*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ \ ۱۳ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Wednesday, November 21, 2018
بزرگداشت استاد فقید حوزه علمیه همدان حجت الاسلام و المسلمین طاهری گفت: این نکته را نباید فراموش کنیم که با از دست دادن عالمی فقیه، در اسلام حفره‎ای ایجاد می‎شود که هیچ چیزی نمی‎تواند جای آن را پر کند.
۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۲:۲۶
امام جمعه همدان: شاد کردن دلهای غم زده مردم بهترین توشه برای آخرت است حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: شاد کردن دلهای غم زده یکی از بهترین توشه ها برای آینده بشر است.
۱۳۹۷/۴/۳ - ۱۶:۱۴
نماینده ولی فقیه در همدان: هیچ شغلی مقدس تر و پربازده تر از معلمی نیست/ لزوم اجرای مصوبات شورای امر به معروف حوزه/ آیت الله طه محمدی، معلمی را شغل انبیا دانست و گفت: معلمی شغل بسیار با ارزشی است و در عالم شغلی بالاتر و مقدس تر و پر بازده تر نسبت به معلمی وجود ندارد،
۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۹:۵۴
امام جمعه شهرستان رزن: مردم با خرید کالای ایرانی از تولیدات داخلی حمایت کنند امام جمعه رزن گفت: مردم با خرید کالای ایرانی از تولیدات داخلی حمایت کنند و تولید کنندگان نیز باید با ساخت کالای با کیفیت مردم را تشویق و جذب کنند، البته در این میان وظیفه اصلی با مسئولان است که مشکلات موجود بر سر راه تولید را بر دارند.
۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۸:۰۵
نماینده ولی فقیه در همدان مطرح کرد: ویژگی های بسیجی واقعی حوزه/ آیت الله طه محمدی با تاکید بر ضرورت ترویج فرهنگ بسیج، گفت: بسیجی در کلام امام علی (ع) به افرادی تلقی می شود که قرآن را می خوانند و به دستورات آن عمل می کنند و آنچنان عاشقانه در هنگام جهاد برای دین حضور دارند که هیچ چیز جلوی آن ها را نمی تواند بگیرد.
۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۱۸:۳۹
فعال فرهنگی: مسئولان موانع سر راه تولید را بردارند حجت الاسلام منصوری گفت: مسئولان باید موانعی که بر سر راه تولید و تولیدکنندگان وجود دارد را بر طرف کنند تا تولیدکنندگان با خیالی آسوده به تلاش برای ساخت کالای با کیفیت همت گمارند.
۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۰۲:۳۵
نماینده ولی فقیه در استان همدان: تربیت طلاب مجهز به مباحث روز نیاز ضروری جامعه است/ تقدیر از تلاش های آیت الله اعرافی حوزه/ آیت الله طه محمدی، تربیت طلاب مجهز به مباحث روز را نیاز ضروری جامعه دانست و از زحمات و تلاش های آیت الله اعرافی، مدیر حوزه های علمیه کشور قدردانی کرد.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۶:۲۹
مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه آزاد همدان: حجت الاسلام والمسلمین احمدی الگوی شاگردان خود در حوزه و دانشگاه بود حوزه/ مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد همدان گفت: در تمام این سالها چه قبل از انقلاب و چه پس از انقلاب دکتر احمدی به عنوان استادی نمونه، الگویی برای شاگردان خود بودند.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۰:۱۴
نماینده ولی فقیه در همدان: تحریم سرعت پیشرفت و اقتدار ایران را متوقف نمی کند حوزه/ آیت الله طه محمدی، وجود دین را در پویایی جامعه مهم توصیف کرد و گفت: امروز آمریکا کشور ما را در تحریم قرار داده است، اما با این شرایط باز هم شاهد پیشرفت های نظام و افزایش قدرت و اقتدار ایران هستیم.
۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۱۷:۰۹
نماینده ولی فقیه در همدان: در عرصه مهدویت کم کاری شده است حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: اصلی ترین دلیل ایجاد شبهات فراوان و روی آوردن مسلمانان به فرقه های انحرافی این است که با مهدویت آشنا نیستیم.
۱۳۹۷/۳/۱۹ - ۱۷:۳۷
دلیل اصلی «طلاق ها» از نظر امام جمعه همدان حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: متاسفانه نه در دانشگاه و حوزه و نه در خانواده ها نحوه صحیح همسر داری به جوانان آموزش داده نمی شود و نتیجه آن هم طلاق هایی است که با کوچک ترین دعوا اتفاق می افتد.
۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۱۵:۴۰
آیت الله طه محمدی: دعای فرج امام زمان(عج) بهترین دعا در شب قدر است حوزه/ امام جمعه همدان گفت: دعای فرج امام زمان(عج) بهترین دعا در شب قدر است چرا که با ظهور ایشان حضرت، مشکلات بشریت رفع خواهد شد.
۱۳۹۷/۳/۱۶ - ۱۴:۴۲
نماینده ولی فقیه در استان همدان: امام شناسی پیش زمینه همه معرفت ها است حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: امام شناسی پیش زمینه همه معرفت ها است و اگر کسی در این مرحله شکست بخورد، در هیچ کدام از مراحل نمی تواند پیروز باشد.
۱۳۹۷/۳/۱۳ - ۱۲:۲۲
نماینده ولی فقیه در استان همدان: اگر ما درست کار کرده بودیم چهره امام حسن(ع) جهانی شده بود حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: اگر ما درست کار کرده بودیم، الان چهره امام حسن(ع) جهانی شده بود و دوست و دشمن ایشان را می شناختند، اما متاسفانه حتی دوستان هم ایشان را نمی شناسند.
۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۰:۲۴
استاد حوزه علمیه همدان: اندیشه ورزی بالاترین عبادت است حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان گفت: در اسلام بالاترین عبادت برای انسان اندیشه ورزی است، زیرا کاری که یک لحظه تفکر انجام می دهد هفتاد سال عبادت نمی تواند انسان را به آن مرحله برساند.
۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۴:۴۴
حجت الاسلام فاضلیان تشریح کرد: فعالیت های حوزه خواهران همدان از سال ۸۸ تاکنون مدیر حوزه علمیه خواهران همدان با اشاره به مدارس علمیه خواهران همدان گفت: حوزه علمیه همدان دارای ۱۱ مدرسه علمیه در سطح استان شامل شهر های همدان، اسد آباد، بهار، سامن، تویسرکان، فامنین، قروه، کبودرآهنگ، ملایر و نهاوند است.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۸:۰۳
استاد حوزه علمیه همدان: فرهنگ استعمار ره‌آورد حقوق بشر غربی است حجت الاسلام والمسلمین محمدی قایینی با تاکید بر این که آمریکا و اروپا که امروز دم از حقوق بشر می زنند فرهنگ استعمار را در جوامع بشری اجرا کرده اند، گفت: جهان امروز و رسانه های جمعی بهانه ای را برای افراد باقی نمی گذارد که انسان از حقیقت غافل بمانند.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۲:۱۹
در نشست سبک زندگی اسلامی حوزه همدان تاکید شد؛ بازاریان با مشتریان مدارا کنند حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان با اشاره به ضرورت مدارا در بین مسلمین به ویژه در بازار، گفت: همه مردم به ویژه بازاریان باید با مشتریان و هم نوعشان با مدارا رفتار کنند.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۳:۴۰
نماینده ولی فقیه در استان همدان: حقوق بشر از نظر غربی آزادی همجنس بازی است!! حوزه/ امام جمعه همدان گفت: نظام سلطه بارها ایران را به دلیل نقض حقوق بشری که مد نظر آن هاست محکوم کرده. حقوق بشر از دید آن ها آزادی همجنس بازی است که بزرگ ترین گناه بشری است. آن ها به حدی در جهل هستند که این کار را تبدیل به تمدن کرده اند.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۸:۰۰
حجت الاسلام والمسلمین محمدی قایینی: متاسفانه کنایه زدن و تحقیر کردن در جامعه رسم شده است! حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان گفت: متاسفانه در جامعه کنایه ها و تحقیر کردن رسم شده و این رفتار و اخلاق در اسلام پسندیده نیست و از گناهان رفتاری به شمار می رود.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۲:۱۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس