*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۳ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Monday, February 18, 2019
استاد حوزه علمیه همدان: عده ای نتواسته اند در امتحان پیروی از ولایت نمره قبولی بگیرند حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان گفت: در جامعه کنونی عده ای از مردم با وجود آن که ولایت امام خامنه ای و تدابیر حکیمانه و شجاعانه ایشان را شاهد هستند، در اطاعت از ولایت کاهل می باشند.
۱۳۹۷/۸/۱۷ - ۱۹:۳۱
استاد حوزه علمیه همدان: امام رضا (ع) به خوبی مظلومیت اهل بیت(ع) را به رخ جهانیان کشید حوزه/ حجت الاسلام سیفی گفت: زیبائی سیره امام رضا (ع) در برخورد با مسئله مأمون آنجا ظهور می کند که امام (ع) افکار عمومی را متوجه یک دوره طولانی مظلومیت و محرومیت خویش و اهل بیت می فرماید و سربسته اذهان را به آن دوره متوجه می سازد.
۱۳۹۷/۸/۱۷ - ۱۳:۵۱
حجت الاسلام زهرایی: امام رضا(ع) با سیاست و در موقعیت های مختلف چهره جریان نفاق را برای جامعه آشکار کرد حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان گفت: امام رضا(ع) با سیاست و در موقعیت های مختلف چهره جریان نفاق را برای جامعه آشکار کرد.
۱۳۹۷/۸/۱۷ - ۱۳:۴۸
حاجی بابایی در جمع مردم همدان: دشمن در پی نفوذ در لایه های اصلی نظام است/ مشکلات حاصل سوءمدیریت هاست حوزه/ نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دشمن در پی نفوذ در لایه های اصلی نظام است، گفت: برخی نابسامانی ها و کاستی ها منشا خارجی داشته و برخی هم حاصل سوء نظارت و مدیریت است که در این برهه حساس مورد قبول نیست.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۳:۱۹
امام جمعه همدان: اسلام آمده تا بشر را هدایت کند حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: دین اسلام آمده تا با گرفتن دست بشر، او را هدایت کند و از افتادن در چاله های تاریک زندگی جلوگیری کند، لذا باید بندگان خدا و مسلمانان شکرگزار خداوند باشند.
۱۳۹۷/۸/۱۰ - ۱۷:۴۹
امام جمعه صالح آباد: یکی از ظرفیت های راهپیمایی اربعین ایجاد وحدت بین فرق و مذاهب مختلف است حوزه/حجت الاسلام افتخاری گفت: شیعه و سنی و حتی بقیه ادیان نیز در این ایام در مسیر کربلا و نجف با عشق و شور بسیاری حضور داشتند و همه با هم این وحدت عظیم را تشکیل می دهند.
۱۳۹۷/۸/۹ - ۱۰:۵۳
حجت الاسلام جوشقانی: قدرت راهپیمایی اربعین بالاتر از قدرت هسته ای و نظامی است حوزه/ رئيس عقيدتي سياسي نيروي انتظامي استان همدان گفت: زیارت اربعین به دشمنان اسلام پیام عظمت و قدرت تشیع را مخابره می کند زیرا اهمیت این مراسم از قدرت نظامی و هسته ای در جهان بالاتر است.
۱۳۹۷/۸/۹ - ۱۰:۴۶
حجت الاسلام فلاحی: زائران اربعین مبلغان اسلام ناب محمدی باشند حوزه/ استاد حوزه علمیه گفت: حال که بدون هیچ هزینه ای همه مسلمانان در یک مکان جمع شده اند بهترین فرصت است تا فرهنگ اصلی و ناب اسلام و شیعیان را تبلیغ کنیم تا در بازگشت هر یک از زائران به کشور خودشان این فرهنگ به آنجا انتقال دهند.
۱۳۹۷/۸/۹ - ۱۰:۲۸
آیت الله طه محمدی: اربعین آرم و نماد اقتدار شیعه است حوزه/ نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری گفت: زیارت های زیادی در کتب دینی ما وجود دارد، اما چه طور شده است که اربعین آرم و نماد شیعه گری شده است و چه فلسفه ای در آن نهفته است.
۱۳۹۷/۸/۸ - ۱۷:۳۹
آیت الله موسوی اصفهانی: ایستادگی در برابر استکبار مهمترین پیام اربعین برای جامعه امروز است مدیرحوزه علمیه همدان گفت: بدانیم که استکبار ستیزی، امام حسین(ع) را به شهادت رساند و با افزایش بصیرت خود همان طور که در این چهل سال در مقابل استکبار ایستادگی کرده ایم، از این به بعد نیز ادامه دهنده راه و روش امام حسین(ع) خواهیم بود.
۱۳۹۷/۸/۸ - ۱۷:۳۵
موکب شهرستان رزن آماده پذیرایی از زائران سیدالشهدا (ع) حجت الاسلام خزایی گفت: اداره اوقاف رزن با برپایی یک موکب در آزاد راه ساوه همدان پذیرای زائران اربعین است.
۱۳۹۷/۸/۷ - ۲۰:۳۵
استاد حوزه: زوار اربعین از هر عملی که بوی اختلاف و تفرقه می دهد، دوری کنند حوزه/ حجت الاسلام منصوری گفت: زوار عزیزی که در پیاده روی اربعین حضور دارند، از انجام هر عملی که بوی اختلاف و تفرقه افکنی می دهد، دوری کنند.
۱۳۹۷/۸/۵ - ۰۶:۳۵
استاد حوزه علمیه همدان: در مسیر راهپیمایی اربعین حال و هوای حسینی داشته باشیم حوزه/ حجت الاسلام رحیمی گفت: افراد حاضر در راهپیمایی باید سعی کنند حال و هوای امام حسین(ع) را در تمام طول مسیر داشته باشند و از طرق مختلف خودشان را به امور عبادی مشغول کنند.
۱۳۹۷/۸/۴ - ۲۰:۴۵
امام جمعه شهرستان بهار: اربعین بهترین زمان برای جهانی سازی پیام عاشوراست حوزه/ امام جمعه بهار گفت: پیاده روی زیارت اربعین بهترین عرصه ای است که می توان حماسه حسینی را جهانی کنیم و جهان را با مذهب شیعه و فلسفه عاشورا آشنا کرد.
۱۳۹۷/۸/۴ - ۱۹:۴۰
مدیر مدرسه علمیه امیرالمومنین(ع) فامنین: زائران اربعین از حرکات تفرقه انگیز خودداری کنند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امیرالمومنین(ع) فامنین بر لزوم توجه رفتار زائران در مسیر پیاده روی اربعین اشاره کرد و گفت: باید دقت کنیم در طول این مسیر بهانه به دست دشمنان قسم خورده اسلام ندهیم و کاری نکنیم که باعث ایجاد تفرقه شود.
۱۳۹۷/۸/۳ - ۲۱:۱۵
عیادت آیت الله طه محمدی از روحانی مضروب همدانی+ عکس حوزه/ نماینده ولی فقیه در همدان با حضور در منزل حجت الاسلام سید رسول حسینی که هفته گذشته خود و همسرش مورد سوء قصدقرار گرفته بودند، از وی عیادت کرد.
۱۳۹۷/۸/۳ - ۱۶:۴۱
نماینده ولی فقیه در همدان: در بدنه مدیریتی کشور از نیروهای جوان استفاده شود حوزه/ آیت الله طه محمدی بر لزوم استفاده از نیروهای جوان در کشور تاکید کرد و گفت: اصولی ترین هدف افراد در حوزه و دانشگاه باید این موضوع باشد که آنقدر پیشرفت کنند تا به حقیقت اصلی یعنی شناخت خود دست پیدا کنند.
۱۳۹۷/۸/۳ - ۰۹:۵۷
عضو هیئت امنا موکب حضرت سید الشهدا خبر داد؛ توزیع ۲۵۰۰ پرس غذا بین زائران اربعین در موکب حضرت سیدالشهدا موقعیت سردار همدانی کریم ملکی گفت: موکب حضرت سیدالشهدا موقعیت سردار همدانی ظرفیت اسکان ۸۰۰ نفر از خواهران و ۱۷۰۰ نفر از برادران و در مجموع ۲۵۰۰ نفر از زائران را دارا می باشد، همچنین توانایی توزیع ۲۵۰۰ پرس صبحانه، ۲۵۰۰ پرس نهار و ۲۵۰۰ پرس شام در این موکب وجود دارد.
۱۳۹۷/۸/۳ - ۰۹:۱۰
معاون فرهنگی دانشگاه بوعلی سینا همدان: برخی در داخل به ابزار اجرای برنامه های آمریکا تبدیل شده اند حوزه/ حجت الاسلام فاطمی گفت برخی در داخل کشور همسو با دشمنان خارجی، مردم را از برنامه های آمریکا ترسانده و همواره در تلاش هستند که با ترساندن مردم، ایران اسلامی را از ارزش های والای خود دور کنند.
۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۱۳:۳۳
آیت الله طه محمدی: جمهوری اسلامی حامی همه کشورهای مظلوم جهان است حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: این فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی است که حتی اگر یک کشور غیر مسلمان مظلوم واقع شود دفاع از آن جز دستورات دین ما است.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۵:۴۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس