*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۶ \ السبت ٢٨ صفر ١٤٣٩ \ Saturday, November 18, 2017
در دهه اول محرم صورت گرفت؛ فعالیت تبلیغی ۱۶۰۰ روحانی در بیش از ۲ هزار نقطه استان همدان حجت الاسلام علی دشتکی گفت : ستاد شئون سیاستگذاری طی سه جلسه اولویت های تبلیغی را در شش محور تحت عنوان های امر به معروف و نهی از منکر، فلسفه عاشورا، ولایت، مسایل اجتماعی، خرافات و بدعت برای شبکه تبلیغی ترسیم کرد.
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۲:۳۸
مدیر کل تبلیغات اسلامی همدان: آموزش و پرورش به تربیت دینی دانش ‌آموزان توجه ویژه کند حوزه/ حجت الاسلام دشتکی گفت: خانواده ها و آموزش و پرورش با خوانش و شناخت مبانی قرآن و عترت می تواند فرزندان که آینده سازان این مرز و بوم هستند را در مسیر رشد و تعالی هدایت کنند.
۱۳۹۶/۷/۱۵ - ۱۲:۵۲
مدرسه آیت الله آخوند(ره)؛ میزبان عزاداران حسینی در عصر عاشورا حوزه/ ویژه برنامه قرائت زیارت ناحیه مقدسه، بعد از ظهر عاشورای حسینی، با حضور عزاداران سیدالشهدا(ع)، در مدرسه علمیه آیت الله آخوند(ره) شهر همدان، برگزار شد.
۱۳۹۶/۷/۹ - ۱۸:۰۰
مدیر موسسه تبلیغی فرهنگی سراج خبر داد: اجرای «زنگ محرم» در ۱۴۰ مدرسه همدان حجت الاسلام ارتقایی اظهار داشت: موسسه فرهنگی تبلیغی سراج با مشارکت معاونت تبلیغ حوزه علمیه همدان و اداره تبلیغات اسلامی، با همراهی صد و بیست و چهار مبلغ حوزه علمیه همدان و قم دوره تبلیغی پر باری را طی دهه اول محرم به پایان رسانید.
۱۳۹۶/۷/۹ - ۱۴:۲۹
استاد حوزه علمیه قم: عاشورا جریان هدایتگر دائمی است حوزه/ حجت الاسلام شعبانی با تاکید بر ضرورت تبیین پیام های عاشورا، گفت: ما باید تفکر جریان ساز امام حسین(ع) و یاران عزیزش را به خوبی مورد مطالعه قرار داده و در راه سنخیت با آن ها تلاش جدی داشته باشیم، چرا که عاشورا جریان هدایتگر دائمی است.
۱۳۹۶/۷/۷ - ۱۵:۴۳
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم: روحانیون در منابر به شبهات عاشورا پاسخ دهند استاد حوزه علمیه قم گفت: روحانیون باید در منبر ها به شبهاتی که درباره جریان کربلا پرسیده می شوند، با اطلاعات دقیق و موثق پاسخ مناسب دهند.
۱۳۹۶/۷/۶ - ۱۳:۰۹
استاد حوزه علمیه همدان: پیام های نهضت حسینی برای جامعه امروز تبیین شود حوزه/ حجت الاسلام حسن زارع گفت: اگر بخواهیم به حسب اقتضای زمان صحبت کنیم باید به قیام عاشورا و پیام هایی که از آن دریافت می کنیم، بپردازیم.
۱۳۹۶/۷/۵ - ۱۲:۳۷
کارشناس مهدویت: امام زمان(عج) علمدارانی مانند عباس(ع) می خواهد حجت الاسلام سید مجتبی حسینی یمین با بیان این که امام زمان(عج) علمدارانی مانند عباس(ع) می خواهد، گفت: اگر می خواهیم مانند اصحاب امام حسین(ع) در رکاب ولی زمان خود باشیم، راهش تزکیه نفس است.
۱۳۹۶/۷/۵ - ۱۱:۱۹
عضو جامعه مدرسین حوزه: روضه ها مستند بیان شود تا ارزش آن کاسته نشود حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه با تاکید بر ضرورت تبیین اهداف و پیام های قیام عاشورا، گفت: گاهی در هیئت های عزاداری سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین(ع) نسبت به منبر کم توجهی می شود، در صورتی که باید به این مهم توجه ویژه ای شود.
۱۳۹۶/۷/۵ - ۱۰:۰۷
استاد حوزه علمیه همدان:  عاشورا حیات توحیدی بشر را احیا کرد حوزه/ حجت الاسلام رحمانی گفت: امام حسین(ع) با احساس این که با حضور یزید اصل دین که توحید باشد به مخاطره خواهد افتاد، برحسب وظیفه از جان خود گذشته و با تقدیم خون خود حیات توحیدی بشر را احیا کرد.
۱۳۹۶/۷/۴ - ۱۵:۰۰
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه بوعلی سینا همدان: عالمان بی عمل موجب حادثه عاشورا شدند حوزه/ حجت الاسلام عباسی ابراز داشت: امام حسین(ع) همانند جدش رسول خدا(ص) با قیام خود در پی احیای بعد فردی و اجتماعی اسلام بود.
۱۳۹۶/۷/۴ - ۱۲:۳۲
امام جمعه ملایر: فرهنگ قرآن به ما زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا را آموخته است حجت الاسلم برقراری گفت: یادواره های شهدا وسیله ای برای تقرب و بهانه ای مناسب برای انس گرفتن مردم با شهدا و تداعی کننده یاد و خاطره رشادت های شهیدان والا مقام به شمار می رود.
۱۳۹۶/۷/۴ - ۱۲:۰۲
مدیر مدرسه علمیه زنگنه همدان: گروه های انقلابی جذب حداکثری داشته باشند حجت الاسلام بطحائیان ابراز داشت: گروه های انقلابی باید گروه های دیگر را باید باخود همراه سازند، چرا که دشمن برای آن ها هم برنامه دارد و و در صورت عدم برنامه برای آن ها دچار خسران خواهیم شد.
۱۳۹۶/۷/۳ - ۱۸:۱۲
استاد حوزه در جمع طلاب همدان: انقلاب اقتصادی لازمه استقلال کشور است حجت الاسلام امین عباسی با تاکید بر این که انقلاب اقتصادی لازمه استقلال کشور است، گفت: مقام معظم رهبری مدام در بیانات خود بر تولید نیازهای داخلی، در کشور تاکید بسیاری دارند که در صورت تحقق این امر موجب بی نیازی و عدم تسلط بیگانگان بر ما می شود.
۱۳۹۶/۷/۳ - ۱۱:۴۱
عضو جامعه مدرسین حوزه: امام حسین(ع) به ما یاد می دهند که همواره شاکر خدای متعال باشیم عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، با اشاره به اهمیت بحث شکر نعمت، گفت: شکر نعمت باعث افزون شدن آن و کفر نعمت باعث نابودی آن نعمت می شود.
۱۳۹۶/۷/۲ - ۱۳:۲۶
معاون نهاد رهبری در دانشگاه بوعلی سینای همدان: امام(ره) و شهدا، انقلاب را به امانت گذاشته اند، امانت دار خوبی باشیم حوزه/ معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بوعلی سینا همدان گفت: امام خمینی(ره) و شهدا، انقلاب را به امانت در بین ما گذاشته اند و انتظار این است که با پاسداری از ارزش های انقلاب و علم اندوزی امانت دار خوبی باشیم.
۱۳۹۶/۷/۲ - ۱۱:۵۵
در جلسه اساتید مدرسه علمیه آیت الله آخوند(ره) مطرح شد؛ ضرورت کابردی سازی دروس حوزه متناسب با نیازهای روز حوزه/ در جلسه اساتید مدرسه علمیه آیت الله آخوند(ره) همدان بر ضرورت کاربردی سازی دروس حوزه در راستای پاسخگویی به نیاز های روز جامعه و عرصه بین الملل تاکید شد.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۰۹:۵۸
حجت الاسلام حیدری خبر داد: تشکیل شورای تهذیب در مدرسه آیت الله آخوند(ره) همدان حوزه/ حجت الاسلام حیدری گفت: یکی از برنامه های معاونت تهذیب مدرسه علمیه آیت الله آخوند(ره) تشکیل کارگروه و شورای تهذیبی در این مدرسه است.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۰۹:۵۴
آیت الله موسوی اصفهانی در جمع اساتید: درس اخلاق مدارس به یک جلسه در هفته منحصر نشود آیت الله موسوی اصفهانی گفت: مساله اخلاق در مدارس علمیه نباید منحصر در دروس هفتگی اخلاق باشد، طلاب باید با توجه به اخلاق عملی اساتید از آنها درس اخلاق اسلامی را فرا گیرند.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۰۹:۵۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس