*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ \ الثلاثاء ١٨ ربيع الثاني ١٤٣٨ \ Tuesday, January 17, 2017
آشنایی با فعالیت های مدرسه قرآنی مریانج حوزه/ مدیر مدرسه علمیه قرآنی مریانج گفت: از آنجا که این حوزه، مدرسه قرآنی است، در کنار دروس متداول حوزه، جلسات قرآنی نظیر حفظ ترتیبی قرآن، تفسیر مختصر، ادبیات قرآنی، تجوید و روان خوانی برگزار می شود.
۱۳۹۵/۲/۱۴ - ۱۶:۰۷
مدیر تبلیغات اسلامی ملایر مطرح کرد: امام موسی کاظم(ع) الگوی واقعی صبر و بردباری حوزه/ مدیر تبلیغات اسلامی ملایر گفت: امام موسی کاظم(ع) نمونه کامل صبر و بردباری است و ما می توانیم با الگو قرار دادن سیره ایشان در زندگی امروزی صبر در مصائب را بیاموزیم.
۱۳۹۵/۲/۱۴ - ۱۲:۵۵
آیت الله موسوی اصفهانی : تمام مردم در قبال امر به معروف مسئول اند حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان همدان اظهار داشت: همه باید در زمینه امر به معروف و نهی از نکر فعالیت بوده و خود را از این مسأله جدا ندانند.
۱۳۹۵/۲/۱۴ - ۱۲:۳۲
نماینده طلاب و فضلای همدان: زندان هرگز نتوانست مانع هدایتگری های امام کاظم(ع) شود هرگز نباید فراموش کنیم گروه ها و نحله های به وجود آمده هرگز نتوانسته اند با علم، هدایتگری و رسالت ائمه مقابله کنند و امام موسی کاظم(ع) نیز هرگز اجازه ندادند دشمنان به وظیفه الهی ایشان خدشه ای وارد کنند.
۱۳۹۵/۲/۱۴ - ۱۲:۲۲
مدیر تبلیغات اسلامی شهرستان بهار خبر داد: برگزاری گفتمان دینی با موضوع شهید مطهری حوزه/ مدیر تبلیغات اسلامی بهار گفت: این گفتمان به مناسبت سالروز شهادت شهید مطهری و گرامی داشت مقام معلم و با محوریت شهید مطهری، عقلانیت و وحدت برگزار می گردد.
۱۳۹۵/۲/۱۴ - ۱۱:۵۴
آیت الله طه محمدی: غرب درصدد به زانو درآوردن جامعه اسلامی است حوزه/ امام جمعه همدان با تاکید براینکه غرب درصدد به زانو درآوردن جامعه اسلامی است گفت: متاسفانه غرب از کوتاهی ما کمال استفاده را انجام داده و در صدد ضربه زدن به کیان اسلامی است
۱۳۹۵/۲/۱۳ - ۱۹:۰۵
امام جمعه همدان هشدار داد: کلیساهای خانگی ترفند غرب برای انحراف اعتقادی در ایران خبرگزاری حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان همدان با اشاره به اقدامات غرب برای انحراف جامعه گفت: متاسفانه کلیسای خانگی در ایران و در استان هایی مانند همدان در حال فعالیت بوده و عده ای نا آگاه را به سمت خود جذب کرده است که این امر نیازمند هوشیاری بیشتری می باشد.
۱۳۹۵/۲/۱۳ - ۱۰:۳۹
مدیر مدرسه علمیه زنگنه همدان تاکیدکرد: ضرورت تبیین آرمان های انقلاب توسط حوزه های علمیه حوزه/ استاد حوزه علمیه گفت: وظیفه ای که بردوش حوزویان قرار دارد، این است که از ارزش های انقلاب و آرمان های آن غافل نبوده و تمام برنامه ریزی ها را همسوی با انقلاب انجام دهند
۱۳۹۵/۲/۱۱ - ۱۴:۱۲
مدیر حوزه تویسرکان : طلاب تویسرکانی ، زبان های خارجی را فرا می گیرند حوزه/ مدیر حوزه علمیه تویسرکان از برگزاری دوره های زیان خارجی برای طلاب این شهرستان خبرداد.
۱۳۹۵/۲/۱۱ - ۱۰:۱۸
مدیر حوزه همدان: با عقود اسلامی برخورد سطحی نشود خبرگزاری حوزه/ آیت الله موسوی اصفهانی گفت: بسیاری از مسایل برای حل مشکلات معاملات بانکی شکل صوری به خود گرفته است و این در حالی است که عقود اسلامی بار معنایی دارند و نباید با آنها برخورد سطحی کرد.
۱۳۹۵/۲/۹ - ۱۴:۵۷
آیت الله طه محمدی تاکیدکرد: ضرورت تطبیق الهیات بوعلی با انجیل مسیحیت حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان همدان با اشاره به تحریف هایی که در کتاب الهیات ابن سینا صورت گرفته است گفت: لازم است تا محققان الهیات شیخ الرئیس را با انجیل تطبیق دهند تا قسمت هایی که دستخوش تحریف شده مشخص شود.
۱۳۹۵/۲/۹ - ۱۰:۲۹
حجت الاسلام والمسلمین ذوالنور: وظیفه حوزه تزریق روحیه انقلابی به جامعه است حوزه/ ردبیرکل کنگره شهدای روحانی کشور گفت: وظیفه حوزه انقلابی ماندن و استحکام روحیه انقلابی در حوزه و تزریق روحیه انقلابی از ناحیه حوزه های علمیه به جامعه است این مسأله ای بسیار مهم و جدی است.
۱۳۹۵/۲/۸ - ۱۸:۳۹
مدیر حوزه علمیه استان همدان مطرح کرد: محدودیت فضای آموزشی؛ معضل بزرگ حوزه همدان حوزه/ آیت الله موسوی اصفهانی، محدودیت فضای آموزشی در حوزه همدان را معضل بزرگی خواند و گفت: مسئولان باید برای برطرف شدن مشکلات عمرانی حوزه استان اهتمام ویژه ای داشته باشند.
۱۳۹۵/۲/۸ - ۱۷:۱۸
آیت الله طه محمدی: بزرگان اصناف روحیه تدین بازاریان قدیم را احیا کنند حوزه/ امام جمعه همدان با اشاره به پیوند دیانت و تجارت، گفـت: در گذشته بازار و مسجد به هم گره خورده بودند، اما با فاجعه آخر الزمانی، همه اقشار وارونه شده اند و بازاریان دیگر کسبه قدیم نیستند.
۱۳۹۵/۲/۷ - ۱۵:۵۱
معاون پژوهش حوزه علمیه همدان خبر داد: ارسال بیش ۴۰۰ اثر پژوهشی به جشنواره علامه حلی/ آیین اختتامیه نیمه دوم اردیبهشت حوزه/ حجت الاسلام کاظمی با اشاره به ارسال بیش از ۴۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره علامه حلی همدان، از برگزاری آیین اختتامیه این جشنواره در نیمه دوم اردیبهشت ماه خبر داد.
۱۳۹۵/۲/۶ - ۱۱:۰۸
کارشناس علوم دینی :آنچه از اسلام باقی مانده، حاصل رسالت زینب(س) است حوزه/ حضرت زینب(س) نقش محوری در قیام جاویدان کربلا داشت تا جایی که به جرأت می توان گفت آنچه از اسلام تا کنون باقی مانده، حاصل رسالت عقیله بنی هاشم(س) است.
۱۳۹۵/۲/۵ - ۱۶:۱۱
نماینده ولی فقیه در همدان: در غرب حقوق زن معنا ندارد/ ورزشکاران حافظ عزت ایران باشند خبرگزاری حوزه/ آیت الله طه محمدی با اشاره به وظیفه حوزویان در تبیین نگاه اسلام به زن، گفت: در جوامع غربی، حقوق زن معنا ندارد و بزرگترین جنایات علیه زنان در غرب صورت می گیرد.
۱۳۹۵/۲/۵ - ۱۵:۴۲
آیت الله طه محمدی: شکوفایی کشور در گرو تحقق منویات رهبری است حوزه/ نماینده ولی فقیه در همدان گفت: رهبر معظم انقلاب، فردی دلسوز و هوشیار بوده و پیگیری منویات ایشان، موجب شکوفایی در امور فرهنگی و اقتصادی و سیاسی کشور خواهد شد.
۱۳۹۵/۲/۵ - ۱۵:۲۳
اعتکاف متمرکز طلاب همدانی برگزار شد حوزه/مراسم اعتکاف طلاب استان همدان به صورت متمرکز در شهرستان همدان برگزارشد.
۱۳۹۵/۲/۴ - ۱۴:۱۲
برگزاری طرح جهاد تربیتی -اخلاقی مدیران در حوزه همدان حوزه/ کارگاه آموزشی طرح جهاد تربیتی -اخلاقی با تأکید بر نقش مدیران مدارس علمیه در استان همدان برگزار می گردد.
۱۳۹۵/۱/۲۴ - ۱۰:۲۴
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس