*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ \ الأربعاء ٢٨ ذو الحجّة ١٤٣٨ \ Wednesday, September 20, 2017
آیت الله موسوی اصفهانی: خانه چه کسانی عنکبوتی است عضو خبرگان رهبری با بیان این که اگر تزکیه در حکومت اسلامی جاری نشود، افرادی همانند معاویه بر مناصب حکومتی خواهند نشست، گفت: حکومت اسلامی نیاز به مالک اشترها دارد نه معاویه ها و عمرو عاص ها.
۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۱۰:۰۳
استاد حوزه علمیه همدان: مساجد باید به دور از مسائل قومیتی اداره شوند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین محمدی قایینی گفت: مساجد باید به دور از مسایل قومیتی اداره شوند و این مسأله اشتباه است که فلان مسجد را به فلان قوم منتسب می کنند.
۱۳۹۶/۳/۹ - ۱۴:۰۵
استاد حوزه علمیه قم: سه اثر امر به معروف و نهی از منکر در جامعه حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین خزائلی گفت: امر به معروف و نهی از منکر می تواند به ایجاد امنیت در جامعه، حلال شدن کسب و کار مسلمانان و آبادی جامعه منجر شود .
۱۳۹۶/۳/۹ - ۱۳:۰۰
نماینده ولی فقیه در همدان: در غرب جایگاه زن تحقیر می شود حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه همدان با اشاره به عظمت جایگاه زن در اسلام، گفت: برکت عالم از وجود زن نشات می گیرد، البته غربی ها مقام زن را درک نکرده و در مقام تحقیر این جایگاه هستند.
۱۳۹۶/۳/۹ - ۱۱:۴۹
استاد حوزه علمیه همدان: عده ای با چنگ و دندان به دنبال حفظ دنیا هستند حجت الاسلام رحمانی با اشاره به این که زندگی دنیا به مثابه بازی کودکان در عالم کودکی است و همه آن بی اساس و بازی است، گفت: عده ای دنیا را خیلی جدی گرفته و با چنگ و دندان آن را حفظ می کنند و از این مسأله غافل هستند که دنیا فانی و از بین رفتنی است.
۱۳۹۶/۳/۸ - ۱۷:۰۵
نماینده ولی فقیه در همدان: زندگی میدان جنگ و جدل نیست/ زوجین آستانه تحمل خود را بالا ببرند حوزه/ آیت الله طه محمدی با اشاره به این که زندگی میدان جنگ و جدل نیست، گفت: زوجین بدانند که کار هر کسی در جای خود بسیار سخت است و مرد و زن باید همدیگر را درک کنند و با جر و بحث های بی مورد زندگی را به کام خود تلخ نکنند.
۱۳۹۶/۳/۸ - ۱۶:۲۳
مسئول گروه تبلیغی سراج خبر داد: اجرای طرح «محراب سبز» در اماکن گردشگری همدان حوزه/ مسئول گروه تبلیغی سراج از اجرای طرح «محراب سبز» در اماکن گردشگری همدان خبر داد.
۱۳۹۶/۳/۸ - ۱۴:۳۵
حجت الاسلام و المسلمین محمدی قایینی: بیکاری و بالا رفتن سن ازدواج جوانان مشکل آفرین است حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان با اشاره به مشکلات بیکاری و ازدواج جوانان، گفت: در حال حاضر آنچه بر زندگی مردم کشور تاثیر گذار است بیکاری جوانان و بالا رفتن سن ازدواج جوانان است.
۱۳۹۶/۳/۸ - ۱۳:۴۰
حجت الاسلام والمسلمین خزائلی: دین اسلام دین اکراه و اجبار نیست حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین خزائلی گفت: دین مجموعه ای از اعتقادات قلبی است، پس هیچ اکراهی در آن وجود ندارد، از این رو شاید فردی زبانی مسلمان باشد ولی از روی اکراه مسایل دینی را انجام نمی دهد.
۱۳۹۶/۳/۸ - ۱۳:۰۸
حجت الاسلام رحمانی در جمع طلاب همدان: غرب که در مسائل انسانی وامانده نمی تواند الگوی ما باشد حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان با اشاره به سند ۲۰۳۰ یونسکو گفت، غرب که در مسایل انسانی وامانده است، چطور می تواند برای ما الگو باشد. اسلام دینی کامل است و می تواند الگوی کاملی برای جهانیان باشد.
۱۳۹۶/۳/۸ - ۰۹:۳۳
استاد حوزه علمیه قم: تمام ادیان در اسلام حلول کرده اند/ حوزه های علمیه روشنگری کنند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین خزائلی گفت: اسلام تمام دستورات را به پایان رسانده و کامل است و تمام ادیان گذشته در اسلام حلول کرده اند و دلیلی برای گرایش به دیگر ادیان وجود ندارد.
۱۳۹۶/۳/۸ - ۰۹:۱۲
استاد درس خارج حوزه علمیه همدان تبیین کرد: سه عملی که پرونده آنها پس از مرگ هم باز است حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان با تبیین سه عمل که پرونده آنها حتی پس از مرگ انسان نیز باز است، گفت: جامعه اسلامی با همکاری و همیاری مردم از رنج گرفتاران خلاصی پیدا می کند و عقب افتادگی های جامعه برطرف می شود.
۱۳۹۶/۳/۸ - ۰۹:۰۶
استاد حوزه علمیه همدان: عده ای فکر می کنند که زندگی خوب به خواب و خواراک است حوزه/ حجت الاسلام رحمانی با اشاره به تصور های غلط از زندگی، تصریح کرد: عده ای فکر می کنند که زندگی خوب و درست زندگی کردن به خواب و خواراک خوب است، اما این تصور از زندگی غلط است.
۱۳۹۶/۳/۶ - ۱۶:۴۵
حجت الاسلام و المسلمین صدیقی: شهدای مدافع حرم ایران اسلامی را بیمه کرده اند حوزه/ امام جمعه موقت تهران به جایگاه والای شهدای مدافع حرم اشاره کرد و تصریح کرد: شهدای مدافع حرم با جان فشانی خود در خارج از مرزهای ایران اسلامی، علاوه بر دفاع از حریم اهل بیت(ع)، کشور را نیز بیمه کرده اند.
۱۳۹۶/۳/۵ - ۱۷:۱۲
در بزرگداشت آیت الله صابری همدانی(ره) مطرح شد؛ دوره مسئولیت کوتاه است، مسئولین به فکر خدمت باشند حوزه/ مسئولان بدانند که دوره مسئولیت آنها کوتاه و تمام شدنی است و آنچه که در این راه مهم است، باقیات الصالحاتی است که بر جای می گذارند.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۵:۴۵
آیت الله موسوی اصفهانی: دولتمردان برای رفع مشکل بیکاری و معیشت مردم چاره اندیشی کنند حوزه/ عضو خبرگان رهبری گفت: بر دولتمردان لازم است با پایان یافتن رقابت های انتخاباتی، پر توان و با نشاط به دنبال اقدام و عمل در مسیر تحقق وعده ها قدم برداشته و نسبت به رفع مشکل بیکاری و معیشتی مردم اقدامی عاجل انجام دهند.
۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۷:۰۸
حجت الاسلام والمسلمین صالحی خوانساری: آیت الله صابری همدانی متخلق به صفات الهی بود حوزه/ آیت الله صابری همدانی(ره) از آن دسته افرادی بود که مودب به اخلاق الهی و متخلق به صفات الهی بود.
۱۳۹۶/۳/۲ - ۰۸:۰۵
حجت الاسلام تراشیون: کم توجهی به حقوق اعضای خانواده، حق الناس است حوزه/ کارشناس مسائل تربیتی گفت: عمل به وظایف فردی از جنس حق الناس است و اگر فردی در زندگی مشترک وظایف خود را نسبت به همسر و فرزندان انجام ندهد، مرتکب حق الناس شده است.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۰:۳۲
مدیر مدرسه علمیه صاحب الزمان(عج) استان همدان: حوزه مهم ترین بستر کادرسازی انقلابی است مدیر مدرسه علمیه صاحب الزمان(عج)۹ اسدآباد گفت: انقلاب برخاسته از حوزه های علمیه است و از جهت اخلاقی و بینشی، انقلاب را ثمره حوزه های علمیه و تفکرات فقهی و دینی می دانند، از این جهت می توان گفت حوزه مهم ترین بستر برای کادرسازی انقلابی است.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۰۱:۰۵
حجت الاسلام قاضی خانی: عدم پایبندی به شعار ها و وعده های انتخاباتی مردم را دلسرد می کند حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه همدان با اشاره به اهمیت مساله بصیرت افزایی در جامعه، گفت: رئیس جمهور اصلح فردی است که به شعار ها و وعده هایی که به مردم داده، پایبند باشد، چرا که عدم پایبندی به شعار ها و وعده های سبب تضعیف نظام جمهوری اسلامی و دلسردی مردم از مسوولان خواهد شد.
۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۱۷:۱۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس