*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۴ محرم ۱۴۴۰ \ Monday, September 24, 2018
معاون تهذیب حوزه علمیه همدان: مسؤولان روحانیت و حوزه های علمیه را محرم خود بداند حوزه/ حجت الاسلام ملیحی تصریح کرد: مسؤولان باید روحانیت و حوزه های علمیه را محرم خود بداند و در مسائل فرهنگی کلان استان از اتاق فکر حوزه علمیه استفاده کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۲۱:۴۹
طلاب همدانی به اشرافی گری مسؤولان اعتراض کردند حوزه/طلاب همدانی با شعار دادن علیه اشرافی گری مسؤولان، خواستار رسیدگی مسؤولین به وضع اشتغال و معیشت مردم شدند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۲۱:۴۴
در نشست بصیرتی روحانیان همدان تاکید شد؛ رفع آسیب های اجتماعی مهمترین دغدغه رهبر انقلاب است حوزه/ حوزه های علمیه همیشه در مسأله آسیب های اجتماعی در کنار مردم بوده اند و رهبر معظم انقلاب در این باره به مسؤولان توصیه فرمودند که فکر کنید آسیب اجتماعی در خانواده خودتان پیش آمده است و باید جلوی آن را بگیرید.
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۸:۱۱
اجرای طرح «همسایه مسجد» در همدان  مجری طرح سلامت اجتماعی تبلیغات اسلامی همدان گفت: تبلیغات اسلامی همدان در راستای رسیدگی به آسیب های اجتماعی طرح «همسایه مسجد» را با هدف مدیریت مسجد در محله و با محوریت امام جماعت، در ۱۰ مسجد استان آغاز کرده است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۸:۰۰
مدیرکل تبلیغات اسلامی همدان در جمع روحانیون: شبکه تبلیغ دینی آماده جهاد فرهنگی است/ فعالیت ۲ هزار مبلغ در همدان حوزه/ حجت الاسلام دشتکی گفت: در حال حاضر در همدان ۲۰۰۰ مبلغ، ۱۸۰۰ مسجد، ۲۴۰۰ هیئت حمذهبی، ۳۰۰ کانون و موسسه قرآنی و ۱۸۰۰ مداح اهل بیت(ع) فعالیت دارند و این ظرفیت خوبی برای جهاد فرهنگی در استان است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۷:۱۶
نماینده مجلس شورای اسلامی: دولت با انتقاد از آفت ها مصون می ماند حوزه/ نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: هر کس برای این مملکت دلسوز است باید از اتفاقاتی همچون اغتشاش جلوگیری کند، البته انتقاد سازنده حق همه ما است و دولت با انتقاد از آفت ها مصون می ماند و انتقاد سالم در سایه وحدت، اخوت و برادری حاصل می شود.
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۶:۴۹
استاندار همدان در جمع روحانیون: وحدت در سایه ولایت فقیه رمز موفقیت کشور است حوزه/ استاندار همدان با تاکید بر این که وحدت در سایه ولایت فقیه رمز موفقیت کشور است، گفت: نظر ولایت فقیه در همه عرصه های سیاسی و اجتماعی فصل الخطاب بوده و راهبردی به سوی پیروزی کشور و ملت ایران به شمار می رود.
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۶:۴۰
نماینده ولی فقیه در همدان: دولت نسبت به روحانیت کوتاهی می کند حوزه/ نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر این که تقویت روحانیت به معنای تقویت جامعه اسلامی است، گفت: متاسفانه دولت نسبت به روحانیت کوتاهی می کند، البته که در هیچ زمانی روحانیت به دولت و حاکمیت وابسته نبوده و نیست.
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۵:۲۸
۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۷:۳۹
دکتر حداد عادل در جمع فعالان فرهنگی: بیش از ۷۰ درصد از ایرانیان با وضع قبل از انقلاب آشنا نیستند/ عده ای فکر می کردند با برجام خورشید از همه طرف طلوع خواهد کرد حوزه/ عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به توطئه های دشمنان، گفت: هر کس با جوانان ارتباط دارد باید برای آنها برکات انقلاب و مشکلات قبل از انقلاب را بازگو کند، زیرا بیش از ۷۰ درصد از ایرانیان با قبل از انقلاب آشنا نیستند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۱:۱۱
کارشناس تهذیب حوزه علمیه همدان تشریح کرد: جزئیات دوره «آشنایی با وظایف روحانیت» حوزه علمیه همدان حجت الاسلام جمشیدی گفت: طلاب بعد از گذراندن مراحل مصاحبه، مشاوره، تحقیقات و ثبت نام در سامانه سراسری تلبس، در مراسمات جشن و اعیاد رسمی ملبس به لباس مقدس روحانیت به دست علما خواهند شد و مجوز تلبس برای آنها صادر می شود.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۴:۰۴
حجت الاسلام ملانوری: جامعه امروز به حوزه علمیه سیاسی و مبلغان سیاست مدار نیاز دارد مسؤول دفتر فرق و ادیان معاونت تبلیغ حوزه های علمیه گفت: اگر انقلاب اسلامی ایران شکست بخورد اسلام و دین داری شکست خورده است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۰۸:۳۴
یادداشت رسیده: اقتصاد مقاومتی؛ موانع پیش رو و راهکارهای تحقق حوزه/ اقتصاد مقاومتی واژه ای آشنا است که رهبر معظم انقلاب بر آن تاکید دارند و این مسأله تاکنون باید برای قشر انقلابی و متدین به دغدغه ای مهم تبدیل شده باشد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۰۸:۵۷
آیت الله موسوی اصفهانی در جمع دانشجویان: زنده نگه داشتن یاد شهدا همچون عاشورا اهمیت دارد/ راهیان نور بستر ساز ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است مدیر حوزه علمیه همدان گفت: خبر دار شدم عده ای از دانشجویان قصد سفر به اردوی راهیان نور را دارند، شهدا اسوه های حسنه ای هستند که در راه رسیدن به مقام قرب الهی از همه چیز خود گذشتند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۰:۲۲
معاون مدیرکل فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه: برای شرکت کودکان و نوجوانان در طرح آرامش بهاری برنامه ریزی شود حوزه/ حجت الاسلام مشهوری گفت: ما در جامعه ای زندگی می کنیم که دشمنان با استفاده از رسانه توانسته اند تاثیر بسزایی در قشر کودک و نوجوان بگذارد و مهم ترین قشری که باید مد نظر فعالان فرهنگی قرار بگیرد کودکان و نوجوان هستند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۸:۵۳
رئیس پاوا استان همدان: حفظ امنیت اماکن مذهبی به ویژه بقاع متبرکه یکی از وظایف دینی به شمار می رود حوزه/ رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان همدان گفت: دشمنان اسلام همیشه با اعتقادات مسلمانان مشکل داشته و ضرر رسانده به اماکن متبرکه و مراکز دینی همچون حوزه های علمیه و بقاع متبرکه در برنامه آنها است و غفلت از این اماکن سبب ضرر های فراوانی می شود.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۲۲:۴۷
مدیر کل اوقاف و امور خیریه همدان: متولیان بقاع متبرکه با معنای کار جهادی و اهمیت رسالت خود آشنا باشند حوزه/ حجت الاسلام کاروند گفت: طرح آرامش بهاری دارای برکات فراوانی است، اگر فعالیت ۱۰ سال پیش امام زادگان را ایام نوروز مرور کنیم به این نتیجه می رسیم که این برنامه فرهنگی چقدر در کشور تاثیر گذاشته است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۲۲:۳۰
معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه همدان: طرح آرامش بهاری فرصت معنوی بزرگی برای مردم است حوزه/ حجت الاسلام رضوی گفت: متولیان امام زادگان باید به مردم توجه داشته و در ایام نوروز درب امام زادگان را بروی مردم باز بگذارند تا مردم از این فرصت معنوی به نحو احسن استفاده کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۲۲:۲۰
امام جمعه همدان: مهم ترین حسن اجرای طرح آرامش بهاری رونق امامزاده ها است حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: اگر طرح ارامش بهاری در امام زادگان اجرا می شود و مردمی که از این طرح استفاده می کنند و بهره دینی می برند همه مسؤولان این طرح در اجر اخروی و دنیوی این کار جهادی شریک می شوند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۲۲:۱۲
مولف و محقق همدانی: تحقیق و پژوهش سنت تاریخی حوزه های علمیه است/ معرفی کتاب قواعد «علم کلام» حجت الاسلام علی نقی گفت: کتاب قواعد علم کلام با پژوهش در آثار متکلمان قرن ۶ و ۷ ، میزان نقش آفرینی آنان را در این فرآیند روشن ساخته است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۳:۲۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس