*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ \ ۱۰ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Monday, December 17, 2018
آیت الله طه محمدی : به جز قرآن و اهل بیت(ع) کشتی نجاتی در این جهان وجود ندارد حوزه/ امام جمعه همدان گفت: نام دیگر قرآن، فرقان است به این معنی که بین حق و باطل فرق می گذارد و بدانید که به جز اهل بیت(ع) و قرآن کشتی نجاتی در این جهان وجود ندارد.
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۱:۲۵
آیت الله طه محمدی مطرح کرد: قرآن؛ نصیحت‌گر صادق و مشاور امین است امام جمعه همدان گفت: قرآن سخنگویی است که هیچ گاه دروغ نمی گوید و هر کس با قرآن همنشین شد و آن را درک کرد مطمئنا هدایت می شود.
۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۵:۴۷
استاد حوزه علمیه همدان: همزیستی با «سگ» نماد با فرهنگ بودن نیست حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین محمدی قایینی گفت: متاسفانه امروز فرهنگ بیگانه در زندگی مردم تا حدودی جای گرفته برای مثال عده ای با حیواناتی همچون سگ که نجس است، زندگی می کنند.
۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۲:۴۱
حجت الاسلام والمسلمین طاهری مطرح کرد: «رمضان» تمرینی است برای زمان های دشوار استاد حوزه علمیه همدان گفت: خودداری از خوردن و آشامیدن برای و همچنین پرهیز از گناهان لسانی، سبب افزایش پرهیزگاری می شود و تمرینی است برای زمان های دشواری.
۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۰۹:۳۱
نماینده ولی فقیه در همدان: «ولایت» ریشه و زیر ساخت دین اسلام است حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: اگر ولایت و اعتقاد به آن نباشد نه نماز وجود دارد نه روزه و نه اسلام واقعی، لذا ما آمده ایم تا سرباز قرآن و اهل بیت(ع) باشیم و از آنها پاسداری کنیم.
۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۰۹:۳۱
استاد حوزه علمیه همدان: طلاب در مسیر رشد معنوی افراط و تفریط نکنند حوزه/ برخی طلاب در اوایل طلبگی و قبل از رشد و تکامل در معنویت زیاده روی می کنند و بعد از مدتی از مسایل معنوی زده می شوند. انسان برای رسیدن به تکامل و پیمودن مسیر سعادت باید با استفاده از رهنمودهای استاد اخلاق جلو برود و اگر استاد نداشت، به انجام واجبات و ترک محرمات اکتفا کند تا سعادتمند شود.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۵:۱۱
استاد حوزه علمیه قم تبیین کرد: مراحل شکرگزاری حوزه/ استاد حوزه علمیه قم گفت: شکر دارای سه مرحله است، نخست شناختن خدای تعالی، دوم شناختن نعمت و سوم مصرف نعمت در جایگاه اصلی اش، قعطا با انجام این سه مرحله انسان به جایگاه عالی شکر خواهد رسید.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۲:۳۱
حجت الاسلام والمسلمین محمدی قایینی: بی عدالتی درسازمان های حقوق بشری بی داد می کند استاد سطح عالی حوزه علمیه همدان گفت: سازمان به اصطلاح حقوق بشر برای حقوق حیوانات قانون گذاری کرده اما برای انسان ها و کودکان مظلوم هیچ برنامه ای ندارند، مسئله فلسطین و یمن بزرگترین دلیل بر این مدعی است.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۲:۰۳
امام جمعه همدان: ترامپ نظم جهان بشری را به هم ریخته است حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: امروز ترامپ تربیت شده مکتب غرب است و می بینیم که چه فجایعی در جهان به بار آورده است و با کارهایش نظم جامعه بشری را از بین برده است.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۱:۳۰
استاد حوزه علمیه همدان مطرح کرد: مراحل و شرایط استجابت دعا حجت الاسلام و المسلمین طاهری خاطرنشان ساخت: امروز در دنیا می بینیم که پارتی بازی ها و کنار گذاشتن قوانین برای مسئولان چه آسیبی به بدنه اجتماع زده است اما خدای تعالی همه نظام خلقتش بر سر اصول است.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۰:۱۸
مدیر مدرسه علمیه آیت الله آخوند(ره) تشریح کرد؛ برنامه های مدرسه آیت الله آخوند(ره) همدان در ماه ضیافت الهی حوزه/ حجت الاسلام خزایی گفت: عموم مردم همه روزه می توانند در برنامه ها و کار گاه های تفسیر نهج البلاغه آیت الله طه محمدی، امام جمعه همدان، تفسیر قرآن کریم حجت الاسلام والمسلمین خزائلی استاد حوزه علمیه قم و سبک زندگی اسلامی حجت الاسلام و المسلمین محمدی قایینی شرکت کنند.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۰:۱۸
انتقاد نماینده ولی فقیه در استان همدان از عملکرد کشورهای عربی در برابر اسرائیل حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: امروز جامعه عرب با همه امکانات و سرمایه ای که دارند در برابر اسرائیل ذلیلند، ولی ملت ایران با اتکا به قران و اهل بیت(ع) در برابر زیاده خواهی های آمریکا و اروپایی ایستاده است و روز به روز هم ما قوی تر شده و شاهد ضعف دشمن هستیم.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۰۹:۵۷
نماینده ولی فقیه در همدان: انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس اوج دشمنی با اسلام و مسلمین است امام جمعه همدان، انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس را اوج کینه توزی و دشمنی علیه اسلام و مسلمین دانست و گفت: دشمنان فکر می کنند با این کار جبهه مقاومت و جبهه حق را شکست خواهند داد، در حالی که این طور نیست.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۰:۰۶
مدیر حوزه علمیه همدان: مشکلات دنیوی نباید در تبلیغ طلاب اثر بگذارد حوزه/ آیت الله موسوی اصفهانی گفت: طلاب نباید از اهمیت و ضرورت کار تبلیغی غافل شوند و مشکلاتی همچون مسایل مادی سبب ضعف در کار های آنها شود.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۶:۲۰
مدیر کل امور مجلس تبلیغات اسلامی: مسئولیت پذیری مهم ترین رکن تبلیغ به شمار می رود حوزه/ حجت الاسلام دارابی گفت: عده ای از روحانیان وظیفه شناس در مناطق تبلیغی خود سبب اشتغال زایی شده و در امر تحقق اقتصاد مقاومتی فعالیتی های ارزنده ای داشته اند و یا این که برای مشکلات آموزشی در منطقه برنامه ریزی های منظمی داشته اند.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۵:۳۶
آیت الله طه محمدی: روش های قدیمی در تبلیغ دین کار ساز نیست حوزه/ امام جمعه همدان گفت: روحانیان باید مطابق نیاز روز جامعه برای مردم سخنرانی کنند زیرا سطح سواد مردم امروز تغییر کرده است.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۵:۲۷
نماینده ولی فقیه در استان همدان: وضعیت اقتصادی فعلی زیبنده ملت با استعداد ایران نیست حوزه/ امام جمعه همدان گفت: چرا باید سفره دیگران را رنگی کنیم در حالی که در داخل کشور هزاران جوان تحصیل کرده و بیکار داریم.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۰۷:۲۹
حجت الاسلام حسینی مجد: وحشت آمریکا از افزایش قدرت ایران در منطقه است امام جمعه اسدآباد گفت: امروز با بد عهدی های آمریکا و اروپایی ها برای جهانیان اثبات شده است که شکننده عهد ایران نبوده است و در واقع خروج از برجام را می توان پیروزی برای جمهوری اسلامی شمرد.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۰۷:۱۵
آیت الله طه محمدی: فراموشی صله رحم به معنای مرگ عاطفی انسان است حوزه/ امام جمعه همدان گفت: در کشور های غربی نهاد خانواده از بین رفته است و شاهد آن هستیم که به حیواناتی مانند سگ و گربه پناه می برند.
۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۶:۱۱
امام جمعه ملایر مطرح کرد؛ خروج از NPT و توسعه فعالیت های هسته ای دو مطالبه طلاب و مردم انقلابی همدان حوزه/ حجت الاسلام برقراری گفت: ما امروز در حوزه علمیه همدان جمع شده ایم تا مطالبات خود را بیان کنیم نخست اینکه دولت باید از معاهده NPT خارج شود و دوم اینکه انرژی هسته باید مانند قبل فعالیت خود را شروع کند.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۱۶:۴۴
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس