*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۶ \ الأحد ٠ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Sunday, November 19, 2017
آیت الله موسوی اصفهانی خواستار شد: کلام جدید بصورت تخصصی در حوزه ها آموزش داده شود حوزه/ مدیر حوزه علمیه همدان گفت: در جلسه ای با مجمع نمایندگان و مدیران حوزه های علمیه از آیت الله اعرافی در خواست کردم که به جای برخی دروس، کلام جدید به صورت تخصصی به طلاب آموزش داده شود تا بتوانند پاسخ گوی نیاز های جامعه باشند.
۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۱۷:۰۰
کارشناس مشاوره: کارگاه های مدیریت تحصیلی در مدارس برگزار شود حوزه/ حجت الاسلام عزیزی گفت: مدارس باید برای طلاب جدید الورود کارگاه های مدیریت تحصیلی برگزار کنند، چرا که این مساله به طلاب جدید کمک می کند تا بتوانند به نحو احسن در حوزه تحصیل کنند.
۱۳۹۶/۵/۹ - ۱۷:۰۰
کارشناس قرآن و حدیث حوزه علمیه همدان خبر داد: برگزاری کارگاه روش گسترش فرهنگ قرآنی در سیر مطالعات طلبگی حوزه/ حجت الاسلام صالحی گفت: دروس حوزه و برنامه های عمومی حوزه علمیه برنامه منظم و خوبی برای تربیت طلبه است ولی کافی نیست و یک طلبه موفق باید در عرصه قرآنی فعالیت فوق برنامه داشته باشد تا بتواند در جامعه و در بین جوانان نقش خوبی ایفا کند.
۱۳۹۶/۵/۸ - ۰۹:۴۸
استاد حوزه علمیه همدان: طلاب از فرصت تعطیلات تابستانی بهره برداری علمی و تهذیبی کنند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام مهدی(عج) شهر کبودرآهنگ با اشاره به برگزاری طرح تابساتی این مدرسه گفت: طلاب باید از فرصت تعطیلات تابستانی بهره برداری علمی و تهذیبی کنند.
۱۳۹۶/۵/۷ - ۱۶:۳۷
آیت الله موسوی اصفهانی در جمع طلاب: حوزه علمیه مسیر کسب مدرک و استخدام در ادارات نیست حوزه/ مدیر حوزه علمیه همدان در اختتامیه دوره «رسم عاشقی» گفت: ورود به حوزه و تحصیل در این مکان مقدس لیاقت می خواهد و اگر کسی برای مدارج علمی و استخدام در ادارات به حوزه علمیه آمده است، هدف خوبی را برای ورود به این رشته مقدس انتخاب نکرده است، باید با هدف الهی وارد حوزه شوید.
۱۳۹۶/۵/۷ - ۰۹:۳۵
حجت الاسلام والمسلمین ذوالنور در جمع طلاب: مقاومت و ایستادگی لازمه انقلابی گری و تداوم خط امام(ره) است حوزه/ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، مقاومت و ایستادگی در برابر استکبار را لازمه انقلابی گری و تداوم خط امام(ره) دانست و تصریح کرد: مقام معظم رهبری بر این مسئله به عنوان یک راهبرد تاکید ویژه ای دارند.
۱۳۹۶/۵/۶ - ۱۲:۴۷
حجت الاسلام رضایی شورکی: جهان به دین شناسان عالم و انقلابی نیاز دارد حجت الاسلام رضایی شورکی گفت: حوزه های علمیه و جهان اسلام نیاز به مبلغان، مدرسان، محققان، مشاوران، مدیران و دین شناس های متعهد و جهادی دارد که این مساله فقط با استعداد سنجی محقق می شود.
۱۳۹۶/۵/۵ - ۱۸:۰۱
کارشناس مسئول تربیت اخلاقی معاونت تهذیب حوزه مطرح کرد: شناساندن حوزه به داوطلبان؛ مهمترین هدف اجرای طرح «میثاق طلبگی» کارشناس مسوول اداره تربیت اخلاقی معاونت تهذیب حوزه های علمیه در بازدید از مدرسه علمیه علی بن ابی طالب(ص) شهر ملایر، گفت: شناساندن حوزه علمیه به داوطلبان ورودی یکی از عمده اهداف اجرای طرح میثاق طلبگی است.
۱۳۹۶/۵/۵ - ۱۷:۲۶
امام جمعه ملایر در جمع طلاب: طلاب آراستگی علمی و اخلاقی داشته باشند حوزه/ حجت الاسلام برقراری به اهمیت مساله آراستگی در حوزه اشاره کرد و بیان داشت: طلبه سر و کارش با خدا، ولیّ خدا و دین الهی است، لذا باید آراستگی علمی و اخلاقی داشته باشند.
۱۳۹۶/۵/۵ - ۱۱:۱۲
فرمانده دوران دفاع مقدس در جمع طلاب: هر چه آموخته ایم از برکت وجود علماست حوزه/ تمامی افرادی که در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس شرکت داشتند همگی تحت تاثیر روحانیت معظم بودند و ما هر چه داریم و من هر چه در زندگی خود اندوخته ام از برکت وجود علمای اسلام است.
۱۳۹۶/۵/۵ - ۱۱:۱۱
آیت الله موسوی اصفهانی در جمع مدیران حوزه خواهران: حوزه انقلابی مجری رهنمودهای ولی فقیه است/ امام (ره) و رهبری حجت را بر ما تمام کرده اند حوزه/ مدیر حوزه علمیه همدان، روحانیت را سفیران دین، مورد اعتماد مردم و مدافع ارزش ها خواند و تصریح کرد: حوزه انقلابی مجری رهنمودهای ولایت فقیه و مسئول حراست از انقلاب اسلامی است
۱۳۹۶/۵/۴ - ۱۱:۳۰
مدیر حوزه‌های علمیه خواهران در جمع مدیران استانی: تولید علم لازمه اثرگذاری حوزه در فضای داخلی و بین المللی است / برگزاری ۶۰۰ کرسی آزاد اندیشی در دو سال حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی با اشاره به برگزاری ۶۰۰ کرسی آزاد اندیشی در دوسال، گفت: حوزه‌های علمیه خواهران اگر بخواهد در عرصه‌های مدیریت، پژوهش، آموزش، فرهنگی و تبلیغی اثرگذار باشد باید توان تولید علم در طلاب تقویت شود.
۱۳۹۶/۵/۴ - ۱۰:۲۱
آیت الله فاضلیان در جمع طلاب: علما مردم را از شبکه های ابلیسی نجات می دهند حوزه/ تولیت مدارس علمیه شهر ملایر گفت: علما همانند انبیا الهی، انسان ها را از شبکه های ابلیسی نجات می دهند، و اگر آنان در روی زمین نبودند مردم مرتد می شدند.
۱۳۹۶/۵/۳ - ۱۶:۰۵
استاد حوزه علمیه همدان مطرح کرد: سه وظیفه مهم طلبه از دیدگاه قرآن حوزه/ حجت الاسلام بطحائیان گفت: عالم و فقیه در دین متعلق به تمامی جامعه است، به طوری که در روایات، فقیه دارای مقام والایی است به گونه ای که خواب عالم دین از عبادت عابدان نزد پروردگار والاتر است.
۱۳۹۶/۵/۳ - ۱۱:۴۲
مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) نهاوند: دروس حوزه نیازمند به روز رسانی است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) نهاوند با اشاره به ضرورت پاسخگویی حوزه به نیاز های روز جامعه و عرصه بین الملل، تصریح کرد: دروس حوزه باید به روز رسانی و کاربردی تر شود .
۱۳۹۶/۵/۳ - ۰۹:۲۸
حجت الاسلام اصلاحی خبر داد: کادرسازی انقلابی و تربیت استاد قرآن در مدرسه علی بن ابی طالب(ع) ملایر حوزه/ معاون آموزش مدرسه علمیه علی بن ابی طالب(ع) شهر ملایر از کادرسازی انقلابی و تربیت تخصصی استاد و حافظ قرآن در این مدرسه خبر داد.
۱۳۹۶/۵/۳ - ۰۹:۲۸
استاد حوزه علمیه همدان تبیین کرد: وظایف فردی و صنفی روحانیت در جامعه اسلامی حوزه/ حجت الاسلام عباسی گفت: وظیفه مهم صنفی روحانیت در جامعه اسلامی بعد از تبلیغ دین، اجرایی کردن احکام دین الهی در جامعه مسلمین است.
۱۳۹۶/۵/۳ - ۰۸:۵۹
حجت الاسلام گرجی: دوره میثاق طلبگی فرصت مناسبی برای شناخت حوزه علمیه است حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان گفت: دوره میثاق طلبگی، فرصت خوبی برای شناخت حوزه و این مساله که فرد می تواند در حوزه درس بخواند یا نه را فراهم کرده است.
۱۳۹۶/۵/۱ - ۱۷:۲۵
کارشناس فضای مجازی: دو شاخص مهم برای ورود به فضای مجازی «شناخت آسیب ها» و «شناخت فرصت ها» است/ گوشی های هوشمند روزانه ۲۵۰ مرتبه موقعیت ما را به اپراتورها ارسال می کنند حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان گفت: کاربران گوشی های هوشمند فکر می کنند امنیت شخصی در فضای مجازی دارند؛ اما طبق آمارهای رسمی گوشی های تلفن همراه روزانه ۲۵۰ بار موقعیت ما را برای اپراتورها داخلی و خارجی ارسال می کنند.
۱۳۹۶/۵/۱ - ۱۷:۱۳
حجت الاسلام زارعی در افتتاحیه دوره میثاق طلبگی همدان: پذیرش در حوزه، ظاهر مسأله است/ امام عصر(عج) برای طلاب دعوت نامه می فرستد مسئول دفتر مدیر حوزه علمیه همدان با بیان این مطلب که صاحب اصلی حوزه های علمیه امام عصر(عج) است، گفت: ایشان برای همه طلاب دعوت نامه فرستاده است؛ به این معنا که مراحل پذیرش، ظاهر مساله است؛ اما مهم ترین نکته، دعوت صاحب خانه می باشد.
۱۳۹۶/۵/۱ - ۱۰:۱۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس