*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ \ ۵ شوال ۱۴۳۹ \ Wednesday, June 20, 2018
مدیر حوزه علمیه استان لرستان: حوزه علمیه لرستان طلبه می پذیرد/ محدودیتی در پذیرش وجود ندارد حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان لرستان از پذیرش طلاب جدید خبر داد و گفت: ظرفیت حوزه استان برای جذب طلبه ۲۵۰ نفراعلام شده است، اما برای جذب بیشتر نیز محدودیتی وجود ندارد و تلاش می شود تا کیفیت محوری در جذب در راس فعالیت های ثبت نامی قرار گیرد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۰۸:۴۵
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران لرستان خبر داد: تبلیغ بیش از ۱۰۰ بانوی مبلغ لرستانی در کاروان های راهیان نور حوزه/ معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان لرستان از تبلیغ ۱۰۲ خواهر طلبه این استان امسال در کاروان های راهیان نور خبر داد .
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۰۸:۳۵
رئیس شورای حوزه علمیه استان لرستان: پیگیری مطالبات مردم از رسالت های مهم ائمه جمعه است رئیس شورای حوزه علمیه استان لرستان گفت: پیگیری مطالبات مردم موجب افزایش اعتماد عمومی مردم نسبت به نظام جمهوری اسلامی می شود و توطئه های دشمنان را نسبت به دلسرد کردن مردم از نظام خنثی می کند .
۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۵:۱۱
مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) پلدختر : جوانان مومن و انقلابی در حوزه پذیرش شوند حوزه/ اساتید و طلاب مدرسه علمیه امام رضا(ع) پلدختر با حضور در مدارس، پایگاه های بسیج و مساجد شهری و روستایی شهرستان برای جذب طلاب مومن و مستعد تبلیغ خواهند کرد و در این راستا اقدامات تبلیغی و اطلاع رسانی را به افراد علاقمند و خانواده ها ارائه خواهند داد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۹:۱۵
امام جمعه بروجرد تاکید کرد: صیانت از منابع طبیعی وظیفه ای شرعی و ملی است حوزه/ امام جمعه بروجرد گفت: صیانت از منابع طبیعی وظیفه ای شرعی و ملی است .
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۶:۰۴
مدیر حوزه علمیه استان لرستان: حوزه لرستان و منابع طبیعی تفاهم نامه همکاری امضاء کردند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین میناپور با بیان اینکه تفاهم نامه های همکاری حوزه علمیه با هلال احمر و منابع طبیعی نیز منعقد شده است، گفت: در این برنامه های تبلیغی طلاب و مبلغان راهکارهای حفظ سلامت در جاده ها و همچنین حفظ و حراست از طبیعت را برای مسافران نوروزی تشریح خواهند کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۹:۰۳
مدیر مدرسه علمیه باقرالعلوم (ع) شهرستان کوهدشت: کیفیت محوری در جذب طلبه از سیاست های راهبردی حوزه های علمیه است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه باقرالعلوم (ع) شهرستان کوهدشت گفت: کیفیت محوری در جذب طلبه از سیاست های راهبردی حوزه های علمیه است که در چند سال اخیر با جدیت دنبال شده و نباید مورد غفلت قرار گیرد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۹:۰۳
امام جمعه شهرستان ازنا در جمع طلاب خواهران بیان کرد تحکیم بنیان خانواده مهم ترین رسالت بانوان طلبه در جامعه حوزه/ امام جمعه شهرستان ازنا گفت:تحکیم بنیان خانواده از رسالت های مهم خواهران مبلغ و طلبه در جامعه است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۲۲:۰۵
مدبر مدرسه علمیه ریحانه الرسول(س) نورآباد: دانش آموزان در مقابل هجمه های دشمن بیمه شوند حوزه/ دشمن سعی دارد با تضعیف اعتقادات نسل جوان، ارزش خانواده را در جامعه کمرنگ کند که در این راستا دانش آموزان باید مراقب نقشه های دشمنان اسلام و انقلاب باشند و همواره با الگوگیری از قرآن و سیره اهل بیت(ع) توطئه های فرهنگی را خنثی نمایند .
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۷:۰۸
رئیس شورای حوزه علمیه استان لرستان: رویکرد کمک به محرومان محرومان از «خدمت» به «خودکفایی» تغییر یابد رئیس شورای حوزه علمیه استان لرستان احسان و نیکوکاری را گنجی پرسود عنوان کرد و گفت: امروز باید نگاه به فعالیت های خدمت رسانی به محرومان از «خدمت» به «خودکفایی» تغییر یابد و تلاش شود تا کمیته امداد خدمات قابل توجهی در راستای خودکفایی مددجویان تحت پوشش انجام دهد .
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۵:۳۲
معاون آموزش حوزه علمیه استان لرستان: حوزه علمیه استان لرستان طلبه می پذیرد/ تحصیل یک هزار و ۳۰۰ طلبه در مدارس استان حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه استان لرستان از آغاز ثبت نام افراد علاقمند به فراگیری علوم حوزوی در مدارس علمیه این استان خبرداد .
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۸:۴۳
معاون آموزش حوزه علمیه خواهران لرستان خبر داد: رقابت بانوان طلبه لرستانی در المپیاد علمی حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه خواهران استان لرستان از رقابت بانوان طلبه لرستانی در مرحله استانی المپیاد علمی خبر داد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۰:۱۳
مدیر مدرسه علمیه بنت الرسول(ص) استان لرستان: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب مصونیت بخشی به جامعه است حوزه/ قنبری، ترویج فرهنگ عفاف و حجاب را مصونیت بخشی به جامعه دانست و گفت: ضریب نفوذ کلام مبلغان و مسلط بودن به آیات و روایات قرآنی با مضمون عفاف و حجاب می تواند بهترین شیوه تبلیغ و ترویج این مهم در بین بانوان جامعه اسلامی باشد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۰۹:۳۷
در کارگاه «آشنایی با منابع حدیثی» مطرح شد؛ تحقیق و پژوهش زیربنای فعالیت های حوزه است حوزه/ استاد حوزه علمیه استان لرستان با اشاره به اینکه خروجی حوزه های علمیه باید به تحقیق و پژوهش منجر شود، گفت: تحقیق و پژوهش زیربنای فعالیت های حوزه است و اساتید باید این مهم را در بین طلاب نهادینه کنند .
۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۰۸:۵۶
امام جمعه ازنا جلسه شورای زکات : پرداخت زکات عاملی موثر در برقراری عدالت اجتماعی است امام جمعه ازنا گفت: زکات نقش مهمی در برقراری عدالت اجتماعی دارد .
۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۵:۴۰
مدیر مدرسه مهدیه الیگودرز : تبلیغ چهره به چهره در مدارس لرستان برای جذب افراد مستعد به حوزه مدیر مدرسه مهدیه الیگودرز از تبلیغ چهره به چهره اساتید و طلاب این مدرسه در مدارس شهرستان الیگودرز در راستای جذب افراد با انگیزه و مومن برای ورود به مدارس علمیه خبر داد .
۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۴:۲۵
حضور مبلغان در فضای مجازی با تسلط بر علوم روز ضرورت امروز جامعه است رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرم آباد گفت:مبلغان برای تبلیغ در فضای مجازی باید به علوم روز مجهز باشند .
۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۴:۰۹
تجلیل از طلاب الشتری برگزیده مسابقات سیر مطالعاتی حوزه/ در مراسمی از برگزیدگان مسابقات سیر مطالعاتی تابستان، پائیز و زمستان مدرسه علمیه بنت الرسول(ص) شهرستان الشتر تجلیل شد .
۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۳:۲۶
در کارگاه سواد رسانه ای بانوان طلبه لرستانی تاکید شد؛ خانواده ها با ارتقاء سواد رسانه ای بر حضور فرزندان در فضای مجازی نظارت کنند حوزه/ در کارگاه سواد رسانه ای و تحلیل فیلم ها و بازی های رایانه ای بانوان طلبه لرستانی بر ضرورت ارتقاء سواد رسانه ای خانواده ها برای نظارت بر حضور فرزندان خود در فضای مجازی تاکید شد.
۱۳۹۶/۱۲/۹ - ۱۸:۳۲
مدیر حوزه علمیه خواهران استان لرستان: پژوهش های حوزوی با رویکرد بین المللی انجام شود حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان لرستان گفت: پژوهش ضرورت پاسخ به نیازهای بین المللی در عرصه های دینی و فرهنگی است .
۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۱۷:۲۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس