آیت الله آخوند(ره) مدرسه علمیه آیت الله آخوند(ره) را به فیضیه غرب کشور مبدّل کرده بود.
۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۸:۵۵
حجت الاسلام شیری تشریح کرد؛ فعالیت های پژوهشی مدرسه علمیه آیت الله آخوند(ره)همدان معاون پژوهش مدرسه علمیه آیت الله آخوند(ره) گفت: در سال جاری از میان پژوهش های طلاب این مدرسه ۱۰۰ مقاله و پایان نامه به جشنواره علامه حلی ارسال شد که نشانه گسترده حضور طلاب همدانی در عرصه پژوهش است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۸:۲۰
کارشناس دینی : حجاب تضمین عزّت و کرامت زن است حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان گفت: دشمنان اسلام دندان تیز کرده اند تا شرف ملی و مذهبی ملت مسلمان را از ناحیه اصلی‌ترین و مؤثرترین رکن جامعه یعنی زنان و ترویج بی حجابی و بی عفتی، نابود کنند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۷:۵۷
استاد موسسه مطالعات بنیان دینی: حوزه علمیه تنها مرکزی است که می تواند مقابل تفکر تکفیری ایستادگی کند حجت الاسلام حسینعلی گفت: یکی آفت های تفکر تکفیری ها به ویژه تابعان سید قطب این است که دشمنی و عداوت آنها مستقیما با مسلمانان و اهل تشیع است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۲:۲۳
آیت الله موسوی اصفهانی در جمع طلاب: اخلاص حاج شیخ عبدالکریم حوزه قم را درخشان کرد/ حوزیان به فکر پست و مقام نباشند عضو جامعه مدرسین حوزه با اشاره به این که اگر طلبه ای به فکر مسایل مادی باشد و خود ساخته عمل نکند هیچ گاه در مسیر طلبگی موفق نمی شود، گفت: آیت الله حاج شیخ عبدالکریم حائری به واسطه اخلاص، ایثار و تقوا توانست حوزه قم را تاسیس کند و در جهان اسلام بدرخشد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۰۸:۵۰
در نشست ائمه جماعات همدان ؛ از تلاش های خبرگزاری حوزه در همدان تقدیر شد حوزه/ در حاشیه نشست فصلی ائمه جماعات و دبیران اقامه نماز در همدان از تلاش های خبرگزاری حوزه به دلیل فعالیت در عرصه دین و ترویج نماز در جامعه تقدیر شد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۵:۳۶
استاد حوزه علمیه همدان مطرح کرد: وجود تفکر رضاخانی درباره حجاب در بین برخی روشنفکران/ رواج بی حیایی پنهان در سریال ها و فیلم ها استاد حوزه علمیه همدان با بیان اینکه متأسفانه تفکر رضاخانی هنوز هم در بین برخی از روشنفکران جامعه دیده می شود، گفت: در همین دوران هم عده ای دین را عامل بدبختی و عقب افتادگی جامعه می دانند و دین را در حدود حداقلی و فردی می پذیرند و قائل به دین اجتماعی نیستند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۸:۲۸
مسؤول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه همدان خبر داد: ارزیابی عملکرد مدارس علمیه همدان حوزه/ مسؤول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه همدان از ارزیابی و نظارت مستمر بر فعالیت ها و برنامه های مدارس علمیه استان خبر داد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۸:۲۲
آیت الله موسوی اصفهانی: حوزه راه رسیدن به پست و مقام نیست حوزه/ مدیر حوزه علمیه همدان با تاکید بر این که طلاب باید خود را وقف خدمت به دین الهی کنند، گفت: علمای ربانی که با سختی و مشقت فراوان از دین الهی پاسداری کردند در روز قیامت برای ما حجت هستند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۵:۱۹
معاونان جدید حوزه علمیه همدان معرفی شدند حوزه/ در مراسمی با حضور آیت الله موسوی اصفهانی، معاونان جدید حوزه علمیه همدان معرفی و از معاونان سابق تقدیر به عمل آمد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۵:۱۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس