*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ \ الاثنين ٠ ذو القعدة ١٤٣٨ \ Monday, July 24, 2017
استاد حوزه علمیه همدان: بی بصیرتی و غفلت خواص جامعه اسلامی را نابود می کند حوزه/ حجت الاسلام موسوی اصفهانی گفت: خواب غفلت عده ای که در جامعه موثر بودند، سبب شد که غدیر و سفارش های نبی مکرم اسلام(ص) فراموش شود، برخی ترسیده بودند و عده ای هم با بی بصیرتی و سکوت مسبب اصلی این همه ظلم شدند.
۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۰۸:۵۶
حجت الاسلام حسینی مجد: تکریم عالمان دینی، احترام به انبیای الهی است حوزه/ امام جمعه شهرستان اسدآباد با اشاره به اهمیت احترام به عالمان دینی، گفت: تکریم عالمان دین، احترام به انبیای الهی است، چرا که علما جانشینان پیامبران و انبیاء هستند، و لباس مقدس روحانیت، لباس نبی مکرم اسلام(ص) است.
۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۰۸:۵۶
مدیر حوزه علمیه خواهران همدان: افتخار علما روضه خوانی امام حسین(ع) است حوزه/ حجت الاسلام فاضلیان گفت: بسیاری از علما با مقام های علمی، خود را واعظ و روضه خوان امام حسین(ع) می دانستند و به آن افتخار می کردند.
۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۱۷:۴۲
۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۱۵:۴۳
مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه همدان خبر داد: ارائه ۵۴ خدمت به خانواده های حوزویان حجت الاسلام مظاهری گفت: با توجه به آمارهای موجود، مرکز خدمات حوزه های علمیه ۵۴ خدمت شاخص را به خانواده های طلاب و روحانیون سراسر کشور ارائه می دهد.
۱۳۹۶/۲/۹ - ۰۸:۵۵
کارشناس اداره مهارت افزایی مرکز خدمات حوزه: خانواده های حوزویان آموزش های فنی و حرفه ای را فرا می گیرند  کارشناس اداره مهارت افزایی مرکز خدمات حوزه های علمیه گفت: طبق برنامه سازمانی جدید که از طرف دفتر رهبر معظم انقلاب به مرکز خدمات حوزه های علمیه ابلاغ شد معاونت فرهنگی و رفاهی به معاونت خانواده و امور فرهنگی تغییر پیدا کرد.
۱۳۹۶/۲/۹ - ۰۸:۴۵
مدیر گروه تبلیغی هنری علمدار مطرح کرد: هزینه ۷۰ هزار یورویی یک بازی کامپیوتری و اهدای رایگان به کودکان ایرانی!! حوزه/ مدیر گروه تبلیغی هنری علمدار با اشاره به بازی «جنگ پرندگان» گفت: هفتاد هزار یورو برای بازی «جنگ پرندگان» هزینه شد، اما به رایگان در اختیار فرزندان و کودکان ما قرار گرفت. در این بازی مخاطب به نقشه ایران، برج میلاد و مقدسات اسلامی حمله می کند.
۱۳۹۶/۲/۹ - ۰۸:۲۷
مدیرکل تبلیغات اسلامی همدان: روحانیت تکلیف مدارانه عمل می کند حوزه/ حجت الاسلام دشتکی با اشاره به این که روحانیت تکلیف مدارانه عمل می کند، گفت: با توجه به تهاجم فرهنگی دشمنان اسلام که دامن گیر کشور و جوانان این مرز بوم شده است، باید ما فعالیت های خود را در عرصه فرهنگ دینی افزایش دهیم.
۱۳۹۶/۲/۸ - ۱۸:۱۲
آیت الله موسوی اصفهانی: فعالیت های حوزه فرهنگ دینی کافی نیست/ کار جهادی نیاز به همکاری جهادی دارد حوزه/ مدیر حوزه علمیه همدان گفت: ما مدیون شهدای انقلاب و شهدای هشت سال دفاع مقدس هستیم، آنها در روز قیامت از ما می پرسند که برای دین چه کرده اید، ما جان خودمان را در این راه دادیم و شما در امنیت برای دین و فرهنگ چه کردید.
۱۳۹۶/۲/۸ - ۱۸:۰۴
حجت الاسلام قاضی خانی؛ نبود خانه عالم در روستاها از عمده مشکلات روستاهای فاقد روحانی است حجت الاسلام قاضی خانی گفت: با توجه به فعالیت جهادی مبلغان و نیروی جوان و انقلابی حوزه، دیگر دستگاه های مجری در امر تبلیغ باید امکانات اردوهای جهادی مبلغان استان را به نحو احسن فراهم آورند.
۱۳۹۶/۲/۸ - ۱۷:۵۱
۱۳۹۶/۲/۷ - ۱۸:۱۷
آیت الله فاضلیان: طلاب الگوی مردم باشند حوزه/ امام جمعه سابق ملایر گفت: با بیان اینکه مردم از روحانیت الگو برداری می کنند، گفت: مردم از طلاب و روحانیون انتظار دارند که الگوی آنها الگو باشند
۱۳۹۶/۲/۷ - ۱۸:۱۴
آیت الله طه محمدی: جوانان به دنبال پشت میز نشینی نباشند حوزه/ امام جمعه همدان گفت: بسیاری از افراد از تن دادن به برخی کارها سر باز می زنند و دانشگاه های ما در این زمینه خطای بزرگی می کنند و هر کسی که مدرک دارد، نباید پشت میز نشین باشد.
۱۳۹۶/۲/۷ - ۱۸:۰۸
کارشناس علوم دینی : لباس مقدس روحانیت لباس تعهد به دین مبین اسلام است حجت الاسلام موسیوند تصریح کرد: لباس مقدس روحانیت خدمت به دین الهی و ادامه راه انبیاء است و خدمت به دین الهی توفیق می خواهد چه بسا که افرادی با استعداد وارد حوزه های علمیه شده اند ولی توفیق خدمت در راه الهی را نداشتند.
۱۳۹۶/۲/۷ - ۱۷:۰۳
کارشناس علوم دینی : شعار جدایی دین از سیاست، حرف دشمن است حوزه/ حجت الاسلام گرجی با اشاره به قیام امام حسین(ع) گفت: اگر ما بخواهیم هدف سیاسی را از قیام و نهضت حسینی بگیریم، دیگر محتوایی در این نهضت پیدا نخواهیم کرد.
۱۳۹۶/۲/۷ - ۱۷:۰۳
آیت الله موسوی اصفهانی: انتخاب رئیس جمهور اصلح و انقلابی به معنای جهاد با دشمنان است حوزه/ مدیر حوزه علمیه همدان با تاکید بر ضرورت انتخاب اصلح، گفت: همان خدایی که امر فرموده در دل شب عبادت کنیم، به ما امر می کند که با کفار و منافقان بجنگیم و در حال حاضر جهاد با دشمنان خدا و کشور، انتخاب فردی اصلح برای ریاست جمهوری ایران اسلامی است.
۱۳۹۶/۲/۶ - ۱۹:۲۹
کارشناس تربیتی بررسی کرد: سه سبک فرزندپروری در خانواده ها حوزه/ اگر خانواده ای بخواهد به فرزند خود سخت بگیرد و از او بیش از حد توان درخواست و توقع داشته و او را با هم سن و سالش مقایسه کند، سبب افسرده شدن فرزند می شود.
۱۳۹۶/۲/۶ - ۱۵:۰۷
استاد حوزه علمیه همدان: مسئولان خود را از مردم بدانند، نه رئیس و صاحب منصب حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین محمدی قایینی با بیان اینکه مسئولان باید همانند پیامبر(ص) با مردم رفتار کنند، گفت: مسئولین خود را از مردم بدانند، نه رئیس و صاحب منصب.
۱۳۹۶/۲/۵ - ۱۲:۳۹
کارشناس دینی : مردم بصیرت انقلابی را در مکتب امام کاظم(ع) فرا بگیرند حوزه/ حجت الاسلام گنجعلی گفت: امام کاظم(ع) در مقابل فرعون زمان، هارون الرشید ملعون از دین مبین اسلام و مبانی فکری شیعه دفاعی با بصیرت داشته و راه را بر افرادی که شبهه افکنی می کردند، بسته بودند.
۱۳۹۶/۲/۳ - ۰۹:۲۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس