*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ \ السبت ٢٦ جمادى الثانية ١٤٣٨ \ Saturday, March 25, 2017
حجت الاسلام جعفرپور: در ایام نوروز، نیازمندان را فراموش نکنیم/ برکت در زندگی از آثار کمک به محرومان است حوزه/ رئيس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بروجرد، با بیان این که در ایام نوروز، نیازمندان را فراموش نکنیم، گفت: برکت در زندگی از آثار کمک به محرومان و دستگیری از نیازمندان است.
۱۳۹۶/۱/۳ - ۱۵:۳۸
معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان لرستان: مراقب باشیم تا شادی نوروزی‌مان آمیخته به نافرمانی نباشد حوزه/ معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان لرستان با بیان این که تفریح اسلامی و سالم از نافرمانی خدا و معصیت بدور است، گفت: مراقب باشیم شادی نوروزی مان، از نافرمانی خدا دور باشد.
۱۳۹۶/۱/۳ - ۱۳:۰۸
حجت الاسلام منصوری: حفظ طبیعت از نشانه های مؤمن است حوزه/ رئيس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرم آباد، با بیان این که یکی از وظایف مؤمنان، حفظ طبیعت است، گفت: دوست داشتن طبیعت از نشانه های ایمان است.
۱۳۹۶/۱/۲ - ۰۱:۵۵
معاون تهذیب حوزه علمیه استان لرستان: تمسک به قرآن و عترت راهکار اساسی دستیابی به حال نیکوست حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه استان لرستان گفت: برای نورانی شدن زندگی و دستیابی به حال نیکو، تمسک به قرآن و عترت دو راهکار اساسی است که باید در زندگی از این دو منبع نورانی بهره گیریم.
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۳:۵۵
دو خبر کوتاه از مدارس علمیه خواهران لرستان حوزه/ در آستانه سال نو از طلاب خواهر الشتر تجلیل به عمل آمد و با هدف کمک به نیازمندان، پایگاه نیکوکاری در مدرسه علمیه الزهرا(س) پلدختر ایجاد شد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۵:۲۵
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران لرستان خبر داد: شرکت طلاب خواهر لرستانی در اردوی راهیان نور حوزه/ معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان لرستان از حضور ۸۸ طلبه خواهر مدارس علمیه خواهران این استان در کاروان های راهیان نور خبر داد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۵
مدیر مدرسه علمیه باقرالعلوم(ع) شهرستان کوهدشت مطرح کرد: تحکیم بنیان خانواده‌ها با تأسی به سیره حضرت زهرا(س) حوزه/ مدیر مدرسه علمیه باقرالعلوم(ع) شهرستان کوهدشت گفت: مبلغان برای تحکیم بنیان خانواده، باید سیره عملی زندگانی آن حضرت را در محورهای تبلیغی خود لحاظ نمایند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۲
نماینده ولی فقیه در لرستان: ائمه جمعه مولفه های انتخاب اصلح را تبیین کنند حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان لرستان با اشاره به انتخابات پیش رو، گفت: امامان جمعه علاوه بر دعوت به حضور حداکثری مردم در انتخابات، نیاز است بصورت مستمر مولفه های انتخاب اصلح را در بین مردم نهادینه کنند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۷:۰۶
معاون امور استان های شورای سیاست گذاری ائمه جمعه: در هیچ کشوری به اندازه ایران چتر دموکراسی گسترده نیست/ کاندیداها وعده دروغ ندهند حوزه/ معاون امور استان های شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور گفت در هیچ کدام از کشورهای پیشرفته چتر دموکراسی به اندازه جمهوری اسلامی ایران فراخ و گسترده نیست.
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۵:۱۵
سرپرست دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه لرستان معرفی شد حوزه/ طی حکمی از سوی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور حجت الاسلام اصغر دانشی به عنوان سرپرست دفتر نمایندگی این شورا در استان لرستان منصوب شد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۴:۴۹
در گفت وگو با خبرگزاری «حوزه» مطرح شد؛ فعالیت ۵۰ مبلغ حوزوی در طرح آرامش بهاری لرستان حوزه/ مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان از فعالیت ۵۰ مبلغ در طرح آرامش بهاری در این استان خبر داد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۱:۰۵
استاد حوزه علمیه لرستان: هیچ منطقی چهارشنبه سوری را تائيد نمی کند حوزه/ استاد حوزه علمیه لرستان گفت: چهارشنبه سوری با شرع مقدس اسلام و عقل در تضاد است و هیچ منطقی آن را تائيد نمی کند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۷:۴۹
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران لرستان: زنان پرورش دهنده نسل انقلابی باشند حوزه/ معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان لرستان با اشاره به اهمیت نقش زنان در جامعه اسلامی، گفت: زنان می توانند نقش مؤثری در پرورش نسل مؤمن و انقلابی داشته باشند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۶:۰۰
در جمع طلاب خواهر مطرح شد؛ تفکر درست راهی بسوی تهذیب نفس حوزه/ یک کارشناس مذهبی با بیان این که تفکر درست راهی بسوی تهذیب نفس است، گفت: درست فکر کردن و اندیشه های اخلاقی، نفس انسان را در مقابل گناهان ایمن می کند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۸:۱۸
مدیر مدرسه علمیه امام رضا (ع) پلدختر: جوانان مومن و انقلابی در حوزه پذیرش شوند حوزه/ حجت الاسلام رحمتی گفت: باید تلاش شود تا با جذب جوانانی مومن و انقلابی به حوزه، زمینه انقلابی ماندن حوزه هموارتر شود و جامعه از وجود مبلغانی مهذب و کارآمد بهره مند گردد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۱:۱۴
مدیر مدرسه علمیه مهدیه الیگودرز : ناهنجاری ها و مشکلات نتیجه دوری از قرآن است. حوزه/ مدیر مدرسه علمیه مهدیه الیگودرز از اجرای طرح حفظ قرآن کریم در این مدرسه خبر داد و گفت: ناهنجاری ها و مشکلات نتیجه دوری از قرآن است.
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۰:۵۳
در مراسم عزای سالروز وفات ام‌البنین(س) مطرح شد؛ تکریم مقام والای مادران شهداء بر ما واجب است حوزه/ یک کارشناس مذهبی با بیان این که تکریم و بزرگداشت مقام والای مادران شهیدان بر ما واجب است، گفت: مادران ایران اسلامی با تقدیم هزاران شهید در دوران ۸ سال دفاع مقدس، راه ام‌البنین(س) مادر حضرت عباس(ع) را ادامه دادند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۲۰:۰۹
حجت الاسلام موسوی: کانون های مساجد به مباحث جنگ نرم مسلط باشند حوزه/ مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان گفت: مدیران و رابطان کانون های فرهنگی هنری مساجد باید به مباحث جنگ نرم دشمن مسلط باشند و در این زمینه آگاهی و اطلاعات جدید و امروزی را کسب نمایند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۹:۵۵
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان مطرح کرد: سبک زندگی اسلامی - ایرانی در مساجد تبیین شود حوزه/ مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان گفت: ارائه سبک زندگی اسلامی - ایرانی از رسالت های کانون های فرهنگی هنری مساجد بوده و باید در همین مساجد تبیین شود.
۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۵:۱۴
نماینده ولی فقیه در استان لرستان مطرح کرد؛ مساجد سنگر فرهنگی مسلمانان برای مقابله با دشمنان اسلام حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان لرستان با تأکید بر اهمیت فعالیت کانون های فرهنگی و هنری مساجد، گفت: مساجد، سنگر فرهنگی مسلمانان برای مقابله با توطئه های مختلف دشمنان اسلام است.
۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۴:۵۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس