*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۶ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Thursday, February 21, 2019
استاد حوزه علمیه همدان: اگر حماسه ۹ دی خلق نمی شد، معلوم نبود چه بر سر مملکت می آمد حوزه/ حجت الاسلام فرخی گفت: اگر حماسه ۹ دی ماه خلق نمی شد، معلوم نبود که چه اتفاقات خطرناکی به وقوع می پیوست.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۰۹:۳۵
استاد حوزه علمیه همدان: روحانیت نیروی محرّک حضور مردم در حماسه ۹ دی بود حوزه/ حجت الاسلام مشتاقی گفت: روحانیت نه تنها نیروی محرک حماسه ۹ دی بود، بلکه به عنوان پیش قدم و علمدار این حماسه نیز حضور داشت و در مباحث بصیرت دهی و بصیرت افزایی مهم ترین نقش را عهده دار بود.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۰۸:۲۹
در مدرسه امیرالمومنین(ع) فامنین تاکید شد: مسئولان قدر این مردم وفادار را بدانند حوزه/ حجت الاسلام بهبودی با تاکید بر این که باید قدر این مردم را دانست، تصریح کرد: اگر در روز ۹ دی مردم به صحنه نمی آمدند و آتش فتنه را خاموش نمی کردند، پیروزی برای استکبار تلقی می شد و از آن به عدم همراهی مردم با نظام یاد می کردند.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۰۸:۲۹
استاد حوزه علمیه همدان: ابعاد فتنه۸۸ و حماسه ۹ دی برای نسل نوجوان و جوان تبیین شود حوزه/ حجت الاسلام محمدی نسب بر ضرورت تبیین ابعاد فتنه۸۸ و حماسه ۹ دی برای نسل نوجوان و جوان تاکید کرد و گفت: هدف دشمن تخریب ذهن جوانان و آسیب رساندن به آن ها است، لذا نباید از این قشر مهم چشم پوشی کرد و با آگاه سازی و افزایش بصیرت از تکرار چنین حوادثی ممانعت ورزیم.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۰۷:۱۰
آیت الله موسوی اصفهانی در گفتگو با خبرگزاری «حوزه» ۹ دی زمان نمایش بصیرت ملت انقلابی است/ در فتنه ۸۸ براندازی نظام در دستور بود حوزه/ نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری، بصیرت افزایی را نیاز کشور دانست و گفت: دائما باید مراقب باشیم تا دشمنان انقلاب ما را از مسیر اصلی خارج نکنند و با بزرگداشت امثال ۹ دی ها بصیرت خود را به رخ جهانیان بکشانیم.
۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۰۲:۲۵
در در نشست ائمه جمعه همدان با استاندار مطرح شد: عده ای در کشور هیزم بیار آتش اختلافات اند/ وحدت ملی تنها راه عبور از مشکلات است حوزه/ آیت الله طه محمدی بر لزوم وحدت در جامعه تاکید کرد و گفت: بعضی از افراد تا سر نخی از اختلاف را می بینند به جای آن که آن را از بین ببرند، سریعا هیزم می آورند و آتش اختلاف را شعله ور تر می کنند.
۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۱۸:۱۶
آیت الله طه محمدی: استفاده از مهرهای کثیف در نماز خانه ها ناراحت کننده است حوزه/ امام جمعه همدان، استفاده از مهر شخصی در نماز را کار پسندیده ای دانست و گفت: یکی از مواردی که بنده در مساجد از دیدن آن ناراحت می شوم، استفاده از مهرهای کثیف در نمازخانه ها می باشد.
۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۱۵:۵۱
استاد حوزه علمیه همدان: تعامل حوزه و دانشگاه گام مهمی در رسیدن به اهداف انقلاب است حوزه/ حجت الاسلام مختاری با بیان این که ایجاد ارتباط مستقیم بین حوزه و دانشگاه نیاز امروز جامعه است، تاکید کرد: ایجاد همگرایی بین حوزه و دانشگاه گام مهمی در رسیدن به اهداف عالی انقلاب اسلامی خواهد بود.
۱۳۹۷/۱۰/۳ - ۱۵:۱۸
استاد حوزه علمیه همدان: حوزه و دانشگاه در طول سال جلسات هم فکری و هم اندیشی برگزار کنند حوزه/ حجت الاسلام رسولی گفت: با استفاده از جلسات هم اندیشی و کارگاه های مختلف در طول سال با حضور اساتید دانشگاه و حوزه می توان فاصله ایجاد شده را کم کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۱۰:۰۷
رئیس دانشگاه بوعلی سینا خبرداد: امضای تفاهم نامه بین حوزه علمیه همدان و دانشگاه بوعلی سینا حوزه/ دکتر محمدی فر از امضای تفاهم‌نامه‌ بین حوزه علمیه همدان و دانشگاه بوعلی ‌سینا خبر داد و گفت: بر اساس این تفاهم ‌نامه نشست‌های دوره‌ای بر اساس برنامه‌ های از پیش تعیین‌ شده در راستای بسترسازی و فراهم شدن زمینه‌های مورد نیاز از طریق همکاری‌ های آتی انجام برگزار شد.
۱۳۹۷/۹/۳۰ - ۲۰:۳۰
آیت الله موسوی اصفهانی: اتاق فکر مشترک حوزه و دانشگاه تشکیل شود حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان همدان خواستار تشکیل اتاق فکر مشترک حوزه و دانشگاه و تحقق عملی وحدت این دو مرکز علمی شد.
۱۳۹۷/۹/۳۰ - ۲۰:۲۵
آیت الله طه محمدی در یادواره شهدای روحانی: شهدا را به فراموشی نسپاریم/ به خانواده های شهدا رسیدگی شود حوزه/ نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به جایگاه شهدای روحانیت، گفت: متاسفانه در این مدت از این شهدا غافل بوده ایم و باید بیشتر از این عزیزان یاد کنیم.
۱۳۹۷/۹/۲۹ - ۲۳:۴۸
مدیر مرکز امور خادمان آستان قدس رضوی خبر داد: ثبت‌نام بیش از ۱۶۱ هزار نفر در طرح خادمیاران رضوی حوزه/ مدیر مرکز امور خادمان آستان قدس رضوی از ثبت‌نام بیش از ۱۶۱ هزار نفر در بخش خادمیاری از طریق سایت آستان قدس خبر داد.
۱۳۹۷/۹/۲۹ - ۱۷:۰۵
استاد حوزه علمیه: وحدت حوزه و دانشگاه مشت محکمی بر دهان استکبار است حوزه/ حجت الاسلام گروسی گفت: دشمن با استفاده از رسانه های خود و ایجاد جنگ روانی به دنبال آن است که نظریه هایی که از طرف دانشگاه ارائه می شود و نظریه هایی که از سمت حوزه مطرح می شود را مخالف دانشگاه نشان دهد.
۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۱۵:۴۸
در مدرسه امیرالمومنین(ع) قروه در جزین تاکید شد؛ کرسی های مشترک آزاداندیشی در حوزه و دانشگاه برگزار شود حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان گفت: برگزاری کرسی های آزاداندیشی که مورد تاکید مقام معظم رهبری می تواند یکی از مهم ترین راهکار های تقویت وحدت حوزه و دانشگاه باشد.
۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۱۵:۰۶
حجت الاسلام سلیمانیان: وحدت حوزه و دانشگاه زمینه ساز پیشرفت کشور است حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان گفت: تجمع و وحدت افراد مختلف با تفکر های متفاوت حول یک محور مشخص می تواند گامی موثر در جهت پیشرفت کشور باشد و وحدت حوزه و دانشگاه نیز از این دست اتحادها می باشد.
۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۰۲:۳۵
استاد حوزه علمیه همدان: وحدت بین حوزه و دانشگاه دستاوردهای انقلاب است حوزه/ حجت الاسلام رسولی گفت: وحدت بین حوزه و دانشگاه نیز از برکات دین اسلام و دستاوردهای انقلاب اسلامی است که با پیوند دادن علوم پایه و علوم انسانی به کمک این دو نهاد، بسیاری از اختلافات را از بین برد.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۹:۳۵
حجت الاسلام حسینی خواستار شد: اجرای تفاهم نامه اوقاف و دبیرخانه کانون های فرهنگی مساجد همدان حوزه/ رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان همدان گفت: به منظور توسعه و هدفمندی فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و پرهیز از موازی کاری و همچنین ارتقاء سطح همکاری های فرهنگی- اجتماعی و هنری و بهره گیری بهینه از امکانات موجود تفاهم نامه ای میان اوقاف و دبیرخانه کانون های مساجد همدان تنظیم و اجرا خواهد شد.
۱۳۹۷/۹/۱۹ - ۲۲:۳۷
آیت الله موسوی اصفهانی در جمع طلاب و فضلای همدان: امضاء کنندگان لوایح خارجی از شهید مدرس عذرخواهی کنند/ رئیس قوه قضائیه درباره FATF شفاف موضع گیری کند حوزه/ مدیر حوزه علمیه همدان گفت: رهبر معظم انقلاب درباره لوایح خارجی فرمود، باید مراقب باشیم؛ اما می بینیم لایحه FATF با ۱۴۳ رأی موافق در مجلس رأی می آورد، باید به ایشان کمک کنیم تا حرفشان روی زمین نماند.
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۰۹:۵۴
جانشین معاونت آموزش ستاد كل نيروهاي مسلح: تاریخ در مقابل عظمت کار شهدای مدافع حرم سر تسلیم فرود خواهد آورد جوزه/ سردار فرجیان زاده، کار شهدای مدافع حرم را بسیار با ارزش خواند و گفت: تاریخ در مقابل عظمت کار شهدای گرانقدر مدافع حرم سر تسلیم فرود خواهد آورد.
۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۱۴:۳۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس