*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۴ محرم ۱۴۴۰ \ Monday, September 24, 2018
نماینده ولی فقیه در همدان: تحریم سرعت پیشرفت و اقتدار ایران را متوقف نمی کند حوزه/ آیت الله طه محمدی، وجود دین را در پویایی جامعه مهم توصیف کرد و گفت: امروز آمریکا کشور ما را در تحریم قرار داده است، اما با این شرایط باز هم شاهد پیشرفت های نظام و افزایش قدرت و اقتدار ایران هستیم.
۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۱۷:۰۹
نماینده ولی فقیه در همدان: در عرصه مهدویت کم کاری شده است حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: اصلی ترین دلیل ایجاد شبهات فراوان و روی آوردن مسلمانان به فرقه های انحرافی این است که با مهدویت آشنا نیستیم.
۱۳۹۷/۳/۱۹ - ۱۷:۳۷
دلیل اصلی «طلاق ها» از نظر امام جمعه همدان حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: متاسفانه نه در دانشگاه و حوزه و نه در خانواده ها نحوه صحیح همسر داری به جوانان آموزش داده نمی شود و نتیجه آن هم طلاق هایی است که با کوچک ترین دعوا اتفاق می افتد.
۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۱۵:۴۰
آیت الله طه محمدی: دعای فرج امام زمان(عج) بهترین دعا در شب قدر است حوزه/ امام جمعه همدان گفت: دعای فرج امام زمان(عج) بهترین دعا در شب قدر است چرا که با ظهور ایشان حضرت، مشکلات بشریت رفع خواهد شد.
۱۳۹۷/۳/۱۶ - ۱۴:۴۲
نماینده ولی فقیه در استان همدان: امام شناسی پیش زمینه همه معرفت ها است حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: امام شناسی پیش زمینه همه معرفت ها است و اگر کسی در این مرحله شکست بخورد، در هیچ کدام از مراحل نمی تواند پیروز باشد.
۱۳۹۷/۳/۱۳ - ۱۲:۲۲
نماینده ولی فقیه در استان همدان: اگر ما درست کار کرده بودیم چهره امام حسن(ع) جهانی شده بود حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: اگر ما درست کار کرده بودیم، الان چهره امام حسن(ع) جهانی شده بود و دوست و دشمن ایشان را می شناختند، اما متاسفانه حتی دوستان هم ایشان را نمی شناسند.
۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۰:۲۴
استاد حوزه علمیه همدان: اندیشه ورزی بالاترین عبادت است حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان گفت: در اسلام بالاترین عبادت برای انسان اندیشه ورزی است، زیرا کاری که یک لحظه تفکر انجام می دهد هفتاد سال عبادت نمی تواند انسان را به آن مرحله برساند.
۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۴:۴۴
حجت الاسلام فاضلیان تشریح کرد: فعالیت های حوزه خواهران همدان از سال ۸۸ تاکنون مدیر حوزه علمیه خواهران همدان با اشاره به مدارس علمیه خواهران همدان گفت: حوزه علمیه همدان دارای ۱۱ مدرسه علمیه در سطح استان شامل شهر های همدان، اسد آباد، بهار، سامن، تویسرکان، فامنین، قروه، کبودرآهنگ، ملایر و نهاوند است.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۸:۰۳
استاد حوزه علمیه همدان: فرهنگ استعمار ره‌آورد حقوق بشر غربی است حجت الاسلام والمسلمین محمدی قایینی با تاکید بر این که آمریکا و اروپا که امروز دم از حقوق بشر می زنند فرهنگ استعمار را در جوامع بشری اجرا کرده اند، گفت: جهان امروز و رسانه های جمعی بهانه ای را برای افراد باقی نمی گذارد که انسان از حقیقت غافل بمانند.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۲:۱۹
در نشست سبک زندگی اسلامی حوزه همدان تاکید شد؛ بازاریان با مشتریان مدارا کنند حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان با اشاره به ضرورت مدارا در بین مسلمین به ویژه در بازار، گفت: همه مردم به ویژه بازاریان باید با مشتریان و هم نوعشان با مدارا رفتار کنند.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۳:۴۰
نماینده ولی فقیه در استان همدان: حقوق بشر از نظر غربی آزادی همجنس بازی است!! حوزه/ امام جمعه همدان گفت: نظام سلطه بارها ایران را به دلیل نقض حقوق بشری که مد نظر آن هاست محکوم کرده. حقوق بشر از دید آن ها آزادی همجنس بازی است که بزرگ ترین گناه بشری است. آن ها به حدی در جهل هستند که این کار را تبدیل به تمدن کرده اند.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۸:۰۰
حجت الاسلام والمسلمین محمدی قایینی: متاسفانه کنایه زدن و تحقیر کردن در جامعه رسم شده است! حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان گفت: متاسفانه در جامعه کنایه ها و تحقیر کردن رسم شده و این رفتار و اخلاق در اسلام پسندیده نیست و از گناهان رفتاری به شمار می رود.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۲:۱۵
امام جمعه همدان: تمام مخلوقات در مقابل پیامبر(ص) و اهل بیت(ع) مسئول اند حوزه/ امام جمعه همدان گفت: برای شناختن خدا و پیامبر(ص) اول باید از شناخت خود شروع کنیم و ساختار وجود انسان را مورد توجه قرار دهیم، چرا که هر کس توانست خود را بشناسد می تواند خدای خود را بشناسد و درک کند.
۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۴:۱۵
نماینده ولی فقیه در همدان: مردم ایران چهار برابر میانگین دنیا دارو استفاده می کنند حوزه/ امام جمعه همدان گفت: بر اساس آمار ها متاسفانه کشور ما چهار برابر میانگین دنیا دارو استفاده می کند که این هم ضرر اقتصادی دارد و هم از نظر سلامت نیز مورد تایید نیست.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۰۹:۴۸
امام جمعه همدان: جامعه درگیر فقر فرهنگی است حوزه/ نماینده ولی فقیه در همدان، فقر را دارای ابعاد وسیعی دانست و افزود: امروز جامعه درگیر فقر فرهنگی شدیدی است که ناشی از تحمیل فرهنگ منحط غرب بر کشور است.
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۸:۰۰
گفت‌وگوی خواندنی با روحانی روشندل؛ روحانی نابینایی که ساواک را کلافه کرد/ تالیف ۱۱ عنوان کتاب در عین نابینایی مطلق حوزه/ حجت‌اسلام والمسلمین نظامی همدانی،‌ روحانی روشندلی که در سایه‌سار توکل به خداوند و توسل به ائمه اطهار(ع) مدارج علمی و کمال معنوی را به‌خوبی طی کرده و ده‌ها اثر وزین و ارزشمند را در علوم مختلف به‌خصوص معقولات تألیف و به جامعه علمی عرضه داشته‌ است.
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۵:۴۶
آیت الله طه محمدی : به جز قرآن و اهل بیت(ع) کشتی نجاتی در این جهان وجود ندارد حوزه/ امام جمعه همدان گفت: نام دیگر قرآن، فرقان است به این معنی که بین حق و باطل فرق می گذارد و بدانید که به جز اهل بیت(ع) و قرآن کشتی نجاتی در این جهان وجود ندارد.
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۱:۲۵
آیت الله طه محمدی مطرح کرد: قرآن؛ نصیحت‌گر صادق و مشاور امین است امام جمعه همدان گفت: قرآن سخنگویی است که هیچ گاه دروغ نمی گوید و هر کس با قرآن همنشین شد و آن را درک کرد مطمئنا هدایت می شود.
۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۵:۴۷
استاد حوزه علمیه همدان: همزیستی با «سگ» نماد با فرهنگ بودن نیست حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین محمدی قایینی گفت: متاسفانه امروز فرهنگ بیگانه در زندگی مردم تا حدودی جای گرفته برای مثال عده ای با حیواناتی همچون سگ که نجس است، زندگی می کنند.
۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۲:۴۱
حجت الاسلام والمسلمین طاهری مطرح کرد: «رمضان» تمرینی است برای زمان های دشوار استاد حوزه علمیه همدان گفت: خودداری از خوردن و آشامیدن برای و همچنین پرهیز از گناهان لسانی، سبب افزایش پرهیزگاری می شود و تمرینی است برای زمان های دشواری.
۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۰۹:۳۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس