*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ \ الاثنين ٠ ذو القعدة ١٤٣٨ \ Monday, July 24, 2017
مدیر حوزه علمیه خواهران همدان: تربیت دینی فرزندان از دوران کودکی آغاز شود حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین فاضلیان گفیت :اگر می خواهید فرزندان صالحی به جامعه و اسلام تحویل دهید سعی کنید که فرزندان شیر خوار خود را با وضو شیر دهید.
۱۳۹۶/۱/۱۹ - ۰۸:۵۴
معاون حوزه علمیه همدان: خانواده بر حضور فرزندان در فضای مجازی نظارت کنند معاون آموزش حوزه علمیه همدان با اشاره به فضای مجازی و آثار های مخرب آن بر روی جامعه، گفت: تبلیغات ناصحیح در فضای مجازی سبب شده تا آثار مخربی بر روی جامعه به خصوص روی فرزندان بگذارد، لذا خانواده ها باید مراقب این مسئله باشند.
۱۳۹۶/۱/۱۹ - ۰۸:۵۳
پژوهشگر علوم دینی: جوادالائمه(ع) ولایت را بیمه کرد حوزه/ حجت الاسلام رحمانی با اشاره به میلاد با سعادت امام جواد(ع) گفت: امام رضا(ع) می فرماید مولودی با برکت تر از جواد الائمه(ع) برای شیعه نیامده است، به علت اینکه میلاد امام جواد(ع) ولایت را بیمه کرد.
۱۳۹۶/۱/۱۹ - ۰۸:۳۹
استاد حوزه علمیه همدان: حوزویان از تبلیغ عملی غافل نشوند حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان گفت: درست است که زمینه های تبلیغ دین الهی سخنوری و تالیف است ولی یکی از تبلیغ های موثر که غالبا مورد توجه قرار نمی گیرد، تبلیغ عملی است.
۱۳۹۶/۱/۱۷ - ۱۸:۲۰
حجت الاسلام مصلحی: مهدویت در حوزه های علمیه بیشتر مورد توجه قرار گیرد حوزه/ حجت الاسلام مصلحی گفت: غرب در زمینه منجی آخر الزمان اقدام به راه اندازی سایت های  وهابیت و شبکه های ماهواره ای کرده و به شبهه پراکنی نسبت به این موضوع می پردازد.
۱۳۹۶/۱/۱۷ - ۱۶:۲۵
حجت الاسلام والمسلمین محمدی قایینی: مسئولان به پست و مقام دل نبندند حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان با بیان اینکه همه انسان ها با هم برابر هستند، تاکید کرد: انسان باید از فخر فروشی و غرور دوری کند و مسئولان نباید به پست و مقام های دنیوی دل ببندند.
۱۳۹۶/۱/۱۷ - ۰۹:۰۵
حجت الاسلام رحمانی: طلاب باید با رفتار خود مبلغ مکتب تشیع باشند حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان گفت: رفتار و گفتار ما  باید طوری باشد که مبلغ مکتب شیعه و اهل بیت(ع) باشیم نه اینکه با اشتباهات خود موجب ضرر به این مکتب الهی شویم.
۱۳۹۶/۱/۱۶ - ۱۵:۳۷
آیت الله موسوی اصفهانی در همایش فعالان انقلابی: مردم در انتخابات انقلابی عمل کنند/ ولایت پذیری و بصیرت مردم فتنه ۸۸ را خنثی کرد حوزه/ مدیر حوزه علمیه همدان با اشاره به فتنه ۸۸ و زمان شناسی مردم انقلابی، تصریح کرد: مردم ایران با بصیرت کافی در سال ۸۸ در دفاع از انقلاب ایستادند و نگذاشتند که انقلاب و آرمان های اسلام و امام راحل تضعیف شود.
۱۳۹۶/۱/۱۵ - ۱۹:۲۴
رئیس شورای حوزه علمیه همدان: معیارهای انتخاب اصلح براساس رهنمودهای رهبری تبیین شود حوزه/ آیت الله طه محمدی با اشاره به اهمیت انتخابات پیش رو، تصریح کرد: باید در بیان معیارهای انتخاب اصل، براساس رهنمودهای رهبر معظم انقلاب عمل کنیم.
۱۳۹۶/۱/۱۴ - ۱۶:۰۲
حجت الاسلام منصوری سپهر: حوزه ها فعالیت خود را طبق نیاز جامعه برنامه ریزی کنند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه قرآنی امام حسین(ع) استان همدان، گفت: باید طبق استعداد و توان افراد، آنها را جذب حوزه های علمیه کرد، چون حوزه مکان تحصیل و تولید علم است و این خود نیازمند نیروهایی با پشتکار بالا و مستعد است.
۱۳۹۶/۱/۱۴ - ۱۲:۱۵
آیت‌الله موسوی‌اصفهانی: مسئولان به فکر رشد جامعه و دین الهی باشند حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان همدان با بیان این که یکی از مهمترین راه های تهذیب نفس و رسیدن به کمالات، تضعیف میل خودخواهی است، گفت: از مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران، انتظار می رود تا با دغدغه مندی نسبت به مسائل کشور و مردم، به فکر رشد و ترقی جامعه و دین الهی باشند.
۱۳۹۶/۱/۱۳ - ۰۰:۰۴
در مراسم سالروز شهادت امام هادی(ع) مطرح شد؛ رمز سعادت بشر در گرو ولایت‌مداری است/ تضعیف ولایت‌فقیه هدف امروز دشمنان اسلام حوزه/ یک کارشناس مذهبی گفت: امام هادی(ع) هدایتگر است، حتی اگر دشمن او در کنار او باشد به حق و حقیقت دعوت می شوند؛ برای مثال جنیدی که مأمور امنیتی و مسئول مراقبت عملکرد امام هادی بود تا نگذارد شیعیان با امام ارتیاط برقرار کنند ولی خودش دل باخته و شیعه علوی شد.
۱۳۹۶/۱/۱۲ - ۲۳:۴۶
یک کارشناس مذهبی مطرح کرد: روحانیون در روز طبیعت آموزه‌های دینی را تبیین کنند حوزه/ حجت الاسلام اکبری سیرت گفت: تجمع مردم در تفرجگاه ها و مکان های تفریحی در روز ۱۳فروردین روز طبیعت، فرصت خوبی برای روحانیون است که آموزه های دینی را برای مردم تبیین کنند.
۱۳۹۶/۱/۱۲ - ۰۵:۳۵
استاد حوزه علمیه همدان: کتاب «مکاسب» شامل سیستم اقتصادی اسلام است حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان کتاب «مکاسب» را شامل سیستم اقتصادی اسلام دانست و گفت: هر طلبه ای باید در زمان خود بیان کننده مسایل آن زمان باشد و مسایل اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مورد نیاز جامعه را به طور صحیح به مردم آموزش دهد.
۱۳۹۶/۱/۱۱ - ۱۲:۴۴
طلاب سطح دو و سه همدان در کارگاه های کاربردی شرکت می کنند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه آیت الله آخوند(ره) با اشاره به عناوین کارگاه های هم اندیشی گفت: این کار گاه های با موضوعاتی همچون تحکیم خانواده، عقاید، حوزه و سیاست، طلبه و اجتماع و دیگرعناوین برگزار خواهد شد.
۱۳۹۶/۱/۱۱ - ۱۲:۳۷
حجت الاسلام والمسلمین طاهری: طلاب از فرصت علم آموزی به درستی استفاده کنند حجت الاسلام والمسلمین طاهری گفت: حتی گنه کاران در مجالست با علما مورد توجه رحمت الهی قرار می گیرند و طلاب باید این مسئله را غنیمت بشمارند و از این فرصت علم آموزی استفاده اکمل را  داشته باشند.
۱۳۹۶/۱/۱۱ - ۱۲:۳۵
رئیس شورای حوزه علمیه همدان: به برکت انقلاب اسلامی کرامت زنان احیاء شد حوزه/ آیت الله طه محمدی با اشاره به این که در طول تاریخ زن بسیار مظلوم واقع شده و ظلمی که به حق زنان شده، درست منعکس نشده است، افزود: به برکت انقلاب اسلامی، کرامت زنان احیاء شده و آنان جایگاه واقعی خود را باز یافته اند.
۱۳۹۶/۱/۷ - ۰۸:۴۳
مدیر کل اوقاف و امور خیریه همدان: موقوفه خواری در جامعه ریشه دوانده است حوزه/مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان همدان گفت: یکی از مسائلی که در جامعه و به خصوص در بعضی نهاد ها ریشه دوانده، مسئله موقوفه خواری است که باید با این مسئله به صورت جدی مبارزه کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۱
آیت الله طه محمدی در جمع روحانیون: ایران زیر بمباران فرهنگی است/ هدایت گری؛ مهم ترین وظیفه حوزه‌های علمیه حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان این که هدایت گری مهم ترین وظیفه حوزه‌های علمیه است، گفت: در حال حاضر ایران اسلامی زیر بمباران فرهنگی دشمنان اسلام قرار دارد، ولی با این حال، مردم عزیز ما، مسایل دینی را با دل و جان می پذیرند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۳:۳۴
حجت الاسلام رضوی مطرح کرد: فعالیت نوروزی روحانیون در ۵۳ امامزاده استان همدان حوزه/ معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان با اشاره به حضور مبلغان حوزه علمیه قم در طرح آرامش بهاری استان همدان گفت: ۳۸ نفر از مبلغان حوزه علمیه قم  برای تبلیغ در طرح آرامش بهاری به همدان اعزام شده اند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۳:۲۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس