*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۱۰ شعبان ۱۴۳۹ \ Friday, April 27, 2018
آیت الله موسوی اصفهانی در گفتگو با «حوزه»: انتقال مفاهیم دینی در فضای مجازی، یک فریضه واجب برای مبلغان است/ امربه‌معروف مختص به زمان و مکان خاصی نیست حوزه/مدیر حوزه علمیه استان همدان با بیان اینکه انتقال مفاهیم دینی در فضای مجازی، یک فریضه واجب برای مبلغان است، گفت: امربه‌معروف و نهی از منکر مختص به زمان و مکان خاصی نیست.
۱۳۹۶/۱۱/۸ - ۰۲:۳۵
استاد حوزه علمیه همدان: حسادت انسان را گرفتار «شرک خفی» می کند حجت الاسلام کریمی عنوان کرد: کسی که حب دنیا، کبر، حسادت و رذائل دنیوی در دلش ریشه دوانده نمی تواند با خدای تعالی ارتباطی صحیح داشته باشد و تا زمانی که رذائل اخلاقی را از خود دور نکرده باشد، دچار شرک خفی است.
۱۳۹۶/۱۱/۷ - ۰۸:۲۴
حجت‌الاسلام‌والمسلمین پناهیان در همدان: متدین محافظه‌کار از دایره انقلابیون خارج است/ فرهنگ کار جمعی در کشور باید تقویت شود حوزه / حجت الاسلام والمسلمین پناهیان با بیان اینکه فرد متدین محافظه‌کار از دایره انقلابیون خارج است، تصریح کرد: حفظ مسائل هیئتی و شرایط اجرای احکام دین و دیگر مسائل ضروری ذی‌قیمت است، اما ما انقلاب نکردیم که صرفاً نماز و هیئت و سایر احکام دین برجا باشد، بلکه انقلاب باید تحول ساز باشد
۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۱۹:۰۰
آیت الله طه محمدی در گفتگو با «حوزه»: فضای مجازی ابزار کارآمد تبلیغ دین است/ برخی کج‌سلیقگی‌ها باعث فرار جوانان از نماز می شود نماینده ولی‌فقیه در استان همدان با بیان اینکه فضای مجازی ابزار کارآمد تبلیغ دینی محسوب می‌شود، گفت: مبلغان دینی تهدیدهای فضای مجازی را به فرصت تبدیل کنند.
۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۱۶:۰۰
معاون تهذیب حوزه علمیه همدان: طلاب برای تهذیب نفس برنامه ریزی کنند حوزه/ حجت الاسلام ملیحی گفت:  طلاب و مبلغان باید این را بدانند که اگر مدارس علمیه برای آنها برنامه تهذیبی مناسبی طراحی نکردند، باید خود آنها به فکر مسائل تربیتی و تهذیب نفس باشند.
۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۱۲:۵۶
مدیر مدرسه علمیه آیت الله بهاری: طلاب به سمت عمل‌گرایی در حوزه دین گام بردارند/ استفاده از کالای داخلی؛ پیش نیاز تحقق اقتصاد مقاومتی حوزه/ مدیر مدرسه علمیه آیت‌الله بهاری (ره) شهرستان بهار با بیان اینکه طلاب حوزه علمیه به سمت عمل‌گرایی در حوزه دین گام بردارند، گفت: استفاده از کالای داخلی برای نهادینه‌سازی گفتمان اقتصاد مقاومتی ضروری است.
۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۰۴:۴۵
برگزاری قریب به ۳ هزار برنامه فرهنگی در ایام الله دهه فجر انقلاب در همدان حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی همدان گفت: به علت تقارن ایام فاطمیه با دهه فجر انقلاب اسلامی در ستاد شئون فرهنگی استان تصمیم بر این گرفته شد که تا برنامه های استان به صورت فجر فاطمی پیگیری شود.
۱۳۹۶/۱۱/۲ - ۱۲:۴۷
استاد حوزه علمیه همدان: تقوا و پرهیزکاری، مسئله ای اکتسابی است و با وراثت به کسی نمی رسد حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین محمدی قایینی گفت: تقوا و پرهیزگاری مساله ای اکتسابی است که با وراثت به کسی نمی رسد و رسیدن به کمال نیازمند زحمت فراوان و پشتکار است.
۱۳۹۶/۱۱/۲ - ۰۸:۴۵
استاد حوزه علمیه همدان: فقر و گمنامی در دنیا نشانه محرومیت از رحمت الهی در قیامت نیست حوزه/ این استاد حوزه با بیان اینکه فقر و گمنامی در دنیا نشانه محرومیت از رحمت خداوند در قیامت نیست، گفت: این موضوع متأسفانه گاهی مورد غفلت قرار می‌گیرد؛ اما باید بدانیم که گاهی فقر مادی آزمایش الهی برای انسان است و مفهوم فقر الی الله به فقر مادی اطلاق نمی‌شود.
۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۲۲:۰۹
امام جمعه همدان مطرح کرد؛ تبلیغ دین منحصر در قشر روحانیت نیست حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: اگر مبانی دینی به روش صحیح در جامعه نهادینه شود هیچ جوانی اسیر دام های شیطانی فرق انحرافی نمی شود.
۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۲۰:۵۶
کارشناس عرصه تبلیغ: تبلیغ در فضای مجازی یکی از وظایف طلاب امروزی است حجت الاسلام هادی پور گفت: حوزه های علمیه و شاگردان مکتب امام صادق(ع) مرزبانان دین هستند و کسی که این وظیفه را بر عهده دارد باید از تمامی مرزهای اسلام دفاع کند و امروز حضور در فضای مجازی و فرهنگ سازی این مساله از نکات مهم به شمار می رود.
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۴
دو عامل موفقیت آیت الله العظمی بروجردی حوزه/ آیت الله فاضلیان گفت: بنده درس آیت الله العظمی بروجردی(ره) را درک کرده ام و معتقدم که دو صفت سبب شد که ایشان به این مرحله برسد، نخست دستگیری از فقرا و دوم جنگ با هوای نفس.
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۰۸:۴۱
مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) شهرستان ملایر: زمانی مردم از اقدامات دولت رضایت دارند که آن را در زندگی خود لمس کنند/ طلاب همراه مردم مطالبه گری کنند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) ملایر درباره بخشی از سخنان رهبر انقلاب مبنی بر تذکرات ایشان به دولت و مسئولین به صورت علنی و غیرعلنی، گفت: اقدامات دولت تنها زمانی می تواند رضایت مردم را در پی داشته باشد که مردم، آن را در زندگی خود لمس کنند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۰۸:۳۸
حجت الاسلام عنایت نژاد: مسؤولان باید خود را خادم مردم بدانند حوزه/ استاد مدرسه علمیه قروه درجزین گفت: دشمنان در جهت عقب نشینی ایران اسلامی از آرمان های والای الهی خود تلاش بسیاری داشته که همواره با حضور جدی و با اقتدار مردم پاسخی محکم شنیده و امید خود را از دست داده اند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۲۱:۴۳
امام جمعه شهرستان مهاجران: پذیرش اشتباه و عذر تقصیر از جمله عوامل رفع مشکلات مردم است حوزه/ حجت الاسلام مینایی گفت: انقلاب اسلامی ما بر اساس یک سری آرمان هایی که بر گرفته از مردم و مشکلات آن ها بود تشکیل شد که همواره باید مسؤولان این شعار ها را مرور کرده و نسبت به آن ها جامه عمل بپوشاننند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۲۱:۴۰
امام جمعه همدان: اخلاق ابزار رسیدن به خداست حوزه/ آیت الله محمدی گفت: ما باید به دنبال علت خلقت خلق انسان از ناحیه خداوند بوده تا با درک حقیقت واقعی مسیر کمال و سعادت واقعی را به خوبی طی کنیم.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۴
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان مطرح کرد: مسئولان نسبت به آسیب های تلگرام غافل نشوند/ با بیان آزادی، چشم خود را نسبت به آسیب ها نبندیم حوزه/ آیت الله موسوی اصفهانی گفت: مسئولان باید نسبت به آسیب های شبکه های اجتماعی همچون تلگرام که اخیرا فیلتر شده بود و به تازگی با اهدافی از سوی دولت رفع فیلتر شده است آگاه باشند و نباید با بیان آزادی، چشمشان را نسبت به آسیب های اینگونه شبکه های اجتماعی ببندند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۸:۳۷
حجت الاسلام فاطمی پور: پدیده برهنگی آسیب بزرگی به جامعه بشری وارد می کند حوزه/ معاون فرهنگی نهاد رهبری در دانشگاه بوعلی‌ سینا تشریح کرد: آرامش روانی، استحام پیوند خانوادگی، استواری اجتماع، ارزش و احترام زن از مهم‌ترین کارکردها و حکمت حجاب است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۰:۵۰
امام جمعه همدان: ترویج مفاهیم قرآنی سبب رشد جامعه اسلامی می شود حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: کسی که در راستای ترویج قرآن فعالیت می کند باید با رویکردی الهی و نیت مقدسی در این راه قدم بگذارد چرا که کار برای خداوند متعال محتاج به نیتی الهی است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۱:۰۹
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس

پربیننده‌ترین اخبار سایت