*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ \ الاثنين ٢٨ جمادى الثانية ١٤٣٨ \ Monday, March 27, 2017
کارشناس علوم دینی: اسلامی سازی علوم انسانی بدون همکاری حوزه و دانشگاه محقق نمی شود حوزه/ حجت الاسلام فاضلیان با اشاره به وحدت حوزه و دانشگاه در اسلامی سازی علوم انسانی و تربیت نیروهای انقلاب، اظهار داشت: حوزه و دانشگاه نیز باید باهم اتحاد داشته باشند و البته که علوم دانشگاهی نیز باید اسلامی شود و نباید به ترجمه کتب غربی ها اکتفا کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۹:۰۶
استاد حوزه: نیروهای انقلابی از تضعیف یکدیگر و تفرقه و اختلاف خود داری کنند حوزه/ استاد حوزه گفت: همگرایی نیروهای انقلابی باید بر اساس اهداف و ارزش های مشترک، ولایت خواهی و آرمان گرایی و طبق آیات قرآن کریم، باید حول محور ولایت باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۰۱:۵۰
مدیر مدرسه علمیه امام حسن مجتبی(ع) ملایر: حمایت مردم با ارزش ترین سرمایه نظام است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام حسن مجتبی(ع) ملایر گفت: حمایت و تعهد مردم نسبت به کشور، رهبر، هویت و ارزش ها انقلاب با ارزش ترین سرمایه نظام است و دشمن از آن هراس دارد و خود را در مقابل آن ضعیف می بیند.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۸:۵۲
رئیس شورای حوزه علمیه همدان: پیشرفت جامعه در گرو پویایی حوزه و دانشگاه است حوزه/ آیت الله طه محمدی با اشاره به این که دشمن برای حوزه و دانشگاه برنامه های زیادی در سر دارد، گفت: اگر بخواهیم جامعه در صراط مستقیم باشد، باید از حوزه و دانشگاه پویایی و بالندگی لازم را داشته باشند.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۱:۴۳
آیت الله طه محمدی: پرهیز ازتفرقه و دودستگی نیازمند بصیرت و هوشیاری است حوزه/ آیت الله طه محمدی با تاکید بر این که پرهیز ازتفرقه و دودستگی نیازمند بصیرت و هوشیاری است، تصریح کرد: در فتنه ۸۸، فهم و درک به موقع و زمان شناسانة امّت اسلامی بود که بار دیگر دست رد به سینه استکبار و صهیونیسم زد.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۰:۵۹
معاون تبلیغ حوزه علمیه همدان : بصیرت شرط حفظ نظام جمهوری اسلامی است حوزه/ حجت الاسلام قاضی خانی در خصوص فتنه سال ۸۸ ، گفت: ملت ایران باید از گذشته عبرت گرفته و در مسایل سیاسی اجتمایی بصیرت لازم را جهت از بین بردن فتنه های فتنه گران کسب نمایند.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۰۹:۵۱
حجت الاسلام و المسلمین گنبدی: طلاب فرهنگ ولایت مداری را توسعه دهند حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان با اشاره به نعمت ولایت فقیه و انقلاب اسلامی، تصریح کرد: طلاب نه تنها باید خود عامل به منویات مقام معظم رهبری باشند، بلکه باید فرهنگ ولایت مداری را نیز در جامعه توسعه دهند.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۰۹:۵۱
استاد حوزه علمیه همدان: دانشگاه صرفا با تفکیک جنسیتی اسلامی نمی شود حوزه/ حجت الاسلام فلاحی گفت: دانشگاه صرفا با تفکیک جنسیتی اسلامی نمی شود، بلکه باید علوم انسانی، اسلامی سازی شود و راه برای ورود مسایل دینی و پاسخگویی به شبهات در دانشگاه ها باز شود.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۰۹:۴۰
آیت الله موسوی اصفهانی: تضعیف ولایت فقیه خوش خدمتی به آمریکاست/ ملت ایران فریب نیرنگ عمرو عاص های زمان را نمی خورد حوزه/ مدیر حوزه علمیه همدان تصریح کرد: حماسه نهم دی‌ نشان داد، به ‌‌رغم حیله‌های معاویه‌ها، عمروعاص‌ ها و عمر بن سعدهای دوران، ملت ایران بیدار است و تمام قد ملّت از نظریه حکومت اسلامی و تئوری «ولایت فقیه» به عنوان دکترینی راهگشا برای مدیریت و حرکت جوامع به سمت پیشرفت و عدالت دفاع می کند.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۰۸:۳۱
حجت الاسلام رستگاری: همگرایی نیروهای انقلابی باید حول محور ولایت باشد حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) ملایر با تاکید بر این که ولایت فقیه نقطه اتصال نیروهای انقلابی است، تصریح کرد: همگرایی نیروهای انقلابی باید حول محور ولایت باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۱۸:۳۳
حجت الاسلام نجفی: همگرایی نیروهای انقلابی رمز ماندگاری انقلاب است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه سامن گفت: استحکام پایه های انقلاب و رمز موفقیت و تحقق اهداف انقلاب و جلوگیری از نفوذ دشمنان در گرو وحدت و همگرایی هرچه بیشتر نیروهای انقلابی است.
۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۰۷:۳۵
آیت الله طه محمدی: ارزش امنیت از نگاه جامعه مغفول مانده است حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان این که برخی از مردم نیز قدر امنیت را نمی دانند، گفت: یکی از نعمت های بسیار ارزشمند و مغفول، امنیت است و در روایتی آمده که سلامت و امنیت دو نعمت پنهان خداوند در میان مردم می باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۶ - ۱۸:۱۱
پژوهشگر دینی : در مقابل خون شهدا احساس مسئولیت کنیم حوزه/ استاد حوزه با بیان اینکه هیچ کشوری از راه مذاکره با آمریکا و دنیای استکبار به جایی نرسیده است، اضافه کرد: آمریکا بارها بدعهدی خود را به ما ثابت کرده از آزادی گروگان های لانه جاسوسی تا تعلیق هسته ای و ... و همچنان بد عهدی هایش ادامه دارد.
۱۳۹۵/۱۰/۶ - ۱۰:۰۷
تربیت طلاب حافظ قرآن در مدرسه ولیعصر(عج) سامن حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علیمه ولیعصر(ع) شهر سامن گفت: این مدرسه اقدام به برگزاری دوره حفظ قرآن زیر نظر مربیان مجرب کرده است و بیست نفر از طلاب مدرسه در این طرح شرکت کرده و به یاری خداوند متعال حافظ پنج جزء از قرآن را حفظ شده اند.
۱۳۹۵/۱۰/۴ - ۰۹:۵۶
آیت الله موسوی اصفهانی: رسالت اولیه حوزه های علمیه پرداختن به معارف قرآنی است حوزه/ مدیر حوزه علمیه همدان گفت: همان طور که قرآن کریم بر قلب پیامبر اکرم(ص) نازل شد، جایگاه قرآن در قلب مومنین است و با ایمان و عمل به فرامین آن، هدف قرآن محقق می شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۱۶:۲۶
معاون تبلیغ حوزه علمیه همدان: روحانیون از هجرت تبلیغی به روستا غافل نشوند حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه همدان گفت: در طرح هجرت بلند مدت مبلغین به روستاهایی که جمعیت آنها بالغ بر هزار نفر اعزام می شوند و در حال حاضر ۱۳۲ نفر از مبلغین در روستاها استان مشغول تبلیغ دین هستند.
۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۰۱:۲۵
حجت الاسلام کاظمی: برگزاری کرسی های آزاد اندیشی از ضروریات حوزه های علمیه است حوزه/ معاون پژوهش حوزه علمیه همدان گفت: معاونین مدارس علمیه باید در هر فصل اقدام به برگزاری کرسی های ازاد اندیشی یا گفتمان های انقلابی با حضور اساتید و صاحب نظران نمایند.
۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۴:۴۵
معاون تهذیب مدرسه علمیه رسول اکرم(ص) استان همدان: کرسی های آزاد اندیشی "طلبه و دنیای مجازی" در مدارس علمیه برگزار شود معاون تهذیب مدرسه علمیه رسول اکرم(ص) شهر مریانج استان همدان بر ضرورت آشنایی طلاب با فرصت ها و آسیب های فضای مجازی تاکید کرد و گفت: کرسی های آزاد اندیشی با موضوعات "طلبه و دنیای مجازی"، "نحوه تبلیغ دین در عصر حاضر"، و ...، می تواند در آگاهی بخشی به طلاب بسیار موثر باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۰:۴۵
مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه فرهنگیان همدان: وحدت حوزه و دانشگاه با جلسات نمادین حاصل نمی شود حوزه/ مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه فرهنگیان همدان تصریح کرد: حوزه و دانشگاه باید همدیگر را درک کنند و هم دیگر را با تمام ویژگی های موجود به رسمیت بشناسند  که این سبب مفاهمه دو نهاد می شود.
۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۷:۲۰
حجت الاسلام و المسلمین محمدی قایینی: هدف طلبه و دانشجو علم آموزی باشد نه مدرک گرایی حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان  ابراز داشت: مراکز علمی باید هدفشان حقیقت یابی باشد نه مدرک گرایی، که این مطلب در دو نهاد دانشگاه و حوزه مرسوم شده است.
۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۶:۴۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس