*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ \ الأحد ٢ رمضان ١٤٣٨ \ Sunday, May 28, 2017
حجت الاسلام قاضی خانی: صیانت از انقلاب از رسالت های مهم حوزه و روحانیت انقلابی است حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه همدان با اشاره به نقش حوزه و روحانیت در صیانت از انقلاب، گفت: حوزه و روحانیت با برنامه ریزی جامع و چشم اندازی که پیش رو دارند می تواند در ابعاد مختلف از دستاورد های انقلاب اسلامی دفاع کند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۳:۳۴
نماینده ولی فقیه در همدان: برخی به خاطر سهم خواهی، انقلاب را تضعیف می کنند حوزه/ آیت الله طه محمدی تصریح کرد: نباید به خاطر سهم خواهی ها، نعمت های انقلاب را فراموش کرده و آن را تضعیف کنیم، همه موظفیم از دستاوردهای انقلاب صیانت کنیم.
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۳:۲۳
حجت الاسلام موسیوند: حوزه انقلابی رویکردی تمدنی دارد حوزه/ مدیر مدرسه علمیه رسول اکرم(ص) استان همدان گفت: حوزه انقلابی به معنای درست کلمه یعنی حوزه ای که به انقلاب به عنوان یک تمدن اسلامی نگاه کند که قصد صدور اسلام به همه نقاط دنیا را دارد و نگاهش محدود به مرز خاصی نباشد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۰۱:۲۵
رئیس شورای حوزه علمیه همدان در پرداخت حقوق به کارکنان دستگاه ها عادلانه عمل شود حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: یکی از مشکلات رایج در سیستم اداری کشور نبود تقسیم عادلانه حقوق های دریافتی است و باید همه زحمت ها با دید عادلانه دیده شود.
۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۷:۴۱
کارشناس حوزوی : زمینه جذب روحانیون در آموزش و پرورش و دانشگاه ها تسهیل شود حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان گفت: باید حضور روحانیون مستقر در روستاها بیشتر شود، چرا که کمبود روحانی در اکثر روستاها مشاهده می شود و این موضوع نیازمند یک برنامه ی جامع از طرف حوزه می باشد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۳:۲۷
حجت الاسلام مهدوی ارفع: برخی خواص به دنبال سهم خواهی از انقلاب هستند حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان گفت: برخی به جای مطالبه از آرمان ها از دستاوردهای نظام سهم خواهی می کنند .
۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۱:۵۲
حجت الاسلام صفری افلاکی: حوزه های علمیه به اتاق فکر نظام اسلامی تبدیل شوند حوزه/ کارشناس حوزوی در پایان با اشاره به رسالت حوزه در استحکام نظام اسلامی، گفت: حوزه های علمیه باید به اتاق فکری برای نظام تبدیل شوند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۱:۴۵
نماینده طلاب همدان در مجمع طلاب و فضلای حوزه: نیروهای انقلابی تشکیلاتی عمل کنند نماینده طلاب همدان در مجمع طلاب حوزه، گفت: بخش مهمی از همگرایی می تواند در شکل تلاش های جمعی که از نظم تشکیلاتی برخوردار است، محقق شود و بدون برخورداری از ارتباط و کار جمعی، نمی توان همگرایی و همسویی را ایجاد و تقویت کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۳:۰۹
استاد حوزه علمیه همدان: طلاب به عرصه علوم جدید وارد شوند حوزه/ حجت الاسلام امیری گفت: علومی همچون روانشناسی، علوم اجتماعی، مسایل تبلیغی و راهکار موفقیت در تبلیغ باید در حوزه های علمیه تدریس شود.
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۰۱:۵۵
خدمتی ماندگار از یک عالم خدوم؛ کتابخانه آیت الله آخوند(ره)؛ گنجینه ای نفیس از کتب خطی حوزه/کتابخانه مرحوم آیت الله آخوند ملا علی معصومی همدانی(ره) با چند هزار کتاب خطی و سنگی گنجینه ای کم نظیر برای استفاده طلاب و دانشجویان همدان است.
۱۳۹۵/۱۱/۹ - ۱۰:۰۲
استاد حوزه علمیه سفیران همدان: نباید از روش های علمی در تبلیغ غافل بود حوزه/ حجت الاسلام یوسفی راستگو گفت: از روش هایی که می توان در اردو های راهیان نور برای آموزش استفاده کرد روش عملی است، یعنی احکامی مثل وضو ، نماز ،تیمم و غیره را در حضور دانش آموزان و با کمک آن ها انجام داد تا به خوبی دانش آموزان این مسایل را بیاموزند.
۱۳۹۵/۱۱/۸ - ۱۴:۵۶
عضو هیئت علمی دانشگاه بوعلی سینا همدان: مبلغان با نیاز سنجی محتوای تبلیغی را ارائه دهند حوزه/ حجت الاسلام حاجیلویی با تاکید بر این که مبلغان باید براساس نیاز سنجی محتوای تبلیغی را ارائه دهند، گفت: تبلیغ باید پیامبر گونه باشد.
۱۳۹۵/۱۱/۷ - ۱۵:۰۳
رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون همدان: دشمن جدایی جوانان از فرهنگ ایثار و شهادت را پیگیری می کند حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان همدان با بیان این که دشمن می خواهد جوانان ما را از فرهنگ ایثار و شهادت دور کند، گفت: راهیان نور نماد رژه اسلام است و سبب ترس دشمن از جوانان انقلابی می شود.
۱۳۹۵/۱۱/۷ - ۱۱:۴۸
حجت الاسلام ذبیح مطرح کرد: تحصیل و تهذیب قرین یکدیگرند حوزه/ استاد حوزه با تاکید بر ضرورت رعایت زی طلبگی و شأن لباس روحانیت، افزود: اگر طلبه بخواهد به مقامات معنوی برسد، باید با جدیت درس بخواند و به تزکیه نفس بپردازد، در غیر این صورت ماندن او در حوزه هیچ اثری نخواهد داشت.
۱۳۹۵/۱۱/۷ - ۰۸:۴۵
امام جمعه نهاوند: شهدای روحانی به نسل جوان معرفی شوند امام جمعه نهاوند گفت: شهدای روحانی در سنگر تبلیغ و جهاد در راه خدا با تمام وجود به میدان آمدند و با خون خود درخت انقلاب را آبیاری کردند، لذا باید به نسل جوان معرفی شوند.
۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۱۵:۳۴
معاون تهذیب حوزه علمیه همدان: طلاب را با رویکرد انقلابی تربیت کنیم حوزه/ حجت الاسلام کشوری گفت: رهبر معظم انقلاب تاکید های فراوانی بر استمرار روحیه انقلابی در حوزه های علمیه دارند، بنابراین در مدارس علمیه باید با رویکرد انقلابی به تربیت طلاب پرداخته شود.
۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۱۱:۵۶
حجت الاسلام و المسلمین طاهری: آموزش بدون پرورش حرکت در مسیر انحرافی است حوزه استاد حوزه علمیه همدان گفت: رذائل اخلاقی اعتیاد آور است و هرچه ریشه بدواند، ترک آن سخت است و به همین علت جهاد با نفس از جهاد در جبهه جنگ با اهمیت تر است.
۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۱۱:۱۷
آیت الله موسوی اصفهانی: تخلیه رذائل مقدمه تزکیه است نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری گفت: تخلیه رذائل مقدمه تزکیه است، به این معنی که باید دل را از غیر خدا و معصیت ها پاک نموده تا خداوند را در آن جای داده و تزکیه شویم.
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۱۸:۰۵
نماینده ولی فقیه در همدان: تا قدرشناسی نباشد حق شناسی معنا ندارد امام جمعه همدان گفت: تا قدرشناسی نباشد حق شناسی و شکر گزاری معنا ندارد و باید بدانیم کجا بودیم و کجا هستیم ما در ایران چیزی برای خود نداشتیم و استقلال برای کشور وجود نداشت در حالی که امروز در اوج عظمت هستیم.
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۱۷:۵۷
حجت الاسلام ذبیح: زهد از لوازم طلبگی است حوزه/ حجت الاسلام ذبیح  گفت:  اگر خداوند متعال به بنده ای کم نعمت دهد او را تحقیر نکرده و اگر به بنده ای نعمت فراوان دهد او را تکریم نکرده است، بلکه اینها امتحان بنابر ظرفیت افراد است یکی با صبر امتحان شده و دیگری با ثروت.
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۰۹:۲۴
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس