*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ٠ رجب ١٤٣٨ \ Tuesday, March 28, 2017
حجت الاسلام رحمانی: ایمان با ولایت اهل بیت(ع) کامل می شود حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان با تاکید بر این که ایمان با ولایت اهل بیت(ع) کامل می شود، تصریح کرد: مامون به امامت و برحق بودن امام رضا(ع) علم داشت، ولی حجاب ها مانع عمل به علمش شد.
۱۳۹۵/۹/۱۱ - ۰۹:۳۹
استاد حوزه علمیه همدان: شهدای مدافع حرم سفیران انتقال انقلاب به منطقه هستند حوزه/ حجت الاسلام فلاحی گفت: شهدای حرم در امنیت کشور سهم به سزایی دارند و سفیر انتقال انقلاب به کشورهای دیگر هستند و باید از عناصری که با انقلاب در داخل مشکل دارند مقابله کرد.
۱۳۹۵/۹/۱۱ - ۰۹:۳۲
حجت الاسلام شعبانی: خانواده ها فرزندان را ولایی تربیت کنند حوزه/ حجت الاسلام شعبانی تصریح کرد: هر کس بخواهد به تربیت حقیقی دست باید به علی(ع)، مدینة العلم بعد از نبی روی آورد، چرا که او مظهر صفات الهی است و به جز باب ولایت تربیت حاصل نمی شود، لذا خانواده ها باید فرزندارن را ولایی تربیت کنند.
۱۳۹۵/۹/۹ - ۱۸:۰۵
کارشناس علوم دینی : اختلاف طبقاتی نتیجه بی توجهی به فرهنگ انفاق و ایثار است حوزه/ حجت الاسلام حسینی با اشاره به جایگاه انفاق در جامعه یادآور شد: بسیاری از مشکلات امروز جامعه به دلیل عدم توجه به فرهنگ انفاق و ایثار در جامعه است و اگر فرهنگ گذشت و از خود گذشتگی در جامعه رواج یابد، دیگر اثری از فقر و اختلاف طبقاتی وجود نخواهد داشت.
۱۳۹۵/۹/۹ - ۱۰:۱۶
مدیر مدرسه علمیه آیت الله دامغانی همدان: تا زمانی که فرهنگ اهل بیت(ع) حاکم نشود، جامعه اصلاح نخواهد شد حوزه/ حجت الاسلام رسولی فرح تصریح کرد: تا زمانی که فرهنگ اهل بیت(ع) در جامعه جاری نشود، جامعه اصلاح نخواهد شد، لذا مسئولان فرهنگی باید تمام تلاش خود را در این زمینه متمرکز کنند.
۱۳۹۵/۹/۹ - ۱۰:۱۶
پژوهشگر حوزوی : اقتدار جامعه اسلامی به ولایت پذیری است حوزه/ پژوهشگر حوزوی تصریح کرد: اصل ولایت پذیری وظیفه همه مسلمانان است و سبب اقتدار جامعه مسلمین می شود و این مساله در دوران حضور امام و هم در دوران غیبت از مهمترین اصول می باشد.
۱۳۹۵/۹/۹ - ۰۹:۵۴
کارشناس مسائل خانواده: عدم هماهنگی زوجین منجر به تقابل و جنگ افروزی در زندگی می شود حوزه/ حجت الاسلام تراشیون هماهنگی زوجین با یکدیگر را امری مهم دانست و گفت: زن و مرد تا جایی که می توانند باهم هماهنگ باشند، چرا که ناهماهنگی منجر به تقابل در زندگی می شود که این تقابل جنگ افروزی را به همراه می آورد.
۱۳۹۵/۹/۸ - ۱۲:۴۱
رئیس ستاد اقامه نماز استان همدان: توجه به نماز جامعه را در مقابل به ناهنجاری ها بیمه می کند حوزه/ حجت الاسلام حسنی حلم در اجلاس استانی نماز گفت: نهادینه شدن فرهنگ نماز در کشور سبب می شود که هنجارهای جامعه توسط مردم رعایت شود و مردم به ان ملتزم باشند.
۱۳۹۵/۹/۷ - ۱۸:۴۲
امام جمعه اسدآباد: در زمینه ترویج نماز در جامعه ضعف داریم حجت الاسلام حسینی مجد با بیان این که هنوز در زمینه ترویج و تبیین فرهنگ نماز در جامعه دچار ضعف هستیم، گفت: افتخار مکتب شیعه این است که امام علی(ع) در محراب شهادت و در راه نماز شهید شده است.
۱۳۹۵/۹/۷ - ۱۸:۳۰
نماینده ولی فقیه در همدان: نماز جامعه را از آسیب های اجتماعی در امان می دارد حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: بسیاری از افراد جامعه طعم واقی نماز را نچشیده اند و اگر افراد طعم واقعی عبادت مخلصانه را بچشند آن را با چیزی معاوضه نخواهند کرد.
۱۳۹۵/۹/۷ - ۱۸:۲۷
آشنایی با فعالیت های پژوهشی مدرسه آیت الله دامغانی همدان معاون پژوهش حوزه علمیه آیت الله دامغانی از تحقیقات و پژوهش های گروهی که نتیجه آن نشریه داعیه است خبر داد و گفت: این نشریه در چند دوره مقام اول کشوری را کسب کرده است.
۱۳۹۵/۹/۷ - ۰۹:۵۴
حجت الاسلام والمسلمین محمدی قائینی مطرح کرد: اعتقاد به معاد و اهمیت به نماز؛ دو رکن اساسی حیات معنوی مومن استاد سطح عالی حوزه علمیه همدان، اعتقاد به معاد و اهمیت به نماز را دو رکن اساسی حیات معنوی مومن دانست و گفت: نماز باید از روی عشق به خدای متعال باشد
۱۳۹۵/۹/۶ - ۱۲:۵۲
آیت الله طه محمدی: خانواده ها به تربیت دینی فرزندان بی توجه نباشند حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: خانواده نقطه شروع و محل تربیت فرزندان صالح است و باید بر روی این مساله توجه جدی و ویژه ای صورت گیرد.
۱۳۹۵/۹/۶ - ۱۲:۵۱
امام جمعه همدان: خداشناسی متوقف بر خودشناسی است آیت الله طه محمدی گفت: برخی تمام دنیا و آخرت خود را در تاراج بیت المال می بینند و مانند جغدهای خرابه نشین تمام دنیای خود را برای لاشه موشی تباه می کنند.
۱۳۹۵/۸/۱۸ - ۱۲:۳۵
عضو هیئت رئیسه مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه: حوزه علمیه به خروجی های خود می بالد حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین رضوی مهر با اشاره به جایگاه علمای وارسته در تاریخ حوزه های علمیه گفت: حوزه های علمیه به خود می بالند که ثمراتی چون آیت الله موسوی اصفهانی را به جامعه تحویل داده اند.
۱۳۹۵/۸/۱۷ - ۱۷:۱۳
استاد حوزه علمیه همدان: شیعه و سنی مراقب اختلاف افکنی دشمن باشند حوزه/ حجت الاسلام بطحائیان با اشاره به فرصت طلبی دشمن از همایش میلیونی در جهت اختلاف افکنی و بروز تفرقه بین شیعه و سنی، گفت: مسلمانان با آگاهی و بصیرت و احترام به عقاید دیگر مسلمانان نگذارند دشمن به مقاصد شوم خود برسد.
۱۳۹۵/۸/۱۷ - ۰۱:۱۵
طرح جهاد تربیتی اخلاقی اساتید همدان برگزار شد حوزه/ کارگاه آموزشی طرح جهاد تربیتی اخلاقی با تأکید بر نقش اساتید مدارس علمیه، با حضور اساتید در حوزه علمیه استان همدان برگزار شد.
۱۳۹۵/۸/۱۶ - ۱۱:۵۵
عضو خبرگان رهبری: تمام اسباب کمال در حوزه های علمیه موجود است آیت الله مهدوی خاطرنشان کرد: همه اموری که یک انسان برای طی مراحل کمال به آنها نیاز دارد در حوزه های علمیه یافت می شود و این طلب می کند که طلاب با جدیت و برنامه ریزی به این امور توجه و به آنها عمل کنند.
۱۳۹۵/۸/۱۶ - ۱۱:۴۶
امام جمعه موقت اصفهان: شیعه امام شناس و رهبر شناس است حوزه/ آیت الله مهدوی با تاکید بر این که باید از کربلا عبرت بگیریم و آن را در زندگی خود اعمال کنیم، گفت: شیعه امام شناس و رهبر شناس است و به دنبال آن تبعیت واقعی را به نمایش می گذارد.
۱۳۹۵/۸/۱۳ - ۰۸:۴۹
حجت الاسلام والمسلمین حیدری: شهدای مدافع حرم امنیت امروز ما را تضمین کرده اند حوزه/ شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم امنیت امروز جامعه را تضمین کرده اند و این امر سبب افتخار ایران اسلامی است.
۱۳۹۵/۸/۱۱ - ۱۱:۴۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس