*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۷ رجب ۱۴۴۰ \ Sunday, March 24, 2019
آیت الله طه محمدی: اربعین آرم و نماد اقتدار شیعه است حوزه/ نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری گفت: زیارت های زیادی در کتب دینی ما وجود دارد، اما چه طور شده است که اربعین آرم و نماد شیعه گری شده است و چه فلسفه ای در آن نهفته است.
۱۳۹۷/۸/۸ - ۱۷:۳۹
آیت الله موسوی اصفهانی: ایستادگی در برابر استکبار مهمترین پیام اربعین برای جامعه امروز است مدیرحوزه علمیه همدان گفت: بدانیم که استکبار ستیزی، امام حسین(ع) را به شهادت رساند و با افزایش بصیرت خود همان طور که در این چهل سال در مقابل استکبار ایستادگی کرده ایم، از این به بعد نیز ادامه دهنده راه و روش امام حسین(ع) خواهیم بود.
۱۳۹۷/۸/۸ - ۱۷:۳۵
موکب شهرستان رزن آماده پذیرایی از زائران سیدالشهدا (ع) حجت الاسلام خزایی گفت: اداره اوقاف رزن با برپایی یک موکب در آزاد راه ساوه همدان پذیرای زائران اربعین است.
۱۳۹۷/۸/۷ - ۲۰:۳۵
استاد حوزه: زوار اربعین از هر عملی که بوی اختلاف و تفرقه می دهد، دوری کنند حوزه/ حجت الاسلام منصوری گفت: زوار عزیزی که در پیاده روی اربعین حضور دارند، از انجام هر عملی که بوی اختلاف و تفرقه افکنی می دهد، دوری کنند.
۱۳۹۷/۸/۵ - ۰۶:۳۵
استاد حوزه علمیه همدان: در مسیر راهپیمایی اربعین حال و هوای حسینی داشته باشیم حوزه/ حجت الاسلام رحیمی گفت: افراد حاضر در راهپیمایی باید سعی کنند حال و هوای امام حسین(ع) را در تمام طول مسیر داشته باشند و از طرق مختلف خودشان را به امور عبادی مشغول کنند.
۱۳۹۷/۸/۴ - ۲۰:۴۵
امام جمعه شهرستان بهار: اربعین بهترین زمان برای جهانی سازی پیام عاشوراست حوزه/ امام جمعه بهار گفت: پیاده روی زیارت اربعین بهترین عرصه ای است که می توان حماسه حسینی را جهانی کنیم و جهان را با مذهب شیعه و فلسفه عاشورا آشنا کرد.
۱۳۹۷/۸/۴ - ۱۹:۴۰
مدیر مدرسه علمیه امیرالمومنین(ع) فامنین: زائران اربعین از حرکات تفرقه انگیز خودداری کنند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امیرالمومنین(ع) فامنین بر لزوم توجه رفتار زائران در مسیر پیاده روی اربعین اشاره کرد و گفت: باید دقت کنیم در طول این مسیر بهانه به دست دشمنان قسم خورده اسلام ندهیم و کاری نکنیم که باعث ایجاد تفرقه شود.
۱۳۹۷/۸/۳ - ۲۱:۱۵
عیادت آیت الله طه محمدی از روحانی مضروب همدانی+ عکس حوزه/ نماینده ولی فقیه در همدان با حضور در منزل حجت الاسلام سید رسول حسینی که هفته گذشته خود و همسرش مورد سوء قصدقرار گرفته بودند، از وی عیادت کرد.
۱۳۹۷/۸/۳ - ۱۶:۴۱
نماینده ولی فقیه در همدان: در بدنه مدیریتی کشور از نیروهای جوان استفاده شود حوزه/ آیت الله طه محمدی بر لزوم استفاده از نیروهای جوان در کشور تاکید کرد و گفت: اصولی ترین هدف افراد در حوزه و دانشگاه باید این موضوع باشد که آنقدر پیشرفت کنند تا به حقیقت اصلی یعنی شناخت خود دست پیدا کنند.
۱۳۹۷/۸/۳ - ۰۹:۵۷
عضو هیئت امنا موکب حضرت سید الشهدا خبر داد؛ توزیع ۲۵۰۰ پرس غذا بین زائران اربعین در موکب حضرت سیدالشهدا موقعیت سردار همدانی کریم ملکی گفت: موکب حضرت سیدالشهدا موقعیت سردار همدانی ظرفیت اسکان ۸۰۰ نفر از خواهران و ۱۷۰۰ نفر از برادران و در مجموع ۲۵۰۰ نفر از زائران را دارا می باشد، همچنین توانایی توزیع ۲۵۰۰ پرس صبحانه، ۲۵۰۰ پرس نهار و ۲۵۰۰ پرس شام در این موکب وجود دارد.
۱۳۹۷/۸/۳ - ۰۹:۱۰
معاون فرهنگی دانشگاه بوعلی سینا همدان: برخی در داخل به ابزار اجرای برنامه های آمریکا تبدیل شده اند حوزه/ حجت الاسلام فاطمی گفت برخی در داخل کشور همسو با دشمنان خارجی، مردم را از برنامه های آمریکا ترسانده و همواره در تلاش هستند که با ترساندن مردم، ایران اسلامی را از ارزش های والای خود دور کنند.
۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۱۳:۳۳
آیت الله طه محمدی: جمهوری اسلامی حامی همه کشورهای مظلوم جهان است حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: این فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی است که حتی اگر یک کشور غیر مسلمان مظلوم واقع شود دفاع از آن جز دستورات دین ما است.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۵:۴۰
آیت لله طه محمدی: انسان نباید خود را وابسته به دنیا بداند حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: انسان این عالم فانی را نباید جدی بگیرد زیرا خلقت انسان دارای اهداف والا تری است که نیازمند توجه بیشتر است.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۴:۵۰
امام جمعه موقت کاشان خواستار شد: آشناسازی نسل جدید با رشادت های شهدا حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین احتشام کاشانی در جمع مردم همدان با تاکید بر لزوم برگزاری یادواره های شهدا برای آشنایی نسل جدید با فرهنگ ایثار و شهادت، گفت: جوانانی که دهه های گذشته را درک نکرده اند شاید ندانند که شیران این سرزمین چه کار های بزرگی انجام داده اند.
۱۳۹۷/۷/۲۷ - ۱۲:۱۸
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) همدان: آمریکا به دنبال غفلت ماست حوزه/ حجت الاسلام گنجعلی گفت: آمریکا به دنبال غفلت ماست تا از فرصت ایجاد شده، در جهت برانداری نظام اسلامی استفاده کنند.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۸:۱۰
ضارب طلبه همدانی دستگیر شد حوزه/ ضارب فراری حجت الاسلام سید رسول حسینی، از روحانیون همدان که او و همسرش را با ضربات چاقو مجروح کرده بود، دستگیر شد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۷:۵۶
طلبه همدانی و همسرش با ضربات چاقو مجروح شدند+ جزئیات کامل حوزه/ حجت الاسلام سیدرسول حسینی، از طلاب قدیمی مدرسه علمیه آیت الله آخوند(ره) همدان و همسرش، توسط یک فرد مسلح به سلاح سرد مضروب شده و در یکی از بیمارستان های همدان بستری هستند.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۰۸:۴۳
آیت الله طه محمدی: فرهنگ حفظ محیط زیست به مردم ‌آموزش داده شود حوزه/ امام جمعه همدان گفت: مردم باید با مضرات استفاده از وسایل پلاستیکی آشنا شوند و این وظیفه مسئولان مربوطه است که با آموزش صحیح و آگاهی بخشی به مردم آن ها را برای عدم استفاده از وسایل پلاستکی ترغیب کند.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۳:۰۰
استاد حوزه علمیه همدان: آمریکا منافع خود را در نابودی جمهوری اسلامی می بیند حوزه/ حجت الاسلام وفایی با اشاره به این که آمریکا منافع خود را در نابودی جمهوری اسلامی می بیند، از این رو نمی توان با چنین کشوری وارد مذاکره مجدد شد، گفت: نگاه دولتمردان آمریکایی نسبت به ما، نگاه بالا به پایین است و آن ها از جایگاه مساوی و حقوق برابر نسبت به یکدیگر صحبت نمی کنند.
۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۰۲:۴۵
حجت الاسلام روحانی: مدیریت شایسته مقام معظم رهبری کشور را از بحران‌ها عبور داده است حوزه/ امام جمعه مریانج گفت: همه ویژگی های شخصیتی که برای مدیریت یک جامعه لازم است را رهبر معظم انقلاب دارا هستند.
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۲۳:۴۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس