*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۴ محرم ۱۴۴۰ \ Monday, September 24, 2018
نماینده ولی فقیه در همدان: «ولایت» ریشه و زیر ساخت دین اسلام است حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: اگر ولایت و اعتقاد به آن نباشد نه نماز وجود دارد نه روزه و نه اسلام واقعی، لذا ما آمده ایم تا سرباز قرآن و اهل بیت(ع) باشیم و از آنها پاسداری کنیم.
۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۰۹:۳۱
استاد حوزه علمیه همدان: طلاب در مسیر رشد معنوی افراط و تفریط نکنند حوزه/ برخی طلاب در اوایل طلبگی و قبل از رشد و تکامل در معنویت زیاده روی می کنند و بعد از مدتی از مسایل معنوی زده می شوند. انسان برای رسیدن به تکامل و پیمودن مسیر سعادت باید با استفاده از رهنمودهای استاد اخلاق جلو برود و اگر استاد نداشت، به انجام واجبات و ترک محرمات اکتفا کند تا سعادتمند شود.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۵:۱۱
استاد حوزه علمیه قم تبیین کرد: مراحل شکرگزاری حوزه/ استاد حوزه علمیه قم گفت: شکر دارای سه مرحله است، نخست شناختن خدای تعالی، دوم شناختن نعمت و سوم مصرف نعمت در جایگاه اصلی اش، قعطا با انجام این سه مرحله انسان به جایگاه عالی شکر خواهد رسید.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۲:۳۱
حجت الاسلام والمسلمین محمدی قایینی: بی عدالتی درسازمان های حقوق بشری بی داد می کند استاد سطح عالی حوزه علمیه همدان گفت: سازمان به اصطلاح حقوق بشر برای حقوق حیوانات قانون گذاری کرده اما برای انسان ها و کودکان مظلوم هیچ برنامه ای ندارند، مسئله فلسطین و یمن بزرگترین دلیل بر این مدعی است.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۲:۰۳
امام جمعه همدان: ترامپ نظم جهان بشری را به هم ریخته است حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: امروز ترامپ تربیت شده مکتب غرب است و می بینیم که چه فجایعی در جهان به بار آورده است و با کارهایش نظم جامعه بشری را از بین برده است.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۱:۳۰
استاد حوزه علمیه همدان مطرح کرد: مراحل و شرایط استجابت دعا حجت الاسلام و المسلمین طاهری خاطرنشان ساخت: امروز در دنیا می بینیم که پارتی بازی ها و کنار گذاشتن قوانین برای مسئولان چه آسیبی به بدنه اجتماع زده است اما خدای تعالی همه نظام خلقتش بر سر اصول است.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۰:۱۸
مدیر مدرسه علمیه آیت الله آخوند(ره) تشریح کرد؛ برنامه های مدرسه آیت الله آخوند(ره) همدان در ماه ضیافت الهی حوزه/ حجت الاسلام خزایی گفت: عموم مردم همه روزه می توانند در برنامه ها و کار گاه های تفسیر نهج البلاغه آیت الله طه محمدی، امام جمعه همدان، تفسیر قرآن کریم حجت الاسلام والمسلمین خزائلی استاد حوزه علمیه قم و سبک زندگی اسلامی حجت الاسلام و المسلمین محمدی قایینی شرکت کنند.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۰:۱۸
انتقاد نماینده ولی فقیه در استان همدان از عملکرد کشورهای عربی در برابر اسرائیل حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: امروز جامعه عرب با همه امکانات و سرمایه ای که دارند در برابر اسرائیل ذلیلند، ولی ملت ایران با اتکا به قران و اهل بیت(ع) در برابر زیاده خواهی های آمریکا و اروپایی ایستاده است و روز به روز هم ما قوی تر شده و شاهد ضعف دشمن هستیم.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۰۹:۵۷
نماینده ولی فقیه در همدان: انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس اوج دشمنی با اسلام و مسلمین است امام جمعه همدان، انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس را اوج کینه توزی و دشمنی علیه اسلام و مسلمین دانست و گفت: دشمنان فکر می کنند با این کار جبهه مقاومت و جبهه حق را شکست خواهند داد، در حالی که این طور نیست.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۰:۰۶
مدیر حوزه علمیه همدان: مشکلات دنیوی نباید در تبلیغ طلاب اثر بگذارد حوزه/ آیت الله موسوی اصفهانی گفت: طلاب نباید از اهمیت و ضرورت کار تبلیغی غافل شوند و مشکلاتی همچون مسایل مادی سبب ضعف در کار های آنها شود.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۶:۲۰
مدیر کل امور مجلس تبلیغات اسلامی: مسئولیت پذیری مهم ترین رکن تبلیغ به شمار می رود حوزه/ حجت الاسلام دارابی گفت: عده ای از روحانیان وظیفه شناس در مناطق تبلیغی خود سبب اشتغال زایی شده و در امر تحقق اقتصاد مقاومتی فعالیتی های ارزنده ای داشته اند و یا این که برای مشکلات آموزشی در منطقه برنامه ریزی های منظمی داشته اند.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۵:۳۶
آیت الله طه محمدی: روش های قدیمی در تبلیغ دین کار ساز نیست حوزه/ امام جمعه همدان گفت: روحانیان باید مطابق نیاز روز جامعه برای مردم سخنرانی کنند زیرا سطح سواد مردم امروز تغییر کرده است.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۵:۲۷
نماینده ولی فقیه در استان همدان: وضعیت اقتصادی فعلی زیبنده ملت با استعداد ایران نیست حوزه/ امام جمعه همدان گفت: چرا باید سفره دیگران را رنگی کنیم در حالی که در داخل کشور هزاران جوان تحصیل کرده و بیکار داریم.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۰۷:۲۹
حجت الاسلام حسینی مجد: وحشت آمریکا از افزایش قدرت ایران در منطقه است امام جمعه اسدآباد گفت: امروز با بد عهدی های آمریکا و اروپایی ها برای جهانیان اثبات شده است که شکننده عهد ایران نبوده است و در واقع خروج از برجام را می توان پیروزی برای جمهوری اسلامی شمرد.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۰۷:۱۵
آیت الله طه محمدی: فراموشی صله رحم به معنای مرگ عاطفی انسان است حوزه/ امام جمعه همدان گفت: در کشور های غربی نهاد خانواده از بین رفته است و شاهد آن هستیم که به حیواناتی مانند سگ و گربه پناه می برند.
۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۶:۱۱
امام جمعه ملایر مطرح کرد؛ خروج از NPT و توسعه فعالیت های هسته ای دو مطالبه طلاب و مردم انقلابی همدان حوزه/ حجت الاسلام برقراری گفت: ما امروز در حوزه علمیه همدان جمع شده ایم تا مطالبات خود را بیان کنیم نخست اینکه دولت باید از معاهده NPT خارج شود و دوم اینکه انرژی هسته باید مانند قبل فعالیت خود را شروع کند.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۱۶:۴۴
کارشناس حوزوی: مدیریت جهادی تنها راه عبور از مشکلات امروز کشور است حوزه/ حجت الاسلام موسوی گفت: در هر عرصه ای که مدیریت جهادی وجود داشته، پیشرفت ها بسیار محسوس بوده است و اگر تولید کنندگان بتوانند با عمل جهادی کالای با کیفیت و خوب تولید کنند، گام محکمی را در تحقق شعار سال بر خواهیم داشت.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۰۹:۵۰
آیت الله موسوی اصفهانی: به خاطر خوشایند توریست ها نمادهای شهدا در همدان جمع نشود حوزه /نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان به برداشتن نمادهای شهدا از میدان شهر همدان به بهانه پیاده رو سازی اشاره کرد و گفت: برداشتن المان های شهدا نباید از این جهت باشد که توریست های خارجی ما را به خشونت متهم نکنند.
۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۰۹:۰۰
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی: انیمیشن از موثرترین راه های ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی است حوزه/ نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود آن که تنها سه کشور فارسی زبان در دنیا وجود دارد، اما شاهد فعالیت ۳۰۰ شبکه فارسی زبانی هستیم که شبانه روز برای تخریب مقدسات ما فعال هستند و تنها مجموعه ای که فعالانه در مقابل این جبهه شوم ایستاده، جبهه رسانه ای انقلاب است که توانسته آبرومندانه از ارزش های انقلابی دفاع کند.
۱۳۹۷/۲/۱۶ - ۱۴:۰۰
آیت الله طه محمدی: امروز بزرگترها هم مخاطبان پویانمایی ایرانی هستند امام جمعه همدان با اشاره به این که امروز نه تنها کودکان بلکه بزرگترها نیز مخاطبان تولیدات پویانمایی ایرانی شده اند، گفت: در سال های گذشته از اینکه برنامه سرگرمی کودکان ما، بیرون از مرز توسط دشمنان ساخته می شد و کینه ورزی خودشان را نامحسوس تزریق می کردند بسیار رنج می بردیم.
۱۳۹۷/۲/۱۶ - ۱۳:۴۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس