*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ \ ۱۳ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Wednesday, November 21, 2018
مجمع نماینگان طلاب استان همدان در بیانیه ای؛ FATF امنیت کشور را نشانه گرفته است/ مجلس زیر بار تصویب نرود حوزه/ مجمع نمایندگان محترم طلاب استان همدان ضمن مخالفت با تصویب این قانون، از نمایندگان محترم حوزه های انتخابی استان مجدانه خواستاریم که ضمن مخالفت صریح با این قانون تمام تلاش خود را در جهت جلوگیری از تصویب آن به کار بگیرند .
۱۳۹۷/۷/۸ - ۱۱:۵۴
یکی از ائمه جمعه استان همدان: مشکلات معیشتی مردم صرفا تحریم های خصمانه آمریکا نیست حوزه/ حجت الاسلام مینایی گفت: مشکلات معیشتی مردم صرفا تحریم های خصمانه آمریکا نیست، بلکه عواملی از جمله سوء مدیریت، رانت خواری و احتکار هدف دار است.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۱۰:۲۱
استاد حوزه: هرجا به رهنمودهای رهبر انقلاب عمل شده موفق بوده ایم حوزه/ حجت الاسلام سلطانی، الگوی اقتصاد مقاومتی را یکی از مهم ترین راه حل مشکلات کشور برشمرد و تصریح کرد: در این چند سال حضرت آقا بارها بر لزوم اجرای اقتصاد مقاومتی تاکید فرمودند و هر جا به آن عمل شده نتیجه موفقیت آمیز بوده است.
۱۳۹۷/۷/۷ - ۰۶:۱۵
آیت الله طه محمدی: عده ای حتی از امام خود هم جلو می زنند امام جمعه همدان گفت: یکی از مشکلاتی که امروز با آن مواجه هستیم خشک مقدسی است که برای دین بسیار ضرر دارد و شاهد آن هستیم که عده ای حتی از امام خود هم جلو می زنند.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۱۴:۴۹
امام جمعه همدان: مسئولان به دنبال رونق کسب و کار مردم باشند حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: با توجه به اهمیت مسئله اشتغال در وضعیت کنونی کشور وظیفه مسئولان بیش از گذشته بوده و باید با کار مستمر و جدّی به دنبال رونق کسب و کار مردم باشند.
۱۳۹۷/۷/۴ - ۱۳:۱۹
نماینده ولی فقیه در همدان: دشمن از طرق مختلف به دنبال تخریب اعتقادات مردم است/لزوم شناخت جایگاه امام زمان(عج) حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: عبادت بدون علم و آگاهی صحیح نیست و عبادت اگر از روی شناخت باشد انسان را به درجات عالی خواهد رساند.
۱۳۹۷/۷/۳ - ۱۶:۴۶
نماینده ولی فقیه در استان همدان: دفاع از امنیت کشور تاج عزت است حوزه/ آیت الله طه محمدی، دفاع از امنیت کشور را تاج عزت دانست و گفت: امروز هم همچون گذشته مردم و مسؤولان نظام اسلامی باید با همگرایی یکدیگر در مسیر امنیت همه جانبه کشور تلاش جدی کرده و برنامه های خصمانه دشمن سبب افتراق بین آن ها نشود.
۱۳۹۷/۷/۲ - ۱۴:۴۵
استاد حوزه در جمع عزاداران همدان: برخی مداحان با اشعارشان مخالف نهضت حسینی عمل می کنند حوزه/ استاد حوزه با انتقاد از برخی مداحان، گفت: برخی از مداحان با اشعارشان مخالف نهضت حسینی عمل کرده و به نوعی به این بزرگواران توهین می کنند که انسان از دیدن و شنیدن این وقایع افسوس می خورد.
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۰۹:۲۷
معاون اداره اوقاف و امورفرهنگی همدان: امام حسین(ع) نور هدایتی است که همیشه روشن خواهد بود  حوزه/ حجت الاسلام رضوی گفت: نور هدایت حسینی نعمتی است که خداوند با همه انسان ها عطا فرموده تا مردم مسیر آزادگی و انسانیت را بخوبی شناخته و به سوی حق تعالی حرکت کنند.
۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۰۰:۴۷
حجت الاسلام موسوی: رهبرانقلاب با تحلیل درست از وقوع بسیاری از بحران ها جلوگیری کرده اند حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان گفت: : حضرت آقا با اشرافیت کامل خود نسبت به مسائل سیاسی داخلی و خارجی و با تحلیل درست وقایع، از وقوع بسیاری از بحران ها جلوگیری می کنند.
۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۱۵:۲۷
امام جمعه شهر بهار: مسیر رهبر معظم انقلاب،دقیقاً ادامه راه امام خمینی(ره) است حوزه/ حجت الاسلام حاتم نیا تصریح کرد: مسیر رهبر معظم انقلاب، دقیقاً ادامه راه امام خمینی(ره) است که این را می توان از برخورد مقام معظم رهبری با موضوعات گوناگون و مقایسه آن با نظرات امام(ره) درک کرد.
۱۳۹۷/۶/۲ - ۲۰:۱۰
آیت الله طه محمدی: امام شناسی محور برنامه های مذهبی باشد حوزه/ نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر ضرورت امام شناسی در برنامه های مذهبی، تصریح کرد: فلسفه وجودی اهل بیت(ع) اطاعت مردم از آن ها است و دوست داشتن تنها، دردی را دوا نخواهد کرد و به معنای امام شناسی نیست.
۱۳۹۷/۵/۲۶ - ۱۱:۳۳
حجت الاسلام فلاحی: مدیریت حکیمانه رهبری انقلاب را از بحران ها عبور داده است حوزه/ استاد حوزه و دانشگاه گفت: هر یک از بحران هایی که در کشور ایجاد شد برای ساقط کردن نظام کافی بود، اما این مدیریت حکیمانه مقام معظ رهبری بود که توانست از این اتفاقات جلوگیری کند
۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۱۸:۲۵
امام جمعه همدان: حمایت کشورهای غربی از حقوق بشر فریب افکار عمومی است حوزه/ آیت الله طه محمدی، حمایت کشورهای غربی از حقوق بشر را بازی رسانه ای دانست و گفت: آن زمان که آمریکا هزاران تن بمب در ویتنام بر سر مردم بی گناه خالی می کرد، رئیس جمهور آمریکا در حمایت از حیوانات، اذیت سگ را کار اشتباهی می خواند.
۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۲۲:۵۴
امام جمعه همدان: جشن های غدیر در خور شأن و منزلت حضرت علی(ع) برگزار شود حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: هر شیعه باید خود را پیام رسان روز غدیر بداند و این را در جامعه فرهنگ سازی کنیم که همانند عید نوروز تبریک را سراسری کنیم و از آن بی تفاوت عبور نکنیم.
۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۲۱:۴۲
حجت الاسلام امیدی: سنت ساده زیستی رهبر معظم انقلاب در بین مدیران رواج پیدا کند حوزه/ امام جمعه گیان گفت: باید ساده زیستی رهبری برای همه مدیران الگو باشد و این رفتار حسنه در جامعه رواج پیدا کند و به یاد داشته باشیم هنگامی که ما چنین رهبر عزیزی داریم نباید مدیران فقط به دنبال جایگاه و پست باشند.
۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۲۱:۳۸
آیت الله طه محمدی: خبرنگاران در نگارش و انتشار اخبار نیت الهی داشته باشند حوزه/ امام جمعه همدان گفت: خبرهای روزانه ما در این عالم است اما اصل خبر ها و خبر بزرگ متعلق به ان طرف است و اگر این خبر ها به ما نرسد روزی می رسد که انسان بسیار پشیمان خواهد شد و علاجی هم ندارد.
۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۲۲:۴۹
آیت الله موسوی اصفهانی در جمع طلاب جدید الورود تشریح کرد؛ تهذیب، تحصیل و انقلابی گری سه رکن اساسی در حوزه های علمیه حوزه/ مدیر حوزه علمیه همدان گفت: تهذیب نفس مهم ترین هدف طلاب در حوزه های علمیه به شمار می رود و طلاب باید در مرحله نخست به تهذیب نفس برسند.
۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۵:۴۹
نماینده ولی فقیه در همدان: تجلیل از خادمان دین و فرهنگ ضرورت جامعه است حوزه/ آیت الله طه محمدی تجلیل از خادمان دین و فرهنگ را ضروری خواند و گفت: حتما نباید این افراد آقا باشند، در بین خانم ها نیز امثال خانم دباغ که دوشا دوش امام خمینی همه جا بودند، بسیار هستند و این وظیفه ماست که از این عزیزان تقدیر کنیم.
۱۳۹۷/۵/۷ - ۲۰:۳۷
سردار سلیمانی در پاسخ به گستاخی های ترامپ: ترامپ قمارباز! در آنجایی که فکر نمی‌کنی نزدیک شما هستیم/ دریای سرخ دیگر برای حضور آمریکایی‌ها امن نیست حوزه/فرمانده نیروی سپاه قدس با اشاره به سخنان سخيف ترامپ عليه ايران گفت: از آن چه فكر كنيد به شما نزديكتريم، يادتان باشد طرف حساب شما من هستم و نيروی سپاه قدس، نه تمام نيروهاي مسلح، شما كه می دانيد توان ايران در جنگ نامتقارن چقدر است؟
۱۳۹۷/۵/۴ - ۱۶:۰۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس