*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۶ رمضان ۱۴۴۰ \ Wednesday, May 22, 2019
در جلسه طلاب و فضلای بهار و اسدآباد همدان مطرح شد؛ برخی مسئولان هنوز نظر به غرب دارند و عبرت نگرفته اند حجت الاسلام حاتم نیا گفت: امروز رهبری در رأس این کشور قرار دارد که نقشه های شش ماهه دشمنان با یک سخنرانی ایشان نقش بر آب می شود، اما متأسفانه شاهد برخی از افراد در کشور هستیم که هنوز هم نظر به غرب داشته و عبرت نگرفته اند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۸:۴۶
حجت الاسلام موحدی: حوزه و دانشگاه دو بال علمی کشور هستند حوزه/ امام جمعه تویسرکان گفت: اگر دانشگاه و حوزه که دو بال علمی کشور هستند با هم وحدت نداشته باشند و دارای هدفی واحد نباشند به آرمانی که مد نظر است هیچگاه نخواهند رسید.
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۴:۲۳
رائفی پور: دشمن به دنبال نا امید کردن مردم است/تلاش دشمن در جهت القای اخبار کذب حوزه/ رائفی پور گفت: دشمن به دنبال نا امید کردن مردم است تا از این طریق به اهداف خود برسد لذا مردم و مسؤولان با افزایش یصیرت خود باید در مقابل این عمل آنها ایستادگی کنند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۰:۱۲
معاون تبلیغ حوزه علمیه همدان: گرانی بسیاری از کالاها هیچ ارتباطی به تحریم ها ندارد حوزه/ حجت الاسلام ارتقایی با تاکید بر این که نمی توان همه مشکلات را به گردن تحریم ها و غرب انداخت، گفت: گرانی بسیاری از کالاهای موجود در بازار هیچ ارتباطی به تحریم ها ندارد و افزایش قیمت گوشت و مرغ با رشد سرسام آور قابل درک نیست.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۰:۳۵
آیت الله طه محمدی: قلب انسان کانون توجه به حضرت حق است حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: قلب انسان کانون توجه به حضرت حق است، لذا نباید کسی را به جز خدا در آن راه داد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۲۲:۵۳
استاد حوزه علمیه همدان مطرح کرد: افزایش ۴۰۰ درصدی قیمت برخی اجناس/ مسئولان چاره ای بیاندیشند استاد حوزه علمیه همدان گفت: متاسفانه شاهد افزایش ۴۰۰ درصدی قیمت برخی اجناس هستیم، در صورتی که طبق نظر کارشناسان اقتصادی و انقلابی ما تنها ۲۰ درصد از این افزایش قیمت ها مربوط به تحریم است، لذا همه مشکلات مربوط به آمریکا نیست.
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۶:۰۳
امام جمعه سامن: بر افزایش هر روزه قیمت ها نظارت نمی شود حوزه/ امام جمعه سامن با تاکید بر اینکه بر افزایش هر روزه قیمت ها نظارت نمی شود، گفت : باید با دروغ و فساد در کشور مبارزه کرد و ریشه های آن را از بین برد و این وظیفه همه است که در این راه کشور را یاری کنند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۰۹:۰۴
امام جمعه ملایر: فتنه اقتصادی پیچیده تر از فتنه ۸۸ است حوزه/ حجت الاسلام برقراری گفت: فتنه ای که امروز دشمن آن را طرح ریزی کرده است به مراتب پیچیده تر از فتنه ۸۸ است، چرا که در کنار مسائل اقتصادی، مسائل سیاسی و فرهنگی را هم نشانه گرفته اند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۶:۱۹
آیت الله طه محمدی مطرح کرد: راهکار حسینی شدن کودکان حوزه/ امام جمعه همدان گفت: بسیار عالی است در بدو تولد قبل از آن که بچه شروع به خوردن شیر کند، مقداری از تربت امام حسین(ع) را در دهان او قرار دهیم و اگر این کار را انجام دادیم، بدانیم که تا حسینی خواهد بود.
۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۰۱:۱۳
رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی همدان: برخورد حکیمانه با مردم به ماموران ناجا آموزش داده می شود حوزه/ رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی نیروی استان همدان گفت: علیرغم وجود مشکلات زیاد و مشغله های مردم که گاهی برخورد های نازیبایی با نیروهای خدمتگزار ناجا صورت می گیرد اما ماموران ما با سعه صدر خود و برخوردی که در شان نظام اسلامی است با مردم رفتار می کنند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۰۱:۰۷
مشاور امور فرهنگی مدیرکل تامین اجتماعی همدان: اگر ۹ دی نبود ماجرای سقیفه تکرار می شد مشاور امور فرهنگی مدیرکل تامین اجتماعی استان همدان گفت: اگر ۹ دی نبود یک بار دیگر مسیر اسلام و شیعه به بی راه می رفت، اما مردم ایران اسلامی با اگاهی فراوان و عشق و علاقه خود نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی نگذاشتند که انقلاب از مسیر خود منحرف شود.
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۷:۰۱
حجت الاسلام امیدی تاکید کرد: حضور روحانیون در جامعه پررنگتر شود حوزه/ امام جمعه جوکار گفت: روحانیت با برقراری ارتباط قوی با جوانان و دانشجویان می توان گام مهمی برای ایجاد وحدت بین خوزه و دانشگاه بردارند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۵:۵۷
استاد حوزه علمیه همدان: نباید کاستی ها را به پای دین، نظام و رهبری گذاشت حوزه/ حجت الاسلام شهبازی گفت: نباید کاستی ها را به پای دین، نظام و رهبری گذاشت، چرا که برخی از مدیران اجرایی به دنبال منافع شخصی خود هستند و این کم کاری به نظام مربوط نیست.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۰۹:۳۵
استاد حوزه علمیه همدان: اگر حماسه ۹ دی خلق نمی شد، معلوم نبود چه بر سر مملکت می آمد حوزه/ حجت الاسلام فرخی گفت: اگر حماسه ۹ دی ماه خلق نمی شد، معلوم نبود که چه اتفاقات خطرناکی به وقوع می پیوست.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۰۹:۳۵
استاد حوزه علمیه همدان: روحانیت نیروی محرّک حضور مردم در حماسه ۹ دی بود حوزه/ حجت الاسلام مشتاقی گفت: روحانیت نه تنها نیروی محرک حماسه ۹ دی بود، بلکه به عنوان پیش قدم و علمدار این حماسه نیز حضور داشت و در مباحث بصیرت دهی و بصیرت افزایی مهم ترین نقش را عهده دار بود.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۰۸:۲۹
در مدرسه امیرالمومنین(ع) فامنین تاکید شد: مسئولان قدر این مردم وفادار را بدانند حوزه/ حجت الاسلام بهبودی با تاکید بر این که باید قدر این مردم را دانست، تصریح کرد: اگر در روز ۹ دی مردم به صحنه نمی آمدند و آتش فتنه را خاموش نمی کردند، پیروزی برای استکبار تلقی می شد و از آن به عدم همراهی مردم با نظام یاد می کردند.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۰۸:۲۹
استاد حوزه علمیه همدان: ابعاد فتنه۸۸ و حماسه ۹ دی برای نسل نوجوان و جوان تبیین شود حوزه/ حجت الاسلام محمدی نسب بر ضرورت تبیین ابعاد فتنه۸۸ و حماسه ۹ دی برای نسل نوجوان و جوان تاکید کرد و گفت: هدف دشمن تخریب ذهن جوانان و آسیب رساندن به آن ها است، لذا نباید از این قشر مهم چشم پوشی کرد و با آگاه سازی و افزایش بصیرت از تکرار چنین حوادثی ممانعت ورزیم.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۰۷:۱۰
آیت الله موسوی اصفهانی در گفتگو با خبرگزاری «حوزه» ۹ دی زمان نمایش بصیرت ملت انقلابی است/ در فتنه ۸۸ براندازی نظام در دستور بود حوزه/ نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری، بصیرت افزایی را نیاز کشور دانست و گفت: دائما باید مراقب باشیم تا دشمنان انقلاب ما را از مسیر اصلی خارج نکنند و با بزرگداشت امثال ۹ دی ها بصیرت خود را به رخ جهانیان بکشانیم.
۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۰۲:۲۵
در در نشست ائمه جمعه همدان با استاندار مطرح شد: عده ای در کشور هیزم بیار آتش اختلافات اند/ وحدت ملی تنها راه عبور از مشکلات است حوزه/ آیت الله طه محمدی بر لزوم وحدت در جامعه تاکید کرد و گفت: بعضی از افراد تا سر نخی از اختلاف را می بینند به جای آن که آن را از بین ببرند، سریعا هیزم می آورند و آتش اختلاف را شعله ور تر می کنند.
۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۱۸:۱۶
آیت الله طه محمدی: استفاده از مهرهای کثیف در نماز خانه ها ناراحت کننده است حوزه/ امام جمعه همدان، استفاده از مهر شخصی در نماز را کار پسندیده ای دانست و گفت: یکی از مواردی که بنده در مساجد از دیدن آن ناراحت می شوم، استفاده از مهرهای کثیف در نمازخانه ها می باشد.
۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۱۵:۵۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس