*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ \ الثلاثاء ٢٥ ربيع الثاني ١٤٣٨ \ Tuesday, January 24, 2017
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان لرستان: روحانیون مدارس به نیاز سنجی دینی دانش آموزان بپردازند حوزه/ معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان لرستان گفت: مدیران مدارس خروجی برنامه تبلیغی مبلغان را در بین دانش آموزان ارزیابی کنند.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۸:۳۹
مدیر حوزه علمیه خواهران استان لرستان: نهادهای فرهنگی از مبلغان حمایت کنند حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان لرستان در نشستی با معاون پرورشی فرهنگی آموزش و پرورش این استان بر حمایت نهادهای فرهنگی از مبلغان دینی تأکید کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۷:۱۰
امضای تفاهم نامه همکاری میان حوزه خواهران و آموزش و پرورش لرستان حوزه/ تفاهم نامه همکاری حوزه علمیه لرستان و آموزش و پرورش به منظور تربیت نسلی مومن و انقلابی به امضاء رسید.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۶:۵۸
معاون آموزش حوزه علمیه خواهران استان لرستان خبر داد: تحصیل یک هزار و ۳۰۰ بانوی طلبه در لرستان حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه خواهران استان لرستان از تحصیل یک هزار و ۳۰۰ خواهر طلبه در مدارس علمیه این استان خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۳:۱۲
معاون آموزش حوزه علمیه استان لرستان خبر داد: تحصیل بیش از هزار و ۳۸۰ طلبه در ۱۳ مدرسه لرستان / آغاز پذیرش از نیمه دوم بهمن ماه حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه استان لرستان از تحصیل یک هزار و ۳۸۴ طلبه در ۱۳ مدرسه علمیه این استان خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۲:۵۷
گردهمایی بیش از ۷۶۰ مبلغ مدارس لرستان نیمه دوم اسفند برگزار می شود حوزه/ معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان از گردهمایی بیش از ۷۶۰ نفر از مبلغان، ائمه جماعات و مربیان پرورشی مدارس این استان در اسفند ماه سال جاری خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۸:۴۰
نماینده ولی فقیه در لرستان: حس همدردی ایرانیان ریشه در آموزه های قرآنی دارد حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: حس همدلی و همدردی مردم ایران اسلامی حسی دینی است که ریشه در آموزه های دین مبین اسلام و قرآن دارد.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۸:۳۸
مدیر حوزه علمیه لرستان: نیازمند تربیت مبلغان تخصصی در حوزه نماز هستیم حوزه / مدیر حوزه علمیه استان لرستان گفت:ضریب نفوذ کلام طلاب و مبلغان در نهادینه کردن فرهنگ دینی از جمله نماز در بین دانش آموزان در برخی موارد از والدین بیشتر است.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۷:۱۲
تربیت طلاب برای ترویج نماز در طرح یاور نماز لرستان حوزه / معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان لرستان از آموزش و تربیت ۵۰ نفر از طلاب مدارس علمیه خواهران این استان در طرح خواهران یاور نماز برای تبلیغ و اقامه نماز در بین دانش آموزان خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۷:۰۵
مدیر حوزه علمیه خواهران لرستان: آموزش و پرورش استفاده از ظرفیت های حوزه در مدارس را نهادینه کند حوزه / مدیر حوزه علمیه خواهران استان لرستان گفت: استفاده از ظرفیت مبلغان و طلاب توانمند و کارآمد در راس برنامه های مدارس و ستاد اقامه نماز، جهت نهادینه کردن فرهنگ نماز در بین دانش آموزان قرار گیرد.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۶:۱۸
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان لرستان: فرهنگ قرآنی تضمین کننده سلامت اخلاقی و اجتماعی جامعه است حوزه / مدیر کل تبلیغات اسلامی استان لرستان گفت:تعمیق و گسترش فرهنگ قرآنی در جامعه ضامن ارتقاء سلامت اخلاقی و اجتماعی جامعه است.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۵:۱۶
مدیر حوزه علمیه لرستان در گفتگو با «حوزه»؛ حوزه انقلابی آگاه به مسائل داخلی و بین المللی است/ رسالت حوزویان تنها درس و بحث و تهذیب شخصی نیست حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان لرستان، حوزه انقلابی را حوزه های پویا و عالم به زمانه خواند و گفت: رسالت حوزویان تنها درس و بحث و تهذیب شخصی نیست.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۰۱:۳۵
شرکت طلاب لرستانی در کارگاه مهارت افزایی تبلیغ مجازی حوزه / معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان لرستان از شرکت ۲۵ طلبه مدارس علمیه خواهران این استان در کارگاه مهارت افزایی و ارائه راهکارهای تبلیغ موثر در فضای مجازی ،خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۲۱:۵۰
امام جمعه بروجرد: ترویج روحیه جهاد، مهمترین ابزار مقابله با جنگ نرم است حوزه / امام جمعه بروجرد گفت:ترویج روحیه ایثار و شهادت در جامعه می تواند به عنوان مهمترین ابزار مقابله با جنگ نرم دشمنان اسلام و انقلاب باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۴:۴۵
حضور مبلغان در جامعه موجب کاهش آسیب های اجتماعی می گردد حوزه / معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان لرستان گفت: حضور موثر مبلغان در جامعه موجب کاهش آسیب های اجتماعی می گردد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۴۰
برگزاری گفتمان های انقلابی با حضور مبلغان در مدارس بروجرد حوزه / رئيس اداره تبلیغات اسلامی بروجرد از برگزاری ۵۰ گفتمان انقلابی با حضور مبلغان در مدارس این شهرستان خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۶:۴۵
امام جمعه بروجرد: برکات انقلاب تبیین شود حوزه / امام جمعه بروجرد، با بیان این که دشمنان انقلاب اسلامی از هر فرصت و بهانه ای برای ضربه زدن به انقلاب و نظام استفاده می کنند، گفت: نباید اجازه دهیم دشمن با نفوذ و تفرقه، به اهداف شوم خود دست یابد که لازمه این استکبار ستیزی ارتقاء بصیرت دینی و سیاسی است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۹
نماینده ولی فقیه در استان لرستان: زکات نقش موثری در کاهش فقر و رفاه اجتماعی دارد/ رشد ۷۶ درصدی پرداخت زکات در ۲ هزار روستا حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی گفت: مبلغان نقش مهمی در افزایش فرهنگ سازی زکات دارند و باید با بیان اثرات و برکات آن در بین کشاورزان و دامداران، میزان جمع آوری پرداخت زکات را افزایش دهند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۱
عضو شورای حوزه علمیه استان لرستان: مبلغان، عالمانه و مستدل به شبهات پاسخ دهند حوزه /عضو شورای حوزه علمیه استان لرستان گفت: مبلغان و طلاب جوان باید با بهره گیری از سلاح دانش و علم روز برای سئوالات مخاطبان بخصوص نسل جوان جامعه پاسخ محکم و متقن داشته باشند و به شبهات اعتقادی و فکری نسل جوان پاسخ دهند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۰
مدیر حوزه علمیه استان لرستان: فرار شاه اراده آهنین ملت را به جهانیان نشان داد حوزه / مدیر حوزه علمیه لرستان با بیان این که در ۲۶ دی ۵۷ همان قدر که ملت به پیروزی نهایی امیدوار شدند، نیروهای وفادار به رژیم شاه سرخورده و اربابان خارجی از جمله آمریکا به تکاپو افتادند، گفت: اراده آهنین ملت انقلابی به رهبری امام خمینی (ره) توطئه‌ها را یکی پس از دیگری خنثی و پیروزی انقلاب اسلامی را شتاب بخشید.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۰۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس