*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ \ الأحد ٢ رمضان ١٤٣٨ \ Sunday, May 28, 2017
حجت الاسلام والمسلمین آقا تهرانی: شرکت در انتخابات و انتخاب اصلح بخشی از دیانت ماست حوزه/ عضو هیئت علمی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) با بیان این که دین و سیاست از یکدیگر جدا نیستند، اتصریح کرد: مسأله شرکت در انتخابات، بخشی از دیانت ماست و باید با حضور حداکثری در پای صندوق های رای، مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام بکوبیم.
۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۱۷:۰۶
شرکت طلاب همدانی در طرح های بصیرت افزایی حوزه/ حجت الاسلام حیدری از برگزاری نشست های بصیرتی طلاب در مدرسه علمیه آیت الله آخوند(ره) همدان خبرداد.
۱۳۹۶/۲/۱۵ - ۱۸:۰۵
استاد حوزه علمیه همدان: انتخابات ایران بر منطقه و جهان اسلام تاثیرگذار است حوزه/ حجت الاسلام فلاحی با بیان این که انتخابات ایران بر منطقه و جهان اسلام تاثیرگذار است، گفت: انقلاب اسلامی و بیداری ملت ایران به رهبری امام خمینی(ره) سبب شد تا دست اجانب از مرز و بوم کشور ما و همچنین بخش هایی از منطقه کوتاه شود.
۱۳۹۶/۲/۱۴ - ۱۸:۱۲
کارشناس مشاوره: شیوه های «مدیریت تحصیلی» به طلاب آموزش داده شود حوزه/ کارشناس مشاوره گفت: طلاب علوم دینی باید با عوامل تمرکز در زمان مطالعه و کلاس درس و همچنین موانع این مسأله آشنا شوند و از آن ها دوری کنند.
۱۳۹۶/۲/۱۴ - ۰۸:۵۹
استاد حوزه علمیه همدان: بی بصیرتی و غفلت خواص جامعه اسلامی را نابود می کند حوزه/ حجت الاسلام موسوی اصفهانی گفت: خواب غفلت عده ای که در جامعه موثر بودند، سبب شد که غدیر و سفارش های نبی مکرم اسلام(ص) فراموش شود، برخی ترسیده بودند و عده ای هم با بی بصیرتی و سکوت مسبب اصلی این همه ظلم شدند.
۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۰۸:۵۶
حجت الاسلام حسینی مجد: تکریم عالمان دینی، احترام به انبیای الهی است حوزه/ امام جمعه شهرستان اسدآباد با اشاره به اهمیت احترام به عالمان دینی، گفت: تکریم عالمان دین، احترام به انبیای الهی است، چرا که علما جانشینان پیامبران و انبیاء هستند، و لباس مقدس روحانیت، لباس نبی مکرم اسلام(ص) است.
۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۰۸:۵۶
مدیر حوزه علمیه خواهران همدان: افتخار علما روضه خوانی امام حسین(ع) است حوزه/ حجت الاسلام فاضلیان گفت: بسیاری از علما با مقام های علمی، خود را واعظ و روضه خوان امام حسین(ع) می دانستند و به آن افتخار می کردند.
۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۱۷:۴۲
۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۱۵:۴۳
مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه همدان خبر داد: ارائه ۵۴ خدمت به خانواده های حوزویان حجت الاسلام مظاهری گفت: با توجه به آمارهای موجود، مرکز خدمات حوزه های علمیه ۵۴ خدمت شاخص را به خانواده های طلاب و روحانیون سراسر کشور ارائه می دهد.
۱۳۹۶/۲/۹ - ۰۸:۵۵
کارشناس اداره مهارت افزایی مرکز خدمات حوزه: خانواده های حوزویان آموزش های فنی و حرفه ای را فرا می گیرند  کارشناس اداره مهارت افزایی مرکز خدمات حوزه های علمیه گفت: طبق برنامه سازمانی جدید که از طرف دفتر رهبر معظم انقلاب به مرکز خدمات حوزه های علمیه ابلاغ شد معاونت فرهنگی و رفاهی به معاونت خانواده و امور فرهنگی تغییر پیدا کرد.
۱۳۹۶/۲/۹ - ۰۸:۴۵
مدیر گروه تبلیغی هنری علمدار مطرح کرد: هزینه ۷۰ هزار یورویی یک بازی کامپیوتری و اهدای رایگان به کودکان ایرانی!! حوزه/ مدیر گروه تبلیغی هنری علمدار با اشاره به بازی «جنگ پرندگان» گفت: هفتاد هزار یورو برای بازی «جنگ پرندگان» هزینه شد، اما به رایگان در اختیار فرزندان و کودکان ما قرار گرفت. در این بازی مخاطب به نقشه ایران، برج میلاد و مقدسات اسلامی حمله می کند.
۱۳۹۶/۲/۹ - ۰۸:۲۷
مدیرکل تبلیغات اسلامی همدان: روحانیت تکلیف مدارانه عمل می کند حوزه/ حجت الاسلام دشتکی با اشاره به این که روحانیت تکلیف مدارانه عمل می کند، گفت: با توجه به تهاجم فرهنگی دشمنان اسلام که دامن گیر کشور و جوانان این مرز بوم شده است، باید ما فعالیت های خود را در عرصه فرهنگ دینی افزایش دهیم.
۱۳۹۶/۲/۸ - ۱۸:۱۲
آیت الله موسوی اصفهانی: فعالیت های حوزه فرهنگ دینی کافی نیست/ کار جهادی نیاز به همکاری جهادی دارد حوزه/ مدیر حوزه علمیه همدان گفت: ما مدیون شهدای انقلاب و شهدای هشت سال دفاع مقدس هستیم، آنها در روز قیامت از ما می پرسند که برای دین چه کرده اید، ما جان خودمان را در این راه دادیم و شما در امنیت برای دین و فرهنگ چه کردید.
۱۳۹۶/۲/۸ - ۱۸:۰۴
حجت الاسلام قاضی خانی؛ نبود خانه عالم در روستاها از عمده مشکلات روستاهای فاقد روحانی است حجت الاسلام قاضی خانی گفت: با توجه به فعالیت جهادی مبلغان و نیروی جوان و انقلابی حوزه، دیگر دستگاه های مجری در امر تبلیغ باید امکانات اردوهای جهادی مبلغان استان را به نحو احسن فراهم آورند.
۱۳۹۶/۲/۸ - ۱۷:۵۱
۱۳۹۶/۲/۷ - ۱۸:۱۷
آیت الله فاضلیان: طلاب الگوی مردم باشند حوزه/ امام جمعه سابق ملایر گفت: با بیان اینکه مردم از روحانیت الگو برداری می کنند، گفت: مردم از طلاب و روحانیون انتظار دارند که الگوی آنها الگو باشند
۱۳۹۶/۲/۷ - ۱۸:۱۴
آیت الله طه محمدی: جوانان به دنبال پشت میز نشینی نباشند حوزه/ امام جمعه همدان گفت: بسیاری از افراد از تن دادن به برخی کارها سر باز می زنند و دانشگاه های ما در این زمینه خطای بزرگی می کنند و هر کسی که مدرک دارد، نباید پشت میز نشین باشد.
۱۳۹۶/۲/۷ - ۱۸:۰۸
کارشناس علوم دینی : لباس مقدس روحانیت لباس تعهد به دین مبین اسلام است حجت الاسلام موسیوند تصریح کرد: لباس مقدس روحانیت خدمت به دین الهی و ادامه راه انبیاء است و خدمت به دین الهی توفیق می خواهد چه بسا که افرادی با استعداد وارد حوزه های علمیه شده اند ولی توفیق خدمت در راه الهی را نداشتند.
۱۳۹۶/۲/۷ - ۱۷:۰۳
کارشناس علوم دینی : شعار جدایی دین از سیاست، حرف دشمن است حوزه/ حجت الاسلام گرجی با اشاره به قیام امام حسین(ع) گفت: اگر ما بخواهیم هدف سیاسی را از قیام و نهضت حسینی بگیریم، دیگر محتوایی در این نهضت پیدا نخواهیم کرد.
۱۳۹۶/۲/۷ - ۱۷:۰۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس