*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۸ شعبان ۱۴۴۰ \ Tuesday, April 23, 2019
امام جمعه اسدآباد: دوست و دشمن بر تسلط رهبری در مسائل داخلی و بین المللی اذعان دارند حوزه/ خانم رایس وزیر اسبق امور خارجه آمریکا در یکی از مصاحبه های خود گفت "رهبر ایران می‌تواند نقشه‌هایی را که بهترین ذهن‌ها، با صرف بیش‌ترین بودجه‌ها، در زمانی بسیار طولانی کشیده و مجریانی ماهر اجرای آن را به عهده گرفته‌اند، با یک سخنرانی یک‌ساعته خنثی کند".
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۰۸:۰۴
نماینده ولی فقیه در همدان: قرآن نسخه شفای امراض روحی است حوزه/ امام جمعه همدان گفت: قرآن برای درمان بیماری های جسمی به وجود نیامده است، البته اگر خوب انسان در آن توجه کند راه آن نیز وجود دارد، اما رسالت اصلی قرآن برای شفای بیماری های روحی بشر است.
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۶:۱۳
استاد حوزه علمیه همدان: شیوه مناظرات امام رضا(ع) نیاز امروز جهان اسلام است حوزه/ حجت الاسلام موسیوند، شیوه مناظرات امام رضا(ع) را نیاز امروز جوامع اسلامی دانست و تاکید کرد: این ویژگی حضرت نیاز امروز جهان اسلام است که گروه ها و مذاهب با تفکر های مختلف با همدیگر در یک محیط صمیمی و با استدلال و خیلی شفاف با هم گفتگو کنند.
۱۳۹۷/۸/۱۸ - ۰۹:۳۵
استاد حوزه علمیه همدان: عده ای نتواسته اند در امتحان پیروی از ولایت نمره قبولی بگیرند حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان گفت: در جامعه کنونی عده ای از مردم با وجود آن که ولایت امام خامنه ای و تدابیر حکیمانه و شجاعانه ایشان را شاهد هستند، در اطاعت از ولایت کاهل می باشند.
۱۳۹۷/۸/۱۷ - ۱۹:۳۱
استاد حوزه علمیه همدان: امام رضا (ع) به خوبی مظلومیت اهل بیت(ع) را به رخ جهانیان کشید حوزه/ حجت الاسلام سیفی گفت: زیبائی سیره امام رضا (ع) در برخورد با مسئله مأمون آنجا ظهور می کند که امام (ع) افکار عمومی را متوجه یک دوره طولانی مظلومیت و محرومیت خویش و اهل بیت می فرماید و سربسته اذهان را به آن دوره متوجه می سازد.
۱۳۹۷/۸/۱۷ - ۱۳:۵۱
حجت الاسلام زهرایی: امام رضا(ع) با سیاست و در موقعیت های مختلف چهره جریان نفاق را برای جامعه آشکار کرد حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان گفت: امام رضا(ع) با سیاست و در موقعیت های مختلف چهره جریان نفاق را برای جامعه آشکار کرد.
۱۳۹۷/۸/۱۷ - ۱۳:۴۸
حاجی بابایی در جمع مردم همدان: دشمن در پی نفوذ در لایه های اصلی نظام است/ مشکلات حاصل سوءمدیریت هاست حوزه/ نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دشمن در پی نفوذ در لایه های اصلی نظام است، گفت: برخی نابسامانی ها و کاستی ها منشا خارجی داشته و برخی هم حاصل سوء نظارت و مدیریت است که در این برهه حساس مورد قبول نیست.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۳:۱۹
امام جمعه همدان: اسلام آمده تا بشر را هدایت کند حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: دین اسلام آمده تا با گرفتن دست بشر، او را هدایت کند و از افتادن در چاله های تاریک زندگی جلوگیری کند، لذا باید بندگان خدا و مسلمانان شکرگزار خداوند باشند.
۱۳۹۷/۸/۱۰ - ۱۷:۴۹
امام جمعه صالح آباد: یکی از ظرفیت های راهپیمایی اربعین ایجاد وحدت بین فرق و مذاهب مختلف است حوزه/حجت الاسلام افتخاری گفت: شیعه و سنی و حتی بقیه ادیان نیز در این ایام در مسیر کربلا و نجف با عشق و شور بسیاری حضور داشتند و همه با هم این وحدت عظیم را تشکیل می دهند.
۱۳۹۷/۸/۹ - ۱۰:۵۳
حجت الاسلام جوشقانی: قدرت راهپیمایی اربعین بالاتر از قدرت هسته ای و نظامی است حوزه/ رئيس عقيدتي سياسي نيروي انتظامي استان همدان گفت: زیارت اربعین به دشمنان اسلام پیام عظمت و قدرت تشیع را مخابره می کند زیرا اهمیت این مراسم از قدرت نظامی و هسته ای در جهان بالاتر است.
۱۳۹۷/۸/۹ - ۱۰:۴۶
حجت الاسلام فلاحی: زائران اربعین مبلغان اسلام ناب محمدی باشند حوزه/ استاد حوزه علمیه گفت: حال که بدون هیچ هزینه ای همه مسلمانان در یک مکان جمع شده اند بهترین فرصت است تا فرهنگ اصلی و ناب اسلام و شیعیان را تبلیغ کنیم تا در بازگشت هر یک از زائران به کشور خودشان این فرهنگ به آنجا انتقال دهند.
۱۳۹۷/۸/۹ - ۱۰:۲۸
آیت الله طه محمدی: اربعین آرم و نماد اقتدار شیعه است حوزه/ نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری گفت: زیارت های زیادی در کتب دینی ما وجود دارد، اما چه طور شده است که اربعین آرم و نماد شیعه گری شده است و چه فلسفه ای در آن نهفته است.
۱۳۹۷/۸/۸ - ۱۷:۳۹
آیت الله موسوی اصفهانی: ایستادگی در برابر استکبار مهمترین پیام اربعین برای جامعه امروز است مدیرحوزه علمیه همدان گفت: بدانیم که استکبار ستیزی، امام حسین(ع) را به شهادت رساند و با افزایش بصیرت خود همان طور که در این چهل سال در مقابل استکبار ایستادگی کرده ایم، از این به بعد نیز ادامه دهنده راه و روش امام حسین(ع) خواهیم بود.
۱۳۹۷/۸/۸ - ۱۷:۳۵
موکب شهرستان رزن آماده پذیرایی از زائران سیدالشهدا (ع) حجت الاسلام خزایی گفت: اداره اوقاف رزن با برپایی یک موکب در آزاد راه ساوه همدان پذیرای زائران اربعین است.
۱۳۹۷/۸/۷ - ۲۰:۳۵
استاد حوزه: زوار اربعین از هر عملی که بوی اختلاف و تفرقه می دهد، دوری کنند حوزه/ حجت الاسلام منصوری گفت: زوار عزیزی که در پیاده روی اربعین حضور دارند، از انجام هر عملی که بوی اختلاف و تفرقه افکنی می دهد، دوری کنند.
۱۳۹۷/۸/۵ - ۰۶:۳۵
استاد حوزه علمیه همدان: در مسیر راهپیمایی اربعین حال و هوای حسینی داشته باشیم حوزه/ حجت الاسلام رحیمی گفت: افراد حاضر در راهپیمایی باید سعی کنند حال و هوای امام حسین(ع) را در تمام طول مسیر داشته باشند و از طرق مختلف خودشان را به امور عبادی مشغول کنند.
۱۳۹۷/۸/۴ - ۲۰:۴۵
امام جمعه شهرستان بهار: اربعین بهترین زمان برای جهانی سازی پیام عاشوراست حوزه/ امام جمعه بهار گفت: پیاده روی زیارت اربعین بهترین عرصه ای است که می توان حماسه حسینی را جهانی کنیم و جهان را با مذهب شیعه و فلسفه عاشورا آشنا کرد.
۱۳۹۷/۸/۴ - ۱۹:۴۰
مدیر مدرسه علمیه امیرالمومنین(ع) فامنین: زائران اربعین از حرکات تفرقه انگیز خودداری کنند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امیرالمومنین(ع) فامنین بر لزوم توجه رفتار زائران در مسیر پیاده روی اربعین اشاره کرد و گفت: باید دقت کنیم در طول این مسیر بهانه به دست دشمنان قسم خورده اسلام ندهیم و کاری نکنیم که باعث ایجاد تفرقه شود.
۱۳۹۷/۸/۳ - ۲۱:۱۵
عیادت آیت الله طه محمدی از روحانی مضروب همدانی+ عکس حوزه/ نماینده ولی فقیه در همدان با حضور در منزل حجت الاسلام سید رسول حسینی که هفته گذشته خود و همسرش مورد سوء قصدقرار گرفته بودند، از وی عیادت کرد.
۱۳۹۷/۸/۳ - ۱۶:۴۱
نماینده ولی فقیه در همدان: در بدنه مدیریتی کشور از نیروهای جوان استفاده شود حوزه/ آیت الله طه محمدی بر لزوم استفاده از نیروهای جوان در کشور تاکید کرد و گفت: اصولی ترین هدف افراد در حوزه و دانشگاه باید این موضوع باشد که آنقدر پیشرفت کنند تا به حقیقت اصلی یعنی شناخت خود دست پیدا کنند.
۱۳۹۷/۸/۳ - ۰۹:۵۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس