*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ \ السبت ٢٩ رمضان ١٤٣٨ \ Saturday, June 24, 2017
آیت الله موسوی اصفهانی: فعالیت های حوزه فرهنگ دینی کافی نیست/ کار جهادی نیاز به همکاری جهادی دارد حوزه/ مدیر حوزه علمیه همدان گفت: ما مدیون شهدای انقلاب و شهدای هشت سال دفاع مقدس هستیم، آنها در روز قیامت از ما می پرسند که برای دین چه کرده اید، ما جان خودمان را در این راه دادیم و شما در امنیت برای دین و فرهنگ چه کردید.
۱۳۹۶/۲/۸ - ۱۸:۰۴
حجت الاسلام قاضی خانی؛ نبود خانه عالم در روستاها از عمده مشکلات روستاهای فاقد روحانی است حجت الاسلام قاضی خانی گفت: با توجه به فعالیت جهادی مبلغان و نیروی جوان و انقلابی حوزه، دیگر دستگاه های مجری در امر تبلیغ باید امکانات اردوهای جهادی مبلغان استان را به نحو احسن فراهم آورند.
۱۳۹۶/۲/۸ - ۱۷:۵۱
۱۳۹۶/۲/۷ - ۱۸:۱۷
آیت الله فاضلیان: طلاب الگوی مردم باشند حوزه/ امام جمعه سابق ملایر گفت: با بیان اینکه مردم از روحانیت الگو برداری می کنند، گفت: مردم از طلاب و روحانیون انتظار دارند که الگوی آنها الگو باشند
۱۳۹۶/۲/۷ - ۱۸:۱۴
آیت الله طه محمدی: جوانان به دنبال پشت میز نشینی نباشند حوزه/ امام جمعه همدان گفت: بسیاری از افراد از تن دادن به برخی کارها سر باز می زنند و دانشگاه های ما در این زمینه خطای بزرگی می کنند و هر کسی که مدرک دارد، نباید پشت میز نشین باشد.
۱۳۹۶/۲/۷ - ۱۸:۰۸
کارشناس علوم دینی : لباس مقدس روحانیت لباس تعهد به دین مبین اسلام است حجت الاسلام موسیوند تصریح کرد: لباس مقدس روحانیت خدمت به دین الهی و ادامه راه انبیاء است و خدمت به دین الهی توفیق می خواهد چه بسا که افرادی با استعداد وارد حوزه های علمیه شده اند ولی توفیق خدمت در راه الهی را نداشتند.
۱۳۹۶/۲/۷ - ۱۷:۰۳
کارشناس علوم دینی : شعار جدایی دین از سیاست، حرف دشمن است حوزه/ حجت الاسلام گرجی با اشاره به قیام امام حسین(ع) گفت: اگر ما بخواهیم هدف سیاسی را از قیام و نهضت حسینی بگیریم، دیگر محتوایی در این نهضت پیدا نخواهیم کرد.
۱۳۹۶/۲/۷ - ۱۷:۰۳
آیت الله موسوی اصفهانی: انتخاب رئیس جمهور اصلح و انقلابی به معنای جهاد با دشمنان است حوزه/ مدیر حوزه علمیه همدان با تاکید بر ضرورت انتخاب اصلح، گفت: همان خدایی که امر فرموده در دل شب عبادت کنیم، به ما امر می کند که با کفار و منافقان بجنگیم و در حال حاضر جهاد با دشمنان خدا و کشور، انتخاب فردی اصلح برای ریاست جمهوری ایران اسلامی است.
۱۳۹۶/۲/۶ - ۱۹:۲۹
کارشناس تربیتی بررسی کرد: سه سبک فرزندپروری در خانواده ها حوزه/ اگر خانواده ای بخواهد به فرزند خود سخت بگیرد و از او بیش از حد توان درخواست و توقع داشته و او را با هم سن و سالش مقایسه کند، سبب افسرده شدن فرزند می شود.
۱۳۹۶/۲/۶ - ۱۵:۰۷
استاد حوزه علمیه همدان: مسئولان خود را از مردم بدانند، نه رئیس و صاحب منصب حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین محمدی قایینی با بیان اینکه مسئولان باید همانند پیامبر(ص) با مردم رفتار کنند، گفت: مسئولین خود را از مردم بدانند، نه رئیس و صاحب منصب.
۱۳۹۶/۲/۵ - ۱۲:۳۹
کارشناس دینی : مردم بصیرت انقلابی را در مکتب امام کاظم(ع) فرا بگیرند حوزه/ حجت الاسلام گنجعلی گفت: امام کاظم(ع) در مقابل فرعون زمان، هارون الرشید ملعون از دین مبین اسلام و مبانی فکری شیعه دفاعی با بصیرت داشته و راه را بر افرادی که شبهه افکنی می کردند، بسته بودند.
۱۳۹۶/۲/۳ - ۰۹:۲۳
حجت الاسلام حمزه پور: حوزه کانون جهت دهی به نظام اسلامی است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه شهرستان قروه با بیان اینکه حوزه به عنوان اتاق فکر نظام، می تواند نقش مهمی در پیشبرد اهداف انقلاب داشته باشد، گفت: انقلاب ما انقلاب اسلامی است و باید با خطوط و اصول اسلامی اداره شود و بهترین منبع و کانون برای این خط دهی حوزه است.
۱۳۹۶/۲/۱ - ۰۱:۴۵
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۸:۱۵
استاد اخلاق حوزه علمیه همدان: دل بستن به زرق و برق دنیا خسران است استاد اخلاق حوزه علمیه همدان با اشاره به موانع راه الهی گفت: موانع سعادت انسان در دنیا به وفور پیدا می شود و زرق و برق های دنیا سبب غلفت انسان ها می شود.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۶:۳۴
استاد حوزه علمیه همدان: حوزویان بازیچه احزاب سیاسی نشوند  حوزه /حجت الاسلام هاشمی گفت: طلاب و روحانیون سعی کنند که فریب بازی های سیاسی عده ای سودجو را نخورند و بازیچه دست افراد نالایق نشوند.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۵:۴۹
استاد حوزه علمیه همدان: عرفان های نوظهور چیزی جز دروغ نیستند حجت الاسلام والمسلمن طاهری گفت: اصل هدایت و هدایتگری به دست خداوند متعال است و عرفان های نو ظهوری که در جهان رو به افزایش می باشند، چیزی جز دروغ نیستند و همه چیز در کلام الهی قرآن وجود دارد.
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۷:۴۸
کارشناس حوزوی : عده ای می گویند برای پیشرفت کشور باید انقلاب را کنار بگذاریم! حوزه/ حجت الاسلام سلیمانیان باتاکید بر ضرورت تبعیت از ولایت فقیه، گفت: اقشار جامعه به خصوص طلاب و روحانیون که پیشگامان همیشگی انقلاب هستند باید در همه مسایل از رهبر فرزانه انقلاب و رهنمود های معظم له تبعیت کرده و در صدد تبلیغ پیام های ایشان باشند.
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۰۸:۳۰
آیت الله موسوی اصفهانی در جمع اساتید و طلاب: تشیع انگلیسی ریشه اسلام ناب را می زند حوزه/ عضو خبرگان رهبری با اشاره فعالیت تشیع انگلیسی و تسنن آمریکایی در شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی، گفت: عده ای به ظاهر عمامه به سر وجود دارند که در شبکه های ماهواره ای مروج تشیع انگلیسی هستند و ریشه مکتب اهل بیت(ع) و اسلام ناب را می زنند.
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۰۸:۲۷
حجت الاسلام تراشیون مطرح کرد: مهارت های دستیابی به شادی در زندگی کارشناس مسائل تربیتی گفت: افراد شاد دارای نشانه هایی همچون سیمایی شاد، جنب و جوش و فعالیت، تفکر منطقی، دارای قدرت تصمیم گیری و حل مسئله، مقبولیت در معاشرت، امیدوار و پر استعداد می باشند.
۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۰۹:۱۴
استاد حوزه علمیه همدان: پاسخگویی به شبهات از ماموریت های مهم امروز حوزویان است حوزه/ حجت الاسلام زهرایی شمس با اشاره مساله تبلیغ و نیاز جامعه به مبلغ کار آمد، گفت: امروزه در جامعه و محیط های تبلیغی مردم از طلاب و مبلغان دینی مسایلی همچون پاسخگویی به شبهات و احکام به ویژه احکام نماز و تجوید را درخواست می کنند.
۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۰۹:۱۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس